Neli 2012 márc. 14. - 00:14:19
(4183/5883)
szakadok :D :D
szívlapát :D nekem is ez jutott eszembe :D :P
meg partiarcok, hehe :D :P
Caramelo-t sztem nincs oka utálni Caminak, azért nem oltja... nem miatta került ilyen helyzetbe, nem mintha Dianát hibáztatnám, de Caminak õ a bûnbak, Caramelo-ra nincs miért haragudnia...
jó amúgy a Maxos kép, nyami :P köszi :P :D ;)
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 23:14:24 8/10
(4182/5883)
Egy kis kedd!

Szó szerint össze-visszabeszél Max. Hol idekap, hol odakap. :) :)
Ha Larrynek a kismalacok jönnek be, akkor jó étvágyat hozzá!
Max --> Pedro: Csukd be a szád! :) :D :D
Sharont tuti tarkón verném egy szívlapáttal. :P :P
Fiona meg hogyhogy Paco lakásában él? És mibõl fizeti a költségeket?
Jó lesz látni a partyarcokat. :D :D
Azért azt kemény lehet hallani, hogy jó hogy meghalt Max - mégha Marfil is az, aki mondja! :P
Larry meg Shari meg már lassan 2 órája nyelik lefelé egymás nyelvét, ugyan még nem sikerült nekik. :)
Csodálkozom, hogy Camila nem ellenséges Caramelitoval. :) :) Kedvesnek ugyan nem mondanám, de még elfogadható a viselkedése! :P
D-D-vel cseverészik Max szerint kart karba öltve, hát könyörgöm nézzük már meg Fionaval ki érkezett karonfogva, akkor õ mivel különb??? Bezzeg a szemközt öntést már nem várta meg Max.
Silvita és az illem???? Hehehehe!
Camila már túl okosnak hiszi magát, de én még ígyis sügérnek tartom. :)
Jolán nagyon gyorsan Paxi lakosztályán termett.
Oh, a hõs amazon Silvita. Pedig nem hinném, hogy Larry a védelmére szorul, mindenesetre szép gesztus! :)
Én ennek a csóknak örültem Max és Diana között, akármi is a célja, de olyan igénytelen ez a szakáll szerintem Maxnál, úgy nagy körbe kellett volna neki hagyni. :) Így ni! :)
És megjött Katona Octavia: Nem akarok botrányt --> ez elkerülhetetlen, címlaptündér lesz belõled ismét, errõl fog egész Miami zsongani. :P :P
Nekem ez a buli (bunyót akartam, de bulinak is megfelel) meg lett vágva. A jó kis Max-os részek repültek az elején, de a vége tényleg meg lett hagyva. Na most már Kike mindent Gaby nyakába verhet megint. :)
Silvita pont Lalanak dumál, kegyetlen. :) :)
Itt az eredeti. :)
http://www.youtube.com/watch?v=lT2Z2nTgv34&feature=fvwrel Rögtön az elején keresendõek a kivágott részek. :) :)
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 13. - 23:06:04 10/10
(4181/5883)
hát ez nem semmi :D behalok a szövegeiden :D Panchos dumád nagyon nagy :D a Sharon Stoneon meg fetrengtem xDD, a Miguelinás meg aztán a csúcs xDDDDDDDDD
egyépként a Larrysbe egyetértek veled de hát mit várunk tõle?! :D
10/10
Milibindi 2012 márc. 13. - 23:03:17 10/10
(4180/5883)
Hát azért van nyomós ok, meddõ lett a saját gonoszsága miatt. Igaz, hogy röhigcsélt Kikével eleinte rajta meg,hogy Gabyra kente az esést, de akkor még nem tudta.
k.aliz123 2012 márc. 13. - 22:56:05 Előzmény Neli
(4179/5883)
Igen most még nincs de azt hitte hogy történni fog valami ami Diegonak nem tetszik.

