Neli 2012 jan. 30. - 18:40:12
(2723/5883)
SPOILER
a diliházban kevés jó pillanat lesz...
LG már nincs messze, 115 ;) :P
ha már diliház amúgy, ezt most láttam, 118 (de miért kellett lefordítani Diana új nevét... :S elég lett volna magyarázni... eredetileg Azucena, ezt mondják majd Liliomnak...) :

http://www.rtlklub.hu/sorozatok/sarokbaszoritva/videok/156239
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 30. - 18:33:13 10/10
(2722/5883)
Ez a mai rész tetszett :P már csak a larry gabysakat várom jobban de a diliházat nagyon fogom unni azt nem tudom miért tették bele vagy rögtön lehetne egy tûz szerintem azt eléggé elhúzzák meg az a nõvér is :/
Neli 2012 jan. 30. - 18:28:01
(2721/5883)
SPOILER

ez lesz holnap (110):

110:

-Diana kiabál Diego-val: szemét vagy, nem érsz semmit! Diego: igen, persze, de te se vagy jobb... Diana: mi van Maxszal, bántottad? Diego: nincs baja, de nincs is jól... Diana könyörög... Diego megint zsarolja...
-Paoláékat lecsukják a gázolás miatt...
-jujjj, Pancho a cégnél összefutott a travival :D :P ez jó lesz :D :P hátulról látja, nem tudja még, hogy az :D :P rögtön letámadja :D :P aztán kopp, elszörnyed :D :P mikor a travi megfordul :D :P te férfi vagy! :D a travi: a természet apró tévedése... :D de belül isteni nõ vagyok :D haláli :D :P
-Diego elrángatta Dianát Max elé, de bekötötte a szemét... mármint Dianának... Diana rögtön csók Maxnak, mihelyt lekerül a kendõ :P
-Sirály már Gabyval is szívózik...
-Diego hagyja, hogy Diana leápolja Max sebeit... Diana ad Maxnak vizet is (Diego-ék eddig nem vitték túlzásba)...
-Octavia és Paco elmegy Paoláért a börtönbe...
-Pancho elmegy C-hoz, de az kidobja :D
-LG összefut a liftben, cukik :P
-Max: Diana, menj el, mielõtt Diego téged is bánt, jobb lesz így... ahhoz gyáva úgyis, hogy engem megöljön... na visszajött Diego... elrángatja Dianát Max elõl, épp csók lett volna... na és most kényszeríti Dianát, hogy hazudjon... :S szerencsétlen kénytelen azt mondani, hogy este együtt volt Diego-val... :S Max arca... :S
-Caramelo: mindig megbocsátottam, de a rablással túl emsszire mentél! rendõrséggel fenyeget, pancho: lejjebb a hangerõt... C: úgyis börtönben végzitek... P: meg ne próbáld... C: a hülye szerelmes C. meghalt, takarodj innen! nem akarlak többé látni! P: még nincs vége...
-jön Emilio, C. bõg...
-Max nem hiszi el a dolgot Dianának, de Diego magyaráz... Max erre keserû lesz és megint visszavált a tárgyalás elõtti üzemmódba, elküldi Dianát: tûnj el, ne érj hozzám... nem akarlak többé látni... eljátszottad, hogy tiszta és õszinte vagy, de nem vagy az, akinek hittelek... Diana bõg: miattad tettem, hogy közel legyek hozzád... Max elutasító... Diego élvezi: hallottad, Diana...
-Sirály csokrot kapott Rodrigo-tól :P
-Diego elrángatja Dianát, Max üvölt...
-Diana szemrehányása otthon Diego-nak: rossz és bosszúálló vagy... Diego: nem, igazságos... nem kommentálnám per pillanat... Diego: sosem tiszteltél mint férjedet... öhm izé, drágám, mit vártál, ha tudtad, hogy nem szeret?
-Rodrigo közeledik Sirályhoz :P
-Diana D-nak: sosem bocsátok meg... Diego: saját akaratodból jöttél hozzám... nem ezt érdemeltem... ismét nem kommentálnám... Diana: kérlek, engedd szabadon Maxot, és felejts el engem örökre... Diego szó nélkül elhúz, bevágja az ajtót... vége

