8/10
suxel 2012 jan. 18. - 18:05:44 8/10
(2563/5883)
Fiona persze Max karjaiban talál majd vigaszt. A macsó képét legalább jól beverték. Octavian baromi jól állt az a lila ruha. Caramelonak nem érintett meg a nyomora, egyszerû hiszti az egész. Bruna, húzzál már a sorozatból, mert már nagyon unlak. Paco máris összeboronálná Emiliot Carameloval. Dianatól most elvárom, hogy legyen olyan bolond, hogy elfogadja Bruna feltételeit. Ha betartja, akkor én már sírok kínomban. És ennek (Debilnak) megint mit ártott Diana, nem a testvére gyújtotta fel? Akkor inkább a testvérét kellene átkoznia. Brunita: ki is volt a hibás, végül? Meg is válaszolta: én kértem fel Deborat, akkor ki volt a hibás, hát te!!!
8/10
suxel 2012 jan. 18. - 17:43:01 8/10
(2562/5883)
Jajj, hát ezért nem hasonlít nekem Fiona meg Brenda Lee. Mert nem ugyanarról a bosszúról van szó, hanem egy 2000-s sorozatról és nem a 2002-es telemundosról. Így már értem. :) Csak a 2000-s ben is Brenda a neve, s ez rendesen bekavart. :S
8/10
suxel 2012 jan. 18. - 17:39:46 8/10
(2561/5883)
Az a szemüveg a doktoron, de ronda! Na megjött az újabb gonosztevõnk: Fiona (régen is mondtam, hogy nem szép, hát tényleg nem az), jó szinkronhangot kapott: Zakariás Éva. Rá sem ismerek, hogy a bosszúban õ játssza Brenda Lee-t. Nagyon sokat csúnyult, és ez a szõke haj nem is illik neki.
De egy parazita az a Camila, pedig az elején hogy fújtak egymásra Ignacioval, még le is szúrta. Jól elfelejtették. Ignacio egyáltalán megtudta, hogy Camila szúrta le, vagy az csak úgy elveszett???? :D :D
Amazonharc közeleg. :D :D Nem semmi kis vízi cirkusz! Nekem tetszett. :D :D
8/10
suxel 2012 jan. 18. - 16:22:12 8/10
(2560/5883)
A gonoszok nagyon okosok: azért nem teljesen, Camila és Deborah azért szerintem nem annyira okosak. Viszont a jókkal egyetértek teljes mértékben, néhány nagyon bosszantó, vagyis némelyeknek a viselkedése.
sorozatkedvelõ 2012 jan. 18. - 16:11:34
(2559/5883)
Ebben a sorozatban is egyedül az zavar,de nagyon,hogy a "gonoszok" nagyon okosak,elõre terveznek,nem csinálnak hibát ,a " jók" ellenben kifejezetten ostobák,csodára várnak,döntésképtelenek, átverhetõk,hiszékenyek....
A Sortilegio azért volt jobb,mert ott mindenkinek megvolt a magához való esze.
Neli 2012 jan. 18. - 02:00:49
(2558/5883)
holnapi rész, visszakerestem ;) :P
jó lesz :P
újabb Pancho-verés, oh yeah :D :P

SPOILER

101:

-Max ki akarja szedni B-ból az igazat, Diego persze akadályozná… Max nem mondta el még Dianának, hogy B. mit kért, de kénytelen…
-Isabel eteti a kicsit
-Max gyõzködi Dianát, ne tegye meg, amit B. kér, mert úgyse mondana semmit, csak meg akarja alázni… Diana be akar menni, hogy B. haldoklik, nem lesz más esélyük… nem hallgat Maxra… ha könyörögnie kell ahhoz, hogy visszakapja a babát és megalázzák, nem érdekli…
-Diego aggódik, mi lesz, ha B. beszél, Marfil is ideges, de reméli, õk nem kerülnek szóba…
-na Diana bement B-hoz…
-Paco próbálja megint gyõzködni C-t, menjen vele haza, C. persze nem akar…
-Paola is vak, Pancho velem van, mert szeret… Octavia elmondja neki, hogy Caramelo is ott van… Paola elfut…
-Pancho és C. találkozik, C. elmondja, hogy ott az apja, együtt elmennek vhova… mármint Pancho-val… Emilio messzirõl látja õket, kb. darabokban van a kicsi szíve… :P :S
„ez a szemét mindkettõvel játszik…” látja õket csókolózni
-E. kiszúrja a rohanó Paolát, aggódik, hogy meglátja C-t P-nal… Paco is látja Paolát…
hú, jó nagy balhé :P :D Paola odarohan C-ékhoz, hajtépés, együtt bezuhannak a medencébe
(a két csaj), E. meg Paco közben Pancho-t verik… :D :P aztán mind3an a medencében kötnek ki, össznépi banzáj :D :P
-a doki uncsitesója is felbukkan, úgy látom, a felesége lesz Max leendõ köztes nõje, persze még nem most (nem fognak még találkozni)… de már ilyen hamar megjelent… :S (a késõbbi részekben látom, hogy ezek korábban is ismerték egymást, Marfil elõtt vele járt Max… :O jé…)
-B. élvezi, hogy kínozza Dianát… nem akarja elmondani, hol a kicsi…
-na nagy nehezen vége a verekedésnek, mindenki kijön a medencébõl és elmegy, Paola nem tágít a vérzõ P. mellõl, Octavia: szégyellem magam miattad, néz rá lesújtva és elmegy…
-Bruna: élvezem a szenvedésed… Diana könyörög…
-Caramelo bömböl… na erre nem vagyok kivi… Paco és Emilio vigasztalja… nem akar elválni… nem kommentálom… Paola is haragos, Pancho ideges…
-B. még mindig nem beszél, csak fröcsög… azt akarja, Diana esküdjön meg, nem közelít Maxhoz többé, akkor elmondja a kicsit…
-Debora múmia-üzemmódban: gyûlölöm Dianát… uncsi…
-na végre vmi normálisabb, Yolanda és René :P Y. nem akarja még, hogy Max tudjon róluk, a jelen helyzet miatt, René megkérdezi, ugye nem akar titkolózni… Yolanda mondja, hogy már eldöntötte, hogy felválallja a kettõjük dolgát :P
-Bruna ki akarja csikarni D. esküjét… elájult… nem mondott semmit… :S
-Debora letépi a kötéseit… elég csúnya a keze, most visítozik…
-Diego aggódva kérdezi D-t, B. mondott-e vmit a babáról, Diana mondja, hogy nem… persze Diego-t csak azért érdekli, B. beköpte-e õt… :S
-Paola lelépett az anyjával, üres a szekrénye, Pancho csodálkozik… :D
-Diana beszél Sirállyal, aki megint tökrészeg… :S mama, miért iszol annyit? aggódom a kicsi miatt és miattad is… aha… Diana: félek, hogy soha többé nem látom a kisfiamat, bõg… vége
8/10
suxel 2012 jan. 17. - 22:45:00 8/10
(2557/5883)
Köszönöm, Köszönöm, Köszönöm. Már nem tudtam kire gondolni és tényleg õ a szimpatikus Danilo, az elsõ Danilo, akit bírtam. A második kiadását nem csíptem benne. Még egyszer köszönöm, egész sorozat alatt ezen kattogott az agyam, de azért azt nem gondoltam volna, hogy ilyen magas. Meg szerintem úgy vaskosodott a TDP-hez képest, viszont az arca az nem sokat változott. Megoldottad a nagy rejtélyem, köszike! :D :D
9/10
handi99 2012 jan. 17. - 22:12:41 9/10 Előzmény suxel
(2556/5883)
Szia! Úgy vélem, hogy Te Yamil Sesinre gondolsz. A Tierra de pasiones-ben láthattad.
k.aliz123 2012 jan. 17. - 22:01:11
(2555/5883)
Igazad van ez lenne a legjobb és ha még nem jár annyira jól hogy kiugorjon az se baj, mert akkor meg eltûnik egy életre mert meghal :DD
juan-ZSU 2012 jan. 17. - 20:15:28
(2554/5883)
most Bruna hiába haldoklik meg minden de én elmosolyodtam Maxon mikor megragadta és rázta meg ordibált vele...
Diegotól tényleg nem kéne félni ne menjen közel hozzá és nem tudja bántani
vagy tényleg kötekedjen vele utána elugrik :)
de a legjobb tolja fel egy dombra és gurítsa le biztos kipattanna a székbõl :)
8/10
suxel 2012 jan. 17. - 20:05:15 8/10
(2553/5883)
Csak jól fel kellene idegesíteni ott benn, vagy kapj el ha tudsz-ot vele játszani, s hátha kiugrana a székbõl és akkor kiderülne milyen ember is valójában.
Na de Marfil is: képes lenne megölni a saját anyját.
k.aliz123 2012 jan. 17. - 19:22:52 Előzmény suxel
(2552/5883)
Diana fél diegotól bár nem értem miért mert ha tartja a két lépés távolságot úgy se tud vele mit csinálni....
Engem aki ma újfent idegesített mint mindig az Sirály...amikor mutatták ahogy bement Brunához legszívesebben elkapcsoltam volna. Nagyon idegesít ez a nõ. A dugi piálásról nem is beszélve.
Nagyon várom már a bunyót Orlandoba ha jól gondolom akkor holnap már meg is történik. Valamint fura volt hogy Max szólt Marfilnak, hogy már most anyának szólítja Brunát...de az senkinek nem volt zavaró hogy Gaby és Diana szája egybõl ráállt az anyára Sirállyal szemben. (engem kicsit zavar ez a mai napig)
Jah és még a tegnapi részrõl. Én valahogy nagyobb csattanót vártam amikor Larry megtudta, hogy Kike és Gaby összeházasodnak...szerintem kicsit lazán kezelte.
8/10
suxel 2012 jan. 17. - 18:27:32 8/10
(2551/5883)
Csak elgondolkozok néha egy kicsit, és Diego nem engedi be Maxszal együtt Brunahoz Dianat. Utolsó alak, egy szószerint nyomorék. És Dia meg mi a f*sznak engedelmeskedik neki. Tudod ki mondaná meg a helyébe nekem, hova menjek és mit csináljak. Dia megint gyenge lett. Diegoval szembe mindig elgyengül s nem mer visszaszólni, rém bosszantó.
Bruna is csak borzolja a kedélyeimet az egészben, de már nem sokáig. De jól tette Max, hogy megrázta az ágyon.
8/10
suxel 2012 jan. 17. - 18:06:46 8/10
(2550/5883)
Max szépen elrendezte Brunát a kórházi ágyon, kapott egy szívrohamot. :P
8/10
suxel 2012 jan. 17. - 12:24:37 8/10
(2549/5883)
Továbbá, ha már ennyi mindene van a dokinak, ami szerintem nem lehetne, akkor Diana nem is hazudhatott olyan nagyot azzal, hogy megvádolta gyógyszerlopással.
8/10
suxel 2012 jan. 17. - 12:23:03 8/10
(2548/5883)
OFF

