8/10
suxel 2012 jan. 02. - 18:22:05 8/10
(2263/5883)
Nelihez: :D :D
Volt egy ilyen mondatod hozzám!!! :D :P bár lehet neked túl lavór lett volna... :D :P
Konkréten mielõtt hazadzsaltam.
Ez mit akar a te szótáradban jelenteni? :) :) Mert hogy én nem ismerem ezt a kifejezést az tuti! Remélem már ezzel is többet fogok tudni. :) :)
8/10
suxel 2012 jan. 02. - 17:34:06 8/10 Előzmény juan-ZSU
(2262/5883)
Ha most a hónapokat tekintem akkor a január az még oké is, mert vizsgaidõszakom van, s közel a délhez kialakítanám ezt az idõpontot ebédidõnek, de februártól már tuti nem lesz jó nekem sem az idõpont.
Egyébként még a héten sem leszek sokat, mert van egy-két vizsga a nyakamon, s nincs idõm vissaznézni még a kimaradt 4-et, s nem szeretem folytatni kihagyással a dolgokat, csak ha nagyon muszáj úgy. De remélem jövõ hét közepére beérem a történéseket.
Addig otthon vizionálgattam egy kicsit magamban, mi lenne ha 110 rész körül véget érne a történet, s ez született belõle: megosztom veletek

Acorralada (alternatív finálé)

