Neli 2011 nov. 21. - 15:47:39
(1283/5883)
;) :D :P
örülök :)
nincs mit :)
folytatás ma ;) :P
Neli 2011 nov. 21. - 15:46:56
(1282/5883)
;) :P
ma újabb adag várható (116-120), valamikor este majd ;) :P
nem fogok unatkozni, úgy érzem... :D :P
max. ha Kike és Fiona meg ezek lesznek, de ott majd tekerek... :D :P
Neli 2011 nov. 21. - 15:45:28
(1281/5883)
:D ;) :P
semmi gond :)
köszi :)
Neli 2011 nov. 21. - 15:44:22
(1280/5883)
:D köszi szépen, ahogy mindenkinek :) :P

SPOILER

igen, Fionával kezdtem, vele kezdõdött a rész, és már korábban is megjelent, asszem a 103-ban jön... :S
(vagy említésre érdemesnek ítéltem... ja vele kezdték, mert az elõzõnek azzal lett asszem vége, hogy a férjével vitázott...)...
váltogatva megyek, hol a nyitást írom (ha fontos dolog történik), hol azt a momnentumot, ami érdekel/érdekes lehet... de a teljes részt nem mindig írom le, az összes eseményt, meg említésre érdemes idézetet, maradjon valami új is ;) csak amit fontosnak ítélek, azt hagyom benne...
haladunk a még izgalmasabb (lehet ezt még fokozni? :D :P) események felé, most jön majd a tûz és a szökés... :P hamarosan pedig felbukkan Alejandro is, ismertebb nevén Maxi Maxi... :D :P

egyébként ezen megint hangosan röhögök, "Shrekné asszonyság" :D :P tényleg kicsit dromedáralkat lett a drága... :D absz. nem szép, bár mûnek nem nevezném, de nem tetszik... yt-on is mindenki kivan tõle, kövérnek meg öregnek titulálják... :D :P
egyébként ismertem korábbról, akkor még más volt... gonosz évek :D :P
k.aliz123 2011 nov. 21. - 15:42:48
(1279/5883)
Én is csatlakozom a többiekhez. Annyira jó ezeket olvasni így még jobban várom a részeket hogy vizuálisan is lássam a történetet.
Max-ot annyira sajnálom :( Sirálytól a falra mászom. És Gaby meg Larry áhhh...örülük hogy végre megtörtént aminek meg kellett, de a Kikével való házasság abból még sok bonyodalom lesz és minek kellett??
A lényeg hogy nagyon várom a folytatást :))
k.aliz123 2011 nov. 21. - 15:20:46
(1278/5883)
Úristen most látom hogy elküldtem 3szor hoppá bocsi :DD
Timike1980 2011 nov. 21. - 13:10:58
(1277/5883)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz! :) Élmény olvasni. De ez nem titok, már többször is kifejtettem. Úgyhogy köszi sokadszorra is Neli! :)


Ja, és bahhh :))))))
8/10
suxel 2011 nov. 21. - 10:07:07 8/10
(1276/5883)
Láttam Neli, hogy a 111es részben Fionaval nyitsz. Na mondom Shrekné asszonyság nagyon elkerülhette a figyelmemet, mert gondolom nem itt ugrik elõ s látom már a 106-osban felbukkan.
Amúgy jók ezek a spoilerek, mert mintha elõbb látnám egy tömör jegyzetben, mintha olvasnám, aztán pedig látnám a filmes megvalósítást. Nagyon jó Neli, csak így tovább. :D :D :D
8/10
suxel 2011 nov. 21. - 10:02:48 8/10
(1275/5883)
Ildimix megnyugodhatsz, Emilio meg fogja lelni a boldogságot a film végén!
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 21. - 09:37:15 9/10
(1274/5883)
Sziasztok!

Nagyon izgalmas lesz még ez a sorozat! Már alig várom a folytatást! Sajnálom, hogy jövõhéttõl csak 1 részt fognak leadni! Neli amikor a spoilereket olvasom olyan, mintha 1 regényt olvasnék. Nagyon jól fogalmazol. Várom a folytatást! Nekem a kedvenc szereplõm Emilio, remélem a film végén megtalálja a boldogságot!

Üdv: Ildimix
Neli 2011 nov. 21. - 05:08:23
(1273/5883)
újabb adag ;)

SPOILER

111-115:


111:

-Fiona közli a férjével, hogy mást szeret és vele akar lenni... nem kell hozzá nagy ész, hogy rájöjjünk, kit... :S nem kommentálnám...
-Diana telón azt mondja Yolandának, Max melóügyben elutazott, Marfil és ott van és dühös...
-Diana szenved, hogy elvesztette Maxot a hazugság miatt... bocsáss meg, Max, hogy becsaptalak... eközben max kikötve szintén szenved (naná), bõg, hogy hogy voltál képes elárulni, Diana... meg Diego, esküszöm, megöllek... Diego nincs ott... legalábbis nem reagál, mert a következõ snittben már ott ül, kicsit távolabb... nem tudom, hallotta-e, de akkor biztos reagált volna... mindegy, ugorjunk...
-Sirályt gyõzködi Rodrigo, gondolom, hogy fogadja el... Sirály húzódozik... na de hoppá, megtörténik az elsõ csók... :D :P
-Diana hívja Diego-t, könyörög, hogy engedje el Maxot... hehh, ez a pofátlan disznó elkezdi, térjen vissza hozzá a csaj... :S elvileg ez a feltétel, de nem vagyok benne biztos...
-Diana elkezdi D-nak, szörny vagy... mire Diego: te tettél azzá... és leteszi... :S Diana bõg: Max, szerelmem...
-Max: ki kell jutnom innen... Diana nevét ismételgeti... sosem bocsátom meg, amit tettél...
-hoppá, Diego-ékhoz befut a rendõrség... Lala még nem nyitotta ki... Diego megijedt... naná... rögtön rátámad az anyjára: te szóltál nekik? képes voltál? szegény Lala tiltakozik... Diego egybõl: tuti Diana volt... és menekülõre fogja, közben továbbra is kopogtatnak... hoppá, Diego visszajött egy pisztollyal, és mondja az anyjának, nyissa ki...
-Maxot kínozza Pancho, ételt tart elé... nem tudom, tényleg akart-e adni mondjuk vagy csak elhúzza a mézesmadzagot, mindenesetre Max óvatos, közli, hogy nem kell tõle semmi, se Diego-tól, inkább öljék meg... ha jól vettem ki... Pancho elviszi a kaját, hogy akkor megeszi õ, Max utánaszól vmit, nem értem... persze biztos éhes, de nem kap...
-Silvitát kihozza Emilio a börtönbõl...
-Diana babázik :P
-Fiona beállít Maxékhoz, Larry nyit ajtót... ehh, ez bõrönddel jött, elhagyta a férjét, be akar cuccolni, Maxot keresi... kopp :D
-Diego fegyverrel a kezében várja a rendõröket... de mire bejönnek, elteszi... aztafene, ennek mekkora mákja van... :S Pancho-ért jöttek, a bigámia ügyében, