csancsy 2011 nov. 25. - 01:09:45
(1523/5883)
Most néztem meg:) Kike-Larry Pilar-Gaby veszekedés vicces volt:) Emilio tényleg aranyos, próbálja mindkét párost kibékíteni:)
René-Yolanda jelenet cuki volt:) Larry-t megint kiosztotta, ahogy a fogadáson is:)
Caramelo nem értem, miért állt ott csak leforrázva, miért nem mondta el apjának Octavia pofonját. Annyira nem elvakult még, hogy a lányának ne higgyen.
A dzsungel rész, olyan mintha, meg lett volna vágva, bár lehet tévedek. Pl. miért köszönte meg és hálálkodott Diana Marfilnak hogy kihúzták??? Azt Andres tette, Marfil csak állt ott...
Pancho meg jó nagy szarba került:) Elõször a 2 lány láttán már menekülni akart, aztán megjelent a jéghideg úriasszony:) Remélem Paco után Octavia is elintézi õt:) Caramelo meg Paola is idióta, egymásra haragudnak, pedig Lala is megmondta egy hibás van és az a fia...
Neli 2011 nov. 24. - 22:40:06
(1522/5883)
jav. most
leírom
Neli 2011 nov. 24. - 22:39:23
(1521/5883)
ma szégyen-nem szégyen bealudtam a fél 6os részen (bár álmos is voltam, nemcsak mert annyira nem kötött msot le...)... :S most annyira zavart, hogy egyikrõl se tudok érdemben írni, mikor futott... :S voltak jók, de annyira izgi sztem most nem volt... :S a késõbbi részekben is ezt alkalmazzák, úgy látom, húzd meg-ereszd meg taktika mûködik, hol izgibb, hol épp leül... :S utóbbit nem preferálom... :S

SPOILER

ma megnéztem 135ig, hát épp megint nem az izgi szakasz volt, legalábbis nem annyira, elég sokat tekertem... :S
nem írtam most le külön, így ma nem lesz spoiler, de holnap hozom ;)
ja és majd folytatom is a nézést, azokat is, 136-140ig ;) az nem biztos, hogy holnap lesz, de 135ig biztos elírom holnap ;)
10/10
Adry87 2011 nov. 24. - 20:20:13 10/10
(1520/5883)
Én csak ma tudtam pótolni a tegnapi 2 részt, a mai kettõt már láttam.Az ember 2 részt kihagy, és már lemarad lényeges dolgokról.Nagyon durva volt amikor Debora megverte Brunát, igaz hogy õ sem egy szent de egy anya nem ezt érdemli.Neli nagyon jók a spoilereid, ezentúl is várom õket.Octavia adja az ártatlant Paco elõtt, az meg olyan hülye hogy mindent elhisz neki.Larry-t biztos nem sokan utasították volna el Gaby helyében.Maxi Maxi meg már megint rossz döntést hozott.Miért pont Cami Cami-hoz kellett mennie?Azért egy kicsit lehetne optimistább is, hogy elõkerül Diana.Ez persze csak az én véleményem. Sirály most megérdemli, hogy szenved Paco és Diana miatt is, de a késõbbiekben mégsem tanul ebbõl.Paolát én is sajnálom,hiszen nagyon nem boldog, jobb lenne ha otthagyná azt a szemét Pancholo-t, fõleg miután megütötte.
k.aliz123 2011 nov. 24. - 18:51:50
(1519/5883)
Mai részrõl:

