10/10
Adry87 2011 nov. 27. - 17:56:04 10/10
(1543/5883)
Nekem is nagyon tetszik Emilio hangja, nem is gondoltam volna hogy énekel.Erre is jó ez a fórum, ilyen infókat is megtudunk.
10/10
Adry87 2011 nov. 27. - 17:52:17 10/10
(1542/5883)
Már alig várom, minden spoiler-edet elolvasom.Jókat szoktam nevetni a stílusodon, így még jobban várom ezeket a részeket.
Neli 2011 nov. 27. - 17:39:08
(1541/5883)
tényleg tök jó hangja van Emilio- nak :P jé :P
egyébként most néztem meg 150-ig, szerencsére továbbra se ül le, sõt hihetetlen izgalmak lesznek :P

késõbb jövök a részletekkel ;)
Neli 2011 nov. 27. - 02:52:04
(1540/5883)
na, ez új :P de jó :P majd meghallgatom :P

sajna még dolgom volt, így csak most tudtam jönni és hozni az infókat, de máris megkapjátok ;) :P
asszem 130-nál hagytam abba, így most 140-ig fogom leírni, holnap pedig jövök 150-ig kb. ;) :P

utána jövõ héttõl már ritkábban leszek, mert elutazom, de ha tudok, jövök és hozom az infókat ;)

szóval SPOILER


131:

-Max hívja Dianát, a csaj meglepõdik...
-Sharon anyja a kórházban Rodrigo-ra gondol: sosem mondtam el, hogy van egy lányod...
-Sirály és Rodrigo szex utáni duma... a csaj nagyon akarja szeretni, de tudjuk, hogy még nem vették le Paco-t a mûsorról... :D
-Paco nem akar visszamenni miamiba, mert Sirály már férjhezment...
-Fiona elmegy Dianához...
-Emilio szól octaviának, hogy megkapta egy nõtõl Silvitáék tartózkodási helyét (sikerült az akció :P)...
-Larry szenved a lakattal, Silvita örömében felsikolt, mikor sikerül kinyitnia L-nek (asszem kinyitja), L. gyorsan odarohan, hogy befogja a száját :P :D
-L. kiteszi az ablakon S-t :P sikít a csaj, kiszúrják õket, menekülnek... jön a rendõrség...
-L-ék hazamennek :P
-Diego és Max összefut :P D. gyanakszik, Max higgadt, próbálja elaltatni D. gyanúját :P
-Max napszemcsiben :P dögös :P
-a doki és Octavia közt alakul vmi elég erõsen... :P
-Diana „ a két Maxszal” álmodik :P vége


132:

-Diego elmegy Dianához...
-Max bemegy Sirályhoz a cégbe...
-Rodrigo kiszúrja Sharont és az anyját, a nõ ismerõs neki... (õ is elutazott oda, ahol élnek, üzlet miatt)
-Pancho elmenekült, és csuhát ölt álruhából, bekeveredik egy templomba... :D pont Caramelo megy gyónni, P. ugyanott van, ahol õk :D C. Emilio-.ról beszél :D P. dühös lesz, C. furcsállja :D
-Max Fionázik... tekerés...
-Octavia elõször találkozik Maxszal, õ is összeesik :D :P Max félmeztelen, hosszúgatyában :P vége


133:

-Max megtudja, hogy Paola meghalt, elvonul bõgni...
-szenved az öregnek...
-Caramelo elvonszolja a templomba Paco-t, hátha õt is megnyugtatja a pap :D
-Camila is talizikAlejandro-val, õ is Maxnak hiszi :D kicsit beparázik :D
-Max kihallgatja a parton Camila és a doki vitáját, így szinte mindent megtud a tûzrõl...
-Camila gyõzködi a dokit, hogy Alejandro full Max, fél...
-Dianára továbbra is nyomul Fiona férje...
-Pancho lebukik Caramelo-ék elõtt :D elrohan, taxiba vágja magát, C. utána akar menni...
-Max azon gyötrõdik, hogy Camila is bûntárs volt a tûznél... jön a doki...
-a doki meghívja Maxot magához...
-Gaby megkérdezi Dianát, bejön-e neki Max... :D .P azaz Alejandro :D :P vége


134:

-Caramelo magyarázatot követel Pancho-tól... a hapsi újra akarja kezdeni... bahh :S no comment :S Paola halála se rázta meg, ahogy látom, csak hogy egy akadállyal kevesebb... :S bár nem biztos, hogy jól vettem ki...
-Kike megint bántani akarja G-t, a csaj meglóg...
-Nancy elmondja Sirálynak, mi történt, Sirály õrjöng, felelõsségre vonja K-t... ideje...
-Kike késõbb elõadja a nagyhalált G-nak, hogy megsajnálja és ne dobják ki, sajna célt is ér... :S
-Sharon anyja meghal...
-Max Marfilozik... vége


135:

-a 3 hiéna, Marfil, Camila és Fiona szövetséget köt Diana ellen... bahh :S
-Rodrigo találkozik S haronnal... a csaj anyja biztos beszélt neki a pasiról... S. el akar menni apucival Miamiba, naná... pofátlan kis dög :S
-Diego szenáyzik Dianával, nem óhajt elválni és célozgat Alejandróra...
-Rodrigo vonakodik elvinni a lányát, a csaj hisztizik... na csak elérte... :S bahh de rémes :S

-na végre Fiona férjecskéje lelép :D halleluja :D
-Max elmegy Emilio-hoz, a pasi egybõl: jé, Max! :D vége


136:

-Maxi babázik :P cukiii :P Emilio gyanakszik... hehe, elkezdi a kisgyereknek: na baba, õ volt az apukád vagy sem? :D :P
-na Rodrigo hazacipelte a kavarógép lányát... hehh, elkezdi a csaj: a legjobb szobát akarom! Lalának: vidd fel a bõröndöm! bahh :S megkapja Max szobáját...
-Max hívja Dianát... na bassz, pont megtámadták a csajt... maszkos pasi... gy. k. Diego... :S késsel fenyegeti, nem szólal meg... jön Emilio... védeni akarja Dianát, mire kap egyet a hasába hülye Diego-tól... :S szegény E. :S
-Sharon elsõ este szexel Kikével, nem kommentálnám...
-Gaby majdnem elkapja õket, S. elbújtatja Kikét... megússzák, a fene :S
-Max odarohan Dianához, rendõrség, minden... E-t kórházba viszik...
-szólnak Silvitának E-ról, õ is berohan...
-Max Dianával a kórházban, nyugtatja... :P
-a másik dokinak, aki E-t vizsgálta, nincsenek jó hírei... :S bahh szerencsétlen E. :S
-Camila balhézik Dianáékkal E. miatt, õ is megtudta...
-Diana és C. együtt E-nál :D :P a pasi eszméletlen, a doki szerint haldoklik, Diana magát hibáztatja...
-Kike visszalopózik a hálóba, G. gyanakszik... elkezdi: az utcán voltál félmeztelenül? :D a pasi egy szál törcsiben nyomul... :D mire K: csak sokáig fürödtem... :D aha :D
-Emilio félrebeszél... bemegy hozzá Max, hogy ne add fel, tesó, mire E. megszólal nagy erõlködve: Max... Max... a pasi gyorsan felveszi a szemüvegét, amit elõtte levett :P vége


137:

-Emilio elmondja D-éknak, hogy Max él, ott volt nála... persze betudják a láznak...
-Sharon összefut Sirállyal, persze nem mond semmit, ki is õ, élvezi, hogy húzza... más se beszél, azt akarják, hogy Rodrigo mondja el az igazat Sirálynak... nagy nehezen ki is nyögi, kb. égiháború :D Sirályt utálja Sharon, milye meglepõ... Sirály azt mondja R-nak, becsapta a pali, viheti a csajt és lakjon vele, látni se akarja :D ajaj :D
-na végre Caramelo megszabadult Pancho-tól, ezt is megértük :D megtudta, hogy E. kórházban van, és P. nem tudta visszatartani, hazarohanmt apucival :D :P most ment be E-hoz a kórházba, sír :P elkezdi ne hagyj egyedül :D :P heh :D
-Max is befut, kb. mellkasközépig kivágott fejér felsõben, nyaklánccal parádézik :D :P belefut Dianába :D :P
-Sharon összefut Larryvel a parton, rögtön rámászik... :S no comment :S jön késõbb Kike is, mikor L. már elment, mondja S-nak, hogy mennyire utálja L-t, a csaj meg csak röhög... :S
-Max meghívja Dianát kajálni... :P vége


138:

--Diana-Max vacsi, pasi ezerrel nyomul... :D csaj zavarban... :D :P hehe, pont oda futnak be Marfilék is :D :P
-Sirályék kibékülnek, nagy nehezen, Sharon közben mint „áldozat” útrakész... kicsit Kikézik még, tekerés...
-Diana a mosdóban, jönnek Marfilék... :D lefogják D-t, M. pofozza, de Diana oltári jó bosszút áll, eltünteti a ruhájukat, miután elájultak attól, hogy ellökte õket... :D és kénytelenek alsónemûben kivonulni, Diana nagyon élvezi :D Marfil és Camila el is tûnik :D :P Fiona kint várta õket...
-Caramelo-Emilio romantika :P a pasi magához tért, örül a csajnak :P hoppácska, csók :P
-Kike és S. a zuhany alatt, jönne Gaby, gyanús zajokat hall, de nem buknak le sajna...
-Yolanda és Larry dumál... René egyre ritkábban ír és telózik, Y. szomorú, de megérti, a távolságot okolja... elkezdi R. biztos talált vki mást, de így van rendjén... L. mondja neki, szerethet még... :P
-Max hazakíséri D-t :P
-Sharon a búbánatos képével, Sirály a R-s duma után azt mondja, maradjon... :S bahh ne :S
-Marfil lesmárolja Maxot... :D hehe :D a hapsi finoman hárítja, persze hagyta magát kicsit :D
-rendõr faggatja Dianát a támadásról, Diego lesi...
-Sharon nyíltan kimutatja Sirálynak, hogy utálja...
-Diana elmeséli Caramelo-nak, hogy Alejandro-val alakulgat vmi... :P C. örül :P
-Diego-Marfil az ágyban... tekerés
-a dokihoz elmegy a rendõr, hehe :D
-Max hívja Dianát :P tegnap óta csak rág gondolok :D még el is hiszem :D
-Marfil megtalálja Diego maszkját a fiókban, a hapsi nincs ott... visszaemlékszik, hogy D. azt mondta, Dianát maszkos alak támadta meg, ebbõl összerakja a képet... vége

139:


-heh Max... agyal: Diana, bele fogsz szeretni Alejandro-ba, elérem, hogy elfelejtsd Maxot... és utána úgy szenvedsz majd, kiábrándulsz, ahogy megérdemled... kedves...
-hehe, a doki kölcsönt kért Maxtól, az meg most visszakéri... :D a doki habog, nincs ennyi zsém... :D Max finoman fenyegeti :D díjazom :D
-bahh, Pancho hazaszökött és beöltözött orvosnak, beosont E-hoz... :S bántania akarja :S bahh, a szenya rohadék :S
-Sharon flörtöl L-val, nézni se bírom... :S
-max szülinapi partit akar magának... :D
-Pancho lebukik Diana elõtt...
-Sharon elkezdi L-nek: nem hittem a szerelemben, amíg meg nem ismertelek... bahh, mindjárt eldobom az agyam :S
-Kike lefotózza S-t és L-t csók közben... :S biztos megbeszélték... :S
-Diana hívni akarja a rendõrséget, Pancho lefogja... :S Diana: te voltál, aki meg akart ölni? P: nem tudom, mirõl beszélsz... na ebben kivételesen ártatlan volt, csoda... Diana el akarja küldeni, különben feladja... P: mondd meg Caramelo-nak, hogy itt vagyok és várom...
-hülye Sharon ecseteli G-nak L. csókját, na végre G. felpofozza :D szexeltél K-vel, L-vel is akarsz, te szégyentelen? :D S. folytatja, na végre ekkor pofon és hajtépés :D :P
-Diana számonkéri Diego-t, õ támadta-e meg, Diego persze tagad... naná, a mocsok :S bahh :S
-Diego elmondja neki, hogy anno õ segített Brunának elrabolni a kicsit, és ha D. beszél a rendõrséggel, a kisfia bánja... Diana mint az anyatigris ugrik neki, hogy meg ne próbálja bántani a fiát, különben megöli...
-K-ék szétválasztják G-ékat, a nagyit kiküldi K... levágja G-t a földre, aztán kimegy...
-Maxi megint babázik, cukik :P
-Max mindenkivel végezni akar, Pedro: ugyanabba a nõbe szeretsz bele, mint Max... :D vége


140:

-Emilio jobban van, Caramelo-val arik :P elmondják Max partiját, Diana megy :D :P ja és lánykérés is volt :P
-L. most látja elõször Maxot, õ is meglepõdik :P akarom mondani Alejandro-t... :D
-Sharon lesmárolja L-t a bulin, pont jön G. Kikével... :S :D
-Max nagyon dögös a csíkos felsõjében :P Diana is csinos :P Max direkt féltékennyé akarja tenni Marfillal :D :P
-Marfil-Diana balhé :P Diego is letámadja Dianát, mit akar Alejandro-tól, Diana simán leönti és otthagyja :D :P
-hoppácska, Yolanda elment Paco-hoz... :D nocsak, itt lesz vmi :P :D
-LK verekedés :D K-t belöki Silvita a medencébe: L. arcát aztán nem bántod! :D
-Max direkt üzekedik D-val Diego elõtt, és gyõztesen vigyorog, Diego majdnem felrobban :D hehe, megszívtad :D
-L. ki akarja hajítani K-t, Octavia meg Silvitát :D
-Diego sértegeti Dianát, mert csókolózott Maxszal, MD verekedés szintén :D :P jóó a buli :D már csak popcorn kell, és élvezhetjük is a mozit :D :P
-Yolanda jól „elvigasztalgatja” Paco-t, aki még mindig Sirály miatt van ki... a két csalódott szerelmes :D
-eheh, Max és Larry jól leverték a két idiótát :D ki is hajítják õket :D Diego: nincs még véger, megkereslek! :D Max: amikor akarod :D
-Larry bocsit kér Maxtól, de az igazat ad neki, és összecsapják a tenyerüket :D :P vagyis a karjukat egymáshoz érintik, mint a haverok, ha találkoznak és megölelik egymást :P
-Diego telón fenyegeti Dianát...
-Marfil-Max flört... vége

elõzetes a 141-bõl: megjelenik Max újabb köztese, még nincs semmi, de már találkoznak...

