juan-ZSU 2012 jan. 03. - 20:48:09
(2283/5883)
Max és Minimax nagyon aranyosak voltak az volt tényleg a legjobb jelenet csak kár h Maxi szeme be volt kötve és egy kukkot se látott..
Larryn meg is lepõdtem h nem hisz Marfil jóságában Larry nem szokott ilyen okos lenni :D
ha nem tudnám h csak színlel még én is bedõlnék Marfilnak régebben Debet jobban csíptem de hát õ most kitudja merre jár így maradt Marfil
azt meg nem értem miért várja meg Dia h Diego újra járjon attól még elválhatnának és kész így ha Diegón múlik sose áll fel...
8/10
suxel 2012 jan. 03. - 20:14:58 8/10
(2282/5883)
Neli, Neli minek jöttem én e pillanatban ide??? Mehetek keresni a youtuben a Max és Minimax jelenetet, most hogy írtad! Elvonjátok a figyelmemet! :P Nem kell nektek, elvonom én magamtól is. :P :P
Neli 2012 jan. 03. - 20:08:59
(2281/5883)
a mai rész csúcspontjai:
Larry és Paco gondolkodik, átlát vmin :D :P döbbenet :D :P

és természetesen az elsõ díj:
Max a töpörtyûvel :D :P mindent vitt :D :P :P


SPOILER

Marfil meghal, nem javul meg...
BEN1986 2012 jan. 03. - 19:37:39 Előzmény Milibindi
(2280/5883)
Nekem tetszett Silvia Navarro alakítása csak a rövid haja nem.
BEN1986 2012 jan. 03. - 19:34:35
(2279/5883)
Haversrác! Mit szólnál ahhoz ha a kedvencedre mondanák a szar szót biztos nem esne jól! Ha nem tetszik neked ne nézd ennyire egyszerû és nagyszerû! Az Acorralada nagyon jó sorozat és nem kellene rá ilyen megjegyzéseket tenni. És még sokáig lesz a sorozat :)
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 03. - 18:26:54 10/10
(2278/5883)
Kedves haversrác! :) Szerintem ez a sorozat egyáltalán nem sz@r!!! De én nem értem hogy ha szerinted szar akkor minek nézed vagy ha nem nézed minek írsz a fórumába?! Na nekem aztán mind1 egyépként 187 részes és még csak egyépként nem vagyok benne biztos de azt hiszem a mai volt a 90 :) ;) ugyhogy még sok van vissza ;)
8/10
suxel 2012 jan. 03. - 18:25:09 8/10
(2277/5883)
Nyugi, csak 187 részes :P :P :P
Haversrac 2012 jan. 03. - 18:14:08 Előzmény BEN1986
(2276/5883)
miért ez a szar meddig fog még menni?:D
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 03. - 18:00:42 10/10
(2275/5883)
najó én ezt nemértem én ehez nagyon buta vagyok ezek szerint Sirály miért nem engedte hogy Gaby elmondja Diananak hogy az anyjuk?! Gondoltam arra hogy nehogy a börtönõrök meghallják dehát ha azt nemhalloták amikor elmondta hogy õ a gyilkos.. :/ nemértem :// ha Gabynak már elmondta Diana a kiskedvenc miért nem tudhatja meg?! És Diana Maxihoz viszi a kicsit :P azthiszem mert tegnap megigérte :)) de milyen érdekes hogy Diego pont most akart vele menni :D és Larry és Yolanada gyanakszik Marfilra :P De egyépként Marfil nagyon jól játsza nekem a gonoszok közül õ a kedvencem annyira rafinált és húúú nemis tudom nagyon bírom a csajt :D és elvitte Diana elvitte Max nagyon aranyos Minimaxal (már nem tudom ki mondta remélem nem baj ha énis így hívom :)) És Marfil mennyire jól játsza imádom :D szinte már énis bedõlök neki :D És én a végére meghagynám hogy valamilyen csodafolytán javuljon meg jöjjön össze valakivel és utazzanak el vagy aztán ottis maradhatnak nekem 8. Egyépként Marfil szerintem nagyon nagyon gyönyörû egy nõ :).
10/10
Milibindi 2012 jan. 03. - 15:58:35 10/10 Előzmény Milibindi
(2274/5883)
Jesszus most látom milyen értelmes mondatot sikerült írnom :d Szóval jó volt az a sorozat azt akartam írni
10/10
Milibindi 2012 jan. 03. - 12:25:14 10/10
(2273/5883)
Off
Én is néztem a Perlát nem volt anno a sorozat jó volt , csak Silvia Navarro alakításával nem voltam megelégedve, a csúcs akkor volt mikor Perla pofont adott Robertonak, inkább simogatásnak nevezném még véletlen sem tûnt pofonnak.
BEN1986 2012 jan. 02. - 23:14:17
(2272/5883)
Én odavagyok a hosszú sorozatokért. Engem speciel az nagyon zavar ha egy telenovella 90, 100, vagy 120. Egy hosszú sorozatban sok minden történik. pl. új szereplõk érkezése, új helyszínek, új bonyodalmak. Emlékszem a Perla milyen jó volt azzal a 208 epizódjával, bár személy szerint egy picivel még hosszabbra terveztem volna, hisz az utolsó részt összecsapták de annyira nem zavart.
Neli 2012 jan. 02. - 20:35:50
(2271/5883)
:D :P azt jól teszed ;) most jó részek jönnek majd, lesz mit kibeszélni :P
én is visszanézem majd a spoilereimet, hogy frissítsek... :D :P
8/10
suxel 2012 jan. 02. - 20:22:48 8/10
(2270/5883)
Köszi az értelmezést így már értem. Lavór!!! :D :D Megjegyzem. Mondjuk nem vagyok egy túlzottan romantikus alkat, nem szoktak annyira meghatni a dolgok. Aki már ismer (mondjuk így, hogy több telenovellás topicban fordult meg velem együtt) az tudhatja, hogy én mindig az irtó gonosz karakterek miatt vagyok oda értük. Szinte mindegyikben találok magamnak kedvencet. Szeretem, ahogy a színészek megformálják õket. Rengeteget láttam már, s összvissz eddig kettõ olyat tudok említeni, ahol a fõszereplõ párosnak szurkoltam. Az egyik a nem sokára vetítésre kerülõ LFDD (A végzet hatalma), a másik pedig az Angela. Ez a két sorozat, ahol a figyelmem leginkább a fõhõsökre irányult és nem a negatívakra. A többiben viszont mindig leltem egy fõgonoszt, akinek élveztem a tevékenykedését. Nem is olyan rég említettem, hogy ebben van rengeteg mégsincs egy hozzám nagyon közel álló. Eleinte nekem Octavia volt, de számomra most kissé eltunyult, s inkább Marfil, az akit lehet mondni bírok belõle. De õ sem az a nagyon imádom. De akkor mégis mi tart mellette: nekem ez egy guilty pleasure. :D :D
Igen, igen hosszú volt az idõ, amit kihagytam, így tanulás közben fél szememet a fórumon tartom. :P :P
Neli 2012 jan. 02. - 20:09:56
(2269/5883)
dupla harcot én is csíptem volna :D :P
látod, így jár, aki nem olvas engem, rosszul emlékszik... ;) :D :P figyelni kell ;) :P
amúgy ha bárkinek kérdése van (tényleg régen volt már, amiket beírtam), vissza tudom mûásolni, amit korábban írtam... ;) már ha benne van a válasz... ;) :D :P
Neli 2012 jan. 02. - 20:07:51
(2268/5883)
sziaa :D :P jajj, bocsika, az értelmezõ szótár lemaradt... :D néha azt hiszem, a kifejezéseim mindenkinek viszonylag egyértelmûek, de lehet csak én értem... :D :P
szóval a "lavór"= nyál kategória, nyálas dolgok (túl romantikus, csöpögõs=lavór kell alá :D :P) remélem, kicsit világosabbra sikerült így... ;) :D :P
juan-ZSU 2012 jan. 02. - 19:59:42 Előzmény suxel
(2267/5883)
szerintem a rövidebb sorozatokba valahogy mindig kevesebb a hiba meg jobbak minõségileg is én nekem jobban tetszenek nem húzzák úgy el de azért vannak olyan hosszabb sorozatok is amiket a szereplõk miatt már végig nézek meg itt a fórumon már kialakult egy jó társaság akikkel ki lehet beszélni a részeket :)
8/10
suxel 2012 jan. 02. - 19:40:14 8/10
(2266/5883)
Na ez nem is egy rossz felvetés, az én emlékezetem akkor nagyon csalt mivel én úgy emlékeztem, hogy Kike is csak eltûnik és nem hal meg, akkor sajna nem olvastam elég behatóan Neli bejegyzéseit. Igen egy kettõs konfrontáció nem lett volna rossz Max vs Diego, Larry vs Kike, úgyis sok borsot tört a pali az orra alá.

