Neli 2012 márc. 07. - 22:59:19
(3983/5883)
;) :D :P
oké ;)
Orlando-s rész? konkrétan mire gondolsz? így nem tudom ;) :P :D
Neli 2012 márc. 07. - 22:58:37
(3982/5883)
jajj, édes vagy, köszi ;) :D :P
igen, sajnos el kell utaznom, és ott nem igazán jutok nethez (élõzni biztos nem tudok, de ha meg tudom oldani, néha írok majd ;) :P/... :S
bah :S :D
csancsy 2012 márc. 07. - 22:56:27
(3981/5883)
Na, igen, én is ezt mondtam. Annyira hiteltelen karakter (leginkább a jószívûsége) számomra ez a Gaby. Ilyen nem létezik, hogy azok után megsajnálja, hogy nagyon hosszú ideig csak megalázta, pofozta stb...

Illetve múltkor is meg akartam kérdezni, hogy ez a Diana-Diego is nevetséges (nemcsak az együttlét terén, hanem a válásnál is). Mármint tudtommal (lehet rosszul sejtem, szerencsére ismeretségi körömben nem volt ilyenre példa, jogi eseteket nem tudom) a váláshoz nem kell 2 ember beleegyezése, elég, ha egyik (Diana) elinditaná a válópert. Persze így hosszadalmasabb, de elõbb-utóbb kimondanák a válást (és sztem 1 év alatt simán letudták volna már az ügyet sztem), Diego nem akadályozhatja meg. Ezért se értettem mikor Diana azt mondta Diegonak, hogy még azért nem váltak el, mert Diego nem akarja.
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 07. - 22:53:52 10/10
(3980/5883)
Hát most hogy mondod multkor azon gondolkodtam hogy az Orlandos rész az hányadikban volt?? :$

egyépként ha valami nagyon érdekel és nem vagy akkor visszakeresek nálad a spoilerekben :$ :P :) BAHHHHHH xD ;)
8/10
suxel 2012 márc. 07. - 20:49:49 8/10
(3979/5883)
Gaby egy nyomoronc, még õ kéri, hogy Kike maradjon, én még inkább ráraktam volna egy lapáttal hadd repüljön az átokfajzat. Mégis mit tudott rajta megsajnálni? És még le is kezeli a sebeit? Anyám.... Na csak hadd lássa a Sharon-Larry kavarást, ha ennyire tasla egy nõszemély.
Marfil csepegteti a mérget Maxba Diana iránt, nem is csodálkozom. Maxnak meg nem kellene dumálnia a diliházas tûzrõl vagyis kérdezõsködni, csoda, hogy Marfilnak nem esik le a dolog. Azt hittem már beveszi, hogy Diana a gyújtogató, ebbõl a naiv Maxból simán kinézném. Üsse le valaki Maxot, milyen gondolatok vannak a fejében?
Eduardo elmegy? Jé, fel se tûnt, hogy itt van. :P Bezzeg Fiona már nem ilyen jelentéktelen.
Együtt a 3 boszorka: kígyók paktuma, még elég jól is hangzik és fedi a valóságot is. FIONA: El kell ismernünk Diana szép nõ! Hát szebb, mint te az is tuti! Dühödt vérebek jobbnál jobb, vagy inkább csak ugató palotapincsik?? :) :)
Persze Rodrigo sem az igazsággal nyit. :P
A két travi, mint mindig, most is õrületet hoz a soriba. :) :) Nem hazudtak, mikor Lorenzora rátapasztották a vén kecske jelzõt! :P Tényleg befesteti a haját?
Ebben a soriban nagyon komolyan gondolják azt a dolgot a házassággal kapcsolatban, hogy amíg a halál el nem választ. Diana és Diego.
Silvitaék meg mibe estek bele, könyörgöm, ez már nekem fáj. Jah vagy szennyvízcsatorna. Baromi jól festenek benne, fõleg a Pillangó, milyen szép lett rajta a ruha. Elõl Ariel patyolat tiszta, hátul meg Perwoll Black Magic. :D :D Jah elõl sem az, akkor meg vak a szemem. :P :P És még patkányok is. :D :D
Asamy Seira 2012 márc. 07. - 20:47:04 Előzmény tcsajsziv
(3978/5883)
speciel nem Diana-ra gondoltam hanem Sharon-ra
k.aliz123 2012 márc. 07. - 20:42:39
(3977/5883)
Én a mai napig nem értem komolyan mondom, hogy akkor amikor Gaby elmondhatta volna hogy Kike bántja mért nem tette.
Sajnálom és nagyon várom hogy újra együtt legyen Larryvel, de szerintem is megérdemli amit kap. Mondjuk Larry is naiv szerintem, mert nem fogja elhinni hogy Sharon rossz... és mindez csak azért szerintem mert könnyebb nem észre vennie. Egyébként a vége felé már kajak nem értem miért játssza Larry a sértõdöttet, amikor nyilvánvaló hogy szeretik egymást Gaby-val é amikor lenne esély hogy együtt legyenek... õ inkább tovább leckézteti Gabyt
8/10
suxel 2012 márc. 07. - 20:38:05 8/10
(3976/5883)
Jujj, Neli! Nem leszel???? :O :O I will miss you! Nagyon is! Várunk majd vissza! :) :)
Neli 2012 márc. 07. - 20:29:03
(3975/5883)
;) :D kösz :D hát igen, a "hangulatfelelõs" kis kényszerpihire megy, de azért biztos lesznek itt még, akikkel tudsz kommentelni ;) :D :P
egyébként ha van kérdésed, használd ki, amíg itt vagyok, vagyis holnapig ;) :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 07. - 20:17:13 10/10
(3974/5883)
ajj :/ akkor jó ideig nem lesz ilyen jó hangulatú élõ kibeszélés ;) :P :D
Neli 2012 márc. 07. - 20:12:21
(3973/5883)
persze, Sharon csak szamár a ló helyett... :D :D egyáltalán nem érez semmit Larry sztem, csak a tipikus pasihormonjai dolgoznak, mint Maxnál Camila az elején... :D :P hagyja, hogy rámásszon a csaj... :S melelsleg sztem az se szereti, csak elszórakozik, ahogy Kikével...
egyébként Gaby csak félig vallott színt anyucinak, mert letagadta, hogy az a gorillautánzat (bocs, szegény gorillák :D) jó ideje bántja... :S simán elmondhatta volna, mitõl fél? Rodrigo simán leveri azt a nyomit, mint a múltkor, van, aki megvédje Gabyt... :P :D
Neli 2012 márc. 07. - 20:09:18
(3972/5883)
:D még jó :D dehogy, nagyon várom ;) :P :D

