k.aliz123 2011 nov. 20. - 22:07:42
(1263/5883)
Igen napi nem tudom mért hetit írtam...
Én még lehet ebbe is belefogok :/
8/10
suxel 2011 nov. 20. - 21:47:58 8/10
(1262/5883)
Ne kövesd már Alicante példáját, nehogy lelépj nekem te is. És igen, van igény a spoilereidre!
Timike1980 2011 nov. 20. - 21:37:07
(1261/5883)
Nem heti egy, napi egy. Be is halnék, ha heti egy rész lenne :)))
Neli 2011 nov. 20. - 21:34:49 Előzmény csikosi
(1260/5883)
nem muszáj olvasni, ott van, hogy spoiler...
aki nem akarja tudni, ne nézze meg...
azért írtam, mert kérték, most megint el kell ezt játszani? :S
a többséget érdekelte... de ha mást is zavar, nem fogok írni, nem gond...
k.aliz123 2011 nov. 20. - 21:18:44 Előzmény suxel
(1259/5883)
Áhhh szakadok ezen a Cami-Cami-Camikazén :DD
k.aliz123 2011 nov. 20. - 21:12:46 Előzmény Timike1980
(1258/5883)
Heti egy áhhh nem tudom hogy fofom kibírni :((
k.aliz123 2011 nov. 20. - 21:11:18 Előzmény Neli
(1257/5883)
Úristen nagyon izgalmas lesz :) és várom a következõket is. Kíváncsi vagyok a Kike-Gaby-Larry 3-s dolgaira!!
offtopic
csikosi 2011 nov. 20. - 15:02:56
(1256/5883)
MÁR MINDENT ELMONDTÁL KÖSZI!
Timike1980 2011 nov. 20. - 13:27:00
(1255/5883)
Köszi Neli, nem csalódtam! :)

De tényleg kíváncsi leszek, mennyire vágják majd meg õket! És még rosszabb, hogy napi 1 részben kapjuk majd.
8/10
suxel 2011 nov. 20. - 12:45:44 8/10
(1254/5883)
Arra mindenesetre kíváncsi leszek, hogy a részek mennyire lesznek megvagdosva, mert azért ebben vannak jóval brutálisabb jelenetek a Fedora-Octavia múltkori bunyónál.
10/10
Adry87 2011 nov. 20. - 11:27:34 10/10
(1253/5883)
Köszi az újabb adagot, nagyon érdekes részek lesznek.
Neli 2011 nov. 20. - 06:09:07
(1252/5883)
elnézést mindenkitõl, késõre nyúlt ismét a nézés, de hoztam újabb 5 részismertetõt (jó lesz megint :P) ;) :P
íme:

SPOILER

106:

-Gaby kapja telón a hírt, hogy Larryvel elváltak, aztán L. is (az ügyvéd hívja õket)
-Paco és Rodrigo gyûrûjében Sirály kissé feszeng, Paco szemrehányást tesz neki… de milyen alapon… õ hagyta el a csajt… bár az is kapcsolhatott volna elõbb, de akkor is…
-Max el akarja venni D-tól a kicsit, Diana kivan, azt mondja, ha Max háborút akar, megkapja...
-Gaby picsog, hogy L-lel már semmi nem köti össze, sose látja többé blabla…
-L. Renének magyaráz, szomorú… elmondja, hogy ha végzett a soris szerepével, elutazik, René hitetlenkedik, hogy akkor mi lesz az esküvõjével, számítana L-re… L: én vagyok a legidiótább pasi :D hát öhm… :D ezt most cáfoljam? :D

