8/10
suxel 2011 dec. 02. - 14:52:32 8/10
(1683/5883)
Olyan szerencsétlenné tették azt a karaktert még a szerelembõl is alig jut ki neki valami, egyébként szerintem egy tök normális nõci: René helyében én is felnéznék rá, olyan kellemes személyiség. Hibákat meg mindenki követ el, de szerintem azért még nem kárhoztatott örök magányra. Csak azt nem szeretem benne, hogy annyira be tud hódolni a csápkirálynõnek.
k.aliz123 2011 dec. 02. - 14:50:27 Előzmény Neli
(1682/5883)
Nagyon várom már a diego kínozza maxot részt :))
nem hiszem el hogy larry nem tudja meg... Pedig meg kéne tudnia ebbõl még tök sokat kilehetett volna hozni... Vagy legalább agyon verhette volna KIkét vagy valami.
juan-ZSU 2011 dec. 02. - 14:40:27 Előzmény suxel
(1681/5883)
haha akkor lesz igazán macsó xDDD
Yolandát meg sajnálom nem rosszindulatú egyáltalán ellentétben Octaviával
8/10
suxel 2011 dec. 02. - 02:02:24 8/10
(1680/5883)
Marfilt a RTL Klub jól kivágta, egyszerre ment nálam a tvben és a youtubeos, és a tvben több, mint 1 percnyi anyagot kiszedtek belõle. Azt már nem láthattuk, ahogyan lebegett a víz tetején. De te is jól tudod, hogy nem halt meg. Talán majd õ is bekerül az apácák közé, és ott megmenekül. Na most elgondolom mi lesz a 107es részek környékén, amikor majd Diego kínozza Maxi-Maxit. Nem csodálkoznék ha a kb 45 perc mûsoridõ lerövidülne kb 40re. Na azt iy youtubbeal együtt kell majd néznem. :S :P
Doki: az elmondása alapján meglelte a diliházat, és a haverja visszajuttatta Miamiba.
Volt szerencsém látni, hogy Maxi Maxi (Papacito) boldogsága nem tart majd sokáig Dianaval. :( :( Ez nagyon lelombozott. :( :(
Az apácáknál biztosan volt egy önkéntes orvos aki kijár vagy ki tudja. De hogy egy combon lövés után ilyen hamar járni tud. Gyorsan meggyógyult Andres.
Yolanda remélem is kikerül a börtönbõl, remélem majd nem kap olyan sokat.

Spoiler

Ahogy láttam, hiába könyörög majd Sirálynak letérdepelve a földön a kórházban, az egy csöppet sem fogja meghatni. Elõkerült Diana, s visszatér a hülye énje, sõt ugye a rosszabb, mert erõsen fog alkoholizálni.

Spoiler vége
Neli 2011 dec. 02. - 01:30:19
(1679/5883)
ja és ami a mait illeti még:
mióta tudnak az apácák operálni? :D tudom, tegnap mondták, de nem fér a fejembe... :P
Neli 2011 dec. 02. - 01:29:27 Előzmény suxel
(1678/5883)
:) oké, így lesz ;)
majd lassan adagolom az utolsó részeket, amikor tudok jönni, egyszerre tényleg nem lenen semmi izgalom... ;) :P várjátok ki az összeset, míg leírom, a végérõl ;) :P
ma evett a fene, pont a varázscsókot hagytam ki, de Maxitól így is olvadtam... :P Andres persze lelépett... Marfillal mi történt? a doki jó hamar visszajutott... :D természetesen ott is csak egy kórház van :D nyilván visszahúzta a szíve :D
Renéék tök cukik voltak :P

SPOILER
Diana 4-5 rész múlva már simán visszavált... :S akkor lesz a kicsi körüli balhé...
és a történtek fényében most kevésbé tudok örülni Renééknek, mert tudom, hogy nem maradnak együtt... :S bár még jó õket így látni, amíg tart :P
egy rövid infó még a végérõl: René el fog utazni és nem tér vissza, ez már hibvatalos, elvesz egy másik lányt, amit levél és Max útján közöl, és meghívja Yolandát is az esküvõre (ez még nem biztos, de mintha ez jött volna le)... a nõ viszont annyira nem zokog ezen (bár nincs oda az örömtõl), gondolta, hogy a pasi majd korabelivel végzi... Max viszi neki a hírt a börtönbe... de egyébként úgy rémlik, a nõ kiszabadul majd, és reménykedtem, hogy Paco-val összejön valami, de eddig a történtek rácáfoltak (Paco elköszön Sirálytól, visszamegy Puerto Rico-ba, legalábbis ezt láttam)... viszont még nem vagyok benne biztos, mivel daráltam, majd visszanézem...
ami fixnek tûnik: Larry nem tudja meg a K-s erõszakot...
8/10
suxel 2011 dec. 02. - 00:27:54 8/10
(1677/5883)
Igen, pont a fordítottjába nem gondol bele, hogy mi lenne, ha Caramelonak vagy Paolanak lenne mellette egy másik kanja és akkor szépen édeshármasban bebújnának. Gondolom, akkor már nem élvezné ennyire a helyzetet.

Spoiler

De nem baj, biztosan nagyon vicces lesz majd, amikor a travi fogja üldözni. Akkor egy kicsit kellemetlen lesz az neki.

Spoiler vége.
10/10
Milibindi 2011 dec. 02. - 00:23:39 10/10
(1676/5883)
Tényleg nem semmi Pancholon egy fedél alatt akar élni a két nõvel , egy ágyban is aludna velük ?? Nem normálos!
8/10
suxel 2011 dec. 01. - 22:52:45 8/10
(1675/5883)
De amúgy mi durva lett volna, most Sirály kinyiffant volna, és akkor majd Diana meg Gaby csak utána tudták volna meg valakitõl, hogy ki is volt az a Sirály. Mi durva történetvezetés lett volna már! :P
k.aliz123 2011 dec. 01. - 22:35:59
(1674/5883)
Most volt idõm megnézni a mai részt, mert nem láttam és áhhh...Maxi Maxi csókja mire nem képes :DD engem most kicsit zavart Diana nem tudom ahogy ezt a nem emlékszem semmirét játszotta...Sirálynak meg ez az önsajnálat idegesít, mert pont nem Dianat sajnálja hanem hogy neki milyen rossz mert milyen bûntudata van...és az meg számomra undorító egy anyától hogy a másik lányáról tudomást sem vesz, minden Diana körül forog és mi van Gaby-val??? Ha Diana meghalna akkor Gaby meg se tudhatná ki az anya ez igazságtalan. Larry olyan aranyos kár, hogy semmi nem jön össze neki :// Sajálom, mert látszik rajta hogy õszintén érdekli és az is ahogy Gaby érez, de Gaby vak. Mindent elhisz Kikének aki meg szerintem nagyon jól játssza a szerepét JÓ SZÍNÉSZ!!! René-Yolanda páros meg nagyon édes volt :))
8/10
suxel 2011 dec. 01. - 22:21:05 8/10 Előzmény Adry87
(1673/5883)
Én sem értem minek nem mondta el. Ezzel csak jól megbonyolította a helyzetet, a 2 lány pedig biztosan megértette volna, hiszen így is felnéznek rá.

Spoiler

Amúgy én sajnálom, hogy Yolanda a végén börtönben fogja végezni.

Spoiler vége
BEN1986 2011 dec. 01. - 22:04:04 Előzmény juan-ZSU
(1672/5883)
Köszi Juan ZSU. :) Az képeket a dvd verzióból készítettem. Az is vágott pedig lehetett volna 4 dvd-s is. A Venevision dvd-i 3 lemezesek sajna. :(
BEN1986 2011 dec. 01. - 22:01:38 Előzmény Adry87
(1671/5883)
Hát Pancholón egy ...alak. Én Caramelo helyében lesittelném hogy tanuljon a hibáiból. Méghogy macsó?! A szeme sem áll jól ennek a pasasnak. Én Fedorát sajnálom nem semmi mindaz ami vele történt. Gaby hamarosan rájön hogy Kike mekkora egy szemétláda, de sajnos késõn

