k.aliz123 2011 dec. 09. - 14:29:54
(1923/5883)
Szorozd be magad O-val :DD áhh komolyan ezt használni fogom xD
10/10
Milibindi 2011 dec. 09. - 12:54:54 10/10
(1922/5883)
Silvitának mondta, utána kb. hogy S. és I. beszéltek telefonon és kzlte Camival a hírt,hogy I. haza fog jönni. Cami meg kiakadt,hogy Maxnak akkor el kell költzni pedig szerinte már egy lépés volt csak hogy õk ketten .... .
8/10
suxel 2011 dec. 09. - 11:00:38 8/10
(1921/5883)
Ez úgy kimaradt nekem, na megyek ezt vissza is keresem. :D :D
10/10
Milibindi 2011 dec. 09. - 10:55:07 10/10
(1920/5883)
Cami beszólása kimaradt :D Nehogy már Ignacio hazamenjen a saját lakásába :D:D
8/10
suxel 2011 dec. 09. - 01:00:41 8/10
(1919/5883)
Analizáljuk csak a mai részt! Nah bele sem kezdek, de a vadember már a lelki szemeim elõtt van. Cöh.
Nah Maxi Maxi nyeld le a szemeiddel keresztben Dianitát.
Renének végre megjött az esze. Paola, mint egy eszelõs bolond. Vörösróka!!!! Oh és a kedvenc kifejezésem: szorozd be magad 0 val, de ugyanakkor már félelmetes, amit csinál ez a csaj
Ezek a papírdobálások nagyon jók! He-he Maxi Maxi szemberöhögi Dianat a vállalatvezetés miatt. Olyan jókat mulatok rajta. Diana is mit akar azzal a vasszigorral. Igyekszik meggyõzni Diegot, de mirõl azt a vaskapalost, mia fenérõl. Na és Maxi Maxi átmegy romantikába. Õ legalább most nem olyan töketlen, mint Larry volt tegnap.
Sirály már vodkanarancsozni akar. De nem szeretem ezt a nõt. Vagy whiskey narancs vagy csak simán, merész húzás pont a kórházban.
Megjött a hadsereg! Diego és Pancho. Egyszer machonak képzeli magát ez a Pancho, egyszer meg brutális pankrátornak képzeli magát. Mindig csak menne neki mindenkinek, olyan, mint egy japán kakas. Megverekszik más helyett is. Agyonverte volna Maximilianot, szerintem õ se hagyta volna magát. Anno a régebbi verekedésnél is Panchonak vérzett a szája.
Isabelitát is régen láttam. Az a rémült fej Deb-nél, ha most nem ijed meg simán azt hihetné Andres, hogy Marfil. Ezt az Andrest pedig baromira csípem benne. Mókás egy alak. Menõ azzal a bottal. Bot vs. pisztoly. És képes zsákutcába futni a szerencsétlen.
Sirálynak full alkoholista feje van, mint akinek az életét mentené meg az a korty pia.
Camila csöpögteti a mérgét.
Megjelent az anyakirálynõ is. Õ csak pofozni tudja a gyerekeit. Én nem vagyok képes megérteni.
Na remélem, hogy Sirályt meg elkerüli a szerelem, ilyen egy bunkó nõszemélyt, pedig Max nagyon normális, mondjuk van egy kanyar már a nõben.
Na ha mindenki így jelentené be a katasztrofális híreket, mint Silvita, akkor a jó hrek, hogy kerülne bejelentésre. Legörbült szájjal vagy mi a fene! És Maxi Maxi is pont jókor költözik ki.
Debnek ott a házban kellett volna lelõni õket úgysem látta volna senki sem, hova lett a hidegvére?
Egyik csõdör megy a másik jön, Silvitat ez egy csöppet sem érdekli.
Hajajj jön a nagy vallomás? Jön bizony....Yolandam ez nagy csalódás.
Én ezt nem tûrném Diana helyében, oh inkább Diego robbanna fel nem a gyár. Igen majd félig majdnem össze is jön neki a megöllek mindkettõtöket, hiszen Maxi Maxit kicsinálja, de hát úgy könnyû, hogy lelövöm, s aztán kikötözöm. Azért így nem egyenrangú ellenfelek.
k.aliz123 2011 dec. 08. - 21:46:33
(1918/5883)
Jaja Octavia azért a maga módján szereti õket. Diego meg számomra félelmetes...szegény Diana...:// De legalább Panchot kioktatta rendesen, az a barom meg még kezet emelt rá!
k.aliz123 2011 dec. 08. - 21:41:25
(1917/5883)
Én nagyon várom :))
k.aliz123 2011 dec. 08. - 21:40:49
(1916/5883)
Ezt mondom én is :DD
Mondjuk engem akkor is sokkol hogy nem derül rá fény, de mindegy úgyis kárpótolnak majd :))
A bunyókat meg már nagyon várom de nem csak Larry-Kikét hanem Emilio-Pancot is :DD
csancsy 2011 dec. 08. - 19:23:38
(1915/5883)
Aranyos volt Max:) Mikor Sirályhoz elment és megkérte, hogy testvérével szerethessék a lányait:) Meg Octaviát is hogy kioktatta, azért elég arcul csapás lehetett a vipera számára, hogy Max inkább Sirályt fogadná el anyjaként (így a pofon okát "megértettem"). Bármennyire is gonosz, tény, hogy a fiait azért szereti a maga módján.