Octavia nagyon jól játsza szerepét igazán tehetséges egy ember, sajnálom Caramelot hogy így elrontja az apjával való kkapcsolatát, de csak olyan pasival lehet ezeket megcsinálni aki megengedi. Paco nem használja az agyacskáját amivel isten megáldotta. Paulát nagyon sajnálom szerencsétlennek mindenki csak a vérét szívja és alig számíthat valakire. Maxot meg nem értem hogy komolyan beköltözik a doki házába nem tudom nekem ez sok....max õ az ellenséged. Az viszont nagyon tetszett amikor az a boszi ott camilaval és silvitaval szórakozott :DD nagyon vicces volt. Emilio meg olyan édes kb. Ugyanazt elmondta Gabynak mint múltkor Diananak és szegény mit ért vele azt hogy Gabynak eszébe jutott felhívni Larryt hogy vállni akar :/ Larryt meg hogy kioktatja már René ;) imdtam ahogy ott magyarázott. Jah és nehogymár kifelejtsem Sirályt...nevetséges hogy ennyit piál...elmondja mit csinált rosszul Dianával, de hahppp Gaby is ott van, vele még helyrehozhatná...butus nagyon nem tudom a pia teszi-e.
És a mai részek kedvenc pillanata Pilar a vízben =DD
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 24. - 17:42:14 10/10
(1518/5883)
ez az Octavia milyen képmutató :@
juan-ZSU 2011 nov. 24. - 17:07:04
(1517/5883)
Most tényleg nem mutatták ahogy kihúzzák D-t a vízbõl vagy én nem figyeltem?
k.aliz123 2011 nov. 24. - 16:12:46
(1516/5883)
Pont az MSED-t akartam én is felhozni példának. Amikor megláttam egybõl az ugrott be.
Én mind a két Angelt szerettem majd itt is eldõl mind a 2 maxot szeretem-e
csikosi 2011 nov. 24. - 14:17:50
(1515/5883)
JÉÉÉ! holnap nem lesz!
Neli 2011 nov. 24. - 13:47:24
(1514/5883)
óóó szakértõ :D :P enyhe túlzás, de köszi :) :D :P
ahogy Handi is írta, J. Sarango Mas alla a dal, hát normálisan nincs fenn yt-on, neten se találtam eddig, csak említve, viszont egy gyengébb minõségû, de kb. hallgatható verzóra rábukkantam:

http://www.youtube.com/watch?v=myFw4ESDyHY
Neli 2011 nov. 24. - 13:39:34
(1513/5883)
köszi :) jobban vagyok már, tegnap valamennyire enyhült... :)
az új cucc nem izgat, nem fogom nézni... számomra totál érdektelen... :S :D
más fórum? hát, van, ahol regelve vagyok, de rég néztem... leginkább itt szoktam lenni... :P :D

örülök, hogy tetszett a cucc, ma jön a folytatás (131-135) ;) :P

SPOILER

sztem még izgibb lesz, bár vannak üresjáratok is, meg néhány rémes (sztem tök fölös) szereplõ (Sharon mindenképp)... viszont lehet, hogy itt is az áll, hogy mihelyt kikerül egy gonosz, jön helyette új... :S ugyanis pl. Pilar le fog lépni (halleluja :D :P), és kb. a helyére jön Sharon kavarni... :S nem mellesleg az is "belekóstol" Kikébe, de hogy mi a fenének... :S
9/10
handi99 2011 nov. 24. - 13:19:57 9/10
(1512/5883)
Szia! Nem 100%, de ha jól emlékszem, Jessyca Sarango az elõadó, a dal címe: Mas alla.
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 24. - 10:25:47 9/10
(1511/5883)
Sziasztok!

Nekem tudjátok melyik dal tetszik a legjobban a sorozatból? Az amikor a tegnapi részben caramello és sirály beszélgetett pont az szólt. Sajnos a címét nem tudom. Neli te vagy a szakértõ kinyomoznád nekem a dalt? Ha jól emlékszem Sirály amikor énekelt ezt a dalt énekelte. A dal linkjét eltudjátok a fórumra küldeni? Köszi!

Üdv: Ildimix
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 24. - 10:23:29 9/10
(1510/5883)
Sziasztok!

Neli nagyon köszi a részek ismertetését! Izgalmas részek várhatók! Remélem már jobban vagy! A gonoszkodó hozzászólásokkal nem kell foglalkozni, itt a többség dönt és a többség szereti olvasni a részek ismertetését! Te még melyik fórumon vagy rajta Neli? Az új görög sorozatot fogod nézni?
Mindenkinek kellemes napot!

