Neli 2012 márc. 21. - 01:40:34
(4323/5883)
:D :P
igazán szívesen, bármikor ;) :D :P
a tánca jó :P csak kicsit kopaszabb lett szegény :D :P
na de zh? hát akkor tanulj, te! ;) :D :P nehogy én legyek az oka, ha nem jönne össze ;) :D :P azt igazán nem akarnám ;) :D :P
és nyugi, nem sértõdtem meg, minden csak poén ;) :D :P vagy nem :D :P de tényleg ;) :D :P

ja és észak és dél, már vágom :D :P
hát egyetérteni nem mindenben fogunk, az tiszta... :D :P de ettõl szép ;) :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 01:30:19 8/10
(4322/5883)
Arra céloztam a középsõ sorokban, tetszik-e vagy nem a tánc, amit elõadott, mert a tánc az egy olyan dolog, amihez messze vagyok, mint ide Mekka. Ahhoz nem értek és a tánc sem ért hozzám. :D ;) :) :P
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 01:28:26 8/10
(4321/5883)
Kezdek félni, hogy mit is írthatok le... (na jó csak vicc :P :P) Ne sértõdj meg ( de szerintem megint semmi olyat nem írok)
Tipikus lány: 10bõl 8 biztosan bomlik utána, s szerintem te sem veted meg. :) :) Meglátjátok a kockáit --> nektek KO., tuti anyám is beájulna. :) :):P
Mindenki másra bukik, tehát biztos csak nem a szõke tömör izomkolosszusok jönnek be mindenkinek, mint ahogy mondod, neked van szemed a nem kifejezetten szépfiúkra is. (mellesleg megjegyzem, szerintem jobb, hogy nincsen festve a haja már)
Dvidör (twitter - tengerentúlon ez a divat) és társai hasonló közösségi oldalak, mindkettõnek (DZ, WL) hatalmas rajongótáboruk van. :)
Én még szeretnék látni több táncot, s aztán majd meglátom tetszik-e vagy nem, de gondolom ti néktek nagyon bejönne partnerként. :D :D:) :P
É <--> D az ellentétes vélemény próbáltam hangsúlyozni ezzel, hogy én nem értelek téged, hogy mi volt a komimban olyan, de nem is fogjuk, mert te lány vagy én meg fiú kb. mint észak és dél ellentéte, ellenpólusok.
Tökre elszórakoztatsz itt, miközben a holnapi zh-mra készülök, és ezért köszi! Nem olyan monoton az egész! :D :D
Neli 2012 márc. 21. - 01:10:03
(4320/5883)
:D ;) ne fáradj, pasi vagy ;) :D :P bocs :D :P
ahogy én nem értem a háremet, úgy te se ezt ;) :D :P
amúgy mi ez az É és D?
Neli 2012 márc. 21. - 01:08:59
(4319/5883)
OMG, ez a vidi... :P :D honnan vetted amúgy, hogy én is olvadok W-n? ;) :D :P egyébként tényleg :D :P, de csak szigorúan mérsékelten :P :D, nekem van szemem a nem kifejezetten szépfiúkra is... :D :P na jó, W. is wow, a vidiben jól nyomja, de azért David is listás :P :D aki kicsit más alkat, de attól még bejön... :P :D
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 01:05:30 8/10
(4318/5883)
tipikus lány, mi?????? ---> Továbbra sem értem mi van ebben, de mindegy szerintem nincs jelentõsége. :D :D Ez szerintem ilyen É és D dolog. :D :D :P
Neli 2012 márc. 21. - 01:03:08
(4317/5883)
tipikus lány, mi? :D na ezen megsértõdhetnék most, de nyugi, nem fogok... ;) :D :P ahogy az elõzõn se, tényleg csak poén volt ;) :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 00:51:03 8/10
(4316/5883)
Csaj vagy, akkor csak a csajszempontjaid alapján ítélsz! Tipikus lány.... ezen nem tudom mit kellene megsértõdni, de tudom csak vicceltél. :D :D :D (remélem tényleg :P :P)
De amúgy tényleg szeretem a drámát! Már ha filmet nézek, akkor legszívesebben filmdrámákat nézek, vagy mûvészfilmeket, vagy olyanokat, amelyek a társadalom egy kisebb csoportjához szólnak, vagy ami minden mennyiségben jöhet fantasy és sci-fi.
De ha mégis lenne netán egy kis zok a lelked mélyén, akkor engedd meg, hogy kiengeszteljelek. :) :) Nézd meg ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=dBobeUM1JFQ&feature=share
Jah és ajánlom természetesen az olyan nagy Levy-fanoknak, mint tcsajsziv és k.aliz.
Neli 2012 márc. 21. - 00:41:36
(4315/5883)
