8/10
suxel 2011 dec. 13. - 17:40:39 8/10
(2063/5883)
Hogy tudja Sirály is forgatni a szemét, na meg kortyolni! :D :D Igen, egy részeges nagyi nagyon jól fest még a háttérben. Igaz ez nem oszt nem szoroz olyan sokat!
Gabyt jól letorkollta Larry, tisztára úgy vádaskodik, mint egy koronatanú. Ott volt, látta??? Nem!!! Gaby mikor hazudott még neki és Pilar mikor hazudott neki???? Na merre billen a mérleg nyelve?????
Az a szerecsen felügyelõ, komolyan mondom hátborzongató volt, mikor elsõnek belépett. S végre van rendõrség, Miamiban lerakták a rendõrség intézményének az alapjait!
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 17:28:59 8/10
(2062/5883)
Koktélparty, yeee!
csancsy 2011 dec. 13. - 17:14:31
(2061/5883)
SPOILER!!!

Köszi nagyon az infókat:) Akkor Max megtudja végülis a 2. gyereket?

SPOILER VÉGE!!!
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 15:40:11 8/10
(2060/5883)
Nekem még csak most esett le, hogy a mai részben Silvita koppra úgy fog kinézni, mint Szörnyella De Frász!
k.aliz123 2011 dec. 13. - 15:31:45
(2059/5883)
Hát ez is eljött :// izgalmas részek lesznek.
köszi Neli az összes írást :)) imádom a stílusod.
k.aliz123 2011 dec. 13. - 15:28:59
(2058/5883)
Igen a baba volt a kapcsolat Larryval, de ez neki még jobb hiszen Larry sajnálatból vele marad és még Gabyt is "örökre" meggyûlöli...
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 08:45:42 8/10
(2057/5883)
Na nálam zsepiveszély azért nem volt, de ez nagyon jó lett, mind az írás, mind a részek megcsinálva. Köszi Neli, hogy szórakoztattál vele minket, s szórakoztass minket továbbra is :D Azért látom Sharoncita még bepróbálkozik a végén, az a dög! :D
De minden jó ha vége jó!
ági66 2011 dec. 13. - 05:57:30
(2056/5883)
Neli:nagyon köszi a spoilerek.Fantasztikusan szórakoztatok voltak.Nekem még mindig Bruna sátáni kacajáé a trófea.
Neli 2011 dec. 13. - 04:03:46
(2055/5883)
haláliak, köszi :P :D
remélem, ezt is élvezni fogjátok ;) :p : megérkeztek az utolsó részek beszámolói ;) :P

figyelem, sûrû zsepiveszély! ;) :D :P

SPOILER

181:

-Max beleegyezik a válásba…
-Gaby gyõzködi Dianát, hogy fogadja el a 2es számú dokit, aki Marcelába volt belezúgva, úgy látszik, kicsi Gaby se tanul… szerencsére Diana nem akarja…
-az öreg közli Maxszal, hogy megváltoztatja a végrendeletét és mindent Maxra hagy, a pasi nem akarja, szereti az öreget… mondja, hogy nem kell a pénze… Pedro megnyugtatja, mikor Marfilról esik szó, mert tudják, hogy csak a vagyon érdekli, de az öreg ki fog babrálni vele… :D :P
-Paco még mindig nem indult el, Caramelo-tól búcsúzkodik… tekerés…
-Max és Marcela elköszönnek egymástól…
-Emilio-t elküldi Sirály az O-s találkahelyrõl, merthogy a nõ elcsalta… na most jön majd az izgi :P
-befut Octavia, veszekedés… odatámolyog régi ismerõsünk, a sérült sarlatán is, akarom mondani, a Kendall Center büszkesége, maga a nagy Montiel doki… :D
-Dianáék otthon aggódnak…
-verekedés… a doki messzirõl figyeli Sirályékat…
-hoppá, odatámyolygott és hátulról leszúrta O-t… :O közben Sirály kiesett a székbõl… Octavia még él, de õ is botorkál, és végül a vonat elé kerül… :S érzékeny búcsút veszünk tõle… :D gy. k. kampec… :D
-na odakerült Max is meg Diana… Rodrigo összeveri a dokit és Sirályék elé viszi… S. elmondja Maxnak, hogy a doki leszúrta az anyját, az megragadja, de végül ellöki a földre…
-na Sirályék otthon, Max viszi a hírt O-ról Y-nak a börtönbe… befut Diana is… és Marfil :D
-Pancho esküvõre készül a banyájával a templomban, megjelennek a travik Silvitával, de nem látták meg… :D az egyik az ara uncsitesója :P P. imádkozik, hogy ne bukjon le, háttal áll… vége


182:

-a doktorka kórházban, Diana meglátogatja…
-Pancho bajban, a pap kimndta a nevét, Silvita rájön, mi van… :D :P P. magában: eddig tartott a szerencséd, Pancholon :D :P hehhh :D ezt bebuktad, háremtulaj :D
-Diana alázza a dokit: sok év börtön vár rád :D :P doki: miért jöttél?? hogy kínozz?? bingó :D így legyen ötösöd a lottón, apukám :D hogy jöttél rá :D
-Silvita megakadályozza az esküvõt :D :P leordítja P-t, aki elrohan… :D S. elsorolja a bûnlajstromát: lop, rabol, embereket is, és nõket vesz el és téged zséért… :D :P
-heh Marfil: keresek egy fiatal pasit, aki majd elszórakoztat, ha te nem vagy képes, Pedro :D mire az öreg: próbáld meg, de akkor irány az utca, szivi :D jó, a vége csak én :D Max: szerelmes vak öreg, Marfil csak kihasználja… Emilio-nak mesél…
-Pancho hívja Diego-t, elmeséli, mi történt… a nagy macsó befuccsolt :D :P Santo Domingo-ba hívja d-t, de az nem akar menni, amíg Max nem halott, el akarja intézni… :S
-Cami-Cami elmegy Maxhoz és lesmárolja, ugorjunk… ennek is káposztalé van az agyacskája helyén, mindig ugyanazt mûveli… :S hogy nem unja még… :S
-Marfil mérget szerez egy boszorkánytól, hogy elintézze az öreget végleg… :S
-Cami gyõzködi Maxot, hogy az õ csókjai a legistenibbek, mármint a csajéi (ha-ha, engedd meg, hogy röhögjek), és válassza õt… Max: nem érdekel a szerelmed, nem érsz semmit :D heh, hogy helyretette már :D ezt miért nem volt képes hamarabb?? :S C: Max, ne beszélj így, fájnak a szavaid… majd ha elsz fölös 2 percem, meg is sajnállak… Max: akár fáj, akár nem, a tûznél bûntárs voltál… C: jaj, megbántam, Max, sír a szája még vagy 2 percig, Maxot nem hatja meg, elküldi :D juhé, ideje volt :D :P C. nem adja fel: mindig szeretni foglak, bármit is tegyél…
-Emilio dumál Dianával Maxról… vége


183:

-hoppá, E. gyõzködi D-t, hogy mondja el Maxnak a 2. baba elvesztését… meg közli, hogy már aláírták a válást… Diana: de ott van Diego, képes megölni, ha kibékülök Maxszal… jaj atyám :S
-E. és Caramelo késõbb bejelenti Gabynak, hogy holnap esküvõ…
-hehe, ez oltári: a doki börtönben, és a cellatársa máris csicskáztatja késsel a kezében, hogy adja oda a cipõjét (mármint a doki a sajátját)… :D és húzza fel neki :D behalok :D bahh, ráfaragtál, kókler :D elkezdi a fószer: mától a rabszolgám vagy :D visítva röhögök :D
-Caramelo-ék esküvõje…
-Marfil piával mérgezné az öreget… látszólag sikerül is… de õ farag rá, az öreg ivott ugyan, de elõtte kicserélte a poharakat, most mondja, meg hogy tudta a mérgezést (tekertem, nem láttam)… Marfil rosszul van… mentõért könyörög, az öreg nem rögtön hív…
- Diana-Max összefut a dolgozóban az esküvõn, kis duma, csók :P vége


184:

-bejött a marcelás orvos (akkor ezek D-val együtt jöttek)… bahh, ennek aztán van érzéke a drámához :S
-Marfil kórházban, elég rosszul fest… bemegy hozzá Max, Marfil átkozódik… befut Diana is… késõbb Marfil meghal… ideje :D
-Diego közben értesül errõl és tervezget…
-Y-t átszállítják máshova…
-Diego hívja Maxot…
-Gaby össze akarja hozni Maxékat… ki érti ezt :S Max elmondja neki, hogy Diego randira hívta, G. félti, hogy ne menjen, csapda, persze Max nagyon hallgat rá :D vége


185:

-rég látott barátnõnk, aki maga a megtestült báj és jóindulat, Miss Malacfogú Horror Sharon kilógott a diliházból, az úticél pedig Sirály háza… már bent mászkál… :S Sirály persze egyedül van…
-Max dögös piros atlétában megjelent a randi helyszínén, epedve várakozik, kaibál, de Diego egyelõre nem tûnt fel…
-na Sirály és Sharon összetalálkozott… Sharonra nem hat semmi, na persze…
-Diego feltûnt Max háta mögött egy óriási késsel :S
-Sharon Sirály babájáról kérdez… az hiába próbálja gyõzködni, hogy menjen vissza a diliházba… Sharon elmeséli a K-s viszonyát… átment Psycho-ba, úgy csinál, mintha az anyja lenne õ, mint akit megszálltak :S gáz :S Sirály fél, de próbálja leplezni…
-hoppá, Rodrigo vhogy megtudta a szökést és berohant a vigyoriba, hogy hol a lányom, biztos Sirállyal akar leszámolni… hadd gratuláljak az eszedhez :D na inkább fuss a nõdhöz meg a leendõ babádhoz, mert ha nem sietsz, már mind2 múlt idõ lesz…
-Dianáék odaértek a maxos randihelyszínre, közben Diego már tök közel van, de megfordult…
-Sharon: nem vagyok Sharon, Virginia vagyok (az anyja)… Sirály hiába mondja, hogy Sharon vagy… aztán belemegy, hogy jó, Virginia…
-Rodrigo úton, vezet, mint az õrült… hajts is, haver, különben buktad a nõd és a babád… :S
-Sharon örül, hogy Sirály béna… hoppsz, elõvett egy gyufát, meggyújtotta és azon élvezkedik… :S
-közben Diego majdnem leszúrja Maxot, de Diana meglátja, elüvölti magát, hogy vigyázz, mire Max megfordul és átmenetileg megússza, közelharc… de a végén mégis hátbaszúrja az a rohadék… :S
-Sharon fel akarja gyújtani a házat, hogy együtt haljanak meg és Rodrigo ne legyen Sirállyal… :S a gyufák elalszanak, ez direkt húzza… :S de bolond :S közben Sirály felállt, nagy nehezen…
-Diego késsel fenyegeti Dianát, üvölt… jönnek a zsaruk, Diego jobbra el a tengerbe…
-Sharon ellökte S-t, mire az: Sharon, te beteg vagy! :D hát ha nem mondod, ki se derül :D jé, csak nem a helyi hírekbõl tájékozódtál? :D :P
-és a kedves vég Diego számára: bye-bye, cápa, kitoltál velem… :D
-Maxot kórházba viszik, Diana mellette…
-Cami pakol, pucolni akar…
-Sharonnak csak sikerült õsember-technika nélkül tüzet varázsolni, azaz gy k. gyufával… :D rohadna meg… :S
ég a szoba, ez röhög, Sirály sikoltozik…
-Camit elkapják a zsaruk…
-Diana Maxért imádkozik a kórházban…
-Sharon rángatja S-t, Rodrigo végre odaesett, kintrõl próbál bejutni… Sirály sikoltozik… vége


186:

-Rodrigo bejutott… na mindenki megmenekült… Sharont visszazsuppolják, ahova való…
-a kórházba befut rég látott barátunk, maga a nagy színész Larry, alias koszorús tökfej… :D Dianához megy…
-Maxot operálják…
-na a rég várt nagy pillanat: LG békül, L. kúszik :D :P ahh, a szívem, de megható :D :P
-Diana Maxnál… az még alszik…
-Cami börtönben…
-LG Sirálynál, minden meg van bocsátva és el van felejtve, közelít a nagy happy :D
-LG 2. szex :D :P csak keveset kellett rá várni :D :P
-Sirály újra jár… Rodrigo fel van dobva :P :D
-Max felébredt… Diana: örökre veled akarok maradni… hegedût ide :D :P Max: csókolj meg! mindig én tettem, most te jössz! :P csók :P Max elégedetlen, fene a gusztusát: sokkal szenvedélyesebbet, kevésbé gyengédet! :D :P ennek semmi se jó :D úrigyerek :D :P vége