Egyébként a tegnapi részben megkedveltem caramelot! Õ átlát octavián! O-t egyre jobban utálom! Brunát ebben a részben én is megsajnáltam! 1 anyával nem lehet így bánni!
Üdv: Ildimix
8/10
suxel 2011 nov. 24. - 08:57:12 8/10
(1509/5883)
Minden logikátlansága és kis hülyesége ellenére létezik, hogy még a második fele izgalmasabb legyen, mint az elsõ? Neli spoilerei alapján muszáj voltam megnézni a 129est, így a döbbent fejek nagyon megtetszettek. Kérdésemre a válasz: nagy valószínûséggel igen. Egyelõre még nem vettem észre eddig unalmas nyújtásos részeket, lehet a végefelé már fogok, de még itt a 129 környékén nem érzem. Amúgy tetszik, hogy amikor ilyen negatív karakterek kikerülnek a képbõl jönnek újak: pl kikerül Andres és Bruna, s majd "pár" rész múlva felbukkan Fiona és Sharon.
8/10
suxel 2011 nov. 24. - 08:27:38 8/10
(1508/5883)
Mit tudjak, most hirtelen példának hozni? Megint csak Rosalinda vs Paloma vagy Marimar vs Bella. De biztos sokkal több helyen elõfordul. Egyébként ez az átalakulás nekem továbbra is az Ördögi körbõl Angel átalakulásához hasonlít Salvadorrá nagyon de nagyon, viszont az Acorralada jóval hamarabb készült, mint ez a másik.
8/10
suxel 2011 nov. 24. - 08:00:38 8/10
(1507/5883)
Neli, én még nem láttam olyan sorozatot eddig, hogy aki a "halálból" visszatér azt rögtön felismerték volna a hang alapján. Teljesen bevált módszer.
Annak, akik még nem ismernék Alejandrot az átváltozás után itt egy kép. igaz itt nincs rajta a szemüveg.
k.aliz123 2011 nov. 24. - 07:01:45
(1506/5883)
OMG ezek nagyon izgalmas részek lesznek.
Úgy sajnálom hogy Paula meghalt. És nagyon sajnálom Dianat és Gabyt mind a ketten más miatt de szenvednek.
Áhhh tudom hogy még messze van de nagyon várom ezeket a részeket.
Neli 2011 nov. 24. - 04:51:26
(1505/5883)
Sirályhoz odatapadt a pia :D ez mekkora :D :P kész :D
mweg nagy fekete lyuk :D :P

ami a sírást illeti:

SPOILER

pont most végeztem a 3 résszel, 127-ben meghal Paola... várd csak meg, míg azt a temetést nem látod, akkor egymás után 10x simán lenyomhatod a Cry cry cry-t :D :P na jó, ez kicsit morbid volt, de tényleg ami ott lesz... kész :D

na akkor jön is az újabb adag (kicsit már jobban vagyok amúgy, holnap folytatom 135-ig, msot 3 részt néztem, 127-130, ismét jók :P):


127:

-Pedro, az öreg közli Maxszal, miután beszéltek egy ügyvéddel, szereztek ruhákat a segítõjüktõl meg rendbejöttek, hogy rá kívánja hagyni a vagyonát, ez az óhaja... Max eleinte tiltakozik, de az öreg ragaszkodik a kívánságához...
-Fiona pont azzal a fickóval fut össze, aki befogadta Maxékat, és a pasi elmondja neki, hogy „Alejandro” (így mutatkozik be Max) és az öreg milyen rendesek satöbbi... ezt annyira nem értem, minek kell...
-Sirály és Diana beszélget, kicsit jobb a légkör... befut egy virágcsokorral Fiona férje, mire Sirály megint ugyanabba a hibába esik, látszik, hogy ráerõltetné D-ra... persze a csajnak szimpi a fickó, de nyilván nem akar tõle semmit...
-Marfilnak kell azonosítania Debora holttestét, Diego ott van vele... M. eljátssza, hogy rosszul van, D-t elküldi, aztán a holttesthez beszél gyûlölködve, hogy gyûlöllek, mindig is így volt satöbbi... bassz, Debora hirtelen kinyitotta a szemét és elkezdi fojtogatni M-t... :O ja, ezt csak M. képzelte... :S
-Dianát vigasztalni akarja a pasi, elkezdi ne utasítsd vissza a barátságomat, te vagy az egyetlen menedékem... :D nofene... addig erõsködik, hogy próbáljon meg felejteni, míg Diana rábólint, hogy ha felgyógyul, meglátja...
-Paco beszél a kómás Paolához...
-Caramelo bemegy Pancho-hoz a börtönbe... közli vele, hogy küld majd egy ügyvédet, el akar válni :D :P ezt is megértük :D :P
-Sirályt gyõzködi Rodrigo, hogy együtt legyõzik a piafüggõséget, hagyja, hogy segítsen... hehh, megkérte a kezét :D :P Sirály csodálkozik: nem korai? :D Rodrigo: mire várjunk? :D :P vagy még Paco van mûsoron? Sirály tagadja, de nem akar esküvõt, legalábbis nem ilyen hamar... Rodrigo nem érti... na mégis elfogadta, hogy késõbb legyen esküvõ :P
-na kiderül, hogy Isabel mérgezte D-t, azért volt rosszul... :S vagyis elvileg már korábban, csak Gaby most mondta...
-Diana mondja, hogy Fiona férjével nem lesz semmi, Gaby gyõzködné... ez se tanul :S
-hoppá, G. elmondta D-nak, hogy K. megerõszakolta... :S de nem akarja, hogy errõl más is tudjon, retteg...
-Caramelo elmondja Paco-nak, hogy el fog válni P-tól... Paola hirtelen rosszul lesz...
-Sirály elmegy egy névtelen alkeszgyûlésre...
-Max tervezi a bosszút... elnyerem az ellenségeim bizalmát... és ha Camila is benne volt, õ is fizetni fog... egy nap Diana és én szemtõl szemben fogunk állni... és magyazatot kell adnia, hogy volt képes elárulni Diego-val...
-Paco nem engedi be O-t P-hoz, osztja rendesen :P a doki közli, hogy Paola meghalt... :S
-Paco és C. bemegy, bõgnek... kint Larry, Yolanda is, Octavia csak áll mereven...
-Sirály megtudja, hogy P. meghalt...
-Diego és Marfil az ágyban, M. is megtudja P-t, el akar menni a temetésre... Diego röhög, hogy P. együtt van Maxszal az égben, milyen jó, Marfil sötéten néz rá... ez a pali egyre szánalmasabb... :S
-az öreg és Max Atlantában... Max hiányolja a családját... bocsássátok meg, hogy fájdalmat okozok azzal, ha eltitkolom, hogy élek... halottnak hisztek...
-Diana el akar menni a temetésre... Sirály hagyja, sztem õ is... letört azért... mármint Sirály
-G-t nem engedi el K. ...kínozza: készítsd elõ a ruhám... :S
-temetés... O. és Paco fogadják az érkezõket... O-nak könnyes a szeme, de mint egy szobor... megérkeznek Sirályék, Octavia dühöng :P minek jöttél, Sirály? élvezni a fájdalmamat? szórakozni? S: nem, sosem akartam a gyerekeid halálát, én is anya vagyok... most nem fûznék hozzá megjegyzést...
-G. sír, hogy nem lehet L-vel ebben a fontos pill.-ban, hogy vigasztalja...
-megjelent Marfil, ki akarja dobni Dianát és Fionát... te jó ég, az is odapofátlankodott akkor... :S
-Octavia zokog a koporsónál: azt akarom, hogy térjenek vissza a gyerekeim... Larry vele sír... :S vége


128:

128:

-Diego közölni akarja Pancho-val a hírt P-ról...
-Diana babázik :P
-Octavia beleájul a medencébe...
-hoppá, Max felhívta Dianát... :P a csaj mint akit bolha csípett meg, felugrik: Max, te vagy az?? élsz?? :P Max nem szól... Diana: Max, te vagy? ki az? ki maga, beszéljen! de hiába kéri, Max leteszi... nem szólt bele... csak mikor felhívta...
-Yolanda felfedezi O-t, kiabál...
-Diana elmondja Silvitának, hogy Max hívta, S. majdnem infarktust kap :D megijed... Diana: olyan volt a hangja, mint Maxnak... Silvita: mit mondott? D: csak a nevem... S: vicc lehetett, nagyon rossz... Diana reménykedik, de nem tudja, mit higgyen... na most azt mondja, Max halott, sose tér vissza... azért ne fogadj rá a BWin-en, mert elbuknád :D :P
-Paco kihúzza a vízbõl O-t, Y. szólt neki... P. újraéleszti...
Caramelo Sirálynak: apa és én elutazunk egy évre... össze vagyunk törve Paola miatt...
-Diego elpofátlankodott Dianához... :S
-hehe, Paco el akar válni :D O: sosem leszel boldog Sirállyal! P: már tudom... hülye voltam, hogy elvettelek, nem érsz semmit... :D jó reggelt :D P: megátkozlak, Octavia! nem hagytad, hogy Paolával legyek, boldogtalanná tettél, Sirály miatt is... P. kimegy... O: sosem leszel Sirállyal!

