csancsy 2011 nov. 30. - 12:12:14
(1643/5883)
Ja, én is felfigyeltem erre a megfázásra... Fõleg akkor tûnt fel, mikor ordított a dokival, hogy márpedig nem mozdul, ha akarja lõjje le. Biztos aki szinkronizálja az náthás lett akkor, mikor ezt vették. Cserélni meg hülyeség lenne, ez még kb. a kisebbik rossz.
Ami a maradék 17 részt illeti, sztem kb. felezve hozhatod, mert lehet túl sok lesz egyszerre neked is feldolgozni az anyagot. Meg akkor így kicsit hamarabb is tudsz hozni új infókat:). De ha egybe hozod, nekem az is jó, igazából ezt rád bízom, ahogy neked jobb:)
k.aliz123 2011 nov. 30. - 07:05:29 Előzmény suxel
(1642/5883)
86. Áhhh az még tényleg messze van...csak mert arra vagyok kíváncsi Larry arra hogy reagál ha persze megtudja...egyébként Gabynak kijut rendesen az ilyenekbõl...ezek a napi egy részek kikészítenek.
k.aliz123 2011 nov. 30. - 07:02:25
(1641/5883)
Úristen izgi izgi nagyon izgi részeknek tûnik!!!
Remélem jól telik a pihenés :)
Neli 2011 nov. 30. - 02:06:52
(1640/5883)
jaj, de ari vagy, hiányoltál ;) :D köszi :P
írtam a többieknek, hogy a héttõl ritkábban leszek... ma szerencsém volt, tudtam jönni, de nem ígérem rendszeresre... ahogy tudok, jövök ;)

SPOILER

tudtam, hogy csüt., megmaradt, hogy 72-ben találja meg, ma volt a 70, így kiszámoltam... :D :P ;)
amúgy ami a hangot illeti, most meg akartam védeni Maxot, hogy a doki eltorzította a hangját...
ja és Diana mégse mindenre fog emlékezni, csak az alapdolgokra, a rablást sokáig nem tudja... de most néztem meg 175ig épp, a doki újra próbálkozik és itt ugrik be a csajnak minden, el is megy feljelenteni... :P

és ami még lesz (brutál):

-Sirály terhes, Octavia megbénítja egy pókkal a kórházban, álruhában (Sharon fejbeverte S-t és az kórházba kerül), de végre R. is látja, milyen a kedves lánya és diliházba juttatja :P miután Sharon és Kike elrabolják G-t, bizony, az is lrsz, de K-t lelövik, Sharon meg vigyorgóba megy :D
-Diana vmi rejtélyes okból elmondja Maxnak, hogy a felesége terhes, aki addigra el akar válni, nem szólt Maxnak a babáról... ahogy R. se tudja meg 2 részig (miután Sirály számára is kiderül), hogy Sirály terhes, csak Gabytól a kórházban...
-L. hívja G-t, vagyis a céget Sharont keresve, Gaby veszi fel, bõg... asszem akkor mondja L., hogy elfelejtette... :S Mr. Tökfej... :
-Pancho újabb áldozatokat szed, Diego Marfilozik...
-Paco is megtudja a babát, aki veszélyben lesz, de szerencsére megmarad... :P

kb. ez a lényeg, majd jövök még ;)
8/10
suxel 2011 nov. 30. - 00:49:06 8/10
(1639/5883)
Neli, de jó hogy itt vagy. :D Komolyan már lassan ki akartam valamit postolni, hogy nem tudtok Nelirõl valamit, mi van vele, merre jár? Nagyon örülök, hogy visszatértél.
SPOILER:

Jól sejted a csütörtököt, mert a holnapi végén váratlanul megjelenik a misszionáriusok között, természetesen rózsaszínben. :P
De legalább nem húzzák agyon a dolgokat. Nézhettük volna még más helyzetben Sirály zokogását 2 hétig Diana elvesztése miatt. Amúgy Diananak már elõtte is fognak derengeni a dolgok, de a csók az igazi Varázscsók lesz, ahogyan fogalmaztál.

