8/10
suxel 2012 márc. 23. - 19:28:31 8/10
(4543/5883)
További ilyen jó gondolatokra vevõ vagyok. :) :)
8/10
suxel 2012 márc. 23. - 19:27:44 8/10
(4542/5883)
Te nem vagy normális, abszolute jó értelemben. Ez nagyon ütött! (hangosan vísítottam, mikor olvastam)
De akkor már legalább 20, mert akkor minden évben legalább 1nek jönnie kell. :P :P
10/10
Milibindi 2012 márc. 23. - 19:23:18 10/10 Előzmény Neli
(4541/5883)
:D :D mekkora lenne, ha az utolsó részben az esküvõ után mutatnák, h 20 évvel késõbb és vagy 16 gyerekük lenne :D:D ( na jó tudom hülye vagyok :P:D )
Neli 2012 márc. 23. - 16:41:42
(4540/5883)
na megnéztem a hétfõi 147-et, ez lesz:

SPOILER

-Diego kedvesen fogadja Maxot: mit keresel itt, átkozott?? :D
-Cami bemegy D-hoz: ne tagadd, hogy már tudod, hogy Alejandro Max!
-Diego-Max folytatás: Diego: ne tagadd, hogy Max vagy, te szemét! :D Max: nem fogom, ami neked már nyilvánvaló :D Diego: átkozott! :D Max: te vagy átkozott, mert meg akartál ölni a dokival együtt :D Diego: ne fenyegess... Max: ez háború köztünk, aminek a végén az egyikünk meghal! :D micsoda nagy szavak :D :P és most jön a kedvenc részem :D :P : Max: nyögd ki, lefeküdt-e veled Diana! :D :D mondd meg, igaz-e! :D közben szépen megsimogatja a gallérját D-nak :D :P
-Sirály számonkéri Kikét, finoman fenyegeti, az Sharonra hárít mindent és ocsmányul, álszenten mosakodik :S
-Diego-Max fight part 3: Max: nyögd ki, mi volt, Diego húzza, élvezi, aztán Max: mondd el, vagy képes vagyok... mire Diego durván kiröhögi... még mindig ez kínoz, igaz? hogy mi történt akkor... na, csak hogy lásd, nem vagyok olyan aljas, mint amilyennek tartasz, el fogom mondani az igazat... húha :P jól figyelj rám: nem, Diana sosem volt az enyém! :D áááá, a tökéletes kegyelemdöfés Maxinak :D :P élvezet az arca :D :P Diego folytatja: kényszerítettem rá D-t, hogy hazudjon neked, mikor elraboltalak... tudod, miért? hogy kínozzalak! fúúúú :D :P hogy úgy szenvedj, mint egy kutya! :D Max látványosan összetörik, elkezdi legszívesebben betörném a képed :D mire Diego gúnyosan: na, rajta! :D :P na és most jön Maxi nagy vallomása: a hazugságod miatt úgy viselkedtem, mint egy féreg... :D ááááhhh :D :P Max folytatja: de nem, most nem akarlak megverni... WTF? miéééért??? :O :D elkezdi most nem... és elmenne, mire Diego kiröhögi: hehe, félsz tõlem, ismerd be! aha, valószínû :D de tényleg mintha gyáva lenne Max, meg ez párhuzamos is azzal sztem, mikor anno Diego is képtelen volt õt lelõni... bár õ alapból gyáva... :S elkezdi Max: halott ember vagy, a saját kezemmel foglak megölni :D na, lássuk :D :P elkezdi megígérem... és elmegy... bah :S
-Sharon Larryzik, tekerés...
-Cami-Diana... utóbbi közli, hogy sosem lesz békülés Maxszal, Cami nem érti...
-Maxi babázik :P heh, elkezdi Silvitának, aki ezután elmegy, úgy vigyázok a kicsire, mintha a sajátom lenne :P meg elkezdi a kicsinek, szia, bajnok, én vagyok a papád, itt vagyok, ugye emlékszel rám? :D biztos :D apa nagyon rosszul érzi magát azért, amit tett :D :P mindennek ellenére szeretem a mamádat, jobban, mint azelõtt, fõleg hogy tudom, hogy ártatlan :D jó reggelt :D :P és hogy most már reménytelen a helyzet... ááá, csak kicsit :D :P
-Cami beszámol Diego-nak arról, hogy Diana tudni sem akar Maxról, Diego se érti... ha tudná :D mondjuk akkor nem mondta volna el az igazat, így akár még a békülést is elõsegíthette volna akaratlanul is, de az erõszak már MD közé állt, szóval nem...
-Max a babával: nem tudod, milyen nagy fájdalmat érzek, hogy elvesztettem anyukádat... :D :P késõ :D :P :S örökké, egész életemben szeretni fogom :D :P jöhet a hegedûszóló, úgy meghat :D :P azért a kicsivel tényleg cuki, ahogy játszik :P
-Fiona elmegy Dianához... na már csak õ hiányzott :P :D Fiona: mi történt veled, beteg vagy? olyan rosszul nézel ki :D biztos örülni fogsz annak, amit mondok: terhes vagyok Alejandro-tól :D júúú :D :P Diana: ez biztos? Fiona: naná :D :P ahogy te azt elképzeled :D :P elkezdi képzelem Alejandro örömét, mikor majd megtudja :D :P hát az tényleg hatalmas lesz :D :P
-na újabb felvonást kapunk a Sirály-drámából, Paco ellátogatott kis szívszerelméhez a cégnél :D :P ráfért Sirályra az idegeinek további borzolása, nincs még eléggé kiakadva Sharon miatt :D :P elõtte Gabyval tárgyalta ki perverz Chuckyt :D