De akkor nem köszi az infót :)
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 13. - 22:48:06 10/10
(4178/5883)
asszem arra :// ajj :(( spanyol is jó lenne nem tudsz valamilyet vagy valaki?? :$ :/ :( :S nagyon kéne
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 22:16:30 8/10
(4177/5883)
Oh, te a mundo-telenovelasra gondolsz, mert csak azt mutathattam, de sajnos, amióta a letöltõoldalak leálltak az a blog is megszûnt, mivel szinte minden törlõdött. Sajnos jobb hírekkel nem tudok szolgálni. :(
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 22:15:06 8/10
(4176/5883)
Még hétfõ:

Kike jobban járna ha elfogadná, hogy a csajoknak nem õ kell, hanem Larry. Sharon is milyen szavakat ismer: ágytorna. :P :P
Sharonnal valahol ott van a baj, hogy esélyt sem ad a másiknak. Ennek a Sharonnak olyanok a fiúk, mint a rabszolgák, nekem ez a meglátásom. :) Förtelem az a lány! Rettenetesen gyûlölöm az egészbõl.
Na ez már tetszik, hogy Max kib*szik Ignacioval, csak a Dianas dolgot verné ki a fejébõl. Blõd az egész felépített históriája. Hahaha, mehetsz a híd alá Ignacio barát! :D :D
Larry helyében én baromi zavarónak lelném, hogy autogram osztogatás közben még a számat is végigtapizzák! Azért van egy bizonyos intim szféra, ahová csak úgy mindenkit nem engedünk be. Ha ezzel jár a sztárság akkor én nem kérnék belõle. :P
Pancho is volt már minden: elõször csempész, majd háremtulajdonos, majd szerzetes, most megorvos, hát igazán multilaterális a fickó. De amúgy õ is teleportál vagy mi a fene. Puerto Rico és Miami közt van egy kis távolság. Mégis, hogy jutott el idáig..... Pancholo még néz is ki így valahogy.
Hirtelen azt hittem Sharon Stonet mond mikor bemutatkozott Hill kisasszony. :P
Jó, hogy Kike nem szólt oda Larrynek, hé egy fotót, nem igaz, hogy nem vették észre, mikor annak a szerkezetnek még van hangja is. Jujj, ez fájt megint, annyira mint térerõ a dzsungelben. :P :P
És Caramelitonknak sem cukor van az agya helyén, végre egy értelmes alkotás.
Catfight Neli módra (asszem te nevezted így): :)
És egy saller Sharitõl, és a revans! Folytassuk puhább terepen: végülis ez is egyfajta ágytorna! :) Ez aztán a csápolás! :P Ezt követõen pedig jöjjenek a talajgyakorlatok, nekik még polifóm sem kell hozzá. :) Miguelina nem, hogy beszállna. Megropogtatnák az öreg csontjait. :P
Senkinek nem tûnik fel, hogy Alejandro miért vesz ajándékot Maxitonak? De hát Silvita egy egyszerû teremtés és nem is az eszéért szeretjük. :) Na vagy megkérdezte, mégis. :) :)
Nyámnyila Gaby meg sem védi magát, elmondhatta volna, hogy nem õ kezdte és még hagyja magát lökdösni is. :S :S
Fiona de egy szutyok most Dianaval, de én bírom. :)
Ezeknek a skizos szövegeknek sajnos se az elejét, se a végét nem látom már teljesen beléjük gabalyodtam. :)
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 13. - 21:50:55 10/10
(4175/5883)
OFF