Míg otthon üdültem, s néha vizsgákra készülés közben megpihentem gondolkoztam egy kicsit a dolgokon, mert nem sok minden értelmeset leltem a tv-ben. Na és én megrögzötten szeretem, ha egy novella nem õrülten hosszú. Olyan 110 részt tartok általában optimálisnak max 130-at, de ez ugye nagyon egyén függõ. Csak az van, hogy az ilyen hosszú darabokra én rá szoktam néha unni, még nem jött el itt, de félek, hogy elõbb-utóbb bekövetkezik. De Zepeda és Elizabeth (habár tudjuk õ nincs benne végig) mindenképpen végig szeretném nyomni, ha minden jól alakul.
Na igen a hozzászólásom címébõl adódóan én vizionáltam egy befejezést olyan 110 rész körül. Úgy döntöttem megosztom veletek. Lehet kihagyok valakit, de mindenképpen végig haladok a fõbb szereplõkön. Kezdve Maxszal és Dianaval: kb ott zárnám le a történetüket, ahol az eredetiben van. Bruna elrabolja a kiskölyköt, az megkerül, majd Maxot rabolják el kínozzák, de végül meglelik és Dianaval szent a béke közöttük. Bruna ugye a kórházban bevégzi, legyen mondjuk szívroham. Diego meghal menekülés közben, ( pl: berohan egy építkezésre, felszalad valahová, s az összeomlik alatta, vagy belezuhan egy gödörbe és nyakát töri vagy bármi, de így hirtelen ide, most a cápást nem tudom elképzelni) Pancholot pedig letartóztatják, bûnrészesség, bigámia, csempészés bla bla bla. És a nagy macsót a börtönben meg is erõszakolják. :P :P Kb. ezzel zárunk vele kapcsolatban, s kap vagy 15 évet. A két nõ meg kiszeret belõle, elmegy a lila köd a szemükrõl. Persze a csempészésnél Caramelot nem adja ki régebbrõl, mert „szerette”. Larry Gaby: õk még kicsit húzzák egymás agyát miután kikerül a börtönbõl Gaby, de szent lesz a béke. Larry ugyanis jön a romantikusabbnál romantikusabb dolgokkal. A két zavaró tényezõ Pilar és Kike. Egyikõjük mondjuk Kike kitervel valami ocsmányságot, de Pilarban valami megváltozott, s elindul a javulásnak az útján. S folyton Kiken lóg, hogy hagyja, mert veszett ügy, meg hogy szerették egymást, próbálják meg mégegyszer együtt, s Kike szívén nagyon mélyen belül megmozdul valamit, s felhagy a teljesen kész tervével. Mondjuk már el is indíthatná, de Pilar az utolsó pillanatban megjelenik, s lenyom neki egy olyan szöveget, hogy a szívéig hatol. Mind a ketten bocsánatot kérnek, s elzúznak együtt külföldre. Fedora elmegy egy alkoholelvonóra, de Octavia ott is az életére próbál törni. Mondjuk beöltözik ápolónak, s menekülés közben õt meg elcsapja az InterCity. Vagy simán elõrehozni a pókos jelenetet, s úgy béna Fedorasan kicsit durvábban hat a jelenet. Fedora kijön és kibékülnek Pacoval és dúl a lamour. Jah a fiúktól bocsánatot kér. Paola és Caramelo megtudják, hogy testvérek(mondjuk Yolandatól), kibékülnek. Paco megadja lányának az apai szeretetet, s Paola egy sikeres drogelvonó után, beiratkozik egy egyetemre, s felhagy ezzel a link élettel. Megpróbálja meghódítani Emiliot, de neki már Caramelo kell, megérti, s nem csatároznak. Paola pedig az egyetemen megismerkedik egy vagány, de normális sráccal és elkezdenek járni. Ignacio megy a börtönbe. Silvita a verés után elpártol Camitól, s Diana barátnõje lesz. Camit meg mondjuk megrázza az áram véletlenül és meghal, vagy egy utcai koldus lesz belõle. Silvitanak összejön egy pasi is, mondjuk a pultos Jorge vagy ki Paco bárjából. Marfil-Debora: Deb visszatér, hogy kinyírja Marfilt majdnem sikerül is neki, de nem jön össze. Debet lelövik a rendõrök. Marfil mondjuk jó útra tér, és bocsánatot kér õ is, s elmegy simán vagy elmegy és beáll apácának a dzsungelbe, hogy vezekeljen vagy még az is simán megfelelne, hogy egyszerre kinyírják egymást Debbel. Yolanda és René összejönnek.( Habár már kevés lenne az idõ, de mondjuk én lehet behoznám René anyját az utolsó 10-15 részre, hogy közéjük álljon, de végül belenyugodna a fia döntésébe. ) Ebben a verzióban nem menne börtönbe. Nancy Diego halála után elmegy, mert nem tudja feldolgozni. Hiába de szerette azt az õrültet. Lala ott marad a házban, Miguelina meg Santa is. A rumos Isa meg összetörne Andres halála miatt, s alkoholistaként végezné. Diana emlékezete kimaradt, persze visszatérne a végén, mondjuk egy koppanástól kitisztulna, már ez a sablon fel sem tûnne a többi között. És ugye tudná a Marfilos-Deboras elrablást, cserét és a többit, és Marfil meg Deb nem végeznék ki egymász, akkor megbocsátana Marfilnak, de úgy hogy az letérdepel elõtte, és megígéri, hogy soha többé nem kerül az útjukba. Vagyis nem az, hogy megbocsát, hanem csak egyszerûen nem jelenti fel, de nem felejti el a történteket. De jobb lenne mégis, ha kivégezné egymást a két szöszi.
Nekem egy ilyen végkifejlet tökéletesen megfelelne, s nem lenne benne Fiona, Sharon, Rodrigo, Alejandro, Rodrigo Marcela meg a Dianat megerõszakolják szál. Jó így még érdekesebb biztosan és izgalmasabb, csak eszembe jutott, hogy mondjuk itt is lehetne egy pontos/korrekt lezárása a történetnek. Mindezt azért, mert azt a plussz 70 akárhány részt néha felesleges hosszabbításnak érzem, de hát a sikert meg kellett lovagolni valahogy. S ahogy a mondás is tartja addig üsd a vasat, amíg meleg. :P


Amúgy ami kis cikkfordítást megígértem még anno azt sem felejtettem el, remélem azt szerdára hozom neketek.

Fórumozók: B.Ú.É.K!
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 02. - 17:11:04 10/10
(2261/5883)
Mostmár hamarosan kezdõdik :P egyépként nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem már nagyon hiányzott ez a sori és a társoság is mert imádom veletek kibeszélni ;) :) most gondoltam bele hogy basszus mondom milyen rossz lessz ha vége lessz a sorinak :( nekem már most hiányzott ez a 2 hét alatt minden :))
Zsolti1029 2012 jan. 02. - 13:20:20 Előzmény Neli
(2260/5883)
Neli, olvastam a hozzászólásoknál hogy leírtad a részek tartalmát. nekem is eltudnád küldeni emailben? a zsolesz1029@freemail.hu email címre. köszönöm
Neli 2011 dec. 31. - 23:48:23 Előzmény ildimix
(2259/5883)
;) :D :P nincs mit ;)
köszi az elismerést, igyekeztem ;) :P
mindenkinek boldog új évet! :)
9/10
offtopic
ildimix 2011 dec. 31. - 12:54:13 9/10 Előzmény Neli
(2258/5883)
Sziasztok!

