8/10
suxel 2012 jan. 06. - 12:55:05 8/10
(2323/5883)
tcsajsziw meg k_aliz hozzátok intézem kérdésem: nekem az jött le a kommentjeitekbõl, hogy ti nagy Leyvy fanok vagytok. Az lenne a kérdésem, hogy ti a TDA-t nem szoktátok nézni, csak mert ott nem szoktam látni, hogy kommentelnétek?
Én nem szoktam nézni, csak felmerült bennem érdeklõdésképpen ez a kérdés. És Árva Angyal - Kettõs játszma megvolt nektek? Mondom csak abból kiindulva, hogy azt vettem le, hogy ti nagyon szeretitek ezt a színészt. :)
8/10
suxel 2012 jan. 06. - 12:37:13 8/10
(2322/5883)
Legjobb sorozatok??? Mikre gondolsz pontosan? Alapvetõen kell egy jó társaság is a fórumon mindezekhez.
Én elismerem, hogy nem a világ legjobb sorozata, de mondjuk én jól tudok rajta szórakozni, meg hogy mit k*rtak el benne egy két helyen.
Azt javaslom addig keress valami filmet vagy nem is tudom. Ha nagyon sorozatot akarsz nézni az online-on is találsz rengeteg témában. Eva Lunanak már úgyis nem sokára vége van vagy 40 mx 50 rész van hátra, ebbõl meg még több, mint a fele.
Haversrac 2012 jan. 06. - 12:10:14 Előzmény tcsajsziv
(2321/5883)
az a vicc, hogy a legjobb sorozatokhoz egyikõtök sem írt, ide meg tömegével jönnek a kommentek:)

úgy látszik az ömlengés és a cselekmények folytonos ismétlõdése többet ér...

Sajnos nincs más, az Eva Luna se jön be, bár belenéztem és ezt az Octaviát alakító színésznõt abban is láttam...

