Neli 2012 márc. 08. - 17:32:27
(4003/5883)
a magam nevében köszi :D :P ;)

Max mint trubadúr :D :P szakadok :D :D
meg Cukorka :D nem Karamell egész véletlenül? ;) :D :P ha már Caramelo, gondolom én mint laikus... ;) :D :P
egyébként mindegy, mind2 viccesen (hülyén :D :P) hangzik :D :P
ja, Paco hívhatta volna a zsarukat, de lehet nem volt ideje, P. olyan gyorsan elpucolt... :D :P
Emilio miben volt hihetetlen? nem mindig figyeltem, lekötött az írás... :D :P
akkor az a rohadék direkt szúrta le, értem... bah :S
Maxnak jól áll a fehér cucc, fõleg ha kivágott/kigombolt :D :P nyami :P igen, elfogulatlan vagyok nagyon :D :P
Sharon hangja: anno Barátok közt-ös volt, nem a szívem csücske... Noémi :D
amúgy az Alexezést hogy érted? becézés? az nekem is fura, hogyhogy nem becézik, szokták...
8/10
suxel 2012 márc. 08. - 17:17:11 8/10
(4002/5883)
UI: AZ ELÕZÕ KOMMIHOZ.

Boldog nõnapot a hölgyeknek!
8/10
suxel 2012 márc. 08. - 17:07:10 8/10
(4001/5883)
Vágjunk akkor bele :D :D :D
Azon csodálkozom, hogy Paco nem hívatja rá Puertoban Panchora a rendõröket, hiszen tudja, hogy ott tartózkodik. Panchinak jobb lenne más vizekre evezni, mert a Cukorkát nevû hajó már elment.
Rodrigo is csak annyit tud: el akartam mondani el akartam... Uncsi nagyon ez a szöveg tõle. :P
Silvita is igazán hazamehetne átöltözni. És Diana 15 perccel késõbb el is küldi, végre..
Mondjuk ez így elég hihetetlen Emiliotól, ha azt mondaná, hogy a két hapsi azonos, akkor lehet másképp festene.
HAHAHA: Fedora --> Sharon: Te vagy az új titkárnõ, vagy az új asszistens?? (ha tudnád, hogy a vejed szeretõje. :P ) De amúgy most elgondolom, milyen vicces lenne már egy bemutatkozás: Sirály vagyok. Kb WTF. neked meg milyen neved van ba'meg? De sokáig tart az igazat kinyögni, hogy ki is Sharon Rodinak? Ebben a házban senkinek sincsen nyelve? Na Santat sem fogja nagyon csípni szerintem Sharon. Minden sarokban egy dinoszaurusz!!! :D :D :D Valaki régen Santat dinózta le, ahogy emlékszem. Tán még Diego volt az. Nagyon beteg ez a Sharon, ba'meg milyen tévképzetei vannak. :P Továbbra sem tom, hogy ki a szinkronja, de nagyon jó neki.
oh, még meg kell Panchot lassan sajnálni, a szívem szakad meg érte. :P :P Dehogyis. :)
Max jó helyen kapisgál a támadót illetõen. :) Még Camilis is. :) Oh, de õ mit tudna tenni? Sarokba szorítják és kampó akkor. :P
Diego a kést direkt vágta Emilioba, belerúgott Diegoba, õ hátra, aztán Diego elõre, szúr, és mégegyszer még mélyebbre hatol vele. Ez szándékos volt, mert máshogy nem tudott volna megszabadulni tõle, elmenekülni, Emilio ellátta volna a baját.
Max Alejandroként milyen sokat tekereg fehérben.
Fedora meg teljesen bolond, miért nem lehet elhinni a dolgokat Rodnak? Miért nem lehet "békésen" együttélni?
Így sem csípi Sharon ezek után meg??? Sharon helyében ezt én sem érteném meg
Napi elszólás Maxnál kimaradhatatlan. Lehet a középkorban él, hogy a lovagiassággal jön, jóhogy nem már énekel el egy trubadúréneket is. Max meg milyen szemtelenül rá tud mosolyogni Camilara, miközben Camilis állít, amit állít, ezzel is heccelve, de tényleg jobb az óvatosság. :D :D
Oct. lehet nem is olyan jó partner Ignacionak, hisz nem hajlandó segíteni.
Cöhh, de hevesre sikeredett az elsõ tali a ledér Sharon és Larry között. Nagyon ki lehet éhezve ez a nõ, klinikai eset. :P
Caramelonál az a pofa, de nagy mikor meglátja Alejandrot. Még 5 perc után sem tudja becsukni a száját. :) :) Amúgy miért nem
Alexezik?
Neli 2012 márc. 08. - 15:20:49
(4000/5883)
ahogy ez a Sharon beszél... :S annyira irritáló :S ahogy az egész csaj... :S
még õ az áldozat, persze... :S majd ha ráérek, mindjárt meg is sajnálom... :S
Maxinak az a kivágott felsõ :P na most hívta el vacsizni :D :P jóó lesz :P a holnapi cucc elõkészítése :D :P
elõszört kopp: Diana: nem fogadok el meghívásokat, mire Max: velem kivételt tehetnél, ha már Maxra hasonlítok :D :P
jól kihasználja a dolgot :D :P
egész más vagyok, mint Max :D :P aha :D :P
na vége... holnap jön az éttermes balhé (majd számoljatok be, sajna nem látom, holnaptól nem vagyok :S) :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 15:17:28
(3999/5883)
jav. Sharon után nem "?", hanem ":"
Max: biztos Max szelleme volt itt :D :P szakadás :D
Neli 2012 márc. 08. - 15:16:13
(3998/5883)
Sharon? mikor láthatlak? hehe Larry: hát mindennap este, a sorozatban :D :P azért lerázta még :P :D
heh jön Kike: micsoda lotyó vagy :D ez is mit féltékenykedik? :D :P
még Larry a beképzelt :D
Neli 2012 márc. 08. - 15:14:34
(3997/5883)
a doki kölcsönnel fedezné a kölcsönt :D :P nem rossz :D :P
heh Octavia nagyasszony: Larry fizetésébõl élünk :D :P hát elég jól megy, villában Hawaii-ozni abból... :D :P
OMG, na Sharonka összefutott Larryvel... :S Istenem, adj idegeket elviselni... :S :D
na le is támadta L-t bah :S semmi cicó... :D :P
végre vmi nézhetõbb, Emilio :P de ari :P
Caramelo: a jó emberek legyõzik a halált :D hát öhm, csak a sorikban... :D sajna...
bejön Max természetesen, mire Cami: állítólag õ nem Max, épp csak a klónja :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 15:11:04
(3996/5883)
Cami Maxinak: játszod a hülyét :D :P
na érzi a vesztét a pali: jobb, ha kerülöm, még leleplez :D :P hát igen, kicsit kevesebbet kéne feltûnõsködni meg kb. ugyanazokat csinálni Alejandro-ként, mint Max... :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 15:08:22
(3995/5883)
na Larry talizni akar Maxival (illetve azért mégse rohan annyira :D :P) :D :P hát erre még pár részt várnia kell :D :P
de jó Larrynek ez a fekete cucc :P
na Octavia randi a dokival :D :P
Maxi hogy kivágta magát :D :P azért kicsit sántított a dolog :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 15:05:56 Előzmény suxel
(3994/5883)
:D :P