-Lala bemegy Pancho-hoz a hírekkel...
-hihetetlen, Diego újra akarja kezdeni... :S mégis mit képzelt? mi van ennek az agya helyén? fûrészpor? :S Diana: semmi ilyesmi nem lesz! túl sok fájfdalmat okoztál! csalódtam, nem érsz semmit! nem fogok mást szeretni, csak Maxot! Diego: akkor sem válok el! Diana: nem érdekel! Most lehet, hogy tévedek és Diego csak azt mondja, ha Max nem lett volna, õk simán boldogultak volna egymással... Diana helyreteszi :D :P
-Emilio szerelmet vall C-nak, a csaj idõt kér... kérlek, várj rám... csók :P na, haladunk :D :P
-Diana Isabelnél a börtönben... nõ: felbéreltek, hogy megöljelek... Debora volt... nem halt meg, ahogy mindeki hitte... persze a korábbi dolgokról mesél, mikor megégve, parókában elment hozzá Debora... D. elmegy, Isabel: a te hibád, hogy itt vagyok, miattad halt meg Andres... egy nap kiszabadulok és bosszút állok... jé, ezt még eddig nem hallottuk :D
-Max elmeséli az öregnek, hogy hívta D-t... Pedro: felismert? Max: kimondta a nevem, de kétségek közt hagytam... öreg: ha azt akarod, jogy a terved mûködjön, nem kövehetsz el hibát...
-Yolanda levelet kapott Renétõl...
-Diana visszament ápolónõnek...
-L-t ostromolják autogramért, Gaby messzirõl figyeli...
-Max edz :P
-Sirályt öltözteti a nagyi az esküvõre, ruhapróba... S. Paco-ra gondol...
-Kike bántja G-t...
-hoppácska, Octavia és a doki összemelegedtek... na ez akkor most indul (már tudtam)...
-Camila szomi Max miatt...
-Diana taláklkozik Fiona férjével, jóban vannak... hehe, Mrs. Shrek meglátta õket :D
-na egy évvel késõbb-felirat... a baba szülinapja... :P Maxito cuki :P mint a papa :D :P

-óóóó neee, feltûnt Larry leendõ köztese, az a rémes Sharon... :S brrr :S nem ismer még senkit, csak az anyjával beszél...
-na ez kész, az öreg ismeri Rodrigo-t... :D most mondta magában... ja mert látta az újságban, hogy esküvõ lesz Sirállyal... elmondja Maxnak... vissza akar térni Miamiba... mármint az öreg... elkezdi Maxnak, az esküvõ jó alkalom lenne új ismeretségekre, meg R. amúgy is nagy amigo-ja (barát)... :D :P ha tudná :D
-Max napszemcsiben :P elmondja, hogy mindent visszaszereztek, ami az öregé volt, bebizonyították, hogy nem bolond... azért kicsit az volt sztem... :S bár olyan helyen nem csoda... :S
-na az öreg most mondta el, kivel esküszik Rodrigo, Max enyhe sokk, kitépi a kezébõl az újságot... :D ez Diana anyja! :D
-Sirály azt akarja, hogy Diana térjen vissza a házba, Diana mondja, hoyg boldog ápolónõként, független...
-Sirály mondja, hogy nem szereti R-t (akkor tényleg még nem vették le Paco-t a mûsorról :D)-de akkor minek hülyíti R-t?? :S
-Gaby nézi L-t a tv-ben (nem mellesleg abban a soriban, amiben õ is játszott, mármint Mariana :D :P), benyit Kike... G. gyorsan ki akarja kapcsolni a tv-t, de Kike meglátja L-t... elõveszi a nadrágszíjat, G. könyörög...
-Pedro Maxnak: tényleg D. anyja az a nõ? :D micsoda szerencsés véletlen :D na akkor visszatérsz mint Alejandro Salvatierra :D :P vége


129:

129:

-na G. megúszta a verést, bejött a nagyi... :D :P
-Max visszatért már Miamiba, vmi medencében úszkál, és pont jön Diana Sirállyal...
-az öreg hívja Rodrigo-t... heh, elkezdi R., Pedro, öreg haver, mi van veled? :D mikor utoljára hívtalak, azt hittem, meghaltál... :D a testvéred azt mondta... heh, öreg: visszajöttem... hosszú történet... itt vagyok az unokámmal, Alejandro-val :D R. megdöbben: unokád? sose mondtad, nem tudtam... :D :P
-ááá de nagy, Max a medencébõl meglátta, hogy Sirályékhoz becsatlakozott Fiona férje is (Eduardo asszem), aki emgpuszilta Dianát :D :P Max feje egy tanulmány :D figyeli õket :P
-Sirály telefont kap, D-ék kettesben maradnak... Max kb. felrobban :D le-fel veszi a napszemcsijét :D :P irtó dögös :P
-hehe Diana kérdezi a pasit: szeretnél újra szerelmes lenni? :D mire az ürge: és te? :D befut Fiona :D :P ebbõl Max rájön, hogy az ürge F. férje...
-hehe, jön Octavia is, Fionával talizik... Sirállyal persze veszekedés, aztán S. elgáncsolja, O. beesik a medencébe :D :P
-OMG, Pancho megszökött... a változatosság kedvéért el akarja rabolni Larryt, zsét akar... :S
-na Sirály esküvõje, nem boldog... kb. a saját csapdájába esett, õ is máshoz megy, mint akit szeret... sosem fogom szeretni csak Paco-t... :D Diana haja elég snassz, Gaby szép, mind3uk ruhája is :P
-Max is készülõdik az esküvõre menni...
-OMG, Jesus Christ, befutott Max (kicsivel másabb csak, szakáll-szemüveg... :P cuki a fehér szerelésében :P)... :D na itt mi lesz :D :P kezet fog Rodrigo-val, ugye neki könnyen kamuzhat, a hapsi nem ismeri... na most megy be Max (eddig az elõszobában vagy hol álltak)... húha... Gaby meglátta... ez Max! :D él! :D kb. sokk :D :P mindenki elhallgat :D Diana és Sirály nincs ott épp... na Max odamegy R-val Gabyékhoz: örvendek, Alejandro S. vagyok... G: Alejandro? hitetlenkedik... Emilio: te Max vagy! :D Max nagy nyugisan mosolyog: ki? :D azt hiszem, összekevernek vkivel... :D :P aha persze :D :P vetítsél csak :D :P
-na mocsok Pancho elraboltatta vkivel L-t és Silvitát... :S abban nem vagyok biztos, õ is ott volt-e... tekertem egy kicsit...
-berohan a nagyi Sirályékhoz, jöjjenek gyorsan... :D :P
-na megtörténik a nagy találkozás Max-Diana... :P akarom mondani Alejandro... :D :P Diana a lába elé ájul :D Max és Sirály keltegeti... Max felviszi a szobába az ölében :P
-Emilo gyanakszik: ez Max! :P a diliházas kedves nõvér: nem lehet, Max halott... :P :D
DE MIÉRT NEM SIMERIK FEL a HANGJÁRÓL??? :S tudom, logika zéró... :D
-Max: mindenki összekever vkivel... Sirály: miféle vicc ez? te Max vagy! :D R: õ Alejandro... :D
-na Diana magához tért... mindenki gyanakszik, D. kérdezgeti Maxot...
-Max ideges, Pedro kérdezi, hogy ment D-val, Max: jól, azt hiszem... bár mindenki ragaszkodik hozzá, hogy én vagyok Max... :D hát nem tudom, édesem, min is csodálkozol... :D :P ahhoz, hogy eszükbe se jusson ilyesmi, minimum a legdrágább plasztikai sebészt kellett volna igénybe venned... :D :P akkor nem izgulnál :D :P Pedro: az a lényeg, hogy mindenki kételkedjen... odamegy Yolanda: engem nem csapsz be, a nagynénéd vagyok és jól ismerlek! te Max vagy! :D na Max magyarázkodik... elkezdi bár ismerhetném Maxot... ha már mindenki összekever vele... :D :P na meggyõzte Y-t... elkezdi Y.: bár élne Max... a hasonlóság rendkívüli... :D :P Max: nagyon sajnálom az unokaöccse halálát... :D
-Fiona meglátja marfilt Diego-val csókolózni... Marfil féltékenykedik Fionára, mire Diego: ez csak szex közted és köztem, a kapcs.-unk csak az ágyra korlátozódik... :D hah :D
-L-éket bezárják... :S
-Diana beszélget Sirállyal, kételkedik még mindig, hátha mégis Max az... bement hozzá Pedro... vége