na mind1 nem zavarom köreitek nézzétek csak, ici picit jól esett kötekedni xD
8/10
suxel 2012 jan. 06. - 00:28:59 8/10
(2320/5883)
Elég sok minden történt én csak a kérdéseidre próbálok most válaszolni, tehát a Marfil-Debora-Bruna szálat mesélem el röviden és tömören. Marfil visszatért Andres segítségével, aki lopott neki a zárdában egy apácaruhát. Apácaként bement Ignaciohoz, és megkötözte Andressel, s elmentek Deborahoz. Debora egy kunyhóban bujkált, miután megvakította Maxot, a dokitól szedték ki hol van. Marfilék meglelték kicsit szórakoztak vele, a két nõ bunyózott is egy pöppet, s a kunyhót pedig rágyújtották az eszméletlen Deborahra, akit Andres kiütött egy maflással. Maxnak pedig volt egy álma Deboraval kapcsolatban, hogy ég a tûzben. Aztán Andres meg akarta ünnepelni, hogy nincs többé Deborah, s azt a módját választotta, hogy megerõszakolja Gabyt. Betört hozzá, de Gaby elõször egy olóval támadt rá, amit kicsavart a kezébõl, majd amikor már Andres elkezdte kigombolni a naciját, Gaby elõrántotta a stukkert a fiókból és puff, puff. Andres pedig az angyalok közé került a lövések miatt. Isabel segítségével Marfil bebizonyította Octavianak a kilétét, s elmesélt mindent Bruna elõtt a személyiségcserérõl. Octavia kihajította Brunat az utcára, aki megõrült a tudattól, hogy a lányai nem szeretik, de méginkább attól, hogy Marfil kivégezte Deboraht. Bezzeg azt még senki sem tudja, hogy Deborah nem halt meg hanem mumifikálódott egy kicsikét, és majd vissza fog térni. Bruna pedig az utcán végezte, mert nem volt hova mennie. Ignaciot közben kiszabadította Silvita azt kifelejtettem. Marfil visszatért, s mindenkinek elõadta az áldozati bárány szerepét. Max is bevette, de Yolanda és a legfurcsább, hogy Larry sem hitte el neki. Kedves volt a mai részig Dianaval, de voltaképpen a célja leszámolni vele és a gyerekével, miután Maxxal megint szilárd a kapcsolatuk. Közben veszélyfaktort kezd érezni Isabelben, mert akinek meghalt az unokaöccse Andres, megzsarolta, ha nem segít megbüntetni Andres gyilkosát, akkor elmond minden apró részletet. Kb. ez az õ részük.
Mi lesz Gaby-val meg Sirállyal? Ezt rábíznám a többiekre, akik jobban ismerik a történetet, vagyis inkább mélyebben ismerik, mint én.
kontrola 2012 jan. 05. - 23:42:48
(2319/5883)
Most egy kicsit lemaradtam a részekkel és nem tudom , hogy mi történt mostanában úgy h légyci irjátok meg :) mi történt Brunával?h h koldul? és valaki nem tudja véletlenül h marfillal mi van? tényleg megégett?vagy még felfog bukkanni a késõbbiekben? és mi lesz ennek az ügynek a vége a sirály és gaby ügynek?
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 05. - 18:32:45 10/10
(2318/5883)
Hát Diegonak igaza van Gabynak bekéne már vallani. :D És Gaby miért bízik ennyire Kikében?! Lehet csak el akarta valakinek mondani mert már nem bírja.. de én nem Kikének mondtam volna. Na és Maxi lát :D. Marfil pedig megmondta a tutit :D de ezen nevetnem kellett: "én vagyok a feleség" na hát Diananak meg van tõle egy gyereke :D errõl ennyit szerintem Diana nyert fõleg hogy Maxi még õt szereti xDD Jahh és a Pancholos Silvitas jelenet az nagy volt egyépként ezt a 3000 dollárt átváltottam magyarba 720 000 Ft.(kerekítve) Na hát ha ép ésszel belegondolunk kicsit vicces :D tudom hogy amerikába mindenkinek több pénze van de ennyivel?! :D És Octavia... itt osztja Fedorát hát már nem azért a huszasér de Fedora 1 embert se ölt meg (mert ugye ez Gaby volt csak azt senkisem tudja) Octavia pedig megölte a férjét az ügyvédet és még kitudja kit :D. És ez a ruha volt ma Dianan :P
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 18:28:43 8/10
(2317/5883)
Marfil elkezdte levetni az álcáját! Akárhogy is nézem, Diego most jó tanáccsal szolgált Gabynak, még ha nehéz is a döntés, de ez a legtisztább dolog!
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 17:54:48 8/10
(2316/5883)
Ugyan már Max ne légy vak! by Camila - ez nagyon kedves volt!
De ez a Diana-Sirály jelenet annyira Lavór volt Neli szavaival élve. Nagyon nagy lavór!
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 16:18:06 8/10
(2315/5883)
Max nagyon belelovagolta magát ebbe a Marfilt szeretem dologba, de hitelesen is elõadta az ártatlant a kis felesége.
Caramelo nagyon szexi volt abban az egy szál öltöny-melltartóban, végre ad magára és sminkeli magát, hogy szép legyen. Panchonak nem egy kijózanításra lenne szüksége, hanem konkrétan egy agymosásra vagy egy agycserére. Amúgy csak nekem tûnik sötétebbnek a haja, mintha be lenne festve.
Nem értek én ehhez a szemészetis dolgokhoz, de nem kellett volna legalább egy mûtét? Vagy az megvolt, vagy csak az a seb úgy magától begyógyul a szaruhártyán?
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 05. - 14:38:51 10/10 Előzmény suxel
(2314/5883)
Igen ebben teljesen igazad van Sirálynak mivel már volt börtönbe õt lehet el is ítélnék és Gabyt meg nemhiszem :D és Minimax tényleg nagyon aranyos :P
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 05. - 13:52:07 10/10
(2313/5883)
Ohh hát tanulok ám itt :) ti vagytok a mestereim :D :P