OFF
Egyébként más sorozatok esetében is így vagyok, hogy olyan 100 rész max 130 aztán csõ. Pl: amiket nézek Született feleségek én lehet egy két évadot kiikszeltem volna. Vagy Smallville-nél már lassan egy vagy két éve le vagyok ragadva a 7. évadnál, de mondjuk ott nem tûnt fel hogy sok lenne. Vagy pl a hetedik mennyországnál az utolsó évadok nekem már csak ráhúzások voltak. Jelenleg a Chuck-kal vagyok így, hogy az 5. évad az utolsó, nekem ennyi pontosan elég lesz, ott lesz vége, ahol kell.
offtopic
csancsy 2012 jan. 02. - 18:56:15 Előzmény rosezech
(2265/5883)
Jaj, ne!!! Már ide is követsz... Nem érdekelnek a hazugságaid és nem hiszem el, hogy megváltoztál... Mindegy hagyjuk egymást békén oksi:). Csak szólok, itt nem írhatsz csúnyán (ahogy máskor tetted), mert kimoderálnak téged. Illetve leginkább csak a sorozatról beszélhetsz (magánéletrõl csak offtopicban).
csancsy 2012 jan. 02. - 18:46:35 Előzmény suxel
(2264/5883)
Számból vetted ki a szót. én kb. 120 részig csináltam volna, nekem is erõltettnek tûnik Max elrablása utántól... Amúgy megfigyeltem majd minden sorozatnál így van, hogy kb. 100-120 részig érdemes csinálni egy szappanoperát, az az ideális, hogy kiforrjon egy történet és ne legyen untatott, lassú.

SPOILER!!!

Én is Pacoval hoznám össze Sirályt, teljesen felesleges a Rodrigo-Sharon szál, illetve ahogy írtad, Marcella-Fiona dolgot teljesen kihagytam volna én is. Elég így is Marfil mellett még Camit elviselni...
Én is gondolkoztam alternatív befejezéseken, leginkább Larry-Gaby esetében. Pl. Kikével való esküvõn elszökteti Larry Gaby-t, ahogy korábban Kikénél. Aztán Kike utánuk menne (én gonosznak hagynám meg, hitelesebb abban) és lenne egy harc Larry és Kike között:) Ez is idegesített eredetiben, hogy rendõrök ölték meg, Larry ott se volt, pedig jó lett volna még egy végsõ csapás (ahogy Max-Diego esetében), hisz csak Larry ellensége volt Kike.

SPOILER VÉGE!!!