juan-ZSU 2011 nov. 29. - 17:38:31
(1603/5883)
go Diego go!! felállt a székbõl de pont Santa látta meg akinek senki nem hiszi el
8/10
suxel 2011 nov. 29. - 17:38:07 8/10
(1602/5883)
Pedig én biztos Silvitanak adtam volna a szerepet, méghogy a legrosszabb, a legjobb. :D :D
Camila, de önzõ, nem is érdekli, hogy mi van a kicsi unokatestvérével. Maxito pondró szerinte, te meg egy nagy parazita, hogy...
Huhh, én azt'tem, hogy Kike elorozta a szerepet, tökre ez jött le Larry fejérõl. Ezt jól megcsinálta, ez tetszett.
Milyen orvos az ilyen, mint Ignacio?? Nagyon beteg ez a pasas.
Max babázik, ha te tudnád, hogy nem csak a nevetek egy és ugyanaz. Csoda, hogy Sirály ezt megengedte. Az elsõ normális döntése.
Az a vén pletykafészek Santa, de még így is aranyos. De nagy örömmel tudja elfelé mondani.
Hát, hogy abban a dzsungelben még térerõ is legyen, és nem ment tönkre a telefonja Ignacionak.
Juan-Zsu: ezt átveszem: Minimax. Ez nagyon szuper!
BEN1986 2011 nov. 29. - 17:38:00
(1601/5883)
http://novelas.mlap.hu/#/gallery/19769691/renderimages/17372708/acorralada-sarokba-szoritva

Több mint 600 kép a sorozatból. Aki elõre akarja tudni az eseményeket csak az nézze meg!
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 29. - 17:35:21 10/10
(1600/5883)
Ez nagyon aranyos :P Minimax :D
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 29. - 17:34:47 10/10
(1599/5883)
Na mostmár jól fogja Max a babát :P
Na itt egy hatalmas nagy butaság amit nem értek a dzsungelben ahol folyót keresnek hogy igyanak (mert enni ugye nem kell anélkül megvannak) a telefon még ha nem is ment volna tönkre a zuhanás közben akkor sem értem hogy van térerõ a dzsungiban :D de hát a dokinak ugye minden összejön... ugy látszik ezis :D a doki egy mágus aki térerõt varázsol a dzsungelbe szerintem vicces :D
juan-ZSU 2011 nov. 29. - 17:34:16
(1598/5883)
óóóóóóó és van térerõ a dzsungel közepén...
ez a marha doki meg elõbb is hívhatott volna valakit
Max és Minimax aranyosak :)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 29. - 17:30:35 10/10
(1597/5883)
ó de örülök Larryé a szerep mondjuk milyen meglepõ :D Ugy mondtam volna neki amikor azt mondta kikének : semmiben se gyõzöl le. hogy hát jah Larrykém csak szállj magadba és azon gondolkodj el hogy a szerelmed épp kivel van... :D de azért örülünk :) Jajj Max de aranyos ahogy babázik :))) de szegényt nem is jól fogja :D de ezek a kedvenc részek :) babázósak és Dona Santa is olyan aranyos ahogy bement :D õ örülne ha az övé és D-é lenne hát ha tudná..... meg keresi a babáját :D jajj Max igy tovább csak babázgasson mert imádom ezeket az aranyos részeket :)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 29. - 13:09:26 10/10
(1596/5883)
ááá :D hehe a kis mázlista Silvita ;)
8/10
suxel 2011 nov. 29. - 12:56:46 8/10
(1595/5883)
Ezt a képet ide is belövöm. :D :D :D
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 23:49:22 8/10
(1594/5883)
Azért a holnapi rész nem lesz semmi a blõdségek ellenére. Végre megint egy izgi rész, de ezt majd párhuzamosan kell követnem megint a youtubbeal, mert félõ, hogy holnap is csonkítás lesz. :S
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 23:39:10 8/10
(1593/5883)
Muszáj megnéznem a 69et is.
Octavia ismét elõvette a parancsnokasszonynak a szerepét. Kiképzõtisztnek alkalmaznám katonai táborokban.
Na ez már tetszik, hogy Max húzódozik attól a parazitától.
Vizet keresnek mindenütt, hát miért nem ittak, abból, amibe Diana beleesett, ilyenkor az ember nem válogathat. Egyébként mennek-mennek és szomjasak, de nem éhesek.
Baromi unalmas ez a Paco-Sirály melodráma.
És egy alkoholista irányítja a Garces-Ledesma céget mostantól. De gondolom ez mit sem fog ártani a hírnévnek.