egyszer volt egy oldal amit asszem te mutattál hogy onnét töltöd le a sarokba szorítvát spanyolul:) ha jól emlékszem, megtudnád mondani a nevét :$
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 20:49:28 8/10
(4174/5883)
Camila csak hisztizik már. Amúgy meg Pilarról ugyanezt gondolom, mint te. :)
csancsy 2012 márc. 13. - 20:38:38
(4173/5883)
Hihetetlen de Fionát én is megkedveltem:D:D:D:D:D Diana riválisai közül tényleg õ a legnormálisabb, mégha ragadós is... Mostmár úgy gondolom 3-juk közül Camila a felesleges karakter (bár az elején nem úgy tûnt), Marcelláról nem is beszélve...:D:D:D:D
Na, igen Sharon tényleg túl sok ezekkel a gonoszkodásaival, sztem Pilart meg kellett volna hagyni. Mondjuk ez is fura, hogy Pilar is tök gonosz volt (pl. kórháznál stb...), hirtelen vált jó karakterre. Ez fokozatosan a sorozat végéig kellett volna tartani a változást (illetve nem árt, ha jóvá válásnak nyomós oka is lenne).
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 20:34:18 8/10
(4172/5883)
Na igen, erre én is kíváncsi lennék, de szerintem azt fogják elsütni, hogy lányom ha te megtudsz bocsátani, akkor én többet nem szólok bele. Nekem egy ilyen tippem van. :) De várom a tutkó választ!
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 20:32:44 8/10
(4171/5883)
Meg én nekem már ez a Sharon túlontúl gonosz, csak jöttem, láttam, belerondítottam az egészbe így nagy hirtelen. :) De én is így vagyok vele, ha belekezdtem már akkor végigviszem, na meg ugye vannak szereplõk is.
Viszont én Fionat megkedveltem, mégha intrikus karakter is. :)
csancsy 2012 márc. 13. - 20:32:41
(4170/5883)
SPOILER!!!
Ja meg annyi, hogy pl. Sirály tudni fog az erõszakról? Erre is kivi lennék, hogy mit szól hozzá. Mert akkor megint gyûlölhetné, és most lenne is oka rá, de ehelyett végén megbékél Maxxal...
SPOILER VÉGE!!!
csancsy 2012 márc. 13. - 20:24:08
(4169/5883)
Hát, igen, így a vége felé nagyon kapkodós lett a történet, teli logikátlanságokkal, nagyon látszik, hogy nem ilyen hosszúra tervezték...
Pedig eleje nagyon jól indult (akkor még kisebb hibák voltak csak benne), mert például akkor, én jobban megértettem (persze nem teljesen), hogy Max akkor miért hajlott afelé inkább, hogy Ignacionak és Camillának higgyen (hisz õket régebbrõl ismerte, mint Dianát, másrészt, látta, hogy rendõrök vitték el). Illetve akkor teljesen logikus volt Max magyarázata is, hogy apaságnál miért Camillának hitt Diana helyett (vagyis hogy Diana-nak érdekében állt eltitkolni az apaságot Diego és bosszú miatt, míg Camillának ebbõl nem sok érdeke támad).

SPOILER!!!
De itt az erõszak-Diegoval voltál ügyben elég sokat hibáztak. A Gaby ügyrõl már nem is beszélve (nem kér segítséget 1 évig nem jönnek rá a házbeliek a bántalmazásra, akkor Larry-vel nem szökik el többször is, pedig õ meg tudná védeni...) Ezzel pedig kicsit lehúzták Gaby karakterét.
SPOILER VÉGE!!!

Persze ettõl függetlenül nézem (mert én olyan vagyok, aki végignézi, nem hagyom abba, ha már elkezdtem), meg vannak karakterek akiket kedvelek (miattuk is), de azért hihetetlen milyen nagy hibákat vétenek magán a történeten...
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 13. - 20:09:45 10/10
(4168/5883)
ebben egyetértünk :))
8/10
suxel 2012 márc. 13. - 20:06:15 8/10
(4167/5883)
A forgatókönyvírónak már nem volt más ötlete, a rendezõ meg a producer pedig ráhagyták, amúgy ezeket a történéseket gyökeresen irtanám ki az egészbõl. :)
csancsy 2012 márc. 13. - 20:04:35
(4166/5883)
SPOILER!!!
Amúgy teljesen logikátlan, hogy Max Dianának nem hisz, de mikor Diego mondja el, máris elhiszi. Ja és pont erõszak után nem sokkal már ki is derül az igazság... Mi a biztosíték Max-nak, hogy Diego igazat mondd, mikor meg akarta ölni??? Amúgy azt se értem, hogy Diego miért mondja az igazat (ha jól tudom nem tud erõszakról) végül??? Hisz az az érdeke még mindig, hogy Max úgy higgye Diana vele volt.
SPOILER VÉGE!!!
10/10
Adry87 2012 márc. 13. - 20:03:02 10/10
(4165/5883)
SPOILER
Sirály tud majd járni
SPOILER VÉGE
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 13. - 20:00:23 10/10
(4164/5883)
SPOILER KÉRDÉS

írtátok hogy sajna a végéig lessz -,- az a nyomott képû
és ugye amikor még Sirállyal benne lessz akkor Sirály tolókocsis
és hogy a végén lábra tud majd állni vagy nem? :/

SPOILER KÉRDÉS VÉGE