9/10
offtopic
handi99 2012 febr. 15. - 20:25:51 9/10
(3203/5883)
Az elsõ trailer nem jelent végleges szereposztást. Azokkal a színészekkel forgatják, akik éppen rendelkezésre állnak. Május végén/június eléjén volt az Upfront. Pl. a Corazón Valiente esetén már az elsõ napokban közölték, hogy csak Gaby Espino a biztos név a szereplõk közül (aztán õ se, mert közben kiderült, hogy gyermeket vár.)

Szerintem nem feltétlenül az ismert színészek hiányán múlt, hogy kevesen nézik, sokkal inkább a történettel lehet a baj. A trailer alapján nem erre számítottam és nem lepne meg, ha más se.
8/10
suxel 2012 febr. 15. - 20:25:30 8/10
(3202/5883)
Az úgy van, hogy ez még csak egy kezdetleges pilot, amikor tervbe lett véve. Ilyeneket mindig forgatnak. Az Una maid en manhattannek is volt egy Sandra Echeverriaval, s végül Litzy kapta meg a Maid szerepet, aminek én nagyon örültem. :D :D
100%, hogy ez még változik a késõbbiekben, ahogy mennek a castingok, a válogatások. Ez egy elõzetes elképzelés, hogy mit akarnak. De itt jön közbe, hogy valaki pihenni akar, valaki meggyõzõbben alakít egy szerepkörben stb... és mást találnak a pilot szereplõ helyére
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 15. - 20:20:13 10/10
(3201/5883)
hát az akkor tényleg érdekes :D én pont a szereplõk miatt linkeltem be :D amikor megláttam és telemundo és elolvastam az angolt alatta hátt kissebb sokk ért csak néztem :D
ezt egyépként nem értem hogy az akkor most hogy van hogy a bemutatóba így van és azt mondjátok hogy ezek a szereplõk benne sincsenek :D durva......... és a tipikus jó szülõk akik tökéletesre nevelik a gyerekeiket.. :D
Neli 2012 febr. 15. - 20:11:02
(3200/5883)
én a Locurát nagyon csíptem :P a Sonában sok nekem nem tetszõ dolog volt, de az is elment, az Amigast utáltam... szóval én szeretem a juvenileket, csak normálisan tálalják...
8/10
suxel 2012 febr. 15. - 20:09:26 8/10
(3199/5883)
Nekem ez a RP nem igazán jött be adtam is neki egy elnevezést: por(no)vella. Hogy mi nem tatszik benne, a meredekségével lehet nem lenne baj, de már túlontúl soknak lelem, valamint én nem igazán csípem ezeket a juvenil novellákat. Megnéztem én a Sonadorast, a Locura de amort (barátok és szerelmek), Amigas y rivales (szeretõk és riválisok), da nagy kedvenceimmé nem váltak.
Neli 2012 febr. 15. - 20:03:28
(3198/5883)
a TM ad merész dolgokat is, fõleg a késõi sávban, ami náluk 10 óra (nálunk hajnali 4, akkor van az RP is, nem véletlenül tették oda- már az 1. részben elég komoly szexjelenet volt, és a drog is folyamatosan jelen van, meg rasszizmus, homoszexualitás, iskolai kínzások stb.)... ment ott már pár meredek sztori (ezeket kevésbé néztem, vagy absz. nem)...
Neli 2012 febr. 15. - 20:00:43
(3197/5883)
ohhh... hát ez nem jó :S nem tudtam... akkor miért változtattak? biztos a sok ismeretlen arc vagy a történet vmi eleme-alakulása miatt nem nézik annyira, nem? sztem... az eredeti arcokkal sztem totál más irány lett volna, mondjuk nekem a mostani bejött, kb. a 10. részig, utána már nem annyira...
Neli 2012 febr. 15. - 19:58:23
(3196/5883)
jé... ez totál más történet szempontjából is, mint ami ténylegesen megy... a szereplõk közül meg senki se egyezik... :D ismeretlen arcok vannak, pár kivétellel (a mostaniban)...
egyébként olyan poén, a szülõk tipikus naiv elképzeléseit mutatják a gyerekekrõl, közben a valóság... :D :P
9/10
offtopic
handi99 2012 febr. 15. - 19:56:53 9/10
(3195/5883)
Az elsõ trailer-ben lévõ szereplõk miatt nagy sikert jósoltak neki, de a mostani szereposztás mellett ez elmaradt. 4 pont körüli a nézettsége. Ez elég gyenge. Az UMEM 6-7, a FS 5-6 pont között van. Ha azt nézed, hogy a LCDAL is 6-7 pont között volt( és 8.9-cel zárt), akkor a RP-tól ez igen kevés.
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 15. - 19:53:52 10/10
(3194/5883)
suxel: ohh köszi de ennyire nem érdekel xD csak csodálkoztam hogy a telemundo ilyet forgat *,* eléggé meglepett... :D

egyépként nem csodálkozok hogy nem jó a nézettsége :D *,*

handi99: lehet nem tudom nem néztem még és nem is nagyon szándékozok azok után amit suxel mondott :D de a bemutatóban ott vannak.. :D
Neli 2012 febr. 15. - 19:53:04
(3193/5883)
egyébként benne van a doki is az RP-ben, pozitív :P tegnap sírt is a fia temetésén, és végre barnára van festve a haja :D :P az áll jól neki, nem a mostani csirkefej... :D :P
Neli 2012 febr. 15. - 19:51:36
(3192/5883)
:O komolyan? nekem az elsõ részek nagyon ütöttek, nem gondoltam volna... nem rögtön néztem, de késõbb bepótoltam, azóta követem... bár mondjuk most vagy 4-5 rész óta leült nekem, alig van közös jelenet a 2 fsz. közt, vagy semmi... :S és nem oylan irányba megy, amit gondoltam vagy tetszene, de azért kivi vagyok...
amúgy ennek is más volt eredetileg a szereposztása? :o jé, nem is tudtam... :O :S
9/10
offtopic
handi99 2012 febr. 15. - 19:49:38 9/10
(3191/5883)
Mivel ezt a sorozatot este 10-kor adják, szerintem belefér.
Neli 2012 febr. 15. - 19:48:55
(3190/5883)
:D hát azért ennyire gagyiba még õk se mentek el :D :P
amúgy vicces, mert mikor Max sorolta a virágneveket, mondta az orchideát is... :D elképzeltem, hogy majd így szólítaná, érdekes lenne... :D :P szeretett Orchideám :D :P ennél még az írisz is jobb, azt mondta elsõnek :P :D
9/10
offtopic
handi99 2012 febr. 15. - 19:48:24 9/10
(3189/5883)
A RP-ból már lement 16 rész és sem Maritza Rodríguez, sem Sonya Smith, sem Jorge Luis Pila nem játszik benne.
Maritza most fejezte be a LCDAL-t (ezt váltotta a RP). Sonya és Jorge Luis pedig a Corazón Valiente-ben fog játszani.

Jelenleg a RP-nak van a legrosszabb nézettségi adata a Telemundo három novellája közül.
8/10
suxel 2012 febr. 15. - 19:48:22 8/10
(3188/5883)
Már fut a sorozat kint, de a szereposztás változott. Szerintem lassan lehetne ez a novella 16 karikás. Belenéztem vagy 3 részbe és mindenhol csak a szex.
Itt találod a bõvebb szereposztást!
http://en.wikipedia.org/wiki/Relaciones_Peligrosas
Neli 2012 febr. 15. - 19:47:23
(3187/5883)
:D :P aha, nekem se rémlik... asszem elõtte elutazott, csak arra nem emlékszem, végül kivel maradt (a szemüveges csaj, Angela barátnõje, vagy Nina), vagy egyedül...
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 15. - 19:46:10 10/10
(3186/5883)
xD hibiszkusz hahaaaaaaaaaaaa
8/10
suxel 2012 febr. 15. - 19:44:03 8/10
(3185/5883)
Szerintem még a Liliom hagyján is, mi lett volna, ha azt adja neki, hogy Orchidea vagy Hibiszkusz? :D :D :P
Neli 2012 febr. 15. - 19:43:38
(3184/5883)
közben nézem elõre a részeket, keresem azokat, amiket kérdeztetek... egyelõre még nem találtam, de a kimaradt részek (161-174 kb.) leírását folyamatosan hozom, és majd azokban lesz a válasz... ;) :P eddig nem volt, de most az elsõ részletben leírom 161-165-ig, mi lesz (csak a rövidebb lényeget) ;)

SPOILER

161:

Marfil megtudja, hogy Max elvette Marcelát, tombol... :D :P
Rodrigo elmeséli Sharonnak, hogy veszekedett Sirállyal a Pancho-s képek miatt, Sirály is beszámol Dianának, elég zaklatott...
Marfil inzultálja Marcelát...
Sharon kárörvend Sirályékon Gabynak...
Rodrigo-Sirály újabb balhé, Sirály Sharonról magyaráz, hogy mióta itt van, megkeseríti az életét... Rodrigo szerint rágalmaz, nem hisz neki... Sirály erre kidobja a házból Sharonnal együtt, vagyis felszólítja, hogy pakoljon...
Aztán bepiál és részegen az utcán bolyong, majd elájul és az immár koldus Isabel találja meg, röhög... hogy a nõ hogy lett koldus, pontosan nem tudom... majd késõbb elmeséli...
Rodrigo megtalálja az ájult Sirályt és elzavarja Isabelt...
Emilio is próbálja meggyõzni Larryt, hogy Sharon rossz, de persze L. nem hisz neki...
Rodrigo hazaviszi Sirályt, Miguelina veszekszik vele...

