Neli 2011 nov. 27. - 23:01:41 Előzmény csancsy
(1563/5883)
SPOILER

Max Dianát is gyanúsítja a tûzzel elég sokáig (hogy nem volt benne, nem tudom, mikor lesz világos számára, talán mikor Diego elmondja a kamuszexet... meg hogy a tüzet õk csinálták a dokiékkal... és akkor asszem tisztázza Dianát, direkt hogy fájjon M-nak... :S), és az erõszaknál folyamatosan gyötri a csaj lelkét, hogy becsaptál, engedtél neki (Diego-nak)... Diana hiába hajtogatja, hogy nem, Max csak azt üvölti, hogy nem hiszek neked...
a háremét leszámítva meg a baromságait én alapból bírtam a pasit, de amit most csinált, az kész... :S és még nincs vége a hülyeségeinek... :S a 3. köztes nõcit is elveszi, sõt terhes is lesz a csaj, de elvetél... ja és persze Diana is ugyanez... de ami a legnagyobb ökörség, hogy a csaj ezek után megbocsát... :S még jó, hogy nem rögtön...
amúgy Max L-nek elmondja asszem kb. a dolgokat, de az most nem rémlik, hogy L. annyira lecseszte volna, csak meglepõdött... de most nem tudom...
k.aliz123 2011 nov. 27. - 23:00:54
(1562/5883)
Hát igen :))
számodra még mi furcsaság??
juan-ZSU 2011 nov. 27. - 22:44:32 Előzmény k.aliz123
(1561/5883)
aha most h megint elolvastam mit írtál rájöttem mire gondolsz
tényleg fordítva lenne igaz mert Larry modell is meg minden de hát nem csak ez a furcsaság van ebben a sorozatban... :D
k.aliz123 2011 nov. 27. - 22:35:47
(1560/5883)
Igen persze ezt én is tudom csak ez így olyan fura... Hogy mindenki tudja hogy fordítva lenne igaz :))
juan-ZSU 2011 nov. 27. - 22:12:09
(1559/5883)
igen Larry jobb pasi mint Max de M a fõszereplõ gondolom ha Larry lenne akkor rá buknának többen :)
k.aliz123 2011 nov. 27. - 21:35:15
(1558/5883)
Haha ez jó :D
egyébként én nem értem a többség mért Max-ra bukik mért nem Larryre? Larry helyesebb is és ami ált. Ezeknek a lányoknak fontos híres....mert ugye modell és színész. :))
k.aliz123 2011 nov. 27. - 21:33:22
(1557/5883)
Én is remélem hogy Larry beolvas Max-nal.
És nagyon kíváncsi vagyok arra is hogy akkor kiderül-e vagy nem. De jó már ennyivel is többet tudni, meg hogy Larry is miket mond. Nagyon várom már, de arra hogy megtudjam/tudjuk még nagyon sokat kell várni. De megéri az biztos csak addig hogy birom ki??
juan-ZSU 2011 nov. 27. - 20:41:18
(1556/5883)
olyan sok nõ bejön akadálynak a képbe és mind Maxot akarja axe-al fújta be magát és tapadnak rá vagy mi? Bum Chicka Wah Wah :DDD
csancsy 2011 nov. 27. - 20:14:17
(1555/5883)
Nagyon köszi a spoilereket:)

SPOILER!!!
Max mennyire hülye:( Valahogy ezt nem tudom elfogadni egy pozitív szereplõtõl elvileg. Ha legalább azt hinné hogy Diana akarta a tûzzel megölni õt... de csak mert Diegoval "együtt volt" ez nem indok arra, amit csinált... Fõleg, úgy hogy Diana elmondta késõbb hogy hazudott. Megint elköveti a hibát, hogy nem hisz neki és most sokkal nagyobbat vétkezik is, kész csoda, hogy Diana nem akar újra bosszút állni, pedig akkor lenne igazán oka rá. Mikor Max elmondta Larry-nek mit tett, remélem Larry jól beolvasott neki:)

Kíváncsi lennék én is arra, hogy pl. Larry megtudja-e az erõszakot, meg késõbbiekben Kike kidobását a házból.
Mindenesetre, ha nem is közlik vele, sztem így is sejti az elõbbit... És így világos, hogy legvégén visszatérésekor a kórházi békülésnél, miért mondja, hogy felejtsék el Kikét (+Sharon-t), meg a kellemetlen emlékeket, meg kórházi kibékülés után (még beszélgettek Sirállyal is) együtt akart lenni Gaby-val a szobában és õ még kicsit vacilált és erre mondta Larry, hogy azt szeretné, ha övé lenne (és utána kiemelte, hogy csak az övé). Nem tudok spanyolul, szerb felirattal néztem és úgy fordítottam le egyik oldalon, innen tudom mit mond elvileg. Bár lehet félre lett fordítva, majd ha odajutsz leírod, mit mond:) Mindenesetre ha arra rájött, hogy bántja, nem hülye hogy tovább kombináljon. Bár sokszor jobb, ha kimondatlan marad a dolog.

SPOILER VÉGE!!!
Neli 2011 nov. 27. - 18:56:25
(1554/5883)
szerencse, hogy egész jól megértem a cuccot :P

SPOILER

René-Yolanda hát igen, én is sajnálom, nagy nehezen meggyõzi a nõt és lánykérés is lesz, de esküvõ már nem... :S
akarnak, csak mindig vmi közbejön, húzzák-halasztják, aztán René elutazik, és nem tér vissza (legalábbis eddig nem jött)... :S

Larry eddig nem tudta meg az erõszakot meg a bántást, csak egyszer látta, hogy K. megragadja G-t, akkor verte le :D :P késõbb lehet megtudja, ez még nem derült ki...
most viszont, hogy Sharon eléggé bepofátlankodott a képbe, Larry eléggé hanyagolja G-t... :S késõbb ez csak rosszabb lesz... :S
Neli 2011 nov. 27. - 18:52:48
(1553/5883)
köszi :D
azért amikor tudok, hozok majd infókat, de jövõ héttõl keveset leszek...
10/10
Adry87 2011 nov. 27. - 18:46:54 10/10
(1552/5883)
Nekem is ez a problémám, hogy nem tudok spanyolul.Ha lenne rá idõm, akkor megtanulnék, már csak az ilyen jó sorozatok miatt.
k.aliz123 2011 nov. 27. - 18:42:38
(1551/5883)
Igen ezek is izgik lesznek nem is kételkedem. Igen R. és Y. Szerintem se lesznek együtt pedig én szurkolok nekik.
Egy kérdés: Larry mikor tudja meg hogy Kike megerõszakolta, bántalmazza és terrorizálja Gaby-t??
k.aliz123 2011 nov. 27. - 18:38:24
(1550/5883)
Legszívesebben megnézném spanyolul de nem tudok spanyolul.../ angolul meg nincsen fent sehol...
Neli 2011 nov. 27. - 18:36:45
(1549/5883)
egyetértek :P
a sorozat rejtett kis tehetségei, nahát :D :P

ami a részeket illeti, na igen, szörnyû, hogy csak egy lesz, mire a jókig elvánszorgunk, egy évszázad, iylen tempóban... :S bár elõtte is vannak izgi részek, de néha kicsit leül... :S

SPOILER

most az lesz majd érdekes, mikor Max megtalálja Dianát (72) :P
olyan fura így visszamenni, hogy ez még annyira ez eleje, mert már eléggé túlhaladtam... :D :P sõt nem sok van a végéig, ha így haladok :D :P
de az elején is vannak jó részek :P
pl. az is nagyon ari lesz, mikor a 80-as részekben René kicsit direktebben kezdi meg az ostromot Yolanda felé :D :P sajna ahogy tapasztalom, nem együtt végzik... :S
na és a diliházas dolgok is izgik lesznek :P a 100-as részek közepe kb.
elõtte meg Max kínzása... bár az elég brutál :S ott sajnáltam... de ez nem menti fel a tettei alól... :S
k.aliz123 2011 nov. 27. - 18:36:38
(1548/5883)
Jah Max. Mindig ugyan abba a hibába esik bele hogy nem bízik meg Dianába....:/
ne is mond én nem tudom hogy fogom bírni... Szerintem sehogy és ami tényeg a legrosszabb, hogy sokat kell várni. Áhhh nem akarom hogy csak 1 legyen :(
k.aliz123 2011 nov. 27. - 18:33:45
(1547/5883)
Úristen nagyon jó részek lesznek :)) izgalmasok az biztos. Azt hiszem a Larry gatya nélkül a medencébe részt nagyon várom :P
Max meg áhhhh...olyan idióta. És látom nem csak Larry soviniszta Max. is. Oké tudom mind2 pasik.
Nehéz lesz kibírni spoilerek nélkül, de majd valahogy megpróbálom kibírni. Neked meg jó szórakozást akármit csinálsz :)
k.aliz123 2011 nov. 27. - 18:23:42
(1546/5883)
Örülök hogy újat tudtam mondani és hogy nektek is tetszik. :)) szerintem nagyon tehetséges.
10/10
Adry87 2011 nov. 27. - 18:20:27 10/10
(1545/5883)
Ez megint nagyon jó.sok minden fog itt még történni.SPOILER Max szinte az egész sorozatban kúszik, mert mindig elkövet egy óriási hibát.Diana meg mindig mások cselszövései miatt nem lehet Max-szal.SPOILER
Csak így elég sokára jutunk el ezekhez a részekhez, hogy csak 1 rész lesz naponta.
Neli 2011 nov. 27. - 18:10:57
(1544/5883)
na, akkor élvezd ;) :D :P
most nem részekre bontva hoztam, mert nem nézem meg újra (elsõ nézés után nem írtam le a dolgokat), csak leírom, amire emlékszem a 9 részbõl (141-150)...

tehát SPOILER

141-150:

-Max tovább játszik a nõivel, mindegyikkel randizgat (Camila késõbb gyanakszik rá, de Max fojtogatja, hogy hallgasson), aztán összehív egy gyûlést a dokival, a csajokkal és Diego-val, hogy béküljenek ki Dianával, persze az nem akar... :D :P mindenki azzal õrjíti meg Alejandro-t, hogy õ Max :D Diana is folyton kérdezi, de persze az tagad... egyszer aztán annyira elege lesz, hogy megérdezi Dianát: tényleg tudni akarod, ki vagyok? akkor megmutatom... és itt lesz az erõszak, elõtte bevallja, hogy õ Max (144)... irtó durva lesz :S Diana teljesen kikészül... Max ezután bevallja Larrynek, mit tett és hogy õ Max, elõtte jól bepiál... bánja már a dolgot, de még nincs meggyõzõdve Diana ártatlanságáról, a marha... :S végül 2-3 rész múlva Diego közli vele, hogy csak kamuzott, Diana sosem feküdt le vele... na erre Max összeomlik, de már hiába kúszna... :D :P elõtte is elment Dianához, de persze az látni se akarta, a nagyival dobatta ki...
-elõtte szexelt Fionával (141-142), aki késõbb azt hiszi, hogy terhes, már Marfil és Max is tudni fogja... szerencsére csak vaklárma, de persze errõl nem szól a nõ... na végre tudom, hogy nem volt terhes... eddig nem volt egyértelmû, mert nem láttam, mit közölt vele a doki...
-közben feltûnik a kövi köztes nõci (Marcela)... annak a nénikéjét pont Pancho rabolja ki, rálõ és a nyanya megvakul... Max segít nekik, minden költséget õ áll, késõbb felfogadja a csajt titkárnõnek... :S Marcela szép lassan belezúg, mily meglepõ...
-közben már Yolanda és Octavia is tudni fogja az igazat, O. elmegy Maxhoz...
-egyébként a doki megcsókolja (az az elsõ, kb. 143), és utána megkéri a kezét, Larry viszont, mikor kiderül számára (Maxtól), hogy a doki is benne volt a tûzgyújtásban, istenesen leveri, de az anyjának már nem tudja elmondani, az nem kivi rá, miért verekedett... L. csak annyit mond elõtte, a doki tudja, miért kapta :D az nem érti...
-közben Sharon rengeteget kavar, állandóan áldozatnak tünteti fel magát, Sirállyal és G-val mindig balhézik, apuci persze õt sajnálja... Sirály megpróbál vele jóban lenni, de a kiscsaj elviselhetetlen... :S viszonya van Kikével, sõt szövetkezik Pancho-val is, hogy Sirályt elválassza az apjától... :S mily emglepõ, kiderül, hogy P. és õ LA-bõl ismerik egymást, Sharon is részt vett P. üzleteiben (P. továbbra is bujkál, fenyegeti Caramelo-t, majdnem meg is erõszakolja, Paco keresi P-t, hogy megöli, de nem találja, elmegy Lalához, hogy figyelmeztesse, a fia halott, ha a keze közé kerül :D :P)... és most P. megzsarolja Sirályt, hogy szól R-nak Sharon múltjáról, ha nem penget neki... :S pisztolyt is fog rá... :S
-Yolanda és Paco jól elvannak (még nincs semmi konkrét, de alakul sztem :P), de Paco még mindig Sirályozik, a csaj meg majdnem újra piál, mert állandóan P. szavaira gondol, hogy az még mindig szereti, de most már ott van R. is... akibe sztem még nem szerelmes, csak felejteni akar...
-mi lesz még... az öreg (még az erõszak elõtt) felhívja Dianát, hogy Max és A. ugyanaz a személy... nem mondja el, hogy õ Pedro... össze akarja õket hozni, de D. ezután hívja Maxot és a pasi akkor megy el hozzá, tehát az egész nem jól sül el... :S
-Lala rajtakapja Diego-t és Marfilt az ágyban, kidobja a nõt :D Diego bevallja, hogy csak bosszúból volt vele...
-Gaby szólni akar K-rõl és Sharonról, de azok kinevetik, hogy nincs bizonyítéka...
-közben Sharon L-re is rámászik, egyszer meztelenül ugrik be mellé a medencébe és le is húzza a pasi alsóját, pont jön Yolanda és Gaby, majdnem szörnyethalnak a döbbenettõl :D :P nagyon nagy :D L. zavarban van, hülye Sharon persze élvezi... bahh :S
-na mi lesz még... Max bizonyítékot akar Fionától a terhességre, a csaj gondban van, mert ugye kamu az egész...
-Diana látja Maxot Marcelával bizalmasan (kézfogás meg egyebek), és rosszul érzi magát, hogy a pasinak újabb nõje bukkant fel... szegény :S Max nyugodtan csajozhat, nincs elég a háremében, de ha Diana szexel Diego-val, az halálos bûn... :S Istenem, pasik... :S
kicsit se soviniszta gondolkodás :S
na asszem ennyi a lényeg...


este leírom még 160-ig, utána jövõ héttõl már ritkábban leszek, addig bírjátok ki azzal, amit eddig írtam ;) :D :P
de ha tudom, majd folytatom ;) már nem lesz sok utána, kb. 27 rész... :P