folyatás holnap ;)
k.aliz123 2011 nov. 26. - 22:26:30
(1539/5883)
Úristen ti tudtátok, hogy Raul Olivo azaz Emilio énekel??? Ma hallottam és tök jó hangja van =)
Neli 2011 nov. 26. - 18:56:55
(1538/5883)
köszi az érdeklõdést :)
jól vagyok már, eddig dolgom volt, de hamarosan jönnek az infók, már dolgozom rajta ;) :P
k.aliz123 2011 nov. 26. - 14:53:39
(1537/5883)
Én nem tudom rávenni magam hogy megnézzem....
És igen sokkal de sokkal jobb volt. Azt akarom hogy megint 2 legyen...
10/10
Milibindi 2011 nov. 26. - 13:48:54 10/10
(1536/5883)
Én a Polát néztem. Egyenlõre jónak tûnik.
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 26. - 12:19:10 9/10
(1535/5883)
Sziasztok!

Sokkal jobb volt, amikor naponta 2 részt vetítettek a sorozatból. Nem tudom miért kellett betenni ezt az új sorozatot? Én tegnap belenéztem, de még nincs róla véleményem.

eli ha van idõd délután várjuk az újjabb részek ismertetõjét. Remélem már nem vagy beteg.

Mindenkinek kellemes napot!

Üdv: Ildimix
k.aliz123 2011 nov. 26. - 11:31:42
(1534/5883)
:) oké. ReméLem már délután tudom olvasni :)
Neli 2011 nov. 26. - 06:46:21
(1533/5883)
bocsi mindenkitõl, bealudtam...
valamikor délután-estefelé jövök a részletes infókkal, nagyon jó lesz ;)
k.aliz123 2011 nov. 25. - 22:14:54
(1532/5883)
Erre így akkor minek volt értelme?? Az oké ha elmondod a véleményedet de akkor támaszd alá érvekkel vagy ha nem is, akkor normális hangnemben. Ilyenekre senki nem kíváncsi.
Haversrac 2011 nov. 25. - 20:35:45
(1531/5883)
ez egy ritka fos sorozat...:) nem hozok fel érveket nem tetszik, kesze-kusza az egész

Második élet jobban bejött, Diana Osorio (Valeria) õt is láttam ebben:)
k.aliz123 2011 nov. 25. - 20:16:55 Előzmény Neli
(1530/5883)
Nekem is nagyon. Ez nagyon rossz indulatú de remélem szar lesz a az újnak a nézettsége és visszarakják a két részt.
k.aliz123 2011 nov. 25. - 20:15:01 Előzmény Neli
(1529/5883)
OMG nagyon felcsigáztál
Neli 2011 nov. 25. - 18:56:12
(1528/5883)
ja, ne is mondd, szörnyû lesz :S áhh, nekem is hiányzott ma :S
Neli 2011 nov. 25. - 18:55:35
(1527/5883)
SPOILER

most néztem meg 140-ig, késõbb írom le, de most szinte mind állat volt :P végre :P nagyon izgi lesz :P
sok balhé és csajos hajtépés, lánykérés, egyéb :P késõbb jövök a részletekkel ;) :P
k.aliz123 2011 nov. 25. - 17:37:38
(1526/5883)
Jaj de jó!! Nagyon várom már s spoilereket.
Olyan hiányérzetem van hogy ma nincsen :( nem tudom hogy fogom bírni a napi 1 részt.
Neli 2011 nov. 25. - 17:04:52
(1525/5883)
köszi :)
lesz ma folytatás ;) :P

SPOILER

kellett nekem nyávogni tegnap, belenéztem a 136-ba, és végre megint izgi szakasz jön, úgy látom :D :P
olyan jó rész lesz, hogy csak na :D :P de most nem lövöm le, részletek este (127-140-ig fogom írni ;) :P) ;)
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 25. - 08:53:47 9/10
(1524/5883)
Sziasztok!

Neli köszi a linket a zenérõl. Ha esetleg valaki rábukkan jobb minõségben kérlek gondoljatok rám és küldjétek be a linket a fórumra. Neli akkor ha lesz kedved várjuk a következõ spoilereket ma. Mindenkinek kellemes napot! Üdv: Ildimix