-Sirály zaklatott Paco miatt, megint iszik... Lalának magyaráz... Lala: Rodrigo nagyon jóképû... :D Sirály: úgy látod? :D nem figyeltem meg, már évek óta ismerem... :D aha... :D :P Lala: nem tetszik? :D kezdd újra az életed, ne szenvedj örökké Paco miatt... Sirály nem szól, lala elmegy, Sirály újra úton a pohárhoz... :S
-na a doki uncsitesójának felesége lelép vmi ürüggyel, tuti Maxhoz megy... elég jól elflörtölgettek a múltkor telón... :S
-Max bemegy Dianához... békülékenyebb hangot üt meg... sajnos nem lehetünk együtt, ahogy szeretnénk, de ne a gyerek szenvedjen ettõl... ezt a pasit már nem tudom hova tenni... Marfil telózik... Max rövid úton lerázza :D
_Kike nyáladzik... mindjárt tekerés... elõtte: igazán hozzám akarsz jönni, mert azt hiszed, szeretni fogsz? azt akarom, hogy felejtsd el Larryt, és szeress engem... Gaby hülye szövege... nem vagyok rá kivi... elkezdi: a történetemnek L-vel itt vége, befejezõdött :D kis naiv :D
- múmia-Debora azon virul, hogy Bruna halott, a titka nem derülhet ki, hogy õ, D. él...
-na Diego durcizik Nanycre, a csaj megbántódott, el akar menni, Diego rögtön átvált nyájasba és visszatartja, bocsáss meg... :S bahh :S azta... :O csók... :S :O de pofátlan, kihasználja szerencsétlen libát... elõtte a csaj jó volt, Diego: keserû vagyok, azért voltam ilyen mogorva veled, bocsánat... Nancy: mert az akarsz lenni... :D na Silvita benyitott és meglátta õket, plusz azt, hogy Diego áll... :O húha... Silvita keresi Dianát... egyelõre nem találja...
- múmia-Deboráról elkezdik leszedni a kötést...
-Larry dumál Renéékkel... Yolanda: nagyon sajnálom a válásodat... én is, teszem hozzá... René: Gaby azóta szenved, hogy elvetted... Yolanda: Gaby rengeteg lehetõséget adott neked... te Pilaroztál... :D ezt már csak én teszem hozzá... :D
-na Silvita berontott Dianához... :P :D a férjed becsapott, tud járni... :D :P húha :P :D
-Octaviát meglátogatta Max leendõ nõje... pff bahh :S olyan rusnya... :S elkezdi nagy büszkén, rengetegszer megcsaltam a férjemet... csak ilyen kis jelentéktelen kalandok voltak... no comment...
-Diana nem hisz S-nak, S. gyõzködi, elrohannak... befut Max... otthagyják :D
- múmia-Debora enyhén heges, üvölt: szörny vagyok! szörny vagyok! :D
-Octavia mesél Dianáról a nõnek (Fiona egyébként)... azt akarja, hogy Max a nõvel legyen, vagyis a nõ és O. segít neki, azt akarják, Max felejtse el D-t...
-Larry bemegy Gabyhoz a cégbe :D :P G. kb. szétolvadt, ahogy ránéz :P :D
-Diana dühösen faggatja Diego-t: valld be, tudsz járni? :D Diego persze tagad... jobban hiszel S-nak, mint nekem, a férjednek? hát öhm, hogy te milyen férj vagy meg milyen nem, abba most ne menjünk bele... S. folytatná tovább, hogy még mit látott, gondolom, a csókot akarja mondani, de Diego ráüvölt: fogd be! :D sértegeti... csak azért vagy itt, mert a feleségem olyan hülye, hogy befogadott... de ami engem illet, zavarsz... S. esküdözik, hogy igazat mond, de inkább kirohan... Diego tovább hazudozik... Diana megunja: hagyjuk úgy a dolgokat, ahogy vannak... és elmegy...
-Larry: mihez kezdesz az életeddel? Gaby: férjhez megyek... és te? visszatérsz Pilarhoz? Larry: soha! :D khmm... :D kimegy... Gaby bõg (de liba :S): mindig téged foglak szeretni... :S szeretlek... :S bahhh, de uncsi már :S
- múmia-Debora megszökött...
-jaj ne, Fiona bemászott Maxhoz... :S Maxnak nincs ellenére, hogy meglátogatta a nõ... :S elkezdi a csaj: megõrültem azért, hogy láthassalak... Max: mit szólnál, ha elmennénk kajálni? mire a nõ: inkább emlékeztess, milyen a csókod... :S és nekiesik... :S nézni se bírom... :S
-Diego elkapta Silvitát, szorongatja, hogy hallgasson...
-Diana közben megosztja a kétségeit Gabyval Diego-t illetõen, nem tudja, mit higgyen... elkezdi ha mégis tud járni, elhagyom... :D
-Fiona flörtöl... tekerés...
-Diego folytatja S-nak: ha újra elõállsz azzal, hogy tudok járni, esküszöm, képes vagyok... és ekkor ki jön be? :P sajna nem Diana, de Sirály :D :P ledöbben: te tudsz járni? :D jé :D :P Silvita elmeséli, hogy D. fenyegette, Diego már ugrana, de Sirály védi S-t... Sirály: magyarázatot követelek :D vége


