Neli 2011 dec. 10. - 02:33:17
(1983/5883)
na megnéztem a cuccot...

SPOILER

176:

-Diana beszámol Maxnak a babájáról, akit a feleség vár... na hogy erre mi a fene szükség van... :S hülye... :S
-Sharon a diliházban õrjöng, nem akarja, hogy Rodrigo elismerje lányának...
-Marcela, a feleség elájul...
-Paco-Sirály a kórházban, a melodráma újabb felvonása... P. gyõzködné, hogy legyen újra vele, R. sose fogja úgy szeretni, ahogy õ, de Sirály nem akarja...
-Gaby keménykedik Octaviával a kórházban :D Caramelo erre O. pofájába vágja, hogy Paco S-nál van és még mindig õt szereti, és csak R. miatt nincsenek együtt :D na R. is befut végszóra :D Octavia rögtön: a felszarvazott férj :D
közben Sirály P-nak: menj el, mielõtt bejön R. :D na és persze hogy most nyit be :D bahh :D
-némi csörte Rodrigo-Paco :D :P Sirály helyrepakolja õket... :D :P
-na Marcela... elvetélt a szerencsétlen... ugorjunk...
-Sirály Dianával, kipróbálja a tolószéket... Gaby bõg...
-Pedro, az öreg vmit telózik, Marfil kihallgatja...
-Sirály felajánlja R-nak, elmehet, nem kell egy bénával élnie, õ megérti... bahh, az a nagylelkûség... jó, azért kicsit sajnáltam... :S
-Marcela kórházban, el akar válni...
-Marfil mérgezi az öreget...
-Rodrigo közli Sirállyal, hogy nem akarja elhagyni, vele marad, nem érdekli, mi baja... vagyis hogy nem zavarja... és mindenhogy szeretni fogja, öregen, kövéren satöbbi :D hát nem édes? :D :P már csak egy hegedû hiányzik és meg is van a romantikus aláfestés :D :P ja nem is, hát végig az szól a jelenet alatt :D :P mindjárt elsírom magam a meghatottságtól :D :P na jó, tényleg szép :P
-Max vívódik: Diana, Marcela, kit tárcsázzak a hárem-gyorshívón? :D vajon ki hajlandó szórakoztatni? :D :P hoppá, hívás: Marcela kórházban, jöjjön gyorsan, uram... Max balra el... :D
-Diana bemegy sajnálkozni Marcelához... hoppszi, befut Maxi is... :D M. elküldi, hogy menjen el D-val, Max nem akar, sõt közli, nem hagyja el a nõt, most, hogy terhes... :D ugye lemaradt az élõ kórházi kapcsolásról, hogy gyerek már zéró, nincs meg neki a legújabb news by CNN... :D :P és vége


177:

-Max gyõzködi a nõt, hogy vele marad (M-t)...
-Marfil megtalálja az ájult férjét (gondolom, ivott a mérgezett piából, vagyis sztem ezt hiteti el), az öreget és máris nyeregben érzi magát az örökséggel kapcs.-ban, bár gyanítom, az öreg csak átveri, miután Camila figyelmeztette...
-Paco szenved, tök megviselt, Caramelo vigasztalja...
-Rodrigo érdeklõdik S. terhességének kockázatáról és kimenetelérõl, most, hogy a nõ béna, az orvos mondja, hogy attól ki tudja hordani, volt már más is így...
-Pancho a következõ áldozatával bájolog, aki ruhákat vett neki... egy bûnronda banya :D
- Marfil-Diana catfight :D :P Diana közli, hogy már emlékszik a balesetre (ami most volt)...
-Yolanda kihallgatja O-t és Isabelt... Octavia felpofozza és fojtogatja... :S késõbb a medencében folytatják...
-Marcela nénikéje közli Maxszal, hogy zéró baba...
-Yolanda elmegy a rendõrségre és elmondja O. bûneit meg a maga részét ezekben...
-Isabel elbújtatja O-t a nyomortanyáján, ahol megjelenik a doki... ugye õt is bújtatja a nõ... vége


178:

-Yolanda börtönben, Max elmegy hozzá... a nõ bocsit kér...
-Maxi babázik :P de cukik :P
-Gaby L. után vágyakozik... :P
-Max Sirálynál sorolja anyja bûneit... megkéri R-t, hogy védje Y-t mint ügyvéd
-Rodrigo és Paco verekszik :P
-Diana azt álmodja, Diego lelõtte Maxot... szerencsére csak rémálom (de ez nem most, hanem a kövi elején derül ki, ide írom, mert már láttam)... vége


179:

-Max féltékenykedik a dokira, aki Marcela orvosa, de Diana miatt... mert együtt dolgoznak...
-Rodrigo bemegy Y-hoz...
-Paco elbúcsúzik Y-tól, elutazik, hogy elfelejtse S-t... na akkor tényleg nem lesz semmi, a fene :S
-hoppá, az öreg mégis azt hitte, Marfilt érdekelte, nemcsak a zséje, de most koppant... :D számonkéri... gondolom, az örökségvágya kiderült a nõnek... hát mondjuk nem tudom, mit hitt az öreg, majd a két szép szeméért, amik mellesleg kissé kancsalok, a szöszi pénzhajhász a karjába omlik? :D de késõbb Marfil mégis megeteti azzal, hogy szereti... :S bahh :S
-Paco elbúcsúzik S-tól.. a melodráma hegedûs, xezredik felvonása... :S
-Marcela elmegy Dianához... közli, hogy átengedi Maxot, viheti, tudja, hogy nem szereti a pasi (õt, M-t)... heh, a nagylelkûség ragadós :D :P
-Octavia hasbaszúrta a dokit... :D :S heh :S vége

180:

-Octavia elmenekül, felhívja Sirályt, elcsalja vhová...
-Paco és Rodrigo kezet fog, P. elmegy... még egyszer benéz Y-hoz a börtönbe, jön Max...
-Marcela közli, hogy válni akar... Max belemegy... vége

na folyt. köv. vmikor, még 7 rész ;) jó lesz :P már láttam, csak még nem írtam le...
Neli 2011 dec. 10. - 00:07:00
(1982/5883)
én részemrõl igyekszem ;) :D :P
most pl. van idõm, jönnek a spoilerek ;) :P
176-180-ig ;)
Neli 2011 dec. 10. - 00:06:09
(1981/5883)
;) :D :P
hát ha már karácsony lesz... ;) :D :P
csak viszonoztuk a Foxit, halj éhen-t, Cami Cami-t és társait ;) :D :P
10/10
Milibindi 2011 dec. 09. - 23:28:56 10/10 Előzmény juan-ZSU
(1980/5883)
A Hazugságok hálójábanban szerepelt.
8/10
suxel 2011 dec. 09. - 23:16:14 8/10
(1979/5883)
Megpróbálok itt lenni majd, amikor csak tudok, de nagy valséggel úgy leszek, mint te mostanában. :S
én meg ha tudok, majd jövök és felteszem a csillagot a fára... Na ezen szakadok! :D :D Ez nagyon tetszett. :D
k.aliz123 2011 dec. 09. - 23:14:01
(1978/5883)
A lényeg hogy amikor tudtok gyertek!!
Neli 2011 dec. 09. - 23:11:20
(1977/5883)
:D szegény, részvétem ;) ismerõs helyzet, nem is olyan rég még nekem is volt... :P elég volt annyi :D
mondjuk egyedül tartani a frontot nehéz lesz, fõleg hogy én se sokat tudok majd jönni... :D :P viccen kívül a többiek is jókat írnak, biztos segítenek ;) :D :P én meg ha tudok, majd jövök és felteszem a csillagot a fára... ;) :D :P azaz a pontot az i-re :D :P
8/10
suxel 2011 dec. 09. - 23:09:19 8/10
(1976/5883)
Az enyém mostanában lassacskán alább fog hagyni :( , mert jön az én jó kedves vizsgaidõszakom, amikor semmihez sincs kedvem az égvilágon meg teljesen máshol jár az eszem olyankor, úgyhogy rád kell, hogy támaszkodjanak Neli. Leszek, de én is egyre-egyre kevesebbet :S De reméljük erre még egy jó hetet várni kell. :)
Neli 2011 dec. 09. - 23:09:17
(1975/5883)
:D :D :P ehhh, azért ne essünk túlzásokba :D de kösz :D :P ;)
Neli 2011 dec. 09. - 23:08:51
(1974/5883)
hmmm, nem zárom ki, legyen... :D de azért fenntartással fogadom... :D ;)
k.aliz123 2011 dec. 09. - 23:02:45
(1973/5883)
Szerintem mind2 szöveg oltári :DD tanítómestereim xD
k.aliz123 2011 dec. 09. - 23:01:55
(1972/5883)
Nem tudom mi lesz Kikével, de szerintem most szerelmes legalábbis kezd az lenne aztán meg majd meghülyül...mint Diego
Neli 2011 dec. 09. - 23:00:50
(1971/5883)
:D :P hehe, egyetértek, tényleg jó a sori és persze a társaság is :P
na de hogy mesterasszony... :D az azért túlzás :D :P a te szöveged sztem jobban is üt, jókat találunk ki :D :P ;)
8/10
suxel 2011 dec. 09. - 22:53:53 8/10
(1970/5883)
Kölcsönös????? NaNÁ! Na Ná! Tanulok itt a mesterasszonytól azaz tõled.
Szeretek ebbe a topicba járni, mert jó itt a társaság, jókat lehet hülyülni, véleményezni, meg úgy az egész, de ehhez kellett ez a sori is :P
Neli 2011 dec. 09. - 22:49:09
(1969/5883)
SPOILER