Egyépként még a tegnapihoz Én most komolyan sajnálom Paolát tényleg csak elképzelem a helyzetét régen azért kezdett el drogozni mert az anyja nem szerette nem foglalkozott vele stb. És akkor találkozott ezzel a nagy "macsóval", feleségül ment hozzá azthitte most minden fullos lessz meg minden mint a "tündérmesében" a gazdag lány hozzá megy a szegény fiuhoz és boldogan élnek.. :D csak hát kiderült hogy nem õ az egyetlen és a drágának van mégegy felesége :/ én ezek után nem csodálkozom hogy megint drogozik egyépként meg sajnálom hogy megfog halni mert Paola nem gonosz csak a körülmények áldozata :P (hú nem tudtam hogy így is tudok fogalmazni xD) és egyépként sem gonoszkodik lalatol is bocsánatot kért :) nekem egyépként még az elején ha leszámítjuk a drogot nekem Pao volt a kedvencem :P.
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 02:40:25 8/10
(2312/5883)
Huhh, Marfil még egy puszit is elnyom Diana arcán, mikre nem képes ez a nõ. Nagyon tetszenek ezek a részek mondjuk ez tuti Marfil miatt van. Marfil arca azért sok mindent elárul még szerencse hogy vak Maximiliano. Simán leolvasná õ is a gyûlöletet róla, ha látna, de egyébként mások elõtt meg tök jó a pókerarca. És Octavia is kezdi visszanyerni régi önmagát, de jó. :)
Minimax meg nagyon cuki, komolyan mondom beájulok milyen kis grimaszokat vág,, egyszer még kiöltötte a kis cuki nyelvét is. Édes kispofa ez a csöppség.
Larry kiváltképp okos, úgy látszik örökölt valamit a nénikéjétõl is. Vagy inkább csak a rendezõk és a producerek úgy gondolták sokat baromkodott eddig ez a Larry fiú és itt az ideje, hogy vegyünk neki egy kis eszet/észt.
Nancy nekem annyira felesleges ebbe a sorozatba, a színésznõvel semmi bajom, de a karaktere, egy kis senki. Szívesebben néznék helyette egy fontoskodó cselédet. Nekem túlságosan szomorú egy karakter.
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 02:15:05 8/10
(2311/5883)
90. résznél tartok, s azért ez most fájt egy kicsit! Sirály drámája ismét! Kezdtem megsajnálni hosszú idõ után ismét! De ha tudja, hogy Gaby-t nem itélnék el az önvédelem végett, akkor mi a frásznak vállalja magára. Oké, hogy nem akarja ülni látni, de megérné neki 20 évig távol lenni a lányától ismét, s majd vénasszonyként újra látni. Vagy örülne, hogy a lánya a rácsok mögött látja megöregedni. Szerintem sokkal egyszerûbb lenne, ha Gaby azt a kis idõt lehúzná a rácsok mögött, ami jobb esetben pár nap. Oké, hogy sz*r látvány meg érzés meg minden, de én a hosszú távú hatásokat nézném, nem a pillanatnyiakat. S még lehet ülnie sem kellene, hiszen van óvadék, akkor meg. Sirálynak sikerült egy elég komoly problémát 2szer akkorára dagasztania. Ennyit nem képes mérlegelni az a csökött madár. Teljesen megértem, hogy anyai szeretet meg minden, de ez nekem akkor is agyrém. Teljesen más lenne ha támogatná kintrõl, sõt védené! De nem Sirály megint elõadja a Hattyú halálát, mikor más madárnak a tollával ékeskedni nem szép dolog! ejnye-bejnye
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 01:30:37 8/10
(2310/5883)
Vidal úr mindenesetre olyan sokra nem vitte azóta, ahogy látom az imdb-n filmekben szerpelt azóta, nem is olyan sokban és még nem is fõszerepeket kapott az IMDB szerint. Mondjuk a filmes repertoárját sem nevezném nagynak elõtte. Tovább nem ragoznám, mindössze az a véleményem, hogy megmaradt egy középkategóriás színésznek!
Neli 2012 jan. 05. - 01:22:42
(2309/5883)
azt hittem, úgy érted, hogy én a te véleményedet látom ebben...
Juan kicsit sokat gondol... :D :P
Neli 2012 jan. 05. - 01:21:16
(2308/5883)
:D ismersz ;) :D :P

paróka lesz...
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 01:18:58 8/10
(2307/5883)
Nem értettem félre egyáltalán, pont te írnád az ellenkezõjét, hát akkor tudod rád sem ismernék! :D :D
És Deborah haja onnantól kezdve barna lesz, befesti vagy, amit látok az csak egy szimpla paróka???
Neli 2012 jan. 05. - 01:14:29
(2306/5883)
én absz. Juanra értettem, hogy mit képzel, neked örülök, hogy ezeket írtad ;) :P bocs, ha félreérthetõ volt ;)
SPOILER

Sharont én is utálom, kb. a 130-as részekben jön (apuci a 130-ban fog kb., tehát a csaj csak utána), 135ben utazik el Miamiba az apjával, 139 Larry...
Debora 101ben látható múmiaként, 126ban azonosítja a holttestét Marfil, tehát elõtte hal meg, Marfil meg a vége felé... most néztem utána :P
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 01:10:39 8/10
(2305/5883)
Nagyon élvezem ezt a Marfil álszent dolgot, 1000x jobban imádom, mint Deborat!
8/10
suxel 2012 jan. 05. - 01:05:46 8/10
(2304/5883)
Na most ez egyrészrõl Juan Vidal nyilatkozata, hogy hangzana az a szájából, hogy "én irigy vagyok rá". Másrészt a bulvár ki is szokta színezni a dolgokat. Csak gondoltam ezt érdekességképpen megosztom veletek. Ha találok még többet akkor azokat is, de kissé idõhiány. Mondjuk ez viszonylag hamar megvolt, ment volna szerintem hamarabb is.
Nézem visszafelé a részeket, s jelenleg a 89. résznél tartok.
Annál jobb Sharon minél késõbb érkezik, nem szimpi az a kisnõci egyáltalán.