juan-ZSU 2011 nov. 28. - 19:38:35
(1583/5883)
neeeeeeeeeem én a la polát néztem ma és tetszett annál maradok :)
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 19:37:29 8/10
(1582/5883)
OFF

Na innen valaki pénteken elkezdte felfedni milyen titkokat is rejteget az éden?
juan-ZSU 2011 nov. 28. - 19:37:27
(1581/5883)
hát igen az az egy ami nem nagyon van még egy másik sorozatban ,nekem az árva angyal jutott róla eszembe de ott is kavartak h megtörtént-e vagy nem végül kiderült h nem
csancsy 2011 nov. 28. - 19:31:43 Előzmény Neli
(1580/5883)
SPOILER!!!

Na, végre Gaby sarkára áll és pofont osztogat:D Amúgy sztem Larry se gondolja komolyan a házasságot Sharonnal (gondolom utána nem is nagyon keresi a csajt) csak abban a helyzetben besokallt, elege lett:) Ami kicsit érthetõ. Belegondolva, kb. 1 éve már hogy Gaby házas, semmi remény, menekül... Én ezt jobban megértem, mint azt, hogy Pilarnak megbocsátott. Amúgy ebbõl a szempontból összeillenek Gabyval:) Most Gaby meg elhiszi Kike minden szavát, aki Larry ellen hangolja, és gondolom kb. ugyanez a fordított helyzet Sharonnal:) Kivi leszek Sharon magyar szinkronhangjára, mert eredetiben elég idegesítõ:)

SPOILER VÉGE!!!
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 19:30:12 8/10
(1579/5883)
De mégis mintha pont ez lenne az egyetlen nemklisé a sok között, hogy a fõhõs erõszakolja meg. Eddig erre nem sok példa volt, én eddig ilyet max a kosztümös sorozatokban tudtam elképzelni, amikor még gyakran szerelem nélkül házasodtak az emberek, na meg az Acapulco szépében.
juan-ZSU 2011 nov. 28. - 19:03:32 Előzmény suxel
(1578/5883)
hát ja pedig rossz emberekben nincs hiány és még is....
nekem ez a sok klisé már sokk :D
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 18:34:25 8/10
(1577/5883)
Tipikus telenovellás klisék, nem mellesleg ömlesztve, de itt tetszik ez a katyvasz. Amúgy mindenki Dianara startol, mindenki jól meg akarja húzni erõvel, erre a slusszpoén, hogy ez Maxnak a férfifõhõsnek jön össze, és nem a villanoknak.
juan-ZSU 2011 nov. 28. - 18:06:03
(1576/5883)
SPOILER is van köztük
az h Max Alejandro és el is hiszik igaz kételkednek benne de akkor is
Marfil felkelt több év után és olyan mint volt semmi maradandó károsodása nem lett
az elején mindenki Dianát akarta megerõszakolni
a két vak tyúk Paola és Caramelo ugyanúgy szereti Pancholot mint eddig
Max megerõszakolja Dianát meg bosszút akar állni csak azért mert azt hiszi Diegoval van de õ lefeküdhet több lánnyal is
Paco elveszi Octaviát pedig elõtte tudta meg az igazi nevét
ennyi jut eszembe de majd még biztos lesz...
k.aliz123 2011 nov. 28. - 17:39:25
(1575/5883)
Most az egyszer értettem egyet Octaviaval abban amit Panco-ról mondott...ez az elsõ alkalom és talán az utolsó is
k.aliz123 2011 nov. 28. - 17:02:49
(1574/5883)
Sharon nagyon idegesít és csak gratulálni tudok Gabynak hogy felfopofzta. Larrynek meg tényleg odadhatjuk azt a címet...istenem olyan hülye.
Max meg annyira kapós hogy ezt már õ se tudja feldolgozni... És minden ki megakarja ajándékozni egy picivel...hogy ezek milyen rendesek xD
Neli 2011 nov. 28. - 15:59:58
(1573/5883)
:D :P
ismerõs az érzés, én is ezt szoktam :D
10 rész darálva :D :P
most is megnéztem 170-ig, pont le akartam írni, de újra kért jelszót és eltûnt az egész, nem mentettem le külön... :S

érdekes lesz megint :P

most oylan sokat már nem tudok leírni, csak pár dolog:

SPOILER

-Diana újra terhes
-Max felesége is, de nem mondja el Maxnak
-Larryt jelöltem Az év tökfeje-díjra, el akarja venni Sharont... :S
-Pancho és Diego lelép, de még lesznek
-Octavia hozzá akar menni a dokihoz (de megvan a célja), de Silvita mint domina, Diana segítségével megakadályozza, ez halál :D lekötözik a pasit és csinálnak képeket, amiket Octavia meglát és hisztizik :D :P
-Sirályék összebalhéznak Sharon miatt, de kibékülnek (nem megy könnyen)
-az öreg elveszi Marfilt, de megvan ezzel a célja
-Max sokszor nézi Diana képét, Marcela kiakad
-Gaby felpofozza Sharont :D
-Paco reménykedik Sirállyal kapcs., Yolanda szomi... Rodrigo közli P-val, hogy kibékült Sirállyal, Paco takarodjon :D
-elõtte Max vall a dokinak, hogy õ Max
-Octavia rálõ a dokira, az a karján sebesül meg
-O. bezárva tartja Yolandát, de kiszabadul

ezek a legfontosabbak... jó lesz :P

na dolgozzátok fel :D :P
k.aliz123 2011 nov. 28. - 15:42:16
(1572/5883)
Nekem william jön be jobban. Nekem az ilyen pasik a zsánerem. És szerintem williamnek nem csak a teste jó mert arcra is szép =) és szerintem annak ellenére hogy mindenki azt mondja csak a külsõje miatt hódít szerintem nem igaz, mert tehetséges is. Azt nem tudom eldönteni hogy melyikük a tehetségesebb, de szerintem mind2.
k.aliz123 2011 nov. 28. - 15:37:13
(1571/5883)
Én is jó poihenést kívánok neked =)
persze hogy jó nézni az egészet jó nézni elmondani nem tudom hogy imádom. Pedig kevés olyan sorozat van ami nagyon a szívemhez nõ de ez olya. Idáig csak az Ördögi kör volt, de most meg van a következõ <3
k.aliz123 2011 nov. 28. - 15:33:21
(1570/5883)
Úristen Max. És Larry töketlensége már idegesít....vérbeli pasik. Max. Amit csinált az komolyan kiborír Larry meg nem lát a szemétõl. Octavia meg a doki kíváncsi vagyok melyik lesz sikeresebb :D nem tudom hogy fogom kibírni spoilerek nélkül, de majd visszaolvasgatok. Istenem legszívesebben napokon keresztül ezt nézném maraton szerûen.
Neli 2011 nov. 28. - 13:37:30
(1569/5883)
;) :D :P
köszi :)
ha tudok, írok ;) :P
nem szívesen hagyok senkit infó nélkül ;) :D :P

(hazamegyek, ott kevesebbet tudok netezni)

addig próbáljátok feldolgozni az eddigieket :D :P
lesz itt még sok minden, pláne hülyeségek, idõhúzások... :D de mégis jó nézni :D :P
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 28. - 07:52:35 9/10
(1568/5883)
Sziasztok!

Neli köszi az izgalmas ismertetõket. Hova utazol? Jó utat és kellemes kikapcsolódást neked! Várunk vissza!

Üdv: Ildimix
Neli 2011 nov. 28. - 05:25:25
(1567/5883)
na egy darabig utolsó tartalom jön, innentõl ritkán leszek... ha tudok, írok még infót, addig érjétek be ezzel ;) :P ismét jó lesz :P

SPOILER

151-160:

-Marcela megcsókolja Maxot, szerelmet vall...
-L-nek nem tetszik, hogy O. a dokival tervez közelebbi kapcsolatot... hoppá, mégse: elkezdi Y-nak a nõ: meg akarta ölni a fiam, így megvannak a saját terveim (akkor mégis tudja?)... jé, csak nem a bosszú? :D ez nekünk még annyira szûz terület :D
-Sharon L-ról áradozik R-nak, a pasi kivi L-re, elkezdi mutassa be mint udvarlót... hát ennek Sirály rendkívül örül :D de tényleg, hagyja... Sharon hívja L-t... iszonyat, ahogy beszél, nézni se vagyok képes :S az a tenyérbemászó stílus... :S
-Sirály azt mondja R-nak, hogy szereti...
-Emilio is kigombolt ingben :D ez az új divat :D :P az Ördögi körben fekete atléta, itt meg ez :D :P díjazom :D :P
-Santa nagyi kórházban van... együtt akarja látni Maxékat, de a történtek után ennek még nem sok esélye van :D :P
-ja amúgy Max az erõszak elõtt Eduardóval, Fiona férjével is vádolta Dianát, persze a „csak barátok” szöveget szintén nem vette be, pedig az is igaz volt... legalábbis a csaj részérõl...
-Marfil magában: az egyetlen, amit akarok Diego-tól, hogy eltegye láb alól Fionát (azt hiszi, terhes)... bahh :S
-Max szokás szerint kúszik, Fiona „terhességét” magyarázná, kevés sikerrel... :D elkezdi nem hiszem, amíg nincs róla papír... :D heh :D Diana: ez annyira jellemzõ rád...
aztán meg hogy nincs bocsánat :?D .P hehe :D tûnj el örökre :D maradj Marfillal vagy a terhes Fionáddal :D :P hehe Max: nem az van, amit hiszel... :D még Marceláról is dumálna, de persze Diana nem kivi rá... :D :P
-Max nyitott halványlila ingben :D :P elcipelte Dianát egy külön helyiségbe, nem adja fel :D :P Diana: engedj ki! :D hehh, elkezdi Max: innen nem megyünk ki, amíg meg nem bocsátasz! :D akkor kb. itt õszülsz meg, apukám :D kár lenne azért a szép sötét hajzatodért :D :P Max könyörög :D Diana: így csak az állatok viselkednek, ahogy te tetted :D juj :D :P elkezdi Max: dühös voltam... hah, nagy mentség :D most Fináról dumál... meg hogy inkább meghal, mitnsem hogy elveszítse Dianát :D :P szép szavak, de már eleget dumáltál, bizonyíts :D :P és megragadja a csajt, csók :D :P
-hoppá... Sharon le akarja nyúlni Sirály ottfelejtett csekkfüzetét az irodában, de Sirály elkapja... meg akarta hamisítani az aláírását, hogy zsét adjon Pancho-nak... (a yt-osok szerint Sharon Sirály büntetése, mert a lányait elválasztotta Maxéktól :D :P hehe :D :P)
-a doki mit sem sejtve magyaráz Camilának a házasságról O-val, C. tudja, hogy ez csak csapda lesz... de vajon honnan...
-a doki mondja, hogy reméli le tudja nyúlni O. vagyonát, mert ki kell fizetnie Maxot... :D hehe, tudtam, hogy nem a csodálatos személyiségéért akarja a nõt... :D
-Diana Maxnak: nem akarom a csókjaidat :D aha :D :P kirohan, Max utána, jön Marfil...
balhé...
-Sharon beadja Sirálynak, hogy Pancho kötelezte arra, hogy lenyúlja a csekkfüzetét, mert õ akarta aláhamisítani az aláírását Sirálynak... ehh :S szakad a plafon, kisanyám... eljátssza a nagyhalált, Sirály nem könnyen, de beveszi... :S
-Max L-nek: egy nap Diana meg fog bocsátani :D hát még azért ne éld bele magad, az nem most lesz... :D
-Sirály elmeséli G-nak, mit tett Sharon... mégse hitte el, csak sajnálta...
-Sirály fél, hogy Sharon miatt el fog válni...
-Diana elszólta magát, hogy Max él (a dokinak)... na megoldotta: Larryt akartam mondani, de vmiért Max lett belõle... :D hehh :D
-Larry elmegy Sharonékhoz... szegény Gaby... :S
-Max elhívta a partra Marcelát telón... nem kommentálnám...
-Pancho kirabol egy bankot maszkban, persze ki van ott? :D Caramelo és Silvita... :D felismerik a szemérõl... :D ezt a hülyét... :D lövöldözés, P. meggsérül, de elfut, miután végzett, C-ék meg tudtak szökni... C. elmeséli bõgve Paco-nak, mi volt...
-Marfil át akarja adni Diego maszkját a rendõrségnek, amiben Dianát támadta meg, ha nem ölné meg Fionát...
-Sharon-Gaby balhé, jön Larry, G. kimegy...
-Max továbbra is kúszik... :D :P
-Caramelo elmegy Pancho-hoz, jaj, ne... :S elkezdi C.: Paolára esküszöm, nem hoztam rád a rendõrséget... :S
-Fiona segítséget akar Diego-tól a terhesség ügyében, diego már tudja Marfil tervét és elcsalja Fionát estére...
-Max hatásosan csinálja, Azucenának hívja Dianát, a fülébe súg hátulról, Diana tök ideg :P de csak kicsikart tõle a pasi egy randit :D :P