Diego meg no comment. Én Diana helyébe már félnék tõle... Inkább holtan?

Diana jól megmondta Pancho-nak:) Pont õ nevezi házasságtörõnek, mikor neki 2 felesége van:) bagoly mondja verébnek eset:)
juan-ZSU 2011 dec. 08. - 17:37:35
(1914/5883)
Sirály annyi ideje van már kórházba mint ha kómába lett volna vagy valami komolyabb pedig csak ki mosni a gyomrát és kész irány haza...
Neli 2011 dec. 08. - 15:58:23
(1913/5883)
egyébként visszakerestem, 175-nél hagytam abba, ott csak röviden írtam, úgyhogy ma 176-180-ig fogom írni, és a héten még a maradék 7 rész is jön ;) :P
Neli 2011 dec. 08. - 15:57:20
(1912/5883)
;) :P köszi :P

SPOILER

na igen, ha G. börtönbe megy, akkor nehéz titkolózni... :D :P elõször amúgy Sirály vállalja magára a gyilkosságot (ami sima önvédelem volt G. részérõl amúgy, S: azt mondja, be akartak törni és õ is védekezett), hogy védje G-t, G. nem akarja...
S. pár részig börtönben lesz, aztán G. nem bír tovább a lelkiismeretével és feladja magát... és akkor megy be hozzá Larry :P
sztem is megtudhatta volna K-t L., na de hát õk másképp gondolták... G. is félt biztos, hogy akkor L. megöli K-t, így is többször laposra verte... :D :P azokat annyira bírom, élvezet nézni :D :P
k.aliz123 2011 dec. 08. - 07:05:57
(1911/5883)
Én voltam és köszönöm a válasz :))
de áhhh akkor is mi az hogy a rohadt Kikeset nem tudja meg?? Csoda hogy 3 alakolomból egyre fényderül...mondjuk nehéz lenne eltitkolni :))
és örülök hogy látlak erre fele :))
Neli 2011 dec. 08. - 04:53:00
(1910/5883)
;) :D :P
ismerõs... :P ;) :D
köszi :)
igyekszem... :) :P
holnap spoilerek is lesznek ;)
sorozatkedvelõ 2011 dec. 08. - 03:43:45
(1909/5883)
Max és Larry ...hát eléggé balek mindkettõ,orruknál fogva vezetik õket a nõk.Ennyire hiszékeny karaktereket?!
8/10
suxel 2011 dec. 08. - 02:55:39 8/10
(1908/5883)
De éjjel van álmos vagyok és néha már nem is tudom mit írok, mert párhuzamosan írok, azzal, ahogy visszanézem, megyek is aludni inkább, s szupi, hogy visszatértél! :) Gyere, amikor csak tudsz!!!!
Neli 2011 dec. 08. - 02:52:44
(1907/5883)
aki kérdezte:
SPOILER

