8/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:44:13 8/10
(4703/5883)
A mondatot meg kell figyelni, Larry és Max esetében a van-t használtam próbáltam nagyobb számokkal óvatosan bánni, hogy az 5-3 arány megmaradjon, még ha nem is maradt meg de közelít. Panchonál direkt az AKAR igét használtam, csak akar és nem van. :) :)
Neli 2012 márc. 26. - 17:41:31
(4702/5883)
:D :P nehogymár neki legyen a legtöbb nõje ezzel az ocsmány fejjel! :D mikor Maxi a fõszereplõ! ;) :D :P neki "kell" a hárem ;) :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 26. - 17:40:30 10/10
(4701/5883)
pancholo esetleg egy 2 ezer fõs háremet;)
8/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:33:12 8/10
(4700/5883)
Ez még nem jelenti azt, hogy egyet is értek vele, viszont én jót nevettem rajta. :) :) Csak szerintem ez valamennyire kapcsolódott ide, hogy Diananak miért csak egy van, Maxnak meg miért 75, vagy miért van Larrynek is 50, meg miért akar Pancholo is 2ezret!!! A számok csak jelzésértékûek.
Neli 2012 márc. 26. - 17:29:48
(4699/5883)
:D én nem :D :P
amúgy Suxel, küldtem privit ;)
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 26. - 17:23:43 10/10
(4698/5883)
xD ezt ismertem ;) amikor elöször láttam el is gondolkodtam rajta xDD
Neli 2012 márc. 26. - 17:20:54
(4697/5883)
SPOILER
közben visszanéztem Marfilt, elmondja Dianának Maxot és Fionát, és hogy nem engedi át Maxot, megvédi a házasságát... :D hát nem tudom, mit akar azon még védeni, már beázott, beomlott, a romok alól már mit kapar össze? :D :P
Neli 2012 márc. 26. - 17:19:33
(4696/5883)
:D mekkora poén :D :D
jellemzõen pasi észjárás, meg se lep... :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:10:24 8/10
(4695/5883)
Vicc, már akinek!!!! :D :D :D Én tudtam rajta egy nagyot derülni. :D :D
Miért van az, hogyha a lányok lefekszenek több
pasival akkor r*bancok, de ha a fiúk fekszenek le
sok csajjal akkor nagy királyok?
Megfejtés:
Gondoljatok bele...
Ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit,
akkor az egy nagyon szar lakat...
De ha van egy kulcsod, ami minden lakatot
kinyit, akkor az egy k***a jó kulcs...
Neli 2012 márc. 26. - 17:00:58
(4694/5883)
:D na ja :D
Marcela kevésbé látványosan nyomul, õ az a tipikus kisegér, aki csendben kivár a háttérben, és õ lesz a nevetõ harmadik-negyedik-sokadik... :D :P
Marfil is megszállott, ahogy Fiona is...
Tilda36 2012 márc. 26. - 16:48:27
(4693/5883)
Marfil is egy akkora barom...hogy képzeli hogyha megparancsolja Maxnak, hogy szeresse, szeretni is fogja?
Fiona dettó és Marcelát sem értem, mit képzelnek ezek az idióták parancsszóra csak az õvék a pasi? Ekkora vetélkedést még nem láttam egyetlen soriban sem!
Egyébként is melyik férfi szereti ha ennyire nyomulnak rá? Itt van például a szintén idióta Sharon.
Neli 2012 márc. 26. - 16:39:57
(4692/5883)
csak E-t nem õ érdekli... :D és D. képtelen sajna mást szeretni Maxon kívül :D eddig is voltak már próbálkozók, de egyiknek se jött össze :D :P
igen, Max mondta, hogy D. gyûlöli, de Marfil akkor is biztosra akart menni...
Tilda36 2012 márc. 26. - 16:38:03
(4691/5883)
Marfil tényleg nem tudja mit tett Max, de nem is ez a lényeg hanem az, hogy Max dühösen állította a mai részben a tettéért Diána meggyûlölte...
Egyébként se nyomult soha D. szerencsétlen nõt miért kell ennyit cseszegetni?
Utálom, hogy a szeretni való, pozitív fõszereplõt majdnem a sori végéig piszkálják, meg akarják ölni, hazudoznak neki csak hogy szenvedjen...mert szenvedni jó dolog ugye?