jaja, hevesen rohant vigasztalni :D :P

amúgy osztom a sharonos érzést, egy idegesítõ kis hisztérika... :S hogy mást ne mondjak :D :P
igen, nála legtöbbször tekertem, ahogy a gorillautánzatú szexpartnerénél is, meg pl. Fiona, Marcela (SPOILER: aki nemsokára jön már, megjegyzem totál felesleges idõhúzás az is, teljesen jellegtelen és érdektelen nõ :S)... :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 14:59:48
(3993/5883)
nekem az amúgy továbbra se tiszta, Diego direkt szúrta le E-t vagy csak "beleszaladt" a kés, mert közéjük állt Dianával?
annyira full sötét volt, alig láttam vmit... :S
na befutott a vigaszlovag Maxi is :D :P az a fehér cucc nyami :P :P
Sirály milyen felháborodott :D milyen alapon? nem is szereti Rodrigo-t... máris féltékeny lenne? :P :D
amúgy sztem az a Virginia annyira lepusztult volt R-hoz, nem illett hozzá... :S még kevésbé hihetõ, hogy a szöszi Sharon az õ és R. lánya... ez annyira a hajánál fogva elõrángatott dolog, csak hogy Sharont behozzák idõhúzónak L-hez... :S de hogy ehhez miért kellett R. lányának lennie... :S

hehe Maxi keresztkérdést kapott :D :P kicsit ideg lett :D :P el ne szúrja :D :P
Diana: miért kötelességed itt lenni, ha E. és én idegenek vagyunk neked :D aha :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 14:52:23
(3992/5883)
Sirály: Sharon helyes lány, de kicsit bárdolatlan :D kicsit? :D költõi túlzás :D
hehe összebarátkoznak Gabyval :D aha :D :P
Neli 2012 márc. 08. - 14:51:19
(3991/5883)
na, sehol senki? mindjárt vége... én csak most estem haza, az elsõ reklám elõtt nem is láttam csak vagy 2 percet... :S
Pancho jelentkezett :D az a szöveg :D Caramelo rögtön érdekli, mihelyt mással jár, kb. mint a kutya, akit nem érdekel addig az elásott csont, amíg más ki nem ássa... :D :P
Cami hogy fenyeget :D Diego tagad, kb. szakad a plafon :D :S
Sharont Sirály akkora bizalommal fogadja :D itt töltötted az éjszakát? :D de nehezen nyögik ki, ki is ez a csaj... :S :D gondolják, Rodrigo dolga szólni...
ahogy ez az idióta szöszi röhög... :S :S malacpofa :S :D horrorfogakkal :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 08. - 00:19:04 8/10
(3990/5883)
Mikor nézted a youtuben és adtad a spoileres helyzetjelentéseket, még emlékszem is, hogy mondtad, hogy sharonos részt, ami nem fontos azt ugrottad nem érdekelt, na most ez a helyzet állt elõ nálam is. Még csak egy pár része van jelen, de én úgy bele tudnék már verni a képébe... még látni se szeretem, de szerintem alkalmas erre a pszichos feladatkörre. :D :D
Mondjuk sok alternatíva nem létezett, ki az a sötét szemû férfi, aki mindenképpen Diana életére akar törni, és még volt egy hörgés is, de abból én nem ismertem volna fel, de a szereplõket és szerepeket ismerve más nem is lehetett volna.
Jah, jah elég tûzrõl pattant és heves Max, ha Dianaról van szó! :D:D
Neli 2012 márc. 07. - 23:55:30
(3989/5883)
:D osztod a Sharonos véleményem, zsír :D :P én is rühellem :S