Pancho és a travi haláli lesz :D

szegény Diana... :S és Max... :S
Neli 2012 jan. 30. - 18:23:47
(2720/5883)
jav. 111-ben
Neli 2012 jan. 30. - 18:23:20
(2719/5883)
SPOILER
szintén 11-ben (holnapután) találkozik Diana és Fiona férje... késõbb a pasi figyelmét felkelti a csaj...

na Diana könyörög... :S
bah, de szemét ez a Diego... :S
az én feleségem vagy? hát már az, sztem itt mást kellett volna... én másra emlékszem, máshogy fordítottam, bár nem értek még mindent jól sp-ul, de sztem annak, hogy az enyém voltál, több értelme van, és lehet arra következtetni, mire akar kilyukadni...
Neli 2012 jan. 30. - 18:18:57
(2718/5883)
Sirály no comment... ki akarja rúgni Maxot... :S meg fog lepõdni :D :P
Diana most tudta meg, mi történt... :S szegény... :S
na Paoláék meg karamboloztak... :D

SPOILER
most olvasom, miket írtam korábban, és holnapután (111) Sirály-Rodrigo elsõ csók :P
Neli 2012 jan. 30. - 18:10:29
(2717/5883)
Max gyermekének anyja :D
Emilio-t idézve "nem teljesen bolond" :D

amúgy megnéztem, mit írtam régebben a mai és a pénteki részrõl Max-Diego vonalon, sztem ezek maradtak ki... majd még utánajárok, ezeket találtam:

Pancho beszámol Diego-nak, hogy elvitte egy biztos helyre Maxot... Diego mérges, nem akarta, hogy Pancho bántsa Maxot, mert õ akarja... :S hoppá, Max kikötözve egy raktárban... :S jön Diego... Max merõ vér... :S börtönben végzed, Diego... D.: na ne mondd... Max: szemét vagy... küzdjünk meg úgy, ahogy a nõkért szoktak, ne legyél gyáva... Diego egy összetekert vastag kötelet szorongat ördögi vigyorral... :S vége

Diego: szenvedni fogsz... tönkretetted bennem a jó embert, aki voltam... elvetted Diana szerelmét, az egyetlen nõét, akit szerettem... Max: beteg vagy... õrült, megszállott... Diego: gondolj, amit akarsz, nem érdekel... most megfizetsz... és veri a kötéllel Max hátát :S Max elég rémesen néz ki, Diego egyre veri, dõl Maxból a vér... :S Max: gyáva vagy... Diego dumál és egyre veri, már az arcába is csap... :S Max üvölt, hogy ölj meg... Diego: nyugalom... vmit dumál a patkányokról, hogy majd biztos megeszik... :S

Max provokálja Diego-t, az végül nem lövi le, mire Max: még gyávább vagy, mint gondoltam... :D

Max: ha nem ölsz meg, majd én téged... Diego szó nélkül sarkon fordul... Max: gyere vissza, te gyáva! esküszöm, ezért megfizetsz!

SPOILER
ami nemsokára lesz ma:

Pancho szövegel Maxnak... Diego visszajön... vmivel megzsarolta Maxot, de nem értettem...

Max sztem lázas, egyre csak Dianát szólongatja...

Laláék elmondják Dianának, hogy Diego-ék elrabolták Maxot... Diana elmegy Diego-hoz... Diana egybõl a közepébe... Diego: miért jöttél? Diana: könyörögni, kérni téged, hogy engedd el Maxot... Diego: oké, de cserébe azt kell mondanod neki, hogy az enyém voltál (=szexeltünk)...
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 30. - 18:06:47 10/10
(2716/5883)
Fiona & Diana tali áhhhhh ez jó volt :D
Neli 2012 jan. 30. - 18:01:30
(2715/5883)
ehh :D ez az, Silvita :D :P igaz, tényleg :P
ari :P
Sirály Rodrigo-nak: meg kellene házasodnod :D
hogy beletrafált :D