SP
hozzámegy majd és azután Kike tiszteletlen lesz és még meg is csalja Rodrigo lányával Sharon-nal.
SP FIN
10/10
Adry87 2011 dec. 01. - 20:55:19 10/10
(1670/5883)
Én is azt gondolom, hogy Sirály nagyon önzõ, hogy nem gondol a másik lányára.Azt se értem hogy miért nem akarja elmondani neki az igazat.Kike nekem az elejétõl egy undorító féreg, Gaby meg nagyon naiv, hogy nem látja milyen valójában.Pancho-ra már szavak sincsenek, én sajnálom a csajokat, egyik se érdemli ezt, így nem lehet velük bánni.Azt hiszi hogy majd 3-asban éldegélnek, mint egy család vagy mi?
8/10
suxel 2011 dec. 01. - 20:45:03 8/10
(1669/5883)
Juan-Zsu: amúgy ezen most gondolkodtam el én is, hogy isznak isznak, de ha megfigyeled, egy sorozatban sem szoktak hányni. Max. a fejük szokott fájni, de ennek a nõnek még az se.
Kikenek ma ahogy figyeltem jól be volt durranva a karja, olyan csúnyán látszodtak ki az erek az egyik karjából. Továbbra is csak az ocsmány jelzõvel tudom illetni. És Pilar meg képes vele szövetkezni, mintha korábban olyan idilli lett volna a kapcsolatuk, hamar felejt az a ribi is.
Sirály, amúgy nekem kezd egy önzõ dögnek tûnni, csak a maga bajával foglalkozik. Korábban mikor meg tolta el a két fiút a két lánytól, csak a maga bosszújával foglalkozott. Most is nagy a szenvedése, miközben azt figyelembe se veszi, hogy van egy másik lánya Gaby! Mint, aki nem is létezne vagy nem is számítana.
Na tetszettek a Max és Diana jelenetek: ugyanakkor, amilyen hálás volt Diana, azzal meghálálhatta volna, hogy elmondja Maxnak, hogy Minimax az õ fia is. Állítom a nõ hazajön, és megint hideg és rideg lesz Maxxal, el is felejti ki lelte meg.
Paola meg nagyon szenya volt Tia Yolandaval. René meg felvállalhatná, hogy tetszik neki a kicsi bogárka.
De nagy valakinek az egója: Macsó vagyok. Attól, hogy még bigámista, nem feltétlen lesz az.
Emilioból kifakadt az õszinteség. :P
Már megint Paco-Sirály vége lett. Ezek inkább csak lehangolnak. Az a nõ vonja maga után a keserûséget és ezen még a zene is dob egy fokozatot. :P
juan-ZSU 2011 dec. 01. - 20:25:12
(1668/5883)
ez a sirály iszik iszik de még se kapott alkoholmérgezést nem ütötte ki magát egy kis hányás se történt semmi pedig egész üvegekkel megiszik most is a gyógyszerek+pia miatt feküdt ki de ha simán iszik akkor nincs semmi
juan-ZSU 2011 dec. 01. - 20:22:19
(1667/5883)
én az elején azt se tudtam melyik az igazi Marfil belekavarodtam rendesen utána rájöttem nem értem én ezeket az ikreket a fogság alatt Deb és Marfil is összefognak Dianával de amúgy meg a halálát kívánják
Pancholon behaltam elkezdi macsó vagyok xD
René olyan aranyos :)
Sirály meg hülyeséget csinált...
és persze Max és Diana is szépek voltak végre csók
csancsy 2011 dec. 01. - 18:44:47
(1666/5883)
Max és Diana nagyon cukik voltak:):):) Fõleg mikor Diana kihangsúlyozta könnyes szemmel, hogy Max jött el érte és vele megy haza:) Hõslovag szerepében tetszelgett Max:D
Amúgy annyira sajnálom Gaby-t és Larry-t is. Larry-t elég bunkón elküldi mindig Gaby, most is már a nagyika szólt bele, hogy beszéljen a férjével. Gaby-t meg akkor sajnáltam mikor Kikének mesélte a dolgokat, tényleg elég szar lehetett, ekkor meg Larry volt bolond. Kike meg no comment, az a mûkönny meg a nyálas duma... Ezt az átvágást annyira utálom, már alig várom, hogy lehulljon az álarc róla Gaby elõtt is.
10/10
tcsajsziv 2011 dec. 01. - 17:56:03 10/10
(1665/5883)
Igen, igen jól emlékszel jól berugott aztán a bogyók :/
8/10
suxel 2011 dec. 01. - 17:49:48 8/10
(1664/5883)
Sirály sokáig a kórházban lesz, mert ha jól láttam még 5 rész múlva is ott fog feküdni a kórházi ágyon. Majd visszanézem késõbb, mert most nem sok idõm lenne rá, de jól emléxem, hogy ráadásul piára vette be azt a sok bogyót?