Levy, mint a latin bika: Silvitanak is vannak jó elszólásai
Újabb Larry-Gaby-Kike konfrontáció. kezdem õket megkedvelni. Eleinte nem voltam oda tõlük, de akármilyen tenyérbemászó képe is van Kikenek kezdem ezeket élvezni. De jól elragadta Larry Gabyt attól a majomtól. 20ad rangú pojáca: nagyon tud ez a Silvita. Persze, hogy Larry nem tudja elmondani az igazságot.
Nancy végre színt vallott. Itt volt már az ideje. És Diego megint vadbarom.
Max legalább már nem alkoholizál, de mindig van egy ügyeletes, aki átveszi ezt a szerepkört.
A másik vadállat meg Ignacio, nem hittem, hogy odáig elmegy, hogy lepuffantja Andrest. Mennyivel jobbak lesznek így az esélyeik!!!
Amúgy már ez már a 3. rész, hogy Sirályos vége lesz, mi a francnak. Ki nem állhatom már. Mindegy lett volna ha itt a vége az epizódnak, hogy Andrest lábon lövi Ignacio.Így már jobb, hogy Max is betoppant, mert nem viseltem volna el egy Sirály zokog zárást.
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 22:18:34 8/10
(1592/5883)
FOLYT KÖV: mert az elõzõ túl rövid lett.
Brunanál elfogyott a hajzselé. He-he.
Silvita, de pajzán: Max sétáljon fel alá pucéron. Pukkadok a nevetéstõl.
Octavia egy gusztustalan kígyó. Hogy felpofozta a mostohalányát. És Caramelo meghátrál, hát ebben mindig jó volt.
Renének más a szinkronja, vagy csak nekem volt fura mikor Yolandaval beszélgetett, most már mikor Larryvel csacsog ugyanolyan vagy nem? Nem is tudom. Végülis NEM!
Bruna, ahogyan benyal Octavianak, s az a sátáni kacaj, hogy honnét tud elõtörni?
Maxi maxi szeretné a picit látni, azt hiszem most ari részek jönnek. Na itt még nem láttam, csak a LFDD-ban, de ott nagyon jól állt neki, szerintem itt sem lesz rosszabb.
Na végre igazi bunyó és ebbõl nincs kivágva? Annál jobb, de ez brutálabb volt, mint a Diana fuldoklik. Nem értem én az rtlnek a gondolkodásmódját.
Lala legalább nem a fiát védi, õ még józan gondolkodású.
Szorozd be magad 0-val - na még ilyet se hallottam a kopj le kifejezésre. Lassan veszek egy szótárfüetet és elkezdem jegyzetelni az aranyköpéseket.
És Pancholo még le akar lépni - gyáva nyúl, de egy galád.
k.aliz123 2011 nov. 28. - 21:50:31
(1591/5883)
Larry és Gaby ebben is hasonlítanak hogy minden elhisznek a "szerelmüknek". Mind1 a lényeg úgyis hogy mi lesz a végén :)) :3
k.aliz123 2011 nov. 28. - 21:46:49 Előzmény juan-ZSU
(1590/5883)
Húl akkor neked tényleg van egy pár! :)
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 21:29:18 8/10
(1589/5883)
68. részrõl tényleg rövidebben

1000 dolcsi? Jól megkéri a pénzét a kozmikus fekete lyuk. De hát rá kell nézni, ebbõl biztosan jobban profitál, mintha utcaasszonyoskodna. És még közgazdász is: infláció van. Brutál ez a nõ.
Pacsuli illat: a választ megkaptam. Akkor Cami-Cami biztosan egy litert locsol magára.
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 21:11:30 8/10
(1588/5883)
Javítva: ezen nem tudtam nem nevetni (az Octavia-Brunas résznél)
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 21:10:35 8/10
(1587/5883)
Gyorsan pár szóban a 67. részrõl csak nagyon elnaggyázva:
Camila: Diana tudott ilyet? Ejj Max helyében: ennél százszor jobbat tudott, te olcsó kis ...
Kényszerleszállás, kicsit gyenge kifejezés a zuhanásra sztem kb ez olyan mintha azt mondaná valaki, mi bajom van? semmi apró felületes sérülés, de mégis mi, csak a lábad szakadt le. Visszatérve kényszerleszállás és a pilóta jobblétre szenderül eközben, a többiek meg max hámsérülések, meg egy kis sántaság, semmi maradandó. De, hogyan tudtak így szétszóródni, kirepülni a gépbõl?
Ignacio, mint egy amazon pofozodik Andressel, ahelyett, hogy férfiasan behúzott volna neki.
Andres: ha dühös leszek, bolond leszek. Cuki volt ez a mondat. :D
Brunat még ha néha meg is sajnálom, annak ellenére is úgy néz ki, mint egy bolond, aki most szabadult a diliházból, ezzel az ábrázattal.