107:

-Diego ideges: nézd, Sirály, megmagyarázom... :D elkéstél :D
Sirály nem kivi rá :D :P
-Fiona... tekerés...
-Silvita: biztos régóta titkolja az igazat D. ... Diego leüvöltené, de Sirály leállítja :D :P beszélj, Diego :D :P D. belátja, hogy vesztett: jó, igaz, egy ideje tudok járni... Sirály: miért nem mondtad? Diego: Diana akkor elhagyott volna... bejön Diana, végre látja :D Diana: miért nem mondtad el? Diego: na mit gondolsz? hogy ne hagyj el... de szánalmas... :S hehe, Sirály kidobja :D Diego: nem teheted ezt velem :D még szép, hogy naná :D :P elkezdi keresek egy ügyvédet, hogy elváljatok :D Diana Diego-nak: takarodj, többé nem akarlak látni :D :P
-hehe, René el akarja mondani mindenkinek (fõleg Maxnak) az esküvõt, Yolanda megijed, kéri, hogy ne most :D :P halasszuk máskorra :D de Max erõsködik, ezért René elmondja :P :D
-Diego összepakolt, mindenki lent várja... Dianának: ne gondold, hogy ilyen könnyen mwgszabadulsz tõlem, nem megyek bele a válásba... höh, még neki áll feljebb :S Sirály: ne fenyegesd a lányomat :P Diego: nagy hibát követsz el... azzal, hogy engem kirúgsz innen, Dianát Max karjába taszítod... Sirály: akkor sem fogom megengedni, hogy a lányom ilyen hazug és cinikus férfi felesége legyen! :D :P végszóra befut Caramelo is: Diego, te tudsz járni? :D Diego eltakarodik, Nancy bõgve elfut a szobájába... jaj szegény liba... :S Caramelo: vki elmagyarázná, mi történik itt? nem értek semmit :D :P
-René magyarázkodik Maxnak, aki örül :P ölelés: bácsikám-unokaöcsém :D :P Marfil gonoszkodik...
-Diego hazament az anyjához, aki kb. kõvé dermedt... szegény Lala, kijut neki... Diego durván beszél vele :S bejön pancho, kiderül, hogy õ is tudta, Lala kifakad: mit vétettem, hogy ilyen fiaim vannak??? már nem az vagy, az a nemes és jó fiú, aki voltál... nem ismerlek... bõg... kimegy... Diego: ha Silvita azt hiszi, megússza, téved... és te segítesz, Pancho...
-Silvita elbújt és hívja telón Maxot, hogy elújságolja a híreket :P Max nagyon örül :P de akkor mi a halált akar attól a rusnyaságtól?? :S
-Max a gyár parkolóházában... Pancho követi, hívja Diego-t... ennek nem lesz jó vége... :S
-Paco közben kiakad, hogy Sirálynak új pasi bukkant fel az életében... :P magadnak kerested... :P
-Max-Diana békülgetés, bejön Marfil... :S oltogatja Dianát...
-LG véletlenül talizik :P G. ideges, el akar menni, L. visszatartja :P remélem, Kike meg fogja adni azt a boldogságot, amit én nem tudtam... öhm, no comment inkább... Gaby, mindig szeretni foglak :P ez már jobb :P hülye Gaby elkezdi: jóképû vagy, biztos fogsz találni egy szép színésznõt, aki belédszeret... :S bahh idióta :S larry: sose fogok mást szeretni :P öhm khmm :P
-bahhh, Pancho lelõtte Maxot... :O :S most jön a rablás és a kínzás :S ajaj :S hoppá, Caramelo látja, ahogy P. elviszi Maxot... Diego közben sík ideg...
-Lala bemegy Dianához...
-Pancho beszámol Diego-nak, hogy elvitte egy biztos helyre Maxot... Diego mérges, nem akarta, hogy Pancho bántsa Maxot, mert õ akarja... :S hoppá, Max kikötözve egy raktárban... :S jön Diego... Max merõ vér... :S börtönben végzed, Diego... D.: na ne mondd... Max: szemét vagy... küzdjünk meg úgy, ahogy a nõkért szoktak, ne legyél gyáva... Diego egy összetekert vastag kötelet szorongat ördögi vigyorral... :S vége


