Neli 2012 febr. 18. - 23:31:26
(3283/5883)
;) :D tudom, ezt terveztem... ;) :P
8/10
suxel 2012 febr. 18. - 22:53:50 8/10
(3282/5883)
Nem sokára jön a Coolra úgyhogy elkezdheted majd! :)
Neli 2012 febr. 18. - 22:41:27
(3281/5883)
:D értem... talán csak nem amiatt, mert akkor halt meg Aurora (már kevésbé rémlik)? ;) :D :P
azután elég más irányt vett a cucc, mondjuk nekem Angela (Sonya) szimpibb volt...
Chocarro-ról lemaradtam benne a végén, azóta se tudom én se, pedig az utolsót láttam és vissza is néztem, de asszem egyedül maradt, lelépett... Nina hajtott rá, csak nem jött össze, és végül a dokinõvel se...

az ATM-bõl minimálisat láttam, arról nem tudok nyilatkozni, de elég brutál lehetett, azok alapján, amiekt hallottam... persze nem véletlenül került a "veszélyes" sávba... :D :P mondjuk ettõl lehetett érdekes...
de ha az LCDAL tényleg jobb, akkor kivi vagyok rá... :D :P
9/10
offtopic
handi99 2012 febr. 18. - 19:34:15 9/10 Előzmény Neli
(3280/5883)
Szia! Az ATM se volt rossz, de a LCDAL jobb. :)
Chocarro: sajnos, nem. Azóta sem néztem meg a végét és nem is szándékozom. Nálam a 103. résszel véget ért. ;)
RDoo 2012 febr. 18. - 13:33:39
(3279/5883)
köszi szépen
8/10
suxel 2012 febr. 18. - 10:50:37 8/10
(3278/5883)
14:10re került át az rtl klubon, s ott van alul vagy 10 kommenttel lentebb, hogy miként tudod követni, ha nem jó az idõpont!
RDoo 2012 febr. 18. - 09:53:49
(3277/5883)
Most akkor jövöhéttöl nem adják le a további részeket vagy mi? Más sorozatok jönnek abban az idöpontban..
Neli 2012 febr. 18. - 03:53:42
(3276/5883)
SPOILER

jav. Sharon 186
Neli 2012 febr. 18. - 03:52:23
(3275/5883)
SPOILER

Marfil halála: 184
Diego-é: 185

de messze vannak még... :S

legalább Sharon a diliházban végzi :D :P (az is 185 körül)
most olvastam vissza ezeket...
Neli 2012 febr. 18. - 03:41:50
(3274/5883)
megnéztem 171-175ig, újabb írás jön ;) a többi asszem már megvan...

SPOILER

lényeg:

171-175:

-Max felesége válni akar (Max Diana képét bámulta és hiába magyarázkodik, a nõnek elege van, hogy nem szereti)
-Sharon lebukik Sirály elõtt, hogy sikkasztott a cégnél és a nagy változása csak színjáték volt (elõtte Sirály vett neki kocsit), Sirály szólni akar Rodrigo-nak, de Sharon fejbevágja vmi szoborral és csak sokára találják meg (a földön fekszik)...
-elõtte Sirály elmondja Gabynak, hogy terhes, pont bejön Emilio és Caramelo, akik szintén gratulálnak, Gaby is nagyon örül (Sharonnak is elmondják, aki belül kb. felrobban, de tetteti, hogy örül neki)
-Laryy hívja Gabyt LA-bõl, Sharont keresi, közli G-val, hogy már elfelejtette, az bõg
-Sirályt kórházba viszik, Gaby elmondja Rodrigo-nak, hogy Sharon mûve, nem változott meg, csak a pasi vak volt, és elmondja azt is, hogy Sirály terhes, mert a doki közli, hogy a baba is veszélyben van, mire R: baba? nem tudta... és akkor mondja el Gaby (Sirály várni akart a pasi szülinapjáig, hogy bejelentse)
-Marcela (Max felesége) terhes, de nem szól Maxnak, el akarja vetetni, Max tárgyal vele, hogy menjen vissza, sajnálatból nem válna, de a nõ elhagyta és nem tágít
-Kike és Sharon elrabolják Gabyt, aki Emilio-val megy, de Sharon leüti E-t és elszáguldanak Gabyval, késõbb viszont Emilio bemegy a kórházba, ahol bentvan mindenki és szól nekik meg a rendõrségnek, Diana is velük megy Gabyék után
-nagy nehezen a zsaruknak sikerül elintézniük Kikét, de Sharon meglép
-késõbb Sharont diliházba csukják (felemelõ :D)
-és a két nagyszerû pillanat: a doki guberál Isabellel, közben Dianát átkozza, hogy õ tehet arról, hogy idejutott... de ahogy kukázik, azt annyira bírom :D :D a világ 8. csodája pedig: Pancho DOLGOZIK :D :P na nem szakad bele, elmenekült Santo Domingo-ba és talált két hülye öreglányt, akik rá verik a nyálukat, ez meg medencét tisztít náluk fürdõgatyában és pincérgöncben italokat szolgál fel... :D :P aztán elaltatja õket és lelép a zsével...
-Octavia megcsípeti egy pókkal a kórházban fekvõ Sirályt, nõvérnek álcázva bement hozzá... elég csúnya folt terjed Sirály combján, félõ, hogy abortuszt kell végezniük az orvosoknak, de Sirály nem egyezik bele... Paco is ott van persze, hol máshol, és Sirály kéri, ne hagyja, hogy elvegyék a babát... szerencsére erre végül nem kerül sor, Paco nem engedi, mert Sirálynak ez volt az óhaja :P
-Diego Marfilozik, a nõ le akarja lõni, de nem képes rá...
-késõbb Marfil az öreggel van, eléri, hogy az ráírassa a vagyonát, így majd mindent õ örököl, kizárólag, legalábbis ezt hiszi... :D :P de jön még kutyára dér :D

na asszem kb. ennyi...
Neli 2012 febr. 18. - 00:35:05
(3273/5883)
SPOILER

asszem vki kérdezte a múltkor a Kike-lebukást Sirály elõtt (hogy mit mûvelt Gabyval)...
egyelõre olyat találtam, amin meglátja õt Sharonnal az irodában, de Kike ott még kidumálja magát, Sirály úgy tûnik, elhiszi, de nem biztos... amikor kidobja, azt még rész szerint nem tudom, meg fogom nézni, de amikor meglátja K-t Sharonnal Sirály, az a 146. lesz
8/10
suxel 2012 febr. 17. - 20:00:20 8/10
(3272/5883)
Tipikus olyan húzás ez a megálmodom dolog a telenovellák esetében, amit nem szeretek. Még itt hagyján is, mert Diana meg Max között erõs kötelék van, s talán. De a Deborah- Max esete az a 86-osban kész vicc volt!
k.aliz123 2012 febr. 17. - 19:57:09
(3271/5883)
Paco olyan sok igazságot mondott, Sirály legalább egyet megfogadott!!!
Hoppá Larry tudja használni az eszét (ritka pillanat azért valljuk be) :P Gaby meg amikor bemászott Larry nem bezárta az ajtót...hát úgy látszik nem mert akkor Kike nem tudott volna bejönni, de akkor meg mit csinált ott...Istenem de régen vártam már hogy Kikét Larry jól agyon verje. Öröm volt nézni. Gaby meg komolyan nem értem mért nem lépett le Larryvel. Ez már engem is kicsit idegesít pedig én szeretem a karakterét. De Larry meg Gaby mit hisz, hogy Kike ez után hogy fog bánni Gabyval. Bolondok!
ÉS végre Octaviat is kidobta Paco és közben Sirálynak az az elégedett feje áhhh de utálom!!!
Lehet én vagyok hülye de Pancholo mikor állt át a Szörnyecskérõl a Vadmacskára?? :O
Maxban megint nem csalódtam :DD Azon már csak röhögök hogy mindig mindenki álmában megérzi, hogy valakivel valami történik. Most Diana, múltkor Max amikor Marfil meg Debora tûzesete volt. Ez már vicc!
10/10
krixta1985 2012 febr. 17. - 19:27:18 10/10
(3270/5883)
köszike,nem is szeretném kihagyni a többi részét sem!
8/10
suxel 2012 febr. 17. - 19:22:18 8/10
(3269/5883)
1. verzió: rtlmost.hu 1 hétig elérhetõek a részek, vsak ki kell keresni, hogy Sarokba szorítva. 3 napig regisztráció nélkül is megteheted, 3-7 nap között regisztrációval. Van, aki azt mondja akadozik, de nekem nem szokott.
2. verzió: online-sorozatok.hu Kikeresed, hogy Sarokba szorítva , majd pedig a részszámot. A dailymotionos linkek a legjobbak, de a videobam sem rossz, a többi akadozni szokott nálam.
Ha már eddig követted és teheted így is, szerintem ne hagyd abba, úgyis csak 64 rész van már hátra.
10/10
krixta1985 2012 febr. 17. - 19:11:55 10/10
(3268/5883)
és azt hol tudom nézni????
Neli 2012 febr. 17. - 19:08:44
(3267/5883)
írtam, hogy a köviben szaladnak...
hát azért leht sejteni így is, mi történt a banyával, de tényleg jobb lett volna, ha egyértelmûbb...
8/10
suxel 2012 febr. 17. - 18:53:43 8/10
(3266/5883)
Az ösvényen szaladás az még a 124esben lesz. Innen az maradt ki, hogy egy székkel próbálják betörni az ablakot, meg hogy Samantha ott fetreng a tûz közepette a földön. Na most akkor, aki nézte az honnan tudja meg mi lett Méreggel? Kimenekült? Meghalt? Netán csak megsebesült? Nyitva marad egy kérdés, mégha nem is a legfontosabb!
Neli 2012 febr. 17. - 18:42:44
(3265/5883)
SPOILER
igen, elég sokat fog, állandóan a parti idillre gondol vissza, bõg és Sharon meg mindig szívatja...
az a csaj sok ember büntetése lesz, fõleg Sirályé...

a tüzes cuccot sztem meg fogom nézni (eredetiben, ott legalább normális), msot annyira én sem emlékszem, hogy jutottak ki... írták a széket, de sztem az még kevés... ami rémlik a kövibõl, hogy vmi mások által nem ismert menekülõösvényen/~úton szaladnak Pedro-val... közben hatalmas káosz bent, Octaviáék is odarohannak meg Diana is, mindenki kivan...
csancsy 2012 febr. 17. - 18:38:27
(3264/5883)
Tényleg megvágták ahogy kiszöknek??? Azt hittem a hétfõiben mutatják... Remek, sokan nem fogják megérteni, hogy élték túl. De legalább a verekedést meghagyták.
Gaby-ra meg nincs szó, egy idióta. Most lett volna a nagy lehetõsége hogy megszökjön, de nem...

SPOILER!!!
Ezek után remélem sokat fog szenvedni mikor Larry összejön Sharonnal. Komolyan eddig szerettem Gaby karakterét minden hibájával együtt, de lassan eléri, hogy megutáljam. Számomra ez olyan mint Caramelo Pancito utáni "futása", csak Caramelo-nak volt kisebb indoka: a szerelem. De Gaby-nak erre nincs mentsége... Mit akar még komolyan? Esküvõn elküldi, most is elzavarja. Nagyon idegesítõ.
SPOILER VÉGE!!!!