130:

130:

-az öreg elmondja, hogy õ megmenekült, de Max meghalt a tûzben... próbálja D-nak beadni, hogy csak szeretné, ha Alejandro Max lenne, de nem õ az, mire Sirály: megesküdne rá? :D na persze hogy most fut be Rodrigo, az öreg megmenekült... :D
-na most derül ki, hogy Sharon apja Rodrigo (ugye én mér tudtam)... a csaj anyja rosszul lesz... kórházba kerül...
-lezajlik Sirály esküvõje...
-a doki O-val... forr a levegõ... :P Pancho felhívja O-t... elkezdi informálnám, hogy szabad vagyok, O. ledöbben... :D elkezdi P: megszöktem... :D :P O: bár a rendõrség elkapná, maga szemét! :D na Pancho belekezd: figyeljen, érdekes hírem van, amit hallania kell... elraboltam a fiát, Larryt... :D
-hehe Max: Pedro, fedezz, felmegyek, látnom kell a fiamat... :D .P öreg: de ez nagyon veszélyes! mi lesz a terveddel? Max: nem érdekel, vállalom a kockázatot! :P nem megyek el innen addig, míg nem láttam a fiamat és nem adtam puszit neki! :P :P meghalok :P
-Rodrigo megkérdezi S-t: szerelmem, boldog vagy? Sirály mosolyog: nagyon... :D aha... :D
-Max babázik :P nem is tudom, melyik édesebb :P :P Maxito, én vagyok, a papád :P nem tudod, mennyire hiányoztál :P állandóan rád gondoltam, annyira szeretlek :P :P ksfiam, kérlek, ne felejtsd el, hogy én vagyok az apukád :D a kicsi csak bámul rá :D :P Max kilopózik...
-Sirály felmegy a szobájába... ahhh, Paco felhívta... :D :P
-Pancho 300.000 dollárt kér L-ért O-tól, ha jól értettem (számok terén nem vagyok erõs, pláne sp-ból... :D :P) leteszi...
-O. elmondja a dokinak, hogy Pancho mit tett...
-L. meg akar szökni, Silvita nem nagy segítség... :D ha megpróbálunk megszökni, megöl, hallottam P-t...
-ááá, elkezdi Paco Sirálynak, ma mondják ki a válásomat Octaviától... :D és megõrülök azért, hogy újra láthassalak... :D :P ezt a lehetõ legjobbkor közli :D :P ennél jobb kegyelemdöfést :D :P Sirály kész: most mentem férjhez R-hoz... :D :P Paco: hozzámentél... S: igen... Paco: és szereted? szerelmes vagy belé? :P :D Sirály: Paco, én..., de pont benyit Rodrigo, Sirály leteszi a telót... sír, elfordult, hogy R. ne lássa... kamuzik: a gyárból kerestek... aha... kis duma, némi csók...
-Diana a kicsivel: azt mondtad, papa? :D :P én speciel nem hallottam, de nem zárom ki... bejön Kike, Diana kidobja... takarodj :D Kike teszi a fejét: miért, mit tettem? miért viselkedsz velem így? Diana: Gaby elmesélte, mit mûvelttél... ha hallgattam, G. miatt volt, de egy szemét vagy, tudd meg... :D :P K. felhozza G. szökését mint gyenge ürügyet... vesztes gyáva féreg vagy te... :S ezt én teszem hozzá... Kike elkezdi: ha kinyitod a szád, a fiad látja kárát... :S bahh kedves :S Diana persze anyatigris: ha hozzáérsz a fiamhoz, képes vagyok megölni téged... :D :P
-O. elmondja Y-nak, hogy P. elrabolta L-t...
-Fiona talizott Maxszal... tekerés...
-Larry és S. szöknének... hoppá, bejött egy nõ, hogy segítséget kérjen Pancho-tól, lerobbant a kocsija... L-ék bezárva egy másik szobában... Pancho nagy nehezen kimegy, megnézi a kocsit, közben S. talált egy zacskót, amire írhat és kicsúsztatja az ajtó alatt az üzit a nõnek, aki pont ott áll... :P pont elkezdené olvasni, mire bejön Pancho bûntársa: maga ki és mit keres itt? ajaj... szerencsére a nõ el tudta tenni még a papírt...
-Sirály dumál Fiona férjével... a pasi piával kínálja, mire Sirály: nem ihatok... :D pasi: akkor én se... :D
-na megint akar vmit S., szívesen látná D-val a pasit... :S ez nem tanul :S tetszik magának a lányom, Diana? pasi: kedves, szép... Sirály: ha annak tartja, próbálja meghódítani... bahhh :S
-bejön Diana: mirõl beszéltetek anyámmal? Pasi: rólad, Sirály szeretné, ha veled lennék... :D heh :D
-na a nõ elolvasta Silvita levelét... pont eltenné, de jön Pancho és a másik... a nõ megijed és a papír leesik... S-ék az ajtó mögött hallgatóznak...
-Diana iszik... na ez új... Maxon töpreng, vagyis Alejandro-n... még mindig vannak kétségei...: hogy hasonlíthat hozzá ennyire?? :D :P Maxot látom benne, mert annyira hasonlít rá? :P :D
-jaj ne, Pancho felveszi a földrõl a papírt... :S áhh hála a jó égnek, pont nem az írásos felét, üresnek látja... :D :P ez az :D :P már majdnem szívbajt kaptam :D :P a nõ elmehet, elengedi P. ... :P szerencsére a csaj el tudta olvasni a levelet :P S-ék megúszták :P L. elkéri S. csatját és ki akarja nyitni a szomszédos ajtón a lakatot... :P :D végre némi ész jele mutatkozik :D :P
-O. elmondja a rendõrségen, hogy Pancho megszökött és hívta...
-P. kicsit gyanakszik a nõre, de még variál a kocsival, akkor a nõ vár, nem ment el...
-L. a lakattal küszködik, közben bejön P. társa, L-ék gyorsan leülnek az ágyra :P vagyis csak S., L. megáll a másik ajtó elõtt...
-Dianát gyõzködi Eduardo, a csaj nem akar újra szeretni... megjegyzem, ilyen békafejû lavór (=nyál) pasi nekem se kéne... :S :D mellesleg ez is házas még :D :P
-Max Dianára vágyik, de erõsebb benne a bosszú, legalábbis azt akarja, hogy az legyen... Pedro: a saját riválisod leszel, ha beleszeretsz te is ugyanabba a nõbe :D kis tudathasadás :D
-Sirály-Rodrigo nászéjszaka... :P na de most ha S. P-t szereti, akkor hogy képes mással szexelni?? :S
-Max hívja Dianát... vége