"Mi a véleményem, hát durva, de én szeretem a drámát, fõleg mikor ennyire ki van hegyezve. Durva, de végeredményben nekem tetszik a jelenet. Ez meg durvának hat így leírva, de Istenem ez van. És ez szerintem drámai..." :D
:D hát ezen most dõlök :D
az utolsó mondatodon (nem ebben) még gondolkozom, komolyan vegyem-e és megsértõdjek, vagy nevessek... :D :P ;)
csak vicc ;) :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 00:27:47 8/10
(4314/5883)
Még pulyaként láttam a sorozatot, nem emlékeztem már rá. Magyarul néztem meg, mert fel vannak töltve magyarul is a jeleneteik, de úgy látom ezt tudod.
Na ha már ma az erõszak napja van, aki kíváncsi rá az nézze meg itt a link. :P :P Mondjuk 5:35-tõl
http://www.youtube.com/watch?v=TkLFF_a7sY8
Mi a véleményem, hát durva, de én szeretem a drámát, fõleg mikor ennyire ki van hegyezve. Durva, de végeredményben, nekem tetszik a jelenet. Ez meg durvának hat így leírva, istenem ez van. És ez szerintem drámai..
Kanzokogás... különösebben nem szoktak meghatni a síró pityogó férfiak és nõk látványa, ha az összhatás tetszik, amit látok, átérzem a drámát, akkor ott a pont. :) :) Nem vagyok egy ilyen könnyen meghatódó alkat, ahhoz már valaminek überszépnek kell lennie, vagy annyira meghatónak, hogy szinte már katarzist váltson ki.
Ez szerintem teljesen normális a te esetedben, hogy így reagálsz :) :)
Neli 2012 márc. 21. - 00:17:20
(4313/5883)
kinek hogy :D
tinédzser lamúr :D ez jó :D
de igen, pont arra, hogy ráéreztél ;) :D :P
arról mi a véleményed? magyarul nézted vagy eredetiben? magyarul is fent van... imádom, mikor a pasi sír :P
olyan cukik, mikor sebezhetõk (néha még akkor is, mikor sértetten dühösek :P)... :P meg mikor babáznak :D :P olvadás :P
nézd el ;) :D :P tudod, csaj vagyok, csajszempontokkal ;) :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 21. - 00:13:59 8/10
(4312/5883)
Most ha azt nézzük Larrynek kislányosabb csajok lettek összeszedve: Gaby, Sharon, Pilar (õt nem tudom be lehet-e ide sorolni), meg ugye a vízparti lányok rohangálnak utána, igazi tinédzser lamur szinten
Max meg érettebb nõket kapott még ha nem is viselkedik mindegyik úgy: Marfil, Deborah (fogjuk rá), Camila (??? van neki is érettebb vonása), Diana, Fiona, Marcela
A háremet ne is magyarázd, mert holnap reggelig nem vergõdünk közös nevezõre. :P :P :P :D :D :D Mondom ott egyedül a Fionásat találom gázosnak, talán abba tudok belekötni. :D :D
Csak nem az Acapulco szépére gondoltál, mert pont ott néztem vissza 5 perccel ezelõtt az erõszak jelenetet a youtuben. :P :P
Nálam ez megint egy másik véglet, hogy nálad pl a pia mondjuk azt idézõjelesen enyhítõ körülmény, na nálam pont fordítva, nálam súlyosbító! :D :D
Neli 2012 márc. 21. - 00:00:47
(4311/5883)
igen? na ez nem rémlik...
mondjuk én sokat tekertem közben, a számomra érdektelenebb részeknél... :D :P
Neli 2012 márc. 20. - 23:58:32
(4310/5883)
lehet amiatt, amit írtál... józanabbul súlyosabb megítélés alá esne a külsõ szemlélõk szemében sztem, és a piát ezért keverik bele... tipp... persze ettõl még nem kevésbé súlyos, sõt nehezen megbocsátható...
eddig amúgy egy olyat ha láttam, hogy nem volt részeg a pali, és a csaj kis bõgés után szinte azonnal megbocsátott, mert annyira szerette... a pali a falnak dõlve bõgött, mert szerette õ is, csak épp meg volt sértve és büntetni akart... ott nem volt akkor még szó megcsalási gyanúról, hullaszerelmesek voltak egymásba, csak rém büszkék... :D a pasi nem volt hajlandó elhinni a csaj szerelmét, mert elõzõleg kihallgatta, hogy az kineveti, de a csaj utána már belezúgott, csak akkor már késõ volt...

ami a többit illeti, hát igen, fiúknak ezt hiába is magyaráznám, hogy látja egy csaj a hárem-dolgot... :D esélytelen :D :P