Gaby a 90.-ben mondja el Dianának, õ nem sokkal elõbb tudja meg...
akkor lesz Sirály börtönben Andres miatt és bemennek hozzá, Diana számonkéri... de örül...

83 Renéék elsõ csókja, 89-ben a kövi, most olvastam vissza... azt írtam régebben elsõnek vmiért, de az a 2. :P
92-ben alakulgat tovább a dolog... :P René nagyon arin teper, kár, hogy késõbb erre rácáfol... :S
Neli 2011 dec. 09. - 22:41:50 Előzmény suxel
(1968/5883)
haljál éhen :D :D visítozok a röhögéstõl :D a többi is kész, de ez... :D :P áhh, imádom én is a szöveged :D :P

/remélem, nevezhetem ezt kölcsönösnek... ;) :D :P némi öntömjénnel... :D :P/
Neli 2011 dec. 09. - 22:40:20 Előzmény Neli
(1967/5883)
sajna megzavartak, sokáig nem tudtam jönni... ezt még folytatni akartam...
úgy megdöbbentem Kikén akkor... :D mondom e, hát ez? :D Pilart jól kiosztotta, G. értékesebb nálunk :D nocsak, némi önkritika :D :P ki hinné :D :P meg magában hogy jé, én belezúgtam G-ba? :D nem semmi :D

SPOILER

bár én ebben kételkednék, tekintve a késõbbieket... vagy féltékenységében annyira megõrülne majd, mint Diego? ez se mentség, sztem csak hiúságból cselekszik... nehogymár Larry megint beelõzze :D :P viszont a szexnél akkor is lemarad az elsõségrõl K. ... :D :P
Anita15 2011 dec. 09. - 21:10:01
(1966/5883)
Diana és Gaby mikor fogják végre megtudni,hogy Sirály az anyjuk?
k.aliz123 2011 dec. 09. - 19:21:14
(1965/5883)
Tudom hogy sokan nem de én kedvelem Kikét...annyira szórakoztató karakter számomra :DD
Emilio még tuti nem tudja..., de mi lesz ha megtudja na arra kíváncsi vagyok. És igen a kémia beindult nála :))

Bírom amikor Gaby keménykedik tökmindegy kivel Octavia, Pilar vagy Larry...
k.aliz123 2011 dec. 09. - 19:16:45
(1964/5883)
Úristen imádom ahogy fogalmazol :DD