162:

Sirály bejelenti a lányainak, hogy válás lesz, azok gyõzködik, hogy harcoljon...
Larry megkapja a filmes behívóját LA-be, rém happy :D :P
Octavia megkötözte Yolandát és bezárta, gondolom, mert el akarta mesélni az ügyeit a rendõrségnek...
Aztán beviszi hozzá a dokit... injekció...
Larry Sharont átölelve közli Gabyval, hogy elutaznak LA-be és visszatérve esküvõ lesz...
Paco elmegy Sirályhoz...
Diana direkt flörtöl a dokival, aki esküvõre készül Octaviával... itt is terv lesz :P


163:

Eljött az esküvõ napja, Diana nagyon hatásos dolgot eszelt ki, hogy megbüntesse a dokit :D :P
Max is meg akarja akadályozni az esküvõt, de Octavia nem hallgat rá... egyébként neki is megvan a saját ksi terve...
Octavia beadja Maxnak, hogy Yolanda elutazott...
Marfil is beállít az esküvõre...
Pancho felhívja Rodrigo-t, miszerint Sirály a kezében van, de azt is közli, hogy S. csak R-t szereti...
Na a doki megérkezett a „randi” helyszínére, amit Dianával beszélt meg... :D :P nem is tudja, mi vár rá :D :P megjelent egy álarcos nõ korbáccsal, dominaszerkóban, és lelökte az ágyra a dokit (egyébként nem Diana az)... :D :P az meg persze élvezi :D :P
A csaj elkezdte vetkõztetni a dokit és ráült :D :P kicsit elszórakozott, aztán kikötözte :D :P vagyis megbilincselte :D aztán levette az álarcát :D :P doki kb. sokk :D :P megjelent Diana is, röhögnek, a doki õrülten ki akar szabadulni :D :P könyörög, azok meg persze szétszívatják :D :P befutott Jorge is :D (õ fog majd fényképezni :D :P)
Rodrigo bement Sirályhoz tárgyalni...


164:

Rodrigo elmondja Pancho telóját Sirálynak...
Jorge lefényképezi az álarcos Silvitával a dokit, a csaj direkt pózol :D :P Octavia közben ideges, nem éri el a dokit :D
Rodrigo küzd, de Sirály elküldi, aztán befut Paco... nem látja Sirályt, Rodrigo-val beszél...
Silvitáék otthagyják a megbilincselt dokit :D :P összefutnak a szobalányként mûködõ travival, akinek odaadják a kulcsot, hogy engedje el a dokit :D :P
Paco-Rodrigo balhé...
Octavia dühös, a doki sehol, és megkapja a képeket :D :P mire tombol, hogy nincs esküvõ, mindenki kifelé :D :P meg hogy Sirályék megalázták (mert Jorge mondja, hogy õk küldték)...
A travi bemegy a dokihoz :D :D elengedi... az rohan... :D :P
Na odaért Octaviához, aki rálõ... :D a karját találja el, a doki mondja, hogy Diana csinálta az egészet...
Yolanda kiszabadul és meglátja a dokit Octaviával, akit leüt és az a földön köt ki ájultan...
Yolanda kiabálja a dokinak, hogy menjen...
Befut Max, Yolanda közli vele, mit csinált Octavia, aki közben magához tért...

165:

A doki kórházban, Camila és Marfil bement hozzá... a pasi elmeséli, mi volt...
Camila hívja Maxot, hogy szóljon a dokiról, utána Max közli Yolandával, hogy el akarja mondani az igazságot a dokinak, miszerint õ Max...
Octavia elment Paco-hoz... ott van Diana is, aki kárörvendve közli, hogy mit tett :D :P
mire a nõ: kikaparom a szemed! :D Paco fogja le :D :P
Max közli az igazat a dokival, elég ingerült :D :P a doki hitetlenkedik :D Max a fejére olvassa a tüzet... a doki fél, gyáván könyörög... Max lepatkányozza és szánakozva nézi... a patkányokkal fogsz élni, nem lesz házad, ahova visszamehetsz, tönkreteszlek! :D :P tökös :D :P
Paco kidobja Octaviát...
Max: megkapjátok Diego-val, amit érdemeltek, a doki szánalmasan kúszik...
Max késõbb feljelenti õket a rendõrségen a tûz miatt...
A doki elmegy Diego-hoz, aki kb. laposra veri, Lala hiába könyörög, hogy hagyja... Diego kidobja a dokit... az elõtte közli, hogy Max elment feldobni õket... Lala számonkéri D-t, mindjárt elájul... :S gyilkos lettél... Diego leüvölti, aztán nyugtatná... Pancho azért jobban kúszott, Diego tök közömbös volt mindig... :S
Diana beszámol Sirálynak a dokiról...
Elkezdi Sirály, mikor Maxról van szó: miért vártál eddig? miért nem bocsátottál meg neki elõbb? miért vártál, amíg késõ lett és meg nem nõsült? az agyam eldobom... :D megbocsátani? gondolom, az erõszakról van szó... hát érdekesek... ezeket pont S. mondja... :D :P