Most értem a hozzászólások végére, ezért Neli szeretném neked megköszönni a rengeteg spoilert és azt, hogy beküldted az utolsó részek végét is. Jó volt elolvasni, továbbra is várom a részeket!

Üdv: Ildimix
10/10
tcsajsziv 2011 dec. 31. - 01:36:01 10/10
(2257/5883)
És a címlap :)
10/10
tcsajsziv 2011 dec. 31. - 01:35:19 10/10
(2256/5883)
Ezen inkább a képek :)
10/10
tcsajsziv 2011 dec. 31. - 01:34:57 10/10
(2255/5883)
És még...
10/10
tcsajsziv 2011 dec. 31. - 01:34:33 10/10
(2254/5883)
Találtam pár cikket Willrõl és Elizabethrõl egy jobb minõségû forditóban lefordítottam de így sem volt teljesen világos :) És mivel csak röpke 2 hónapja tanulom a spanyolt elég rizikós lett volna bevállalni a fordítást :D de ha valaki kíváncsi rá és lefordítja akkor magyarul legyen szives nekem is átküldeni mert csak nagyjából értettem meg ;)
rosezech 2011 dec. 30. - 13:05:43
(2253/5883)
csanikám! Látogass el a tyubra:

http://www.youtube.com/user/rosezech1
rosezech 2011 dec. 30. - 12:59:17 Előzmény csancsy
(2252/5883)
Szijja csanikám!!!!!! Rozi vagyok emlékszel még rám? Webmisskémnél beszélgettünk. Te is ellenem voltál sajnos de kérlek ne hari rám én megváltozom csakl folyamatban van a dolog. Nem beszélek csúnyán megígérem. Hogy teltek az ünnepek? Az enyém mesés volt. Tudod most Zsigmond a férjem és nagyon boldogok vagyunk. Ádonisz után megin terhes lettem és született egy kislányunk. Aranka a neve és nagyon aranyos. Itt elolvashatod mit éltem át karácsonykor:
http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=rosezech&id=1324758737
Neli 2011 dec. 29. - 23:43:34 Előzmény suxel
(2251/5883)
én konkrétan visongtam, hogy lesz... :D :P az eleje állat, engem az kötött le, késõbb vmi megszakadt (bennem is), és utána már rengeteget nem láttam (a végét azóta sem, már vhogy nem érdekelt)... ettõl függetlenül kivi vagyok rá magyarul :P
juan-ZSU 2011 dec. 29. - 17:19:41
(2250/5883)
óóó hát nem én hanem a story tv :)gondoltam is h te örülni fogsz neki h leadják én se hagyom ki de megint marad a net mert iskolába ülök vagy jó esetbe akkor indulok hazafelé :)
8/10
suxel 2011 dec. 29. - 13:33:09 8/10 Előzmény juan-ZSU
(2249/5883)
Na most egy nagyon kicsit vagyok, hát amióta hazamenntem kb minden nap vagy 10 percet láttam belõle,na majd egyszer el kellene kezdenem visszanézni!
jUANzSU BEÖRÖMÖZTED A NAPJAIMAT! Pont mostanában otthon nézegettem visszafelé, mert van egy kicsike idõm. Nagyon jó lesz szinkronosan hallani,mert a párbeszédeknek elég fontos szerepe van benne! Az egy minõségi sorozat lesz, még ha nagy fordulatok és izgalmak nincsenek is annyira benne.
k.aliz123 2011 dec. 24. - 18:20:03
(2248/5883)
Nagyon Boldog Békés Karácsonyt mindenkinek!!!
10/10
Adry87 2011 dec. 24. - 17:48:19 10/10
(2247/5883)
Nagyon köszi az info-t, én majd csak a neten fogom követni, remélem ezt is felteszik majd.
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!!
Haversrac 2011 dec. 24. - 12:31:18
(2246/5883)
Boldog Karácsonyt rajongók:) aztán pedig BÚÉK!
juan-ZSU 2011 dec. 24. - 12:04:23
(2245/5883)
úgy látom ide még nem írta senki hogy a story tv-n január 9. 13.10-kor elkezdõdik a la fuerza del destino David Zepedával én biztos nézni fogom :)
Boldog karácsonyt mindenkinek!
9/10
offtopic
handi99 2011 dec. 24. - 09:03:13 9/10
(2244/5883)
Boldog karácsonyt Mindenkinek!