(elõzetes 131-bõl: Diego és Max találkozik :D nagy lesz, már láttam régebben :P)


folyt. köv. ;)
8/10
suxel 2011 nov. 24. - 02:27:00 8/10
(1504/5883)
Amúgy most lehet már én is átmentem naiv üzemmódba itt a film hatására, de valaki mondja már meg, hogy Max most lefekszik Camilaval vagy nem? Mert láttam, hogy a 67-es részben bent van a zuhany alatt? De szerintem csak elmegy összeszedni magát, mert Cami rendes ruhában van és kémlel a zuhanyzónál. Amúgy látom a holnapi kemény rész lesz. Itt lesz a nagy Kozmikus, Diana valami mocsárszerûségben vagyis legalább valami vizes helyen landol, illetve Pilar is megtapasztalja, hogy milyen is az "Irazabal"-villa medencéjének a vize. Látom már totálkárosra is issza magát Sirály. Na mindegy, ezt már csak hétfõn láthatom.
Komolyan tiszta vér mindenki a repcsi balesetnél, de majd figyeljétek meg úgy szalad Diana meg Marfil, hogy csak uccu nekik. Szerencsétlen pilótának kampó, a másik 4 meg horzsolásokkal megússza. A pilóta biztos nem imádkozott eleget vagy ateista volt.