-Diego Marfil parancsára egy úthengerrel vagy mivel kinyírja Fionát, beletemeti a betonba vagy mi, és ontja rá a kocsival a földet/sarat/betont/akármit... :S brutál :S Fiona hiába mondja el, hogy nem terhes, Marfil biztosra akar menni, nem hiszi el... elkezdi késõ... és Diego teszi a dolgát... :S
-Caramelo „megmûti” P-t...
-hoppá, Diego Marfil ellen fordult, és õt is el akarja tüntetni, de mMrfil fejbedobja egy kõvel és lelép...
-Caramelo hívja Dianát P-hoz, odamegy Emilio is... heh P: Diana, ne hagyj meghalni...
-heh Camila... megegyezett Maxszal, ha segít a hapsinak Fiona terhességérõl megbizonyosodni, nem juttatja börtönbe a tûz miatt, és C. fel is hívja Maxot, hogy megvan a papír, Fiona sose volt terhes...
-Pancho hívja Sirályt, hogy menjen el hozzá... bahh, a pofátlan disznó :S eljössz, vagy beköpöm Sharont... :S
-Diana elment Maxhoz, jól beolavas neki, Max feszeng... :D kúszás :D jön itt a szenvedély tüzével meg a szerelemmel... :D bahhh :D de kretén... :D ezt kell hogy mondjam...
-hoppá, Sharon megbízott egy nyomozót, hogy kövesse Sirályt P-hoz, fotózik is a hapsi... ebbõl még baj lesz :S heh, elkezdi Sirálynak P. (miközben az ágyán ül a nõ, kintrõl fotózzák): Diana ápolt le, a rendõrség bûntársnak is tekintheti... ajaj :S
-Diana nem bocsát meg: végeztünk... Max megmutatja D-nak a papírt, hog Fiona nem volt terhes, de D. azt mondja, ez semmin nem változtat... elmegy, Max összetörten bõg...
-Marcela kikosarraza a másik dokit...
-Caramelo eteti P-t, ápolja... a pasi nyomul... szeretlek... hadd röhögjek :D C.: rossz a memóriád :D sose voltunk boldogok :D hehh, elkezdi szeretem E-t :D P.: meg tudok változni... :D még el is hinném, ha bolond lennék :D :P
-Paco közeledik Yolandához :P majdnem csók, de a nõ elfut...
-Sharon Larryzik... jön Kike... tekerés...
-Paco hívja Yolandát... :P a nõ fél...
-Paco-nak feltûnik Fiona hiánya (jé :D), Dina nem tudja, hol lehet... (Fiona Paco-nál lakott)
-Gaby próbálja elmondani L-nek, hogy Sharon nem az, akinek hiszi a pasi, de L. nem hallgat rá... jellemzõ, pasik.. .:S
-Sharon megkapta a fotókat, örül...
-Pancho hívja Sirályt...
-Emilio-t le akarja lõni P., de C. eléáll, így P. elteszi a fegyvert... C. elmegy, P. bõg, hogy szereti... ezen most fetrengek, úgy sajnálom :D
-Diego elmegy Marfilhoz, Larryvel verekszik...
-Max megkéri Marcela kezét, de Marfiltól nehezen fog szabadulni... :D :P hehe :D
-Max újra a kigombolt fehér ingben :P na, mégis el tud válni... tekertem, nem tudom, hogy csinálta... :D :P
-Diana újra játszik a dokival...
-Gaby elmondja Sirálynak, hogy Kike bántja, S. kidobja K-t :D
-Max megnõsül (159)... :S de ismét csak D-hoz kúszik, és jön a hülye hímsoviniszta szövegével, hogy meghalok a féltékenységtõl, ha arra gondolok, hogy lesz vki más az életedben... de neked lehet, mi? :S
-Rodrigo megkapja a fotókat... :S ajjajj :S
-Max Marcelának: bocsit kértem D-tól, és semmi több, sose fog megbocsátani... nem tudom, mégis mit vártál... na megbékítette a nõt, csók-szex-minden (az esküvõ után rögtön lelépett D-hoz, Marcela bõgött :D) ... a nõ már gyerekrõl ábrándozik, Max egész máshol jár... nézni se bírom... :S
-Sirály magyarázkodik R-nak, de a pasi nem hisz neki...
-Marfil megtudja, hogy Max megnõsült... :D kb. tombol :D :P

na és ennyi a lényeg...

majd jövök még vmikor, folyt. köv. ;)
Neli 2011 nov. 28. - 02:27:58
(1566/5883)
Larry tényleg kicsit jobban néz ki, de sztem Max is dögös, sõt :P nekem külsõre bejön :P
jobban szeretem a sötét hajat :P meg sztem sármos is a pasi :P érettebb :P
W-nek inkább csak a teste van, ami kétségkívül szexi, de Davidnak emellé tehetség is párosul :P azért ezt el kell ismerni :P :D
10/10
Milibindi 2011 nov. 27. - 23:21:19 10/10 Előzmény juan-ZSU
(1565/5883)
Larry sokkal jobb pasi, Max szerintem nem igazán jóképû, nem igazán jön be mint pasi.
10/10
Milibindi 2011 nov. 27. - 23:19:07 10/10
(1564/5883)
William Levy ás Aracely Arambula egy színdarabban játszanak. Szerintem már csak idõ kérdése, hogy összeeresszék õket egy soriban is :)
http://www.adeboracsillagok.eoldal.hu/cikkek/telenovella---hirek/william-levy-es-aracely-arambula-egy-szindarabban---kepek-.html