Neli 2012 márc. 20. - 22:44:59
(4303/5883)
bocs, de Sharon zseniális? :D finoman szólva megkérdõjelezném... :D mind az alakítást a színésznõnél, mind a szerepet...
bár némely beszólása, elismerem, talán nem rossz, de akkor is... :D
ma volt a meztelen fürdõzés? :O :D :P óóó ne, és nem láttam... :D :S :P

SPOILER
Emilio asszem nem tudja meg, de most ez nem rémlik... erre egyáltalán nem emlékszem... utána fogok nézni...
a Gaby-Kike nem merült feledésbe, egyszerûen úgy írták meg, hogy Larry ne tudja meg (megjegyzem, gáz), és csak Diana tudta, Gaby nem akarta elárulni senkinek...
k.aliz123 2012 márc. 20. - 21:59:24
(4302/5883)
Annyira jó volt a mai rész. Camilat most nagyon csípem, mert õ az egyetlen aki tudja az igazat és próbál taktikázni :)) Dianát alakító színésznõ teljesítménye nagyon nem tetszik... brutális. Sharon meg zseniális. Komolyan amit Sirállyal eljátszott az zseniális, Rodrigo meg hiszékeny mondjuk érthetõ, hogy hisz a lányának. LG jelenet meg Istenem Larry <3 Amikor mondta Sharon hogy mi van még nem fürödtél meztelenül senkivel. Egybõl hangosan mondtam hogy dehogyisnem pont Larryvel. :)

Spooiler kérdés:
Emilio megfogja tudni, hogy Pancho megakarta erõszakolni Caramelot?? Vagy ez is a feledésbe merül mint hogy Gabyt Kike??
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 21:16:56 8/10
(4301/5883)
Hirtelen ennyi jut az eszembe. :) :)

SPOILER

Mondjuk ott van Fiona halála
Pancholo sérülése
Az öreg lány belesétál a medencébe
Diana 2. terhessége és a baba sorsa
Vagy Gaby vs Sharon, ha Gaby kicsit összeszedi magát, akkor érdekes lehet...
Pedro és Marfil bimbózó kapcsolata
Isabel visszatérése

SPOILER Vége

Számomra a mellékszereplõk is vannak annyira fontosak, mint a fõszereplõk. Én velük is jól elvagyok
Neli 2012 márc. 20. - 20:55:06
(4300/5883)
:D na igen... de mi az izgalmas és érdekes a holnapi esemény utáni idõhúzásban? a kúszás, hogy D. mikor bocsát meg? netán Marcela? :D vagy a várakozás, hogy mi jön még? :P :D mert nekem a Marcela-szál annyira fölös és erõltetett, azt semmiképp nem nevezném izginek... :S

SPOILER
hát még az, ami egyébként tök életszerû, hogy Diana szól majd Maxnak Marcela terhességérõl, mert a nõ el akarja titkolni... :S :S tudod, mikor mondanám el D. helyében... :D :P kb. soha :D
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 20:43:23 8/10
(4299/5883)
Annak ellenére, hogy idõhúzás rész is, itt legalább izgalmassá és érdekessé tudták tenni. Nem preferálom az ilyen hosszúságú sorozatokat egyáltalán, de ezzel semmi bajom.:) Még mindig érdekel, fennt bírják tartani az érdeklõdésem. :P :P :) Bezzeg az Árva angyalt ilyenkor már régen untam. :) Azt már csak végigvittem, mert ha kibírtam a 2/3-át, akkor már az az 1/3 ne fog megkottyanni. Ha netán erre is ráunnék, amit nem hiszek egyelõre, már akkor is végigcsinálom, nem pont 43 résszel a vége elõtt fogom feladni. :) :)
Neli 2012 márc. 20. - 20:36:41
(4298/5883)
kúszáás :D :P imádom :D :P fõleg ha hiába :D :P hát itt rémesen nagy barom Max... :S
a részszámokat nem azért írtam, hogy te visszakereesd, csak eszembe jutott... :P annyira én se vagyok képben, hogy mit írtam a maihoz, csak ez rémlett, meg hogy a holnapit írtam a tudjuk, mihez... :D ;)
mindent biztos, hogy nem jeleztem, meg le se írtam, azért maradjon ismeretlen dolog is, bár elég sok mindent felfedtem... :P de remélem, nem baj... ;) :D :P
mindenképp közvetítek majd ;) :P

ja és sztem is baromság az a dolog, tényleg idõhúzás, ahogy Marcela is... :S egyébként sztem a diliházat is csak "rétesnek" (nyújtani) tették bele, mert utána már tuti békültek volna (Diana sûrûn mondogatta, hogy akar, és sztem Max is vált volna -minden követ megmozgatott volna :P-, persze csak ha elõtte nincs a rablás és a hazugság), na de akkor hol marad az izgi? :D :P túl hamar vége lett volna... :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 20:28:32 8/10
(4297/5883)
:D :P majd visszakeresem, mit írtam, bár 150ig sztem ömlesztve volt, de néhány dolognál jeleztem részszámot... --> ahhoz én túl lusta vagyok, hogy visszakeresgessek, meg ilyenekre most nincs idõm :S :S, majd holnap úgyis közvetítesz! :) :) Jó lesz ez holnap is. :) :)

