8/10
suxel 2012 febr. 10. - 01:13:00 8/10
(3023/5883)
Na most kinek mi a szép, egy ismerõsömnek a párjában pont a nagy orra tetszik. Van ilyen! :P

Nekem eléggé olyan Bruna feelingje van ennek a Samanthanak. Neli: nem ba**zák ki ezt a vén banyát az intézetbõl valahogy, mert átkozottul zavar. Csak egy üst, egy nagy fakanál, meg a békacombok hiányoznak mellõle és akkor igazi boszorkány lehetne.
8/10
suxel 2012 febr. 10. - 01:08:44 8/10
(3022/5883)
Samanthanak olyan randa a szemöldöke, hogy egyenesen borotvát eresztenék neki, nem is csipeszt. És még egy boszorka is csak a bibircsók hiányzik az orráról. Bessenyei Emma hangja kitûnõ hozzá. Camila is megmondta: boszorkapofájú
Nah jó, ezek minden szempontból szuper részek, szerintem ezek akkor kezdõdtek mikor Max megkapta az elsõ adag agystimuláló szert,s onnan.
Nem vagyok egy romantikus alkat ezt a facebook is megmondta, hogy a romantica faktorom csak 2 általában valamit csinálok ilyen jelenetek közepette, de erre már nem tudom azt mondani, hogy nem tetszik, meg hogy nem szép, meg hogy mikor lesz már vége: Diana olvassa felfelé a verset a kertben a zavarodott Max-nak és bevágják alá a 3A zenét sima hangszereléses változatban szöveg nélkül (Angel Arce - Acorralada, ez az én saját rövidítésem). Nálam ez nagyon ott van. Most elõször tetszik romantikus jelenet a sorozatban. De már elõtte is éreztem valamit a 11. perc környékén.
Szegény és csóringer Diegonak honnan van olyan kocsija?
Amúgy még egy pici bibi a végére, hogy most már beértem a tv-s részeket: Marfil és Octavia nem mehetett be, hogy ne zaklassák fel a rokonok Max-ot, nehogy visszaessen, Ilyen alapon Diana sem lehetne benn, mert õ is közel áll hozzá a fia anyja. De nem baj, ez el van nézve, mert ezekben a részekben kitettek az alkotók magukért. Szépre sikeredtek. :) :)
Neli 2012 febr. 10. - 00:56:18 Előzmény suxel
(3021/5883)
:D most olvastam, köszi, majd válasz is megy ;)
egyébként olyan haláliakat írtál megint, meg a többiek is, szakadok, ahogy visszaolvastam :D :P

ami a Gaby-Diana dolgot illeti, nekem Diana a szebb, Gabynak túl nagy a feje, a mellkasa meg összeszûkül... Larrynek meg kicsi a feje sztem a testéhez képest... :D és lehet jobb a teste, de az én szívem csücske Max :D :P

a vers jó volt, direkt figyeltem, mennyire tért el tõle az enyém, de nem nyúltam nagyon mellé, ahogy hallottam :P :D
Max és a Liliom :D :P tök cuki volt a simijeivel :P amúgy tisztára attól féltem, felsorolja az egész növényhatározót :D :P írisz, orchidea meg liliom :D :P persze a nagy dilije közben biztos jó sok ideje van olvasgatni... :D :P

SPOILER

az erõszak amúgy durva lesz... :S eléggé szeretik ezt a témát, Kike is fogja Gabyt, majd ha visszatért a csaj... :S
Max meg azért teszi Dianával, mert éppen elborul az agya és számonkéri a kikötözõs hazugságot... nem hisz Dianának és elkapja egy körre... :S aztán kúszik, de már késõ, legalábbis jó ideig zárt ajtókra talál...

Fiona meg összefutott Diego-val... de vicces, hogy pont a leendõ gyilkosával flörtölgetett :D :P
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 23:38:30 8/10
(3020/5883)
116. rész vége: Sirálynak van még bõr a képén elõmerészkedni persze pohárral a kezében. Hogy süllyedne el inkább. Én õt vinném a diliházba nem Maxot, be egy gumiszobába és hadd dühöngjön ott faltól falig.
k.aliz123 2012 febr. 09. - 23:27:48
(3019/5883)
Istenem annyira jó volt a mai rész IS. nagyon tetszenek az LG jelenetek bár kicsit többet vártam, de így se csalódok. :)) ímádom. Egyébként szerintem is Gaby a szebb, bár Diananak is nagyon szép arca van. Larry meg nálam egyértelmûen Favourite. Bár fõleg az elmúlt hetekben Max. Is kezd bejönni.
Diana-Max. Részek meg az abszolút kedvenceim. Annyira aranyosak. És maxi meg pláne.
Jelenleg kicsivel jobban csipázom Octaviat mint Sirályt. Sirályt kiírtanám úgy ahogy van.
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 22:58:04 8/10
(3018/5883)
off

Charmed - Én addig szerettem, amíg Paige nem jött. Nem Prue volt a kedvencem, csak azt a McGowan kisasszonyt nem szeretem valahogy. Nekem Piper volt egyébként a kedvencem, s miatta azért bele-belenézegettem, de Prue halála után nem követtem rendszeresen már.
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 22:55:30 8/10
(3017/5883)
KÖSZI A képet, most már fel fogom ismerni! :D :D Így nekem olyan 7/10.
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 22:54:34 8/10
(3016/5883)
Még véletlenül se célom a lejáratás, akkor minek adtam volna 8 csillagot, meg az nem én stílusom. :D :D Csak ma éberebb vagyok és szembetûnnek a dolgok. Ennyi! :D :D
Oh, köszönöm, hogy a rendezõk figyelmébe ajánlanál, de azért ilyen babérokra nem török. Ezt meghagynám a filmszakmában dolgozóknak valamint a médiásoknak. :P
offtopic
csancsy 2012 febr. 09. - 22:40:57
(3015/5883)
OFF