-miután kiörömködte magát Fiona, távozik, Diana kivan... :S szegény... :S a nagyi kijön, hogy mindent hallott, vigasztalja...
-hoppá, Max vallott Silvitának :D :P én vagyok Max :D :P Silvita álla a földön :D :P
-Sirály-Paco... dráma a köbön :P :D most esik le, ezek nem is találkoztak, mióta Paco visszajött... :P hú :D :P
-Diego beszámol Marfilnak, hogy Max él, elkezdi õ maga ismerte be... mihez fogsz kezdeni? nem hagyhatod, hogy együtt legyen Dianával! Marfil: azt soha! de Fionával is kell foglalkozni, terhes Maxtól... Diego ledöbben: és õ tudja, hogy Max és Alejandro ugyanaz? Marfil: nem, de nem fogom hagyni, hogy az a gyerek megszülessen... Diego: oké, akkor mit fogsz csinálni? Marfil: nem tudom, de ezt nem hagyom... kimegy azzal, hogy keres egy nyugtatót, és elteszi Diego támadómaszkját...
-Max mindent elmesél Silvitának, bár gondolom, az erõszakról nem tesz említést... :D Max: nem akartam, hogy kiderüljön (ahhoz képest...), de most már be kell ismernem mindenki elõtt... vagyis elõremenekül... elmondta a tüzet... Silvita: nagyon igazságosnak és jogosnak tûnik a bosszúd (a tûz miatt)... :D hoppá, mégis beszélt Max az erõszakról... :O gyáva voltam, egy féreg :D :P azt hiszed, egy ilyen tettet meg lehet bocsátani? Silvita: Diana nagyon nemes, képes megbocsátani a legnagyobb ellenségének is :P Max: egy állat voltam, egy õrült,. szégyellem magam :D :P ehhh :D :P bár D. megbocsátana :P hát arra még várhatsz pár ezer évet :D :P
-a Sirály-dráma folytatódik :P Paco faggatja S-t, boldog-e, Sirály: a boldogság relatív fogalom... kezdd újra az életed mással... Paco: hagyd elmagyaráznom, miért vettem el O-t, Sirály nem akarja... Paco bocsit kér, Sirály: nincs miért... sokat szenvedtem a házasságod miatt...
-Diego faggatja Marfilt, mi lesz velük, most, hogy Max él... :D mire Marfil: vége :D az ágyra korlátozódott úgyis, te nem szeretsz, ahogy én se téged :D :P vége... Diego: nem értek egyet :D :P hehh :D :P persze, ki is fanyalodna rád, ha már Marfil is ejt? :D :P nem maradhatok nõ nélkül :D :P nem mész el így :D még utoljára az enyém leszel :D :P Marfil meg ezzel nem ért egyet :D :P engedj el...
-Sirály xezredik felvonása... ugrás...
-Maxi elköszön, a kicsi sír, Max visszamosolyog :és integet :P
-Marfil lelép... hívja Maxot... tudom, hogy te vagy Max :D :P húha :D magyarázatot követel... Max: én is :D :P
-Fiona élvezi, hogy Dianát kiborította... :S piál...
-Yolanda vigasztalja Paco-t :P hmm-hmm :P
-Marfil-Max... utóbbi számonkéri, hogy tudta-e, hogy Diana ártatlan... jaj :D Marfil kiakad, hogy alighogy kiderült az igazság, Max Dianával foglalkozik megint, helyette :D :P Maxot különösebben nem hatja meg, sõt a fejére olvassa a nõnek, hogy tudja, hogy Diego szeretõje, de persze Marfil tagad :D :P Max: Fiona mondta, Marfil: kitalálta :D Max: jó, most nem is ez az érdekes, hanem hogy Diego vagy Diana hazudott nekem? :D ez még mindig itt tart :D Marfil: nem tudok semmit, a rablásról se, ha tudtam volna, hogy Diego volt, én magam adom fel... na ezt most talán elhiszem... :D :P meg hogy hogy gondolod, hogyha tudom, hogy veszélyben voltál, nem segítek? :D Max: te? rólad bármit el tudok képzelni :D :P hehh :D :P
-Silvita gyõzködné Dianát, hogy bocsásson meg Maxnak... Diana: szted ezt olyan könnyû?
-Marfil azt hajtogatja, nem tudott semmit, Max: a hazugság miatt képes voltam olyat tenni, amit egész életemben bánni fogok... :D :P heh :D Marfil: mit tettél? :D :P ha te azt tudnád :D :P Max: ami Diana és köztem történt, ahhoz semmi közöd :D Marfil: a feleséged vagyok, jogom van tudni! :D :P heh :D :P Max kiosztja :P mintha reménykedne a bocsiban :D :P
-Diego-hoz elmegy egy rendõr, az Emilio-s támadásról kérdezi...
-Maxhoz elmegy Larry, Max: rosszul érzem magam :D :P nem nyugszom addig, míg Diana meg nem bocsát :D :P kúszááás :D :P L: mondd el, hogy szereted, biztos megbocsát :D OMG aha :D :P na ez érdekes: Max: Marfil segíteni fog nekem, hogy bizonyítékot találjak Diego-ék ellen a tûzre... hmmm... L: hogy bízhatsz meg benne? Max: nem bízom :D de annyira vissza akar kapni, biztos segít :D nem akarom visszkapni, csak felhasználom :D hah :D
-Marfil elmegy Fionához, fojtogatja: ez a gyerek nem születhet meg!