tuti tele lesz "fúj, hülye Max"-szal a fórum (részemrõl fõleg :D), készülj fel --> felõlem, aztán jöhet.... :D :D Na most úgyis ez lesz kb. nálam is. :) :) Amúgy szerintem ez már azért kellett bele, mert nem igazán tudtak mit kitalálni, és egy ilyenért jó sok részen keresztül lehet könyörögni a bocsánatért. :) :)
Neli 2012 márc. 20. - 20:12:31
(4296/5883)
;) :D :P majd visszakeresem, mit írtam, bár 150ig sztem ömlesztve volt, de néhány dolognál jeleztem részszámot... ezért is rémlett a csók, mert ehhez odaírtam a mait... :P
a holnapit vegyes érzésekkel várom... majd beszámolok ;) :D :P tuti tele lesz "fúj, hülye Max"-szal a fórum (részemrõl fõleg :D), készülj fel ;) :D :P

amúgy írtam privit ;)
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 20:08:22 8/10
(4295/5883)
Még nem láttam sokat Marcelaból, így egyelõre nem zavar.. :)
Még a holnapit sem látom, mert so busy üzemmód még mindig, de ha minden igaz legalább majd nyomon tudom követni a "live blogodat". :) :) Mi az, hogy várom, sõt!!! :) :)
Neked legalább rémlik valami, nekem meg semmi se. :) :)
Neli 2012 márc. 20. - 20:01:51
(4294/5883)
mondjuk, vmi ilyesmi... újra meg kell majd néznem, ezeknél sokat tekertem, már nem frissek az emlékek... egyszerûen annak a szürke egér Marcelának a látványa annyira idegesített, hogy nézni se bírtam... :S :D
a mai részt nem láttam, viszont a holnapi lényeget fogom (bár nem repesek), úgyhogy újra lesz "live blog" :D, remélem, várod ;) :D :P
meglátszik, hogy nem voltam, a mai rész néma csend... :D
nekem csak az rémlik belõle, hogy a doki és Octavia csókolózott...

SPOILER
René jelentkezik még (levél), de vissza már nem jön...
10/10
Adry87 2012 márc. 20. - 19:20:25 10/10
(4293/5883)
Én is szeretem ezeket a sorozatokat, nálam a favorit a Sortilegio.
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 18:19:14 8/10
(4292/5883)
Jó sorozatokra tettél szert, mindkettõt szeretem. :)
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 18:18:00 8/10
(4291/5883)
Mindenkinek lehet véleménye, ha te így látod, és így érzed, akkor neked így jön át. Nincsen ezzel semmi probléma. :) :) Sose az az ember voltam, aki mindenáron rá akarja erõltetni a véleményét a másikra. :) Másképp látjuk.

Köszönöm ezt a "bókot", hogy beszélek spanyolul! Azért ez nagy túlzás, mondjuk azt, hogy megértem a telenovella-spanyolt (egy idõ után rááll az ember füle). Kb. itt állok. :) :) Segítségre szorulok komolyabb szövegek esetén (más nálam sokkal jobban értõktõl kérek útbaigazítást), illetve csak a szépen elhangzottakat tudom kivenni, amit elhadarnak azzal meg sem próbálkozom. :) :)
sorozatkedvelõ 2012 márc. 20. - 16:07:26
(4290/5883)
Én nem beszélem a spanyolt,de nagyon sokat megértek az érzelmek kifejezésébõl a hangszínek alapján,csak Zepedanal nem,most 3 sorit nézek amiben szerepel /Sortilegio,A végzet hatalma,Acorralada/Ez nem igazán gond,a ti véleményetek helytállóbb,mert beszéltek spanyolul.
sorozatkedvelõ 2012 márc. 20. - 16:03:08
(4289/5883)
A mostoha, jól gondoltad,de mindig olvaslak benneteket,meg az elején belenéztem többet,most akit még nem láttam Max/ Alejandro új szerzeményét,akit el is vesz,imád e fõszereplõ nõsülni./Meg most nézem az Ördögi kört is/
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 15:29:17 8/10
(4288/5883)
Cseléd....Csõdör... - Készen vagyok teljesen! :D :D
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 15:28:23 8/10
(4287/5883)
Igen, balesete volt a szüleinek, s elutazott oda. S már nem is fog visszajönni. Talán még majd küld levelet. :) Nagyon jó fel vagy készülve egyébként a dolgokból. Szabad tudni melyik az a sorozat, vagy mûsor, amit ezzel párhuzamban nézel? Jah vagy a Mostoha?
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 15:21:25 8/10
(4286/5883)
Most kicsit belegondolva, még nem láttam a tegnapi részt, valszín csak csütörtökön fogom, majd pótlok. :P :P Nem lehet, hogy Max azért feküdt le Fionával, hogy ezzel is bosszút akar állni Dianan azért, mert õnagysága "lefeküdt" a névleges férjével??? Hogy majd ezt is a szemére hányja, hogy õ is képes ilyesmire. ( Itt még ugye lila köd. :S :S) Vagy csak simán jólesett neki? És mikor megtette a szörnyûséget, úgy látja, hogy elvesztette örökre Dia babyt, s inkább jobb neki egy látszatházasság, ami nem szerelemre, hanem csak szeretetre épül?
RDoo 2012 márc. 20. - 15:17:25
(4285/5883)
Na Max elszólta magát.."liliom"
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 15:17:03 8/10
(4284/5883)
Nem tudom mi játszhat közre én sem, mert az érzelem nekem még eddig átjött. :) Biztos valami egyéb tényezõ.
Náluk egyébként fordítva van, szerintem a bnõjének van pont mélyebb hangja, nem sokkal de mélyebb. Tényleg mekkora problémák. :)