utána biztos, hogy nem tudok majd élõben kommentálni jó ideig (kb. másfél hét, péntektõl), ritkábban is tudok írni... de majd jövök ;)
csancsy 2012 márc. 07. - 19:57:39
(3971/5883)
Sirálynak a Kikés ügyet:) Arra gondoltam:) Amúgy a többi igaz... Larry részérõl a Sharon ügyet csak egy kétségbeesett vigasztalásnak tudom be (hisz Gaby régóta nem is áll kapcsolatban vele, majd több mint 1 éve), mindenesetre sztem Pilar iránt többet érzett jóval.
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 07. - 19:56:15 10/10
(3970/5883)
:DD akkor majd péntek beszámolok én :D ha nem haragszol meg ;)
Neli 2012 márc. 07. - 19:31:31
(3969/5883)
:D :P
a türelem, hát az ismerõs :D :P
oké, ha nem vagy holnap, majd beszámolok ;) :D :P
te meg pénteken, ha vagy, akkor nem látom... :S ;) esz is a fene... :S :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 07. - 18:56:56 10/10
(3968/5883)
;)) :D nem féltelek xD de sajna valószínüleg holnap sem jövök mert megyek korizni délután:) de majd komizok meg vissza olvasok mindent :D
egyépként errõl eszembe jutott amikor órákon mindig sokat beszéltem aztán az egyjik tanár akit mellesleg nem bírok elültetett leghátulra én meg beszóltam neki hogy én magammal is elbeszélgetek :D ;)) csak tegyék már fel online sorira :S :/
Neli 2012 márc. 07. - 18:32:00
(3967/5883)
szegény ;) :S furcsálltam is, vártalak ;) holnap is leszek, ha tudsz jönni, gyere ;)
de úgyis elszórakoztatom itt magam a rész alatt :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 07. - 18:22:27 10/10
(3966/5883)
na ma meg én nem tudtam jönni :// õszintén nem is láttam majd este megnézem ha fent lesz és kommentelek mert annyit kell tanulnom :S :( :/
Neli 2012 márc. 07. - 18:01:31
(3965/5883)
Gaby egyszerûen túl naiv és jóhiszemû... mit vall be? harc hát igen, a pofozás már mindenképp elõrelépés (ha arra gondolsz, nekem az ugrott be :P) :D :P

SPOILER
de sajna nem sokra megy vele, Larrynek is hiába szól (asszem nem is egyszer), hogy milyen a csaj, az nem hisz neki (Emilio is mondja L-nek, de neki se hisz), aztán L. kb. egy csomó részre lelép, csak a végére jön vissza (akkor "forgat" LA-ben)...
csancsy 2012 márc. 07. - 17:50:42
(3964/5883)
:D
Amúgy ebben Larry-t nem hibáztatom, akkor rögtön ment Maxhoz, fontos volt õ is neki, hisz a testvére és késõbb már el akarta hozni onnan Gaby-t, aki visszakozott... Amúgy meg õ is mondta, hogy még ne menjenek vissza. Amúgyis lehet úgy gondolta, sokan vannak abba a nagy házban (és hogy Sirály nem engedné, hogy bármi történjen, mert akárhogy is, csak a lánya és ezt nem hagyná) és baj nem lehet.

Itt leginkább Gaby a hibás (legalábbis amióta visszatértek), biztos nem kellett volna egyedül felmennie, hisz tudta Kike mennyire dühös és hogy miket tett (mert Larry elmesélte a templomi esetet). Akkor vagy le kellett volna hívnia az idõsebbek (Lala, Miguelina) szeme elé vagy elõbb anyucihoz, Dianához megyek (gondolom mondták neki Laláék, hogy nincsen otthon) és együtt elintézni.

Amúgy okés, kicsit túlzás, hogy bírom Sharon-t, de legalább kis frissitõ a sorozatra, Gaby-ra nézve. Ugyanis megjelenésével, kicsit akaratosabb lesz Gaby (képes lesz bevallani mindent, Larry-ért harcolni), és ez jó pont. Ha nem jelenik meg, lehet még élete végéig tartaná a száját Gaby...