az igazi Spoiler itt jön. Hoztam egy-két vidit kedves fórumozók. Már csak a következõ miatt is. Az elsõ Alejandro-Diego bunyó, és Diegonak semmilyen sérülése sincsen, mikor annyit kap, de megérdemli. Bezzeg ma Diana egy egyszerû botlás és milyen véres nyomot hagyott maga után. Kacc-kacc-kacc.
http://wn.com/Acorralada_At_the_party_fight_between_Max_and_Diego

Spoiler vége
Neli 2011 nov. 30. - 00:08:56 Előzmény csancsy
(1638/5883)
SPOILER

Gaby többször is fog pofozkodni és hajat tépni azzal a békával, élveztem :D
a hangra én is kivi leszek, az eredetitõl a falat kaparom, nem mellesleg a csaj irtó gázul játszik... :S
amúgy sztem ma Diana hangja kicsit náthás volt, vagy csak nekem tûnt úgy? :P
kb. csüt-ön fogja megtalálni Maxi :P természetesen a csaj amnéziás :D még jó, hogy a pasi csókjától kitisztul kissé :D :P varázscsók lesz az :D :P ez a Maxi tud valamit :D :P a töpörtyûvel is olyan édi volt :P egyébként a babát kb. 4 kül. kicsi "alakítja" majd, legalábbis nekem nem voltak egyformák... :P persze nyilván ahogy nõnek, változnak, több baba kell... :P
a tegnapit nem láttam, de visszaolvasva izgi volt :P ezeket olyan rég írtam le, hogy már kevésbé emlékszem, hiába láttam eredetiben... :P most már majdnem a végén vagyok :P az utolsó 17 rész kell csak, errõl körkérdést teszek fel:
akarjátok majd, hogy egyben írjam le, ha megnéztem õket, vagy csak keveset egyszerre, adagolva? hogy jobb? maradjon meglepi is? ;) :P
egyébként még a maihoz:
Diego még nem tud járni, de már kezd gyógyulgatni, viszont járni csak a 100. elõtt fog rendesen kb., amit sokáig titkol még...
ja és azt még nem láttam, L. mit kezd majd Sharonnal, ha visszajött, de utána megint G-t fogja üldözni... :P viszont elõtte totál hanyagolja Sharon miatt is, jó pár részig nem is lesz benne... mikor G. hívja is azt mondja, már elfelejtette a csajt... :S akkor G. fog utána bõgni... :P
juan-ZSU 2011 nov. 29. - 21:06:45
(1637/5883)
ja hát akkor biztos van rá másik példa :)
8/10
suxel 2011 nov. 29. - 19:51:22 8/10
(1636/5883)
SPOILER

Igen volt már olyan, amikor rátámadt a parkolóban. Gondolom a másik akkor lesz, amikor Gaby megöli önvédelembõl. Olyan 86. rész környékén. Na most hogy egy részek vannak, arra még majd lehet várni egy picit. :S

Spoiler vége
k.aliz123 2011 nov. 29. - 19:45:55
(1635/5883)
Spoiler:

Ugye volt már 1 olyan hogy Andres megakarta erõszakolni Gabyt, de 2 van mert õ nem adja fel... az kb. mikor lesz??

Spoiler
k.aliz123 2011 nov. 29. - 19:44:24
(1634/5883)
de azt Kike és Pilar megbeszélték azért találkoztak!!
k.aliz123 2011 nov. 29. - 19:37:11
(1633/5883)
én is bele bele nézegetek de csak azokat a részeket amik nagyon érdekelnek a többi tekerés!! ;)
8/10
suxel 2011 nov. 29. - 19:31:44 8/10
(1632/5883)
Jah és mikor volt a Paola-ciános Caramelo harc a színpadon, véletlenül Paolaék pont Paco bárjába keveredtek, meg mindenki odatért be inni, pl Max is 1x 2x
juan-ZSU 2011 nov. 29. - 19:23:10
(1631/5883)
igen vannak ilyen misszionáriusok csak arra írtam hogy ez nagy szerencse volt de ebben a sorozatban pont minden úgy alakul hogy jó legyen pl.mikor Larry és Gaby taliztak az étterembe pedig több étterem is van stb.
csancsy 2011 nov. 29. - 19:16:45
(1630/5883)
Hát, jó volt a mai rész:)
Maxi babázás nagyon ari volt:) A térerõt nem kommentálnám sztem hülyeség... A kolostor viszont hihetõ, sztem vannak dzsungelben ilyen misszionárusi helyek.
Örültem, hogy Andres is megvillantotta a jobbik oldalát (hogy elengedte foglyát, meg hálálkodott), Diana nagyon védte:)
Diego meg idegesítõ volt az õrjöngésével.
Larry gyõzelmének nem tudtam örülni Gaby miatt. Silvitát sajnáltam...


