Neli 2012 márc. 22. - 14:35:06
(4383/5883)
szóval azt akartam kihozni 2vel lejjebb, nem tudom, lejött-e, hogy itt most vágtak? nagyon úgy tûnt... :S viszont akkor elég foghíjas így a cucc, pont a lényeg maradt ki, így kissé értelmetlen... :S ha csak érzékeltettek és nem mutattak semmit, hanem csak elõtte-utána szitu, hogy már csak fekszenek... :S akkor így mi értelme? :S
Neli 2012 márc. 22. - 14:33:00
(4382/5883)
ja jó, azt hittem, elkerültél véletlenül, mert sokáig írtam :D
akkor kiteszek magamért, hogy legyen min szórakoznod ;) :D :P
Neli 2012 márc. 22. - 14:32:15
(4381/5883)
na most én rendesen meg vagyok kavarva... :S
tegnap direkt csekkoltam a mait, ott az elején 3 és fél percig ismételték a tegnapi végét, volt leszorítás az ágyre meg hasonlók, ott lett vége a 144nek, és a mai eleje meg az elsõ részletvidi vége hát nem tök ugyanaz... ott volt kb. az, ami most, hogy Max kúszik és dumál Diana elé ülve a padlóra... :S na már kúszna a barom, de még nincs meggyõzõdve teljesen arról, hogy mennyire igazságtalan volt... :S
hehe LG, Gabyka: túl vagy rajtam? :D L-nek az a nevetés :D :P
tetszik neked, ugye? L: persze, gyönyörû :D OMG :D és még Gaby igazságtalan... :D
hehh Chucky, a sátáni baba :D szakadok :D
RDoo 2012 márc. 22. - 14:29:48
(4380/5883)
Valaki mondja már el nekem hogy mikor tudja meg max hogy diana mégsem feküdt le diegoval?
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 14:27:56 8/10
(4379/5883)
viszont muszáj, úgyhogy majd visszaolvaslak. :D :D
Neli 2012 márc. 22. - 14:24:09
(4378/5883)
hehe Cami: ignacio, te egy kretén vagy :D
ez üt :D
viszont jó volt a doki cucca :P
Neli 2012 márc. 22. - 14:22:16
(4377/5883)
nehogy menj :D még pont írtam :P
Neli 2012 márc. 22. - 14:21:56
(4376/5883)
na percre pontosan itt vagyok, indul a live blog, végre :D :P

kezdtünk... jajj, megint ezt a barmot kell elviselnem az elején... :S megöltél engem... :S ahhh, de fáj a kis szívem érted... :D
Diana: ha tényleg szerettél volna, most hinnél nekem... hát ez az! :S

na kis megszakítás a dokiékkal, a pasi Cami és Diego szavain töpreng... és Marfil is kételyekkel küzd :D :P

Octavia: rémes szenvedésnek tett ki Max... :D ahhh :D
Marfil: nem akarom, hogy a férjemnek még több gyereke legyen :D hah, és hogy akadlyozod meg, kiscsillag? :D
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 14:19:20 8/10
(4375/5883)
Sehol senki? Megyek akkor én is. :D :D
RDoo 2012 márc. 22. - 11:33:00
(4374/5883)
Az egész sorozatban Silvita és a Travik viszik a pálmát..
Neli 2012 márc. 22. - 04:37:56
(4373/5883)
na itt is van:

-Max nyomul (ahogy az elején mondta, hogy szia, az olyan ari volt... :P még :D :S)... :D azok a provokatív, ravaszdi kérdések :D te is szeretted Maxot? :D Diana végighúzza a kezét Max száján :P nekem ez annyira bejön :P na és elõ a Liliommal... :D :P
-Sharon=tekerés... :D
-Sirály... szintén :D
-Cami... ez is :D
-Diana ideges :D Liliomnak neveztél :D te vagy Max :D az a béna magyarázkodás, jaj :D kicsit sem átlátszó :D Diana: talán játszadozni akarsz? :D bingó! :D így legyen ötösöd :D max: atótl, hogy így neveztelek, még nem elszek max... miért hagynál itt? :P ezt megint olyan szépen mondta... :P az elején még nem gáz...
-na az egérke (Marcela)... tekerés :D
-Caramelo... na ez hiányzott már csak :D tolvaj :D és még Pancho van felháborodva :D na de min is csodálkozom... :D C: legyél mondjuk bandita :D heh :D
-Diana kedves kis beolvasása: ott a háremed, akkor én minek? :D Max: az egyetlen, aki nekem kell, az te vagy... :D :P aha, meg még vagy pár száz másik, de oda se neki :D :P
-megint Marcela... azok a felcsillanó szemek Max láttán... persze az nem veszi az adást, meg se lep... :D
-Pancho: téged nem bántalak, mert õszintén szeretlek... :D jaj, drágám, engedd meg, hadd röhögjek :D
-Gabyka kiakadt kicsit... :D édeském, edd meg, amit kotyvasztottál :D :P
-na a nagy lebukás Sharonéknak :D bah :D nem rossz :D :P és Gabykát kiütik :D :P hehe :D
-napi humoradagunkat is megkapjuk Silvitától... :D behalás az a csaj a travibrancssal :D :P meg a csodaszemüveg :D és tényleg mûködik :D :P azt hittem, csak kamu... :D
-az öreg telózik D-nak... elõtte anyuci... na jön a baj...
-Sirály-dráma: újabb adag, többi érdektelen esemény: tekerés... :D
-Diana hívja Maxot... ajaj :S az enyhén kiakad... na végre megadja magát: átmegyek... közben az öreg: ma este az igazság végre kiderül... csak nem úgy, ahogy kéne... :S
-Marfilék, Lala: hehe :D egyéb kevésbé érdekes dolgok: tekerés... :D
-na Max befut... jön a dráma :S és a nagy vallomás: ahhh... na Max kezdi a baromságait... :S biztos, hogy akarom én ezt látni? :D :S ennyire hülyét... :S nem hisz D-nak, persze, mindenki másnak meg igen... :S jellemzõ, pasi... :S heh elkezdi: ami igazán kínzott, az az árulásod... :S jaj :S hogy te mennyire fogod ezt még bánni, és mennyit kúszol még :D :P de megérdemled, és élvezet lesz nézni :D :P de még mennyire :D :P
-Lala hogy kiosztja Marfilt, hehe :D az meg elkezdi kb. Fiona-szinten: azzal fekszem le, akivel akarok... :D heh :D
-szegény Diana, hiába magyaráz... jaj, Max, akkora ökör vagy :S fújjj :S méghogy Diana nem ér semmit... :S és te most?? :S
-Diego: dátumot is mondjak, mióta vagyunk együtt Marfillal? :D férfi vagyok, nõre van szükségem :D hah, na igen, meg se lepõdöm... :D és a nagy „bosszúja” :D de kin? :D Maxot marhára érdekelné... :D
-Max folytatja... :S egyre jobban fáraszt... :S kezdelek én is gyûlölni, idióta, annyit ismételed... :S fúj :S én nem tudom, mit akar, õ háremezhet, Diana esetleg mással meg halálos bûn? :S bah :S meg se hallja, amit Diana mond... :S méghogy hamis... :S állat! :S és még a tüzet is felrója! :S OMG :S :S ez megveszett :S :S Max: adod az ártatlant, nagyon jól tudsz sírni... remekül szórakoztat ez a színjáték... :S engem kevésbé, barom :S Diana: hogy tudsz így beszélni velem? hát ezt én se értem... :S Diana: már ellenség vagyok? na igen... és még van pofája ennek a dögnek Dianát vádolni a tûzzel :S itt kéne puff egy pofon... :S és még fokozza Max: sosem szerettél... Diana: olyan elvakult vagy, hogy képtelen vagy meglátni, hogy szeretlek... Max: ne merészeld elmondani, hogy én vagyok Max! heh, na Diego-val hasonlítja össze D., erre Max ugrik :D na elõhozzák a részegséget... ez is bedurvult, még jobban :S heh Diana: egy napon majd mindenért bocsánatot kérsz tõlem :D és én azt a kúszásrengeteget élvezettel fogom nézni :D :D :P jé, vágtak? ezután nekem megszakad a vidi, vagy itt lett vége? az eredetiben már kezdik az erõszakot a végén... direkt lecsekkoltam... hát brutál rész, az tuti :S hát még a holnapi... :S

na asszem megvolt a kellõ "fúj, Max" is... ;) :D :P igyekeztem ;) :D :P

megyek, kiheverem a sokkot... :D :P
Neli 2012 márc. 22. - 02:59:32
(4372/5883)
Suxel, küldtem privit ;)

és mihelyt végeztem az RP-vel (most elõbb van), írom a mai elmaradt beszámolót is, direkt neked ;) :D :P
Neli 2012 márc. 22. - 01:02:43
(4371/5883)
hát az tényleg elég nagy melléfogás, hogy mást ne mondjak, de sztem G. azért se akarta elmondani, mert félt, hogy akkor L. szétveri K-t (bár azokat élvezettel figyelem :D :P), és nem akarta, hogy gyilkos legyen... bár csak tipp...
meg G. alapból is kis gyáva kukac, most is inkább mártírkodik K. mellett, aztán csodálkozik, hogy L. beleunt a várakozásba és más után néz (ha nem is értek egyet vele)... :S :D :P
k.aliz123 2012 márc. 22. - 00:32:33 Előzmény Neli
(4370/5883)
Jó zseniási lehet kicsit túzás de szerintem akkor is jó. Most nem mint színésznõ teljesítményre gondolok, mert az borzalmas..., de maga a karakter szerintem jól ki van találva. Tetszik hogy szinte mindenkit az orránál fogva vezett, akit meg nem az se tud vele mit kezdeni.

Hát igen ez idegesít legjobban ebbe a sorozatba hogy L. Nem tudja meg K. Mit tett G.-vel.
Neli 2012 márc. 21. - 21:42:26
(4369/5883)
hehe, ez mekkora :D igaz :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 21:41:20 8/10
(4368/5883)
Sharoncita tényleg befutott ezzel a karierrel, mert csak 2008-ban látok még egy valamit, aztán meg a nagy semmi. :P :P
Larry: neki az agya helyén is izom nõtt. :P :P
Neli 2012 márc. 21. - 21:26:31
(4367/5883)
:D heh :D
hát õ se egy agytröszt éppen, csak jól néz ki :D :P
de agya nem sok van... :D :P
szinte passzol Gabykához... :D
Neli 2012 márc. 21. - 21:25:36
(4366/5883)
:D hehe, tuti :D :P
simán el tudnám képzelni... :D :P
a csaj meg annyira befutott ezzel, hogy azóta is tele van szerepekkel... :D konkrétan semmi másban nem láttam, szóval rém sikeres lehetett... :D
Tilda36 2012 márc. 21. - 21:24:57
(4365/5883)
Az ilyen szépfiúk az idióta tinilányokat nagyon hamar leépitik, de itt pont a hülyeség, a nyomulás és a csúnyaság fogta meg Larryt a szépfiút!:-D

Jó éjt!:-)
Neli 2012 márc. 21. - 21:24:26
(4364/5883)
ja volt szex? biztos nem mutatták... tuti lett volna :D bár pár rész kimaradt nekem...