Mindkettõ verziót láttam, Brian-Mila filmváltozat jobban tetszett:) Lehet egyrészt azért mert kicsit modernebb feldolgozású, másrészt Brian-t nagyon szeretem a Bûbájos boszorkák óta (õ volt a kedvencem):D
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 09. - 22:30:16
(3014/5883)
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 09. - 22:25:46 10/10
(3013/5883)
* észreveszel xD na jóvan énis magyar vagyok xD
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 09. - 22:23:20 10/10
(3012/5883)
basszus most olvastam *,* tényleg mondom hogy mindent észreveszel xD lejáratod a sorit rendesen rendezõk figyelmébe ajánlanálak :D

egyépként lehet hallott róla mivel ez egy elég híres film :D nemtudom
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 22:22:21 8/10
(3011/5883)
Na én meg most mondok neked valamit: én azt se tom ki az a Brooke Shields! Egy alap dolog, de nem nagyon tudom kirõl van szó, s még utána sem néztem. Ha kék lagúna, akkor nekem a visszatérés a kék lagúnába címû filmrõl vannak halvány infoim (Brian Krause - Milla Johovich), de azt se láttam. Ejnye bejnye most meg már felkeltette az érdeklõdésem mind a kettõ. Na még gondolkodok a leszedésükön. Tarzanból viszont már sokat láttam. :P
csancsy 2012 febr. 09. - 22:13:40
(3010/5883)
Ja, értem. Hát, igen, így már más tészta:) Mondjuk én eleve a kérdésen csodálkoztam, mert bár kedvelem Brooke-t, meg nem akarom bántani, de valljuk be, hát, nem a szépségérõl híres, kicsit férfias arcvonása van...
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 22:06:59 8/10
(3009/5883)
Persze én is így töltöttem le tegnap az Út a vadonba címû filmet, hogy utána néztem a neten, de itt ezen a részen van a hangsúly: annyira szép vagyok, mint Brooke Shields a filmben? Akkor csak látta a filmet, ha tudja, hogy milyen is a filmben Brooke Shields! És az oké, hogy ismerheti Brooke Shieldset, de akkor nem tenné hozzá, hogy a filmben. Mert ki tudja, hogy hogy néz ki a filmben. Lehet úgy fest, mint Charlize Theron az A rém címû filmben.
csancsy 2012 febr. 09. - 22:00:49
(3008/5883)
Sztem nem nagy hiba. Ugyanis lehet hogy olvasott róla vagy ilyesmi. Én is szoktam úgy, hogy utánanézek egy filmnek tartalomnak és ha nem érdekel akkor nem nézem, vagy ha igen, akkor késõbb majd megnézem. Meg sztem elég kultikus film ez, mert aki még nem látta, az is tudja hogy Brooke Shields szerepelt.
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 09. - 21:49:40 10/10
(3007/5883)
Hát akkor ezek szerint lehet ott divat a fekete ruha én már bármit kinézek azok után hogy Caramelo a céghez egy csöcstartóban meg egy zakóban ment dolgozni -,- :D.
Hát akkor eléggé irigyellek mert ha én figyelek akkor sem tûnik fel :D
Például ezt a zenét sem vettem észre :D de majd vissza nézem mert kíváncsi vagyok rá és idegesít hogy nem tûnt fel :D.
Ja egyépként énis azthittem hogy mindjárt bele böki maxi nyakába mondom úristen akkor nem nézek oda az olyan júúújjjj :D de mégse semmi akció xD De az tetszett Montiel doki alias a pókember xD
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 21:45:43 8/10
(3006/5883)
115. részhez megint: KÉK LAGÚNA Gaby elvileg nem is látta a filmet, mert még akkor meg sem született. Larry is csak dvd-n látta, (Gaby valszín nem látta így sem - annyit tudunk, hogy nem látta és kész), de Gaby mikor bevágja: Mit akarsz mondani, hogy én is annyira szép vagyok, mint Brooke Shields a filmben? FAIL! FAIL! Na most akkor látta agy nem látta? :D :D :D
8/10
suxel 2012 febr. 09. - 21:26:33 8/10
(3005/5883)
Lalan meg Dianan is fekete ruha volt. Dehogy figyelek meg mindent, felében csak hallgatom a fülesen keresztül, de amikor érdekesebb rész jön azt nézem is.
Zene: elõször a 110-esben volt egy Moby-Eduardo jelenet alatt, aztán fel-felbukkant. Jelenleg a 115-ben Marfil-Diego együttlétekor, nem akkor mikor már mérkõznek az ágyban, hanem amikor még csak ráhangolódnak. :P :P Nincs benne szöveg csak ilyen tema incidental - aláfestõ zene, de nekem nagyon bejön alatta.
Úgy döntöttem még a félév elején gyorsan bepótolom a lemaradásomat belõle egy délután alatt, mindössze 7 részt.
Max-ot nagyon bírom bolondként, játszhatna máskor is ilyet, nekem eddig a bolond játéka jön be a legjobban. Szinte tûkön ültem itt, hogy hova szúrja Ignacio az injekciót, vajon bele a nyakába? Erre nem tudta beadni. Még 2 rész van hátra, na azokat már valahogy csak legyûröm. :D :D
10/10
tcsajsziv 2012 febr. 09. - 21:11:04 10/10
(3004/5883)
Nem feketét nem éppen :D sõt szerintem kicsit illetlenség is pont esküvõre felvenni... de kin volt fekete ruci?? :D én ennyire nem szoktam megfigyelni de te mindent észreveszel :D

milyen zene xD?? ezt most nem vágom felvilágosítanál vagy linkelnél?? :D