vége

Marfil a kövi, 148-ban elmondja Fionának, hogy Alejandro Max...
Neli 2012 márc. 23. - 15:51:57
(4539/5883)
SPOILER

na mondjuk ez már addigra lehet változik, inkább csak gonoszkodtam :P, de lehet igazam lesz... most ezt nem tudom... de megbékél azzal M., hogy Maxszal vége, és ad egy esélyt a dokinak...
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 23. - 15:39:36 10/10
(4538/5883)
hát érdekes kis nõ :) a dokiba nem tud beleszeretni pedig õ is aztán jó de maxiba simán menne, de aztán a végén végülis megfelel neki a doki filing sztem
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 23. - 15:26:42 10/10
(4537/5883)
mondom neked elhiszem :D lehet énse figyeltem vagy meglátogatok egy szemészt :DD
csancsy 2012 márc. 23. - 15:26:26
(4536/5883)
Ja igen, de akkor ezek szerint a végén se annyira szerelmes a dokiba...
Neli 2012 márc. 23. - 15:25:47
(4535/5883)
na igen... :S ezért jó/kell nézni az eredetit, csak nem tudja mindenki...
Neli 2012 márc. 23. - 15:25:08
(4534/5883)
;) :D kedves :D
oké, kis türelmet ;) :P
csancsy 2012 márc. 23. - 15:24:51
(4533/5883)
Ja, meg ezért gázos a vágás...
Akik magyarul nézik, nem értik õk sem, hogyan jutott ki a tûzbõl Max és Pedro (és Diego is felvetette ezt a mai részben). Ezt ha mutatták volna a nézõ értené...
Neli 2012 márc. 23. - 15:24:39
(4532/5883)
SPOILER
mert akkor már felfogja végre, hogy Maxot nem neki találták ki, és a ló helyett marad a szamárnál... :D :P ha már úgyis szeret, tegyünk egy próbát-stílusban... :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 23. - 15:24:11 8/10
(4531/5883)
Volt komolyan, mondom már vége??? ÓÓÓÓÓ!
8/10
suxel 2012 márc. 23. - 15:23:32 8/10
(4530/5883)
Nekem gyühet, habár én is úgyis megnézem és nagyjából vágom belõle, hogy mi a szitu. :)
csancsy 2012 márc. 23. - 15:23:27
(4529/5883)
De szépen leoltotta Miguelina Max-ot:D:D:D:D:D Nagyon tetszett:) De azért a végén õ is megenyhült...
Amúgy már kezdem érteni miért rakták be Marcelláékat feleslegesen... Ezzel Max jóságát akarják hangsúlyozni de számomra ez hiábavaló, elõször Diana-val kéne jóságosnak lenni, utána idegenekkel. Teljesen felesleges.
Chucky baba nagyon találó név:D:D:D:D:D

SPOILER!!!
Amúgy ez is gáz, hogy Marcella sokáig visszautasítja a dokit, mondván nem tudna belészeretni, aztán hirtelen a végén mégis.
SPOILER VÉGE!!!
Neli 2012 márc. 23. - 15:23:22
(4528/5883)
:D ;) :p
oké, máris nézem és beszámolok ;) :P
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 23. - 15:23:10 10/10
(4527/5883)
hmm:/ ez rossz hír mert akkor lehet vaksi vagyok kicsit :D mert neked hiszünk ;)
Neli 2012 márc. 23. - 15:22:54
(4526/5883)
ja igen? akkor csak nem figyeltem... közben biztos írtam :P
mert a többinél szoktam látni, azért csodálkoztam...
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 23. - 15:22:36 10/10
(4525/5883)
írhatod :P
8/10
suxel 2012 márc. 23. - 15:22:12 8/10
(4524/5883)
De kinn volt a jel, én láttam. :)