Larry: 10 körömmel esett neki Brunanak Marfil: inkább 10 karommal. De ha nem 10-el, akkor hánnyal kellett volna, annyival, mint amennyi Visnu hindu istennek van??
Octavia: ez a beszólás: Marfil kidobta az ördögöt! Ezen nem tudtam nevetni, ez pedig de egy gonosz beszólás volt. Na ezért szeretem én ezt a nõt! Komolyan egyszer photoshoppolni kellene Brunat ezzel az arccal és ruházattal, s nem lenne belõle nehéz hirtelen Lucifert varázsolni. De igazat mondtál Octavia! Csoda, hogy nem rántotta el a kezét, amikor a könnyes arcához dörgölte, hiszen irtózik mindennemû szolgával való érintkezéstõl.
Pilar meg Kike párosban járnak vagy mi? Kötelezõ ez, hogy amikor Pilar megjelenik Gabynál, akkor Larrynél is Kike? Vagy ezek állandóan egy helyen kötnek ki?
Sirály: az alkohol fejbe ver. Én már hányszor, de hányszor megtettem volna. Meddig ártanak még az Irrazabalok? Tudtommal az emberrabláshoz semmi közük sincsen. Lehet a polipomra értette, de most az emberrablásról volt szó. Sirálynak már ütött a pia.
De lehet nála a pia józanít is nagy ritkán, mert ilyeneket beszél, hogy megmérgeztem a szerelmét.
Camila-Silvita jelenet: nagyon kegyetlen és még vicces is. Silvitanak az agya helyén is paróka van. Kleopátra, eiffel torony és ezek a feromonok. Bolond Camila meg mibe bele nem megy...
A Diana belezuhan a most sem tudom még eldönteni mibe jelenetet, miért kellett kifilézni, máskor a bunyókat nem szedik ki, ebben mi volt az a szuper különleges, amit ki kellett vágni? De pont a legjobb jelenet, helyette ha már nagyon ki akartak vágni valamit, akkor egy Sirály siránkozik rész mehetett volna. RTL Klub, ezért utállak. :P Miért hálákodik Marfilnak? Ugyan nem láthattuk, de õ veszi rá a kispajtásokat, hogy húzzák ki Dianitát a vízbõl. Így már érthetõ, hogy miért és mit köszönte/köszönt meg neki.
Diego-Larry: szép volt egyik a vízben találta magát a másik pedig házon kívül.
Ez a Sirály úgy meghúzza a poharat, hogy jóhogy a jégkockákat le nem nyeli a whiskeybõl. De legalább akkor bedagadna a torka és nem inna egy kis ideig. Komolyan, ez most mennyivel fontosabb jelenet, mint, amit kivágtak??? Minden részben legalább 3szor elnyekergi a bánatát - kit érdekel ez már? Teljesen hidegen hagy.
Maxi Maxi vissza akar menni Camilahoz - bírom a palit, de ilyenkor azt szoktam mondani, nem árt neki egy kis bolondokháza, mert ez elég bolond viselkedés.
Felismerem ezt a pacsuliszagot by Deborah - most Maxi Maxi befújta magát Cami Cami spray-ével vagy olyan szag van nála, hogy az már átjárta, vagy esetleg Cami-Cami tusolózseléjét használta a zuhany alatt. Költõi kérdés marad ez a számomra.
Ez nagyon nem lett rövid. :P
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 19:41:15 8/10
(1586/5883)
Ebben mondjuk lehet megutálja egy kis idõre, nem olvastam mindent vissza még Neli iroményaiból, de végülis elnyeri a bocsánatát a csajnak.
8/10
suxel 2011 nov. 28. - 19:39:09 8/10
(1585/5883)
Megint le vagyok maradva 3 résszel, hogy én ezt mikorra fogom pótolni, bruhaha - nem szeretek úgy tovább menni ezzel a filmmel, hogy nem láttam mi volt benne elõtte.
csancsy 2011 nov. 28. - 19:39:06
(1584/5883)
Maiban sajnáltam Andresitot... De Diana hogy kiállt mellette. Túlságosan jószívû karakter:) Kivi vagyok Andres mit reagál, vagy valamennyire jobb lesz-e a viszony.
Max még most is kételkedik Diego apaságában:) Aranyos:) Sirály nyavalygását meg annyira unom...

SPOILER!!!
Amúgy ha már felmerült a téma erõszak (kísérlet is ide tartozik) terén, szinte itt van a legtöbb:) Rögtön azzal kezdõdött: doki-Diana, Andres-Diana, Max-Diana, Kike-Gaby, Andres-Gaby (2-szer is), Andres-Debora.
Pont akartam említeni az Acapulco szépét, abban történt ilyen (az is félreértés miatt, bár utána a csaj nem utálta meg így se), másnál nem emlékszem:)
SPOILER VÉGE!!!