187 (utolsó):
-Pancho újabb áldozatot talált… ez mindent megúsz? :S
-Max közli a kettõs esküvõt Marcelával: õ Dianával, és LG… :P hoppá, a nõ se vesztegeti az idejét: igent mond a dokinak, aki még mindig szereti… :P dupla hegedûszóló :D lassan már lavór kell… :D :P
-gyönyörû kettõs esküvõ :P hercegnõs ruhák, fess pasik :P nagyon jó :P
-kis idõvel késõbb: Sirály szül… Rodrigo száguld vele a kórházba :D :P amibõl jól tudjuk, hogy csak egy van Miamiban :D :P
-a csajok kapják a hírt az anyjukról, õk is rohannak be… befutnak Maxék is :P
-megérkezett a kis trónörökös, Rodrigo Jr. (én hívom így :P) :P mindenki bent, késõbb a házban közös örvendezés a babákkal és a párokkal… :P külön-külön mindegyikrõl csókot mutatnak, és… figyelem, elõ a zsepikkel: FIN! :D :P vagy 6 hegedû tuti elkopott csak ezen rész alatt… :D :P


na, végeztem... :P
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:28:16 8/10
(2054/5883)
Ezennel a végére értünk Döbbenet mix kiállításunknak, reméljük jól fognak szórakozni a 80. részen is. Bye-bye!
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:26:20 8/10
(2053/5883)
Gaby már nem is tudja, hogy csodálkozzon-e vagy nem, szerintem nem kell kislány!! :P :D
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:25:05 8/10
(2052/5883)
Ejj, Ejj Alvaro, ez nagyon olyan, mintha elúszott volna valami vagy netán valaki?
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:23:55 8/10
(2051/5883)
Két neve nincs senki, de még lehet nem láttak ilyet vagy tapasztaltak, mondjuk ezen nem is csodálkoznék. :P
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:23:06 8/10
(2050/5883)
Cami után Silvita! Hát nem isteni ez a paróka?
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:22:21 8/10
(2049/5883)
Keressük a 80. részbõl a legmegszeppentebb fejeket, íme a jelöltek! :D :D Vajon, mi történhetet? Ma kiderül, de szerintem a nagytöbbség úgyis tudja. :D ::D
Neli 2011 dec. 13. - 02:17:48
(2048/5883)
:D heh :D
SPOILER
már holnap lesz a támadás? azt hittem, még 3-4 rész... azért van, amire én is rosszul emlékszem akkor... :D :P fõleg ha rég láttam és sokat tekerek... :D :P
8/10
suxel 2011 dec. 13. - 02:01:37 8/10
(2047/5883)
Neli, te mint nagy Acorralada-szakértõ szerintem ez alapján a kép alapján egybõl kitalálod melyik rész jön holnap. :D :D
Neli 2011 dec. 13. - 01:20:18
(2046/5883)
kicsi Gaby milyen kemény volt ma :D :P Larry továbbra is sík alföld... szinte elsõ szóra benyel mindent P-nak, elõször kétkedik, de utána már morci G-val... :S az meg még mindig ezt a tökfejet imádja... :S
most nem emlékszem, mit fog mondani G-nak, ha majd kiderülnek a dolgok, meg a barátnõ mit mond, de vissza fogom keresni... amúgy P. nem szándékosan esett le, én is így látom, mert ez a gyerek volt a kapocs L-hez, még ha nem is az övé... de az tuti direkt volt, hogy G-t kezdte lökdösni a lépcsõ felé, bár nekem nem esett le, hogy õt akarja lelökni, csak mikor a barátnõ mondta... bár tényleg logikus, hogy ezt akarta, de végül is õ esett le, nem volt oka a szándékosságra, egyszerû baleset volt...
8/10
suxel 2011 dec. 12. - 23:25:50 8/10
(2045/5883)
Na a holnapi rész!!! Silvita lesz a királynõ benne! Ismét egy tök jó rész lesz! :D :D
k.aliz123 2011 dec. 12. - 23:20:32
(2044/5883)
Én úgy tudom hogy a csaj végül nem falaz majd Pilarnak, de várom hogy biztosra kiderüljön :))
ezen a héten jó részek lesznek és a jövõhét is nagyon jó lesz. Nagyon várom. De komolyan mennyivel jobb lenne napi 2 résszel.