SPOILER!!!

Sztem Cami terve nem rossz (kedvességgel és nem hisztivel leveszi lábáról Maxot, majd a gyereket együtt nevelnék), ha Diana nem élne... Amúgy nem értem, mégis miért közli Maxxal az apaságot, hisz akkorra már Diana visszatért rég.

SPOILER VÉGE!!!
8/10
suxel 2011 nov. 29. - 19:13:52 8/10
(1629/5883)
Ebben a soriban vannak akkora nagy baromságok, de ennek ellenére szerintem nagyon izgalmas, ezért is szeretem. Bezzeg jó pár évvel ezelõtt még tuti nem tûntek volna fel az ilyesmik. Komolyan megtanultam szórakozni rajtuk.
OFF
Egy hasonló fejkoppanás volt anno a Corazon Salvajéban is, én láttam, de amint mondták az sem volt óriási, mégis halálhoz vezetett.
juan-ZSU 2011 nov. 29. - 19:07:37
(1628/5883)
én csak bele nézegetek vagy ha kedvem van rendesen kezdem nézni és ha van valami jó jelenet akkor azt várom hogy magyarul is lássam így még annál is jobban várom azt a részt
offtopic
k.aliz123 2011 nov. 29. - 18:47:37
(1627/5883)
igen sajnos kivágták... utálom, hogy vágják a sorikat ://
k.aliz123 2011 nov. 29. - 18:45:59
(1626/5883)
Hol is kezdjem...Gratula Larrynek a szerephez, de most komolyan szeritnem inkább kapja meg Kike a szerepet és õ Gabyt. És nem hiszem el hogy Gaby nem furcsája egy kicsit sem hogy Kike mindig mondja Larrynek...hogy " de Gaby már az enyém" úgy beszélnek róla mintha valami tárgy lenne ami most az enyém nem a tiéd blõõõõ....az orra alá dörgöli mindig. Hát a térerõrõl inkább semmit...komolyan ez a legnagyobb hülyeség tényleg amit ti is mondtatok víz nincs de térerõ igen... és amin már meg sem lepõdök, hogy Max sem ismerte fel a Doki hangját itt senki nem ismeri meg a másikát :DD Cami szerintem egyértelmûen a legviccesebb karakter a soriba. Diana meg istenem de beütötte a fejét még jó, hogy nem nyílt szét... xD gyakorlatilag olyan volt mintha csak lerakta volna rá, de neki már ez is elég volt az emlékezet vesztésre. Kolostor a Dzsungel közepén a legjobb helyen ;) Aranyos ez a tücsök, meg vicces de kicsit ijesztõ. És Pao meg Emilio a parton...Hát még egy emberrel több aki tudja Pancho nagy titkát... Összességében nekem mai rész is tetszett. =) Várom a holnapit mert szerintem nagyon izgi lesz.
8/10
suxel 2011 nov. 29. - 18:37:39 8/10
(1625/5883)
Nálam már lassan hagyomány, hogy jön egy új sorozat és én azt a végérõl kezdem el nézni. Nekem így jobb! Mindig várom jöjjön már, jöjjön már az a bizonyos rész.
juan-ZSU 2011 nov. 29. - 18:35:59
(1624/5883)
igen én is észrevettem hogy vág az rtl de minek?
az oldalad jó szeretem elõre tudni mi lesz :)