Maxot már nagyon nem bírom, mert a szemétségei mellett még hazudozik is.
Inkább ha már muszáj férjhez menni Diana Emiliohoz mehetett volna..õ inkább hozzá való!
Neli 2012 márc. 26. - 16:30:48
(4690/5883)
Marfil nem tudja, mit tett Max... amúgyis szokása D-t fenyegetni... :D gondolom, be akarta biztosítani magát, hogy D. még véletlenül se menjen Max közelébe, mert még õ, M. a felesége... annyira nem figyeltem, mit mondott, de vmi ilyesmit asszem...
Tilda36 2012 márc. 26. - 16:28:23
(4689/5883)
Spoiler: Marfil „meglátogatja” Dianát a kórházban, fenyegeti"...ezt írtad.
Mit akar már tõle mikor Max a szemébe mondta, hogy a tette miatt Diana meggyûlölte?
Akkor miért fenyegeti, hisz D. már nem jelent veszélyt!

Egyébként ebben a soriban mindenki hülye, Octavia hogy-hogy nem vette észre, hogy Alejandro a fia? Amikor a legtöbb soriban azt hangsúlyozzák, hogy egy anya belülrõl megérzi ki a gyermeke...itt most nem vált be!

Az is érdekes itt mindenki ismeri, ismerte a másikat...például Sharon is kapcsolatban volt Panchoval és ha valaki kórházba kerül legyen az egy mellékszereplõ mindenki ott nyüzsög a kórházban.:-D
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 26. - 16:19:22 10/10
(4688/5883)
na hozd majd meglátjuk ;)
Neli 2012 márc. 26. - 16:15:50
(4687/5883)
na kivi vagyok, milyen is a pasiagy ;) :D :P
Neli 2012 márc. 26. - 16:12:55
(4686/5883)
na holnapi rész, most végeztem (néhol tekertem):