Max nõi: 6-3-ra verte Larryt :D :P talán (tuti :D :P) mert õ volt a fsz., neki többet írtak, bár Larry a helyesebb, ezt még Max-fanként (már amikor nem marha) is el kell ismernem, azzal együtt, hogy Max is bejön... :P :D
BEN1986 2012 márc. 20. - 23:58:11
(4309/5883)
igen és Diego akkor fordul Marfil ellen. Lesz egy medencés bunyójuk is :D
Neli 2012 márc. 20. - 23:50:51 Előzmény suxel
(4308/5883)
:D na igen... õk is alakítanak :D :P néha még jobban is... :D :P jobban lekötik az embert... :P
amúgy sztem az absz. humorfelelõsök az Silvita és a travik... :D :P azokon mindig behalok :D :P

SPOILER

amúgy a nyanya medencézése engem annyira nem izgat... :D :P
Gaby meg pofozkodik még, talán kezdi felfogni a veszteséget :D :P
az öreg marfilozása röhögõalapnak jó, de kevésbé figyeltem... :D
ja és Isabel, hát az brutális :D, a nagy visszatérése mint retkes koldus, hát az mindent visz :D :P fõleg mikor bepofátlankodik Octaviához meg együtt guberál a dokival :D na az a nagy favorit nálam :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 20. - 23:46:24 8/10
(4307/5883)
Hárem, igen ez jó szó használtuk is korábban, de mondjuk én fiúként kissé más megvilágításba helyezem ezeket a nõket, kissé más szemszögbõl ítélem meg a dolgot. Annyira nem tartom gáz dolognak mindet. :P :P :P Talán a Fionásat, de a többit nem annyira, de ha a számokra támaszkodunk, akkor tényleg háremrõl van szó.
Megházasodik Marcelaval, mégis milyen dolog lenne már ha nem lenne közöttük semmi se, bele is õrülnék, ha elkezdenék azt a játékot, mint Diana és Diego, hogy nincs szex. Még kamuházasságnak is rossz lenne. Szerintem ez teljesen normális dolog, mivel a felesége, amúgy meg annyira nem rossz nõ (nem is a legjobb), de biztos nem nehéz vele. :P :P :P
Larrynek is ott van Pilar meg Sharon, igaz, hogy õk csak így ketten vannak, de elfogadhatóbbnak találom az õ nõügyeit, és nem csak a kevesebb szám miatt, de hát ez lett megírva. :P :P :P
Larry beverését Ignacionak láttam, megnéztem, hát az valami fantastisch volt.
Elvileg a port.hu szerint Max részeg, mikor megejti az erõszakot. Ha megfigyelted a telenovellákban, mindenhol a részegségre kenik az ilyen dolgot. Miért? Talán így jobban feledhetõ és megbocsátható? Szerintem pont hogy nem, nálam a részegség még rátesz egy lapáttal. Az árva angyalban is JM. részegen bántalmazta Mchuyt, vagy most éppen kint fut Gabriel Soto új sorozata az Un Refugio para el amor, fél szemmel nyomon követem. Az is egy remake történet, s az eredetijében van erõszak ott is, s most az logikázzuk, hogy vajon Soto meg fogja erõszakolni a fõhõsnõt vagy nem, de az is részegen történne akkor!!!
Neli 2012 márc. 20. - 23:22:26
(4306/5883)
Suxel, mazsolázás közben az írásaimból ezeket találtam neked :P :

"Max és a háreme... :D lassan csak bejelentkezés alapján tud fogadni, annyira túlzsúfolt a naptár, vagy elõveszi a kis fekete könyvecskéjét, ami a pasiknak van... :D :P
egyébként Marcelát absz. nem fogja szeretni, csak sajnálja, meg hát ugye szex meg ezek, arra jó, mert hát pasi, de ott is csak Dianára gondol... :D

Yolanda és Octavia is tudni fogja az igazat, O. elmegy Maxhoz...
egyébként a doki megcsókolja (az az elsõ, kb. 143), és utána megkéri a kezét, Larry viszont, mikor kiderül számára (Maxtól), hogy a doki is benne volt a tûzgyújtásban, istenesen leveri, de az anyjának már nem tudja elmondani, az nem kivi rá, miért verekedett... L. csak annyit mond elõtte, a doki tudja, miért kapta :D az nem érti..." :D :P
Neli 2012 márc. 20. - 23:14:29
(4305/5883)
na találtam egy ilyet is (ebbõl még sok minden nem derül ki, de talán beszélnek a dologról, csak nem írtam le):

SPOILER

"Emilio-t le akarja lõni Pancho, de Caramelo eléáll, így P. elteszi a fegyvert... C. elmegy, P. bõg, hogy szereti..." :D
kb. 150-es részek...
Neli 2012 márc. 20. - 23:11:05
(4304/5883)
na mit találtam... :D múltkor ez csak vki más miatt rémlett, csak most találtam meg a leírásomban... :D
ömlesztve volt, biztos azért nem tûnt fel...

SPOILER

"Marfil át akarja adni Diego maszkját a rendõrségnek, amiben Dianát támadta meg, ha nem ölné meg Fionát..."
(153 elõtt, akkor hal meg F.)