Larry a K-s erõszakot nem fogja megtudni, az Andres-es kísérletet igen, de csak a 2.-at... el is megy a börtönbe Gabyhoz, ahol könnyek és rácsok közt megígéri, hogy õ bizony kutyahûséggel 20 évig is vár rá... :D :P
hát nem kitartó és határozott egy fickó??! :D :P
Neli 2011 dec. 08. - 02:42:16
(1906/5883)
a Larry-s rész nagyon tetszett :P :D 100at adtam volna :D :P
de a rajtakapásnál nem Kikét akartál írni? ;) persze Gaby nem gyanakszik, ha Pilar mondja, hogy L-é, biztos úgy van... :D ezek a kis naivak :D
Neli 2011 dec. 08. - 02:39:45 Előzmény tcsajsziv
(1905/5883)
jajj, de édesek vagytok :D köszi! ;) :P :D
sajna itthon nem tudok olyan gyakran jönni, mint szeretnék és részek közben kommentálni meg spoilerezni, max. késõn, mikor már nincs senki... de rajta vagyok az ügyön, hogy többször tudjak írni, fõleg, ha ennyire várjátok ;) :D :P
a spoilerek nem maradnak el, hiszen megígértem, nem is feledkeztem meg róluk, csak idõm nem nagyon volt... de a héten mindenképp jön a maradék, 170-tõl vagy 175-tõl (nem tudom, hol hagytam abba, majd visszakeresem) 187ig ;) hogy mikor, még nem tudom, most nem egyszerre fogom írni, de valszeg holnap jön az elsõ adag, 170-tõl 175-ig vagy 175-tõl 180-ig, attól függ, hol álltam le... ;) :P

csak egy kis türelem ;) :P

ami az elmúlt 2 részt illeti, Max végre megtudta a boldog valóságot :D bár kérdés, mennyire lesz tõle happy... mert most épp durcifázisban van... amúgy úgy emlékeztem, 76 végén tudja meg és 77 elején kéri számon, de a mait elnézve ez kicsit másképp fest...
Larry meg szokás szerint töketlenkedett, tényleg vagy 60x lesmárolhatta volna a kicsi Gabyt ma, ha van esze, de mint tudjuk, a Mr. Tökagy-díjért indult, nem az Eszemért szeressetek-pólóját villogtatja... :D :P szerencsére pont nem láttam K-t jönni, nem bírom azt az undorító pofázmányát... :S Gaby szokás szerint nem hitt L-nek, kicsit átment Maxiba... akit Silvita okosan lebambázott, bírtam :D
Camila meg a bájait akarta bevetni és a nemlétezõ eszét... :D bah :D
Gaby viszont milyen élesszenmû lett hirtelen, rögtön kiszúrta, hogy Andres akarta letámadni, mert még a pasas szeme se állt jól, arról felismerte :D jó reggelt, drága :D viszont az tetszett, mikor Andres azt mondta róla késõbb azzal a cinikus vigyorával (az tényleg nem rossz :P), hogy "gyönyörû pillangó, fényes és ragyogó színekkel"... :P ez szép volt :P
René meg oltári volt a gumi-dumájával, szakadtam :D :P igaza van, L. a Pilar-dologban is hülye, de legalább kiderült, hogy újabban is voltak együtt, csak nem mutatták, különben hogy lenne alapja P-nak kamuzni... mert ugye K-tól terhes, ez nem kérdés... azok után, hogy elvetette az elsõt, már rohant is vissza hozzá, "a cél érdekében"... :S tömény undor :S ennek is káposztalé lötyög az agya helyén... :S
késõbb meg R. elkezdi L-nek és Pancho-nak, mikor verekedtek, eltörtétek a bordámat :D
Sirály meg Gaby vallomására: Larry akart bántani? :D az az optimizmus :D bírom :D
de amin a legjobban szakadtam, hogy hogy lehet ilyeneket emberek szájába adni, az Paco és Sirály párbeszéde... :D :
Paco: én a szenvedélyedet akartam, de a tartózkodásod megölt... :D kész :D ilyet ember nem mond... :D
és még fokozza:
mindezek ellenére megtarthatnám a barátságodat? :D hát szted, nagyokos? :D
Sirály se volt sokkal jobb, de legalább megmutatta, hogy hol a helye... de azok a melodramatikus dumák... :D :S
Pancho meg az arab-szövegével... :D hát tényleg eltalálta, az lenne nekivaló, hárem :D persze kizárólag vak csajokból, mert hát a feje, arra zacskót kéne húzni... :D :P
Diana hogy leugatta a kis titkárnõt :D de a cég akkor is pácban van... szopacs :D
viszont holnap jó lesz :P
8/10
suxel 2011 dec. 08. - 00:54:30 8/10
(1904/5883)
Döfjetek bele egyet Diegoba! Javítva!
Huhh, hát a mai rész sem lesz semmi így átpörgetve tetszetõs lesz, mint a tegnapi volt.