108:

-Caramelo tipródik: ha hallgatok, Max élete veszélyben lesz... de ha beszélek, a férjem börtönbe kerül... mit tegyek? súgnék, de úgyse értenéd...
-Diego: szenvedni fogsz... tönkretetted bennem a jó embert, aki voltam... elvetted Diana szerelmét, az egyetlen nõét, akit szerettem... Max: beteg vagy... õrült, megszállott... Diego: gondolj, amit akarsz, nem érdekel... most megfizetsz... és veri a kötéllel Max hátát :S Max elég rémesen néz ki, Diego egyre veri, dõl Maxból a vér... :S Max: gyáva vagy... Diego dumál és egyre veri, már az arcába is csap... :S Max üvölt, hogy ölj meg... Diego: nyugalom... vmit dumál a patkányokról, hogy majd biztos megeszik... :S
-Diana Sirállyal dumál, S.-nak nem tetszik, hogy Max ott dolgozik... Diana: nagyon szerelmes vagyok Maxba :P Sirály mérges: azt akarod mondani, hogy ki akarsz békülni vele? nincs méltóságod? megint jön az Irazabal-szövegével... :S Diana: szeretem õt, mama, értsd meg... Sirály: csak a holttestemen át lehetsz vele boldog!
-Marfil bõg L-nek...
-Caramelo beszél Lalával... elmondja, hogy elrabolták Maxot... Lala: ki volt, láttad? Caramelo kínban nyögi: Pancho... Lala sír, nem akarja elhinni, hogy Diego ilyen lett... ugye C. biztos összerakta a képet... idõnként képes rá :D :P
-Diana mondja G-nak, hogy harcolni akar Maxért, szembe is fordulna ezért Sirállyal... kicsit késõ, aranyom...
-Lala számonkéri Diego-t...
-Max Pancho-nak: hogy lehetsz ennyire kegyetlen? hát öhm... :D te is naiv vagy? :D ej :D Pancho fegyvert fog rá... Max próbálja gyõzködni, de Pancho eleve csak ijesztgette... fix, mert tudja, hogy Diego akarja elintézni Maxot... :S az totál kész szerencsétlen :S
- múmia-Debora beállít Isabelhez parókában, napszemcsiben, kendõben... Debora most tudja meg, hogy Andres halott... Isabel ki akarja dobni Debora-t... az gyõzködi, hogy ne...
-Sirály megint piál, Diana próbál beszélni vele Maxról... beállít Marfil...
-Pancho továbbra is fenyegeti Maxot, jön Diego...: hagyj egyedül, Pancho... Diego is fegyvert fog Maxra: azt akarod, hogy öljelek meg? oké, most rögtön véged... és vége