SPOILER

Silvita elmondja Maxnak telón, hogy zéró eredmény Dianánál... Max: akkor D. nem bocsát meg soha? :D S: nem akar tudni rólad :D
Marfil elmondja F-nak, hogy Alejandro Max... Fiona: nem érdekel, akkor is terhes vagyok, és felelõsséget kell értünk vállalnia :D el kell válnia tõled, és el kell vennie engem, mert én gyereket adok neki, akit te sose adtál :D hehe, catfight :D Emilio választja szét õket :P Marfil F-nak: Max sose vesz el, csak a holttestemen át! :D elviharzik :D :P
Max magyaráz S-nak, hogy folytassa tovább a gyõzködést...
na kiderül, hogy Sharon és Pancho ismerik egymást LA-bõl, a csaj felhívja a pasit...
Marfil elmondja Octaviának is, hogy Alejandro Max... a nõ leejti a poharat :D
Paco-Yolanda közt alakulgat a dolog :P Paco: mennyire más vagy, mint Octavia :P nézések, kézfogások :P tetszik :P
Sharon elmegy Pancho-hoz, forog a gyomrom... :S a csaj elmondja P-nak, hogy zsét akar kiszedni a mostohájából, mire P: ki az?, aztán megtudja, hogy Sirály, felcsillan a szeme: én õt ismerem! ahogy a lányait is... Sharon röhög, piálnak...
Pancho hívja Sirályt, elmondja, hogy ismeri Sharont, Sirály nagyot néz...
Maxi kúszás part 3: Diana, hallgass meg, azért jöttem, hogy bocsit kérjek :D :P a csaj rányomta az ajtót, de Max erõsebb... összeteszi a kezét :D :P Diana: tényleg azt hiszed, hogy meg tudok neked bocsátani? :D Max: bejöhetek? :D OMG elkezdi: Diana, már nem szeretsz? :D ne mondd, hogy igen, mert nem hiszem :D jaj :D Diana: azt képzeled, szeretlek azok után is, amit tettél?? :D hát ez az... nem szeretlek, ahogy Alejandro-t sem, mindkettõtöket gyûlöllek! Max: ne mondd ezt, kérlek! :D heh, mégis mit vártál? :D Diana: vadállat voltál :D Max: felejtsd el :D Diana: milyen könnyû is ezt kérned! :D hoppá: talán azt is felejtsem el, hogy Fiona gyereket vár tõled?? :D juj :D Max feje :D nem hiszi el, D. meg úgy gondolja, Max tudta... heh, a pasi megint összeteszi a kezét, mikor D. kidobná: hallgass meg! :D :P Diana nem vevõ rá, kihajítja... :D Max még magyaráz... na elment...
Octavia hitetlenkedik, hogy Max tényleg él, elkezdi Marfilnak, honnan szeded? :D M. elmondja, hogy Maxtól, L. is bevallja, hogy õ is tudta... Octavia kikészül :D Marfil elmondja F. „terhességét” is... :P :D Octavia: Maxnak sok mindent kell megmagyaráznia :D :P
Pancho talizni akar Sirállyal...
Diana bõg, Silvitáék vigasztalják... Max otthon gondolkozik, hazaért, F-n agyal...
Sirály elment Pancho-hoz... az zsét kér, hogy hallgasson arról, anno Sharon is benne volt az üzleteiben... persze amit Sirály ad, azt P. csak kezdetnek tekinti, S. nem ért egyet... :D
Marfil „meglátogatja” Dianát a kórházban, fenyegeti...
na Yolanda is megtudta Maxot, rohan L-hez, örül :P az beszámol neki a tûzrõl...
Fiona elmondja Maxnak „a terhességet”, az persze bizonyítékot akar... :D :P F: el kell válnod :D Max: ez direkt volt, ugye? F: hogy képzeled, csak baleset :D Max: aha :D
Sirály számonkéri Sharont a P-s múltja miatt :D
Max elmondja Caminak, hogy tud a tûzrõl, meg hogy bûntárs volt, fenyegeti, Cami kúszik... :D megteszek bármit, amit akarsz, csak ne csukass le :D Max jól kihasználja :D elõször is tudd meg, Fiona tényleg terhes-e :D Cami bólogat, fél :D :P
Lala elmegy Dianához a kórházba, bevitték Santa nagyit... Sirály és Rodrigo elmennek O-hoz szólni :D :P azt nagyon meghatja :D :P befut Larry is Yolandával, õk rohannak rögtön a kórházba :P Sirályék is
na Marcela, már hiányzott :D Maxnak hívja Maxot, mégis ez mióta tudja?? :O dumálnak... mikor Max elmegy, elkezdi a nõ: jaj, Alejandro, ha tudnád, hogy szerelmes vagyok beléd... :D :O na most akkor ez hogy is van ez? :O :D
Sharon Pancho-zik, feleznek... tervet akar a csaj, hogy Sirályék elváljanak...
Octavia elmegy Maxhoz... vége
8/10
suxel 2012 márc. 26. - 16:11:00 8/10
(4685/5883)
Na majd ehhez hozok egy viccet, de lányok utálni fogtok érte!!! :D :D De szerintem vicces, majd belövöm. :)
Tilda36 2012 márc. 26. - 15:54:26
(4684/5883)
"SPOILER - Mindenesetre akárhogyis, azért a végén se tudok örülni teljes szívbõl az egymásra találásuknak "
Mégis milyen egymásra találás ez?