SPOILER
amúgy beletaláltál, holnap Dianáék némi kétség mellett, de abban maradnak, hogy Emilo csak a láz miatt beszél így, betudják annak...
Diego meg evidens, hogy õ volt, én ha nem néztem volna elõre is tudnám ;) :D :P
és késõbb Marfil is megtalálja a maszkot, na de a maiban ki is derült, mikor Diego visszaemlékezett...
igen, Eduardo-nál is felléphetett volna, de biztos látta, hogy az nem ellenfél :D (hehe fatökû, ez tetszett nagyon :D :P) ellenben Max még a légyre is féltékeny :D és tényleg, mindennel elárulja magát, a baba, a tüzes kérdések... és senki nem akad fenn rajta :D
Neli 2012 márc. 07. - 23:50:55
(3988/5883)
:D ja hogy ja :D bocsi, nem kapcsoltam :D :P ;)
de már meg is van a válasz ;) :P :D
az engem annyira nem izgatott... :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 07. - 23:32:19 8/10
(3987/5883)
95. részben kezdõdnek, akkor érkeznek meg a szállodába Orlandoba.
8/10
suxel 2012 márc. 07. - 23:28:02 8/10
(3986/5883)
Na Eduardo fontos lenne a pénz miatt, hogy fizesse a számlákat, na de így egy balekkel kevesebb. :) :)
Azért Maxi nem tudja, hol a határ pengeélen táncol ezzel a gyerek dologgal is most. Azért ez nagyon furi, hogy a hasonmása fiával kezd el játszani. Nekem ezt sose adná be, hogy õ nem Max. Esélytelen lenne, annyi de annyi árulkodó magatartás/viselkedés.
Az igazi átalakuláson Lorenzo ment át: teljesen megfiatalodott. :) :)
És Larry a megmentõ, csak tudnám honnan a francból szerzett kötelet. És Larrynek nincs fenntartása a travikkal szemben. Amúgy ennek a pillangónak így a legjobb a haja, és zsuppsz még egy gödör. Most ez komoly? Ennyire balfácánt, már nem tudok hova lenni, kész kabaré az egész. :D
Sharon a szemébõl sem jól néz ki. Egyáltalán nem állhatom ki se, legszívesebben ugranám a jeleneteit. Igazi keverõgép. Ritka ellenszenves így elsõre. Egy biztos, már most látszik, hogy agyilag zakkant a lány. Borzalom!!
Betörõ Emilonál?? Micsiri? Na ez vajon ki? Diego?? De minek akarja, kinyírni Dianat? Na mostmár tényleg tudni akarom!! :) :) És erre Emiliot szúrják le! Azt tudtam, hogy megbökik, de azt még mindig nem, hogy ki! De más nem lehetett, mondjuk a szeme árulkodott. Most már oké, így a végén, de miért akarta megölni. Nem azt mondta, hogy nem lenne képes rá. Jah, vagy jön a válasz. De akkor mikor Eduardo is "nyomult" akkor miért nem lépett fel ellene, mert látta, hogy egy fatökû vagy mi?
És a vizes törölközõ nem tûnik fel Gabynak, vagy mégis? Jééé...végre mutat egy kis észt. Hát érdekes lenne is a nudista fürdõzés a házi medencében, mondjuk az hazai terület, de szerintem akkor sem gyakori a mindennapokban.
Ezek után félnék abban a lakásban Diana helyében.
Hahaha a vége! De szerintem úgyis ráfogják, hogy csak képzelõdött Emilio. Én még mindig annyira szeretem ezt a sorit, mint az elején, még most 136ra sem untam meg. Igaz legszívesebben ugranék a Sharonos részeken, na de szerintem ami kapcsolatos vele és nem fontos azon túl is lépek.
10/10
tcsajsziv 2012 márc. 07. - 23:10:44 10/10
(3985/5883)
hát arra amikor pao Orlandoba megy panchi panchival :P BAHHHHH :P ;D
Neli 2012 márc. 07. - 23:06:41
(3984/5883)
na ja, a vérebek :D az halál volt :D palotapincsik meg Perwoll hehh :D sztem ott mondjuk kicsit túljátszották, a travi is meg Silvita is... bár remekül szórakoztam :D :P
Max meg tök hülye tényleg, hogy Dianát gyanúsítja, bár pillanatokra elvetette, de asszem majd késõbb megint elõveszi (az erõszak-os szembesítésnél :S)... :S