109:

-Max provokálja Diego-t, az végül nem lövi le, mire Max: még gyávább vagy, mint gondoltam... :D
-Diana veszekszik Sirállyal, vagyis inkább Sirály mérges, Diana próbál békülékeny lenni, de Sirály egyrészt piás, másrészt nem hat rá észérv, agresszív... elkezdi kidobja Dianát a gyárból, ha kibékül Maxszal... Diana: ha ezt kell tenned, rajta... Sirály kidobja... holnaptól én leszek az elnök, és elsõ dolgom lesz Maxot kirúgni...
-Max: ha nem ölsz meg, majd én téged... Diego szó nélkül sarkon fordul... Max: gyere vissza, te gyáva! esküszöm, ezért megfizetsz!
-Sirály Rodrigo-val piál, dumálnak... már jobb kedve van...
-Pancho szövegel Maxnak... Diego visszajön... vmivel megzsarolta Maxot, de nem értettem...
-Fiona talizott Dianával...
-Silvita leüti Octaviát, nagyon nagy (hogy kivihesse Paolát) :D O. elájul :D Silvita aztán elüt vkit, vele van Paola is...
-Max sztem lázas, egyre csak Dianát szólongatja...
-hoppá, Laláék elmondják Dianának, hogy Diego-ék elrabolták Maxot... Diana elmegy Diego-hoz... Diana egybõl a közepébe... Diego: miért jöttél? Diana: könyörögni, kérni téged, hogy engedd el Maxot... Diego: oké, de cserébe azt kell mondanod neki, hogy az enyém voltál (=szexeltünk)...
-Paco megtalálja az ájult Octaviát...
-Diego szövege után vége (megzsarolta Dianát)


110:

-Diana kiabál: szemét vagy, nem érsz semmit! Diego: igen, persze, de te se vagy jobb... Diana: mi van Maxszal, bántottad? Diego: nincs baja, de nincs is jól... Diana könyörög... Diego megint zsarolja...
-Paoláékat lecsukják a gázolás miatt...
-jujjj, Pancho a cégnél összefutott a travival :D :P ez jó lesz :D :P hátulról látja, nem tudja még, hogy az :D :P rögtön letámadja :D :P aztán kopp, elszörnyed :D :P mikor a travi megfordul :D :P te férfi vagy! :D a travi: a természet apró tévedése... :D de belül isteni nõ vagyok :D haláli :D :P
-Diego elrángatta Dianát Max elé, de bekötötte a szemét... mármint Dianának... Diana rögtön csók Maxnak, mihelyt lekerül a kendõ :P
-Sirály már Gabyval is szívózik...
-Diego hagyja, hogy Diana leápolja Max sebeit... Diana ad Maxnak vizet is (Diego-ék eddig nem vitték túlzásba)...
-Octavia és Paco elmegy Paoláért a börtönbe...
-Pancho elmegy C-hoz, de az kidobja :D
-LG összefut a liftben, cukik :P
-Max: Diana, menj el, mielõtt Diego téged is bánt, jobb lesz így... ahhoz gyáva úgyis, hogy engem megöljön... na visszajött Diego... elrángatja Dianát Max elõl, épp csók lett volna... na és most kényszeríti Dianát, hogy hazudjon... :S szerencsétlen kénytelen azt mondani, hogy este együtt volt Diego-val... :S Max arca... :S
-Caramelo: mindig megbocsátottam, de a rablással túl emsszire mentél! rendõrséggel fenyeget, pancho: lejjebb a hangerõt... C: úgyis börtönben végzitek... P: meg ne próbáld... C: a hülye szerelmes C. meghalt, takarodj innen! nem akarlak többé látni! P: még nincs vége...
-jön Emilio, C. bõg...
-Max nem hiszi el a dolgot Dianának, de Diego magyaráz... Max erre keserû lesz és megint visszavált a tárgyalás elõtti üzemmódba, elküldi Dianát: tûnj el, ne érj hozzám... nem akarlak többé látni... eljátszottad, hogy tiszta és õszinte vagy, de nem vagy az, akinek hittelek... Diana bõg: miattad tettem, hogy közel legyek hozzád... Max elutasító... Diego élvezi: hallottad, Diana...
-Sirály csokrot kapott Rodrigo-tól :P
-Diego elrángatja Dianát, Max üvölt...
-Diana szemrehányása otthon Diego-nak: rossz és bosszúálló vagy... Diego: nem, igazságos... nem kommentálnám per pillanat... Diego: sosem tiszteltél mint férjedet... öhm izé, drágám, mit vártál, ha tudtad, hogy nem szeret?
-Rodrigo közeledik Sirályhoz :P
-Diana D-nak: sosem bocsátok meg... Diego: saját akaratodból jöttél hozzám... nem ezt érdemeltem... ismét nem kommentálnám... Diana: kérlek, engedd szabadon Maxot, és felejts el engem örökre... Diego szó nélkül elhúz, bevágja az ajtót... vége


