Neli 2011 nov. 22. - 23:40:28
(1423/5883)
meg is érkeztek az újabb infók ;)

SPOILER

121-126:


121:

-Paola kómában, Paco bõg...
-Diego álcából kötött szövetséget a dokival, érdekbõl, igazából bosszút akar állni (ez ismeretlen motívum ebben a sorozatban :D), mert az elbarmolta a mûtétjét... részemrõl ezt azért kétlem, mert lehetett sima következménye is annak a mûtétnek az, hogy D. lebénult... mindegy, ugorjunk...
-Max elõadja Dianának, hogy meg akar szökni, Diana nem örül, de már tudta korábbról, max mesélte... le akarja beszélni... mondja, ha továbbra is ragaszkodik hozzá, kényszerzubbonyt kap... :O hûha... :S
-Max: nem vagy boldog? mindig olyan szomorú a szemed... :P :D simiii :P édi :P
-Camila dühös, hogy nem halad a mérgezési projekt...
-Paco számonkéri O-t, miért titkolta el P-t...
- Marfil-Diego- teló... mekkora patkány ez a pali... :S Marfil közli Paolát, erre Diego: és ha meghal vagy sem? nem nagy veszteség az emberiségnek... :S :S Marfil: õrült (mármint Paola)... :S Diego kapacitálja M-t, menjen fel hozzá... nem kommentálnám...
-hoppá, Larry és Emilio elmondja Caramelo-nak, hogy Paola a tesója és haldoklik... C. hitetlenkedik, elrohan...
-Paco Paolánál, felébredt a csaj... nem mondja el Paco... Yolandáék is bemennek...
-Paco O-nak: ha a lányom meghal, anélkül, hogy azt mondaná nekem, papa, sosem bocsátom meg, Octavia!
- Sirály-pia, szokásos kép, Paco-ról beszél E-val...
- szenya-nyanya Maxékat szívatja, Max mosolygó ábrázattal közli: tudja, nõvér, hogy az õrültek bármire képesek... :D meg fogom ölni, ha tovább szemétkedik... :D ez az, Maxi :D tedd helyre a banyát! :D :P
-hehe, Diego Dianának szólította Marfilt az ágyban :D :P
-Fiona hívja Diego-t (már ismeri, mikor elütötte majdnem a pasi, összehaverkodtak)...
-Caramelo a kórházban, beszél Paco-val: igaz? Paco: igaz...
- Sirály-pia, Rodrigo-val beszél... a pasi megint kérleli a pia miatt, Sirály: ne dramatizáld túl, nincs semmilyen alkoholproblémám, ne aggódj miattam! és látványosan piál elõtte... nem kommentálnám...
-Caramelo számonkéri O-t...
-Diana azt akarja, hogy Max felismerje...
-Paco elmondta az igazat Paolának... rohamot kapott a csaj... vége


122:

-Max kb. szerelmet vall Dianának, de idegenként kezeli, számára Diana egy másik személy, hiáab mondja a csaj, hogy õ az... Max csak azt hajtogatja, hogy nem, Diana rossz, mert elárulta õt... Diana mondja, hogy ha ragaszkodik ehhez, nem gyógyul meg... Max kiabál, hogy nem õrült...
-Kike kínozza G-t (lelkileg)...
-a banya provokálja Maxot, aki nekiesik, fojtogatja, az eredmény kényszerzubbony és tippem szerint szuri (berohan az orvos)... :S
-Diana látja lekötözve maxot... :S kikészül... :S
-Caramelo bemegy Paolához...
-Gaby visszaemlékszik a sex on the beach-re... :P :D hát igen, mid van most és mit vesztettél... :S :D
-Max magához tért, mondja Dianának, hogy nem ezt érdemli (a k.zubbonyt)... meg hogy a banya gyûlöli... na végre leveszik azt a vackot...
-Max simi, csók :P hoppá, vki lenyomta a kilincset... vége


123:

-na oltári mákjuk volt Maxéknak... csak egy másik ápolónõ nyitott be, aki jóban van Dianával... :D :P a párocska szétrebbent :D :P
-Paco kúszik Sirálynál... sír... a nõ is... késõ... duma... megjegyezném, hogy Sirályon az az ordenáré, k-s vörös rúzs számomra visszataszító... :S na és a szemfestéke... :S
-na végre a lényeg: Larry bemászott G-hoz az ablakon :P :P na ezt most nem lövöm le, a lányeg, hogy itt fut be Kike és Larry kb. laposra veri :D :P élvezet nézni :D :P
- banya-nyanya Dianát vádolja Marfil elõtt Max miatt, kb. Bruna-szint...
-Paco kéri Sirályt, beszéljen Dianával, kérje, hogy fogadja vissza a házba és adjon lejjebb a gõgjébõl... :D :P majdnem csók-szitu, de persze hogy ekkor fut be Octavia... :S hehe, Paco kidobja: tûnj el az életembõl örökre :D :P jó reggelt :D
-Octavia visszacuccol a fiai házába... :D
-Sirály Kikével piál, ledöbben a sebein... :D :P Kike bemártja L-t, Sirály dühös... megy G-hoz számonkérni...
-OMG, Diego és a doki belopózik a diliházba (Max szobájába fõleg), és Diego benzint locsol szét, most van a tûz (Camila kint várja õket a kocsiban)... :S atyaég... :S Diana mintha megérezné, tûzzel álmodik... mindenki sikoltozik, rohangál...
-Sirály elmegy Emilio-hoz, Dianát akarja látni...
- banya-nyanya megég... a másik doki kijut...
-teló Octaviának, kb. sokk... ugye él a fiam?? vége



124:

- O-ék rohannak a diliházhoz...
-Sirály beszél Dianával...
-Camila hisztizik, hogy gyilkosok vagyunk... mind3an a dokinál... én nem tudom, mit gondolt ez a liba, hát ha felgyújtják a diliházat, nem nagy valószínûséggel ússza meg az összes ottlévõ ember... :S már nem azért... :S
-pánik a diliháznál, Octavia hisztérikus... ott van Marfil is... na Max kijutott az öreggel, szerencsére :P csak arra mennek, amit senki se ismer (utat)...
-hoppá, Max emlékezete visszatért, kitisztult a feje... :D :P már tudom, ki vagyok, Max Irazabal... :P tudom azt is, hogy a dokiék juttattak ide, és hogy Diana volt Azucena...
-Paola haldoklik... Paco-ék bent vannak nála...
-az öreg azt javasolja Maxnak, maradjon halott a világ elõtt, enm volna jó, ha megtalálnák, és mostantól Max Irazabal halott, helyette itt van Alejandro Salvatierra (utóbbi az öreg vez.neve)... Max: tudom, hogy Diana elárult... meg fogom büntetni...
-Sirály Paco bárjában iszik, jön Rodrigo... ezek szerint Dianával nem végzõdött jól a dolog (tekertem)...
-az öreg segítséget ajánl, hogy Max felléphetne unokájaként, de Max nem akarja kihasználni a fickót... tovább menekülnek... közben O-ék félõrülten keresik és bõgnek... néminemû Rosalinda-feelingem támadt... :D :P
-Larry: Max nem halhatott meg... Octabvia üvölt... jön a hír: Max nincs az élve megtalált sérültek közt, eltûnt... Octavia kiborul...
-közben reggel lesz, Maxék találkoznak valamilyen munkásokkal, segítséget kérnek...
-ott van már Diana is, nagyon aggódik... elájult... teljes a pánik... Maxot halottnak hiszik...
-na Paola is megtudta a hírt, bõg...
-Diana hasa begörcsölt, elájult... vége (ja ott van Isabel is, akkor biztos megbízta Debora vmivel, miatta ájult el D.)


125:

-Silvita megtalálja az ájult Dianát...
-az öreg egy év felkészülést javasol Maxnak, hogy megerõsödve, bosszúra készen visszatérhessen...
-Diana lázálmában Maxot szólongatja...
-René szülei meghalnak, és elutazik Németországba, könnyes búcsú Yolandától... házasság felfüggesztve... :S
-Diego elmegy Dianához... a csaj alszik... késõbb emilio ki akarja dobni, D. a férji jogairól beszél... hadd röhögjek, apukám... :S
-Paola kómában...
-Gabynak tárgyalása van Andres ügyében... befut larry, Kike is ott trónol :D a nagyi álíltja le õket (kint vannak a folyosón)...
-Diana nagyon lázas... na végre magához tért, de nagyon gyenge...
-na Gabyt ártatlannak nyilvánították... megkönnyebbült... kijött, ott van Larry... Kike elévág... eljátssza a szeretõ férjet... :S hányinger... :S elmennek, Larry hoppon maradt...
-Sirály elmegy Dianához... D: meg akarok halni... Max miatt... csak a fiam miatt élek még... vége


126:

ebben nem sok volt, javarészt tekertem... pár lényeges dolog:

--Debora meghal (lelövik a rendõrök)
-Max az öreggel kocsikázik
-Marfilnak kell azonosdítania D. holttestét


folyt. köv., 127-135 jön ;)
8/10
suxel 2011 nov. 22. - 23:09:00 8/10
(1422/5883)
Kedvencek, kedvenc párosok: nézzük mi van nekünk terítéken. :D

Paola, René, Yolanda, Andres: mondhatni õket imádom benne. Amúgy Yolandat nem soroltam volna be, ha René nem udvarolna neki.
Továbbiak, akiket szeretek benne: Max, Octopus, Emilio, Silvita, Marfil/Debora, Diana, Larry, Gaby. Nagyon sokan kerültek ide, akiket imádok, mint színész, de ebben a történetben nálam a szerepük alapján nem kerülhetnek be az elõzõ kategóriába.
Kedvenc párosom: Max'n'Diana és ha pár lennének, akkor René'n'Yolanda.
Hogy miért is õk? Nemes egyszerûséggel CSAK.
csancsy 2011 nov. 22. - 22:45:08
(1421/5883)
Huh, rengeteg kedvenc van, vagyis akiket bírok:)

Elsõsorban SILVITA-RENÉ:) Mindkettõ vicces karakter, jókat röhögök, mikor jelen vannak:) Illetve még ANDRES akit nagyon szeretek, szuper dumája van, és vannak "jó" pillanatai... Mindenesetre az összes gonosz közül még õ a legkevésbé rossz sztem. Illetve EMILIO, mert õ a legnormálisabb (bár most találtam 1 kis "bakit" benne, mert õ nem tudja elképzelni Marfilról a rablást, míg Max jó emberismerõ volt most, ráhibázott teljesen). Szóval ez a fõ 4 kedvenc:) Ezen kívül persze kedvelem Larry-t Max-ot, Paolát, Gaby-t és Diana-t is:)

Mint páros LG a kedvenc, mármint az õ történetük tetszik a legjobban, de bevallom kedvelem DM párost is, sõt utóbbinál jobban mûködik a kémia:)
8/10
suxel 2011 nov. 22. - 22:31:22 8/10
(1420/5883)
Otthagyta Shrekket, mert ráunt és úgy érezte neki egy tetõtõl-talpig hús-vér igazi pasira van szüksége, és amikor Maxot meglátta, tudta, hogy rá van szüksége. Hátha Maxi-Maxi csókjai visszaváltoztatják csodás hercegnõvé, de inkább maradt volna ogre õ is, mert akkor nem végezné ennyire rútul.
Egyébként Fiona fog keverni valaki mással Maxi-Maxi mellett? Valaki, aki tudja a választ, please!!!!
juan-ZSU 2011 nov. 22. - 22:23:53
(1419/5883)
én ugyanazokat kedvelem mint tcsajsziv
Larryt de csak a kinézete miatt elolvadok ha meglátom,Paolát olyan szabad nem érdekli ki mit gondol egyedül a drog a baja,az ikreket õk mindig kevernek valamit és tényleg rafináltak stb.
kedvelem még Emiliot mikor mutatják kicsit megpihenek nem jár az agyam addig, Silvitán meg jókat nevetek
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 22. - 22:01:09 10/10
(1418/5883)
ha megnéztem mindenképpen irok de ha nagyon fáradt leszek akkor lehet csak holnap

és ha ennyire kivi vagy (neli szavaival élve, remélem nem haragszik meg ;) )
Nekem Larry a kedvencem mert annyira jól néz ki :P, Gaby meg azért mert egy nagyon kedves lány eddig lg páros volt a kedvencem de most dm páros is bejött megszerettem õket :P Diana-t azért mert egyre határozottabb és mert annyira aranyos Maxot nem is tudom mér szeretem :D csak szimpi a csávó, Marfil/Debora azért szeretem mert annyira rafkósak színt hoznak a sorozatba ;) :P, Silvitat nagyon birom mindig betegre röhögöm magam a kiscsajon :D emiliot azért szeretem mert õ az egyetlen normális a sorozatban :D, na meg hát paola õt csípem a legjobban (persze nem ugy mint Bruna Dianat :D) ha nem drogozna nekem nagyon tetszene a karakter igy is szabad szájú nem érdekli ki mit mond élvezi az életet :DDD Pao Pao :P ahogy silvita mondaná :D
Nem is tudom ki a kedvencem ezek közül mert ezeknek mind bírom a búráját :P talán Paola lenne csak az nem tetszik hogy drogozik és hát ami nem az õ hibája hogy rossz emberbe szeret bele na meg hát a másik kedvencem Larry imádom persze nem a szerepét és asszem nem is az esze miatt szeretem.... Egyépként én az életben is szeretem a Will Elizabeth párost kár hogy szakítottak mert nagyon aranyos gyerekeik vannak fõleg a kislány :P
Neli 2011 nov. 22. - 21:57:10
(1417/5883)
a kíváncsiaknak:
11 körül várható az új adag infó, most nézem a 3. részt az 5-bõl ;) :P
k.aliz123 2011 nov. 22. - 21:46:32
(1416/5883)
Egyébként nagyon foglalkoztat egy kérdés vagy inkább kettõ. Kinek ki a kedvenc szereplõje vagy kik és miért??? =)
k.aliz123 2011 nov. 22. - 21:45:07
(1415/5883)
Majd ha megnézted akkor a véleményedre kíváncsi lennék neked hogy tetszett. :)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 22. - 21:32:34 10/10
(1414/5883)
kösziii csak mert visszanézem online-sorin :))) de már látom fenn is van :)
k.aliz123 2011 nov. 22. - 21:26:20
(1413/5883)
Igen a 64. :))
juan-ZSU 2011 nov. 22. - 21:08:30
(1412/5883)
na csodás lesz egy ogrénk is és Shrek-et hol hagyta? :D
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 22. - 21:04:46 10/10
(1411/5883)
Valaki megtudná nekem mondani hogy a mai második rész az hányadik rész volt?? :)
k.aliz123 2011 nov. 22. - 20:44:00
(1410/5883)
Majdnem meg volt mert F-F és még se :( pedig úgy lenne teljes a család.
k.aliz123 2011 nov. 22. - 20:41:40
(1409/5883)
Úristen elfogott a röhögõgörcs a szövegeitek miatt =D
8/10
suxel 2011 nov. 22. - 20:32:43 8/10
(1408/5883)
Egy Fabiat már sajnos nem sikerült beiktatni a sorozatba, inkább kiszúrják a szemünket majd egy Fionával. :P
juan-ZSU 2011 nov. 22. - 20:30:22
(1407/5883)
áá :DDDDD ezt jól kitaláltad
skodálatos :DD hátha bejön egy új szereplõ akit Fabiának hívnak
Timike1980 2011 nov. 22. - 20:29:03
(1406/5883)
Most olvastam vissza a fórumban az elkövetkezõ részek leírását (by Neli) :)

Amikor írtad, akkor még javában zajlott a tárgyalás. Mennyi minden történt azóta. Akkor olyan hihetetlennek tûntek a leírtak, de így, hogy már benne vagyunk a "sûrûjében", minden érthetõ és még kíváncsibbá tesz. Pl. a repcsis részre már nem is emlékeztem pontosan...
8/10
suxel 2011 nov. 22. - 20:24:51 8/10
(1405/5883)
Már csak egy Fabia hiányzik a sorozatból és akkor már Skodálatos lenne minden. :D :D
juan-ZSU 2011 nov. 22. - 20:19:50 Előzmény suxel
(1404/5883)
ez jó :D menjen is nem hiányozna
nekem Skoda Octavia jut róla eszembe de az Octopus is jó :D am nem áll jól neki ez a szerelmes nõ szerep
Marfil vagy Debora egyre megy mindig egymás helyét veszik át lassan nem tudni melyik melyik...