Haversrac: egyet értek veled a Marina az minden volt, csak nem jó. Az aztán volt egy katyvasz, pár részt elcsíptem a nagyimnál belõle, de a hajam fogtam szinte. Az a nyavalygás, amit Sandra levágott benne, na meg az az Aylin Mujeca is milyen egy idegesítõ volt benne a végén, meg mikor még a Paty megházasodott azzal a gonosz emberrel. De most jut eszembe leginkább Lupe mama és a szörnyû szinkronja terített le, ennek ellenére mégis volt nézettsége és az elbûvölõ szerelemnek nem. Mondjuk én azt se szerettem, de az egy fokkal azért jobb volt tõle. Amúgy a történetben a Maria La del Barrio-t próbálták meg remake-elni, de szerintem valami szörnyûség jött ki belõle.

ON

SPOILER

Elõre olvasván láttam, hogy Maxnak agystimuláló szert ad a doktor, hogy diliházba kössön ki. Hogy itt Ignacio Montielnek minden szere van. Vakítószer, most meg agystimuláló. Nem csodálkoznék, hogy amikor Dianat mérgezi majd Isabel, azt is a dokitól kapná. Az az orvos mindenhez ért, megmûtötte Diegot, majd szülést vezetett le.
Haversrac 2012 jan. 17. - 11:59:45 Előzmény k.aliz123
(2547/5883)
igen igazad lehet a forgatókönyvön sok múlik.

Legrosszabb sorozat, amit e tekintetben láttam (abba is hagytam úgy a felénél) az a Marina.
Nem kell kommentálnom mi minden volt abban benne:D És a Tel-Avív 2 elkezdte ismételni...gyász:S
8/10
suxel 2012 jan. 16. - 23:15:35 8/10
(2546/5883)
Ehhez csak annyit fûznék hozzá, hogy Julian Gil karaktere nekem is ott a legszimpatikusabb, nem az a "macho" "dzsigolo" biszexuális kavarógép, hanem rendesen fõgonoszi státuszban van anyuci mellett. Habár a macho lehet mondanom kellene oda is, mert ott is oda van a friss pipikért.

BEN1986: Silviának változtattak a külsején a LDA-ba, befestették a haját egészen sötét barnára és állatorvos lesz benne.
juan-ZSU 2012 jan. 16. - 22:39:53 Előzmény suxel
(2545/5883)
szerintem Caramelo se alakít semmi extrát nem olyan szimpatikus nekem lehet más sorozatban jobb lenne de itt nem gyõzött meg
hagyja már ott a "macsóját" Emiliánoért

leírom nekem ki hol a legjobb:
David Z. egyértelmûen Sortilegio és most a La fuerza del destino nagyon megszerettem
William L. nem is kérdés hogy a Sortilegio
Elizabeth G. A bosszú álarca nagyon jó sorozat az is
Julian Gil amennyi jelenetet láttam az Eva Lunában ott hiába gonosz de még is kedvelem
Maritza R. õ is A bosszú álarcába de itt se semmi
Jorge Luis Pila a kis rendõr az Ördögi körben :)
BEN1986 2012 jan. 16. - 22:36:44 Előzmény suxel
(2544/5883)
Erre kiváncsi leszek. Christian de la Fuente és Silvia? Vajon mi sül ki belõle csak remélem nem fogják bántani benne.