SPOILER
130ban erre sor is kerül :P megspékelve egy kis nászéjszakával, aminél nem értem, hogy képes rá Sirály, mert ott még Paco-t szereti, de nem nagyon tiltakozik Rodrigo ellen... :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 30. - 17:58:30 10/10
(2714/5883)
Kimondta hogy: a gyerekek nem tehetnek a szüleik hibáiról

:))))))))))) meg dianat biztatta hogy maxi fontosabb legyen neki mint a cég :P
Neli 2012 jan. 30. - 17:56:41
(2713/5883)
nagy igazság? mit mondott? a reklám alatt kicsit elkapcsoltam...
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 30. - 17:54:58 10/10
(2712/5883)
Silvita kimondta a nagy igazságot!!!!! És mindenben igaza volt :D
Neli 2012 jan. 30. - 17:45:33
(2711/5883)
az kéne... :S :D Pancho-val már megtette, Diego volt a kis kedvenc, vele nem... :S nála vmi visszatartja, epdig nem kéne... :S
Silvita halál :D megkaptad a szombatokat :D :P
Neli 2012 jan. 30. - 17:44:11
(2710/5883)
na megnéztem, 117-es rész lesz :P
ma van asszem a 109...
Diego no comment... :S egy utolsó állat :S :S
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 30. - 17:43:45 10/10
(2709/5883)
Ez a Silvita xDD És Diegonak miért nem kever már le Lala egy hatalmas pofont?!
Neli 2012 jan. 30. - 17:41:48
(2708/5883)
SPOILER
a diliházas részekben kevés jó lesz, csak amikor DM közeledik egymáshoz, és a csaj egyszer verset olvas fel (Max nem fog emlékezni rá, Diana más nevet fog használni)... :P az nagyon tetszett :P kivi leszek rá magyarul, eredetiben nagyon szép, régebben utánanéztem... :P
Neli 2012 jan. 30. - 17:39:50
(2707/5883)
majd én is meg akarom nézni, mik hiányoztak az elrablós-lelövõs részbõl... mert Pancho meglõtte Maxot, asszem a vállán vagy hol, de ebbõl se sok látszott... :S
Diana vissza akar menni Maxhoz... :P sajna nem jön össze... :S
BEN1986 2012 jan. 30. - 17:39:44 Előzmény OneTreeHill
(2706/5883)
Az borzasztó lesz fõleg az a nõvér. brrrrrrr! :(((((((
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 30. - 17:38:09 10/10
(2705/5883)
OMG!!!!!!!!!!!

Ez a Sirály most annyira kiverte nálam a biztosítékot de már a múltkor is milyen anya az olyan aki inkább látná holtan a lányát mint egy Irasabal karjaiban?! És most meg hogy ossza Dianat és a gyárral fenyegetõzik ?! miez?? az egy dolog hogy az anyja de ez egy idióta alkoholista annyira kereste a drágalátos lányait most meg itt pattog -,- fúúúú ezzel most teljesen elvágta magát nálam -,- :@@@
Neli 2012 jan. 30. - 17:37:55
(2704/5883)
Sirály mégis kinek képzeli magát??
megtiltom, hogy visszamenj Maxhoz, nem engedem... :S bah, mi vagy te, királynõ? :S
keresni fogok neked egy jóravaló férfit... :S mert az úgy megy, hogy anyuci mondja, és majd mást szeretek rögtön... :S
ezek nem tanulnak, mindenkit ráerõltetnek másra? :S Gaby is... :S
ez az Eduardo de ronda... :S
heh Fiona, szerzek magamnak egy szeretõt... :D :P emlékeztetnélek, hogy szereztél már jó párat, és milyen büszke voltál rá... :D :P
Sirály:
elveszem a gyár vezetését tõled, egyszerû jelentéktelen beosztott leszel... :S
ez anya?? :S
nagyrészt a pia beszél belõle, jó, de azért alapból is hasonló... :S
de hülye... :S
René amúgy már mondta, hogy a szülei elutaztak N.o.-ba 3 hónapra, na akkor ide megy majd, ez az elõzmény...