folyt. köv. ;)

(hamarosan Gaby-Kike esküvõ, és szex Larryvel :P :D)
Neli 2011 nov. 19. - 22:11:50
(1251/5883)
:D igen, azért is határeset nekem, mert azért voltak beszólásai, de szerencsére tettei annyira genyák nem... :P
csak befolyásolható...
ez a Cami-Cami-Camikaze haláli, hangosan visítok :D :P
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 22:03:40 8/10
(1250/5883)
Silvitat nem tartom gonosznak egyáltalán, csak megy Cami-Cami után, mint egy Camikaze! Azért nem soroltam ide. Viszont az ostobaságával még überelli a kedvenc Camilankat is. Szegény nagyon bolond. :D :D
Neli 2011 nov. 19. - 21:54:39
(1249/5883)
tegnap nem tudom, vártátok-e a cuccot 110ig, akartam írni, de aztán álmos lettem... ma viszont még várható 106-110ig egy kis beszámoló ;)
a kép pedig örülök, hogy tetszett ;) :P
azt, hogy reálisan (sorinál szinte lehetetlen :D :P) hogy írnám meg pl. én a cuccot, hát most nem tudom, de a logikátlanságokat tuti mellõzném... :D itt kicsit nagyon elfeledkeztek dolgokról... :D :P
Neli 2011 nov. 19. - 21:42:27
(1248/5883)
jajj és kihagytam az örök favoritomat: Pancho!!! :D :P
Neli 2011 nov. 19. - 21:41:59
(1247/5883)
sztem a tökéletes alanyok erre: Camila és Silvita :D :P utóbbi változik, de Camila irtó hülye :D
a doki néha... :D :P Debora idegesítõ, õ is...
Asamy Seira 2011 nov. 19. - 21:20:53
(1246/5883)
Ha annyira nem tetszik amit írnak miért nem mész el te polipférfi?
Miért egy ártatlan topicoló menjen el helyetted?
Csak azért mert szerinted régimódi?
Szerintem meg inkább te vagy lemaradva pár évtizeddel!!!!
k.aliz123 2011 nov. 19. - 21:20:41
(1245/5883)
Camilaval és Deborával én is egyetértek és én még Brunát is ide venném. Nekem Ignacio az aki határon mozog.
Kike és Pilar szerintem nem hülyék nagyon jól kitalálták a dolgot amit nagyon jól véghez is visznek. Szerintem õk azért elég agyafúrtak.
:DD
8/10
suxel 2011 nov. 19. - 20:41:53 8/10
(1244/5883)
Camilaval kezdeném a sort, de ott van Debora is (Marfilt szándékosan nem említem, mert õ szerintem meggondoltabb, szerintem õ sokkal okosabb és rafináltabb - nem a hülye szõke). Bruna a határon mozog. Ignacio is az. Kike-Pilar.
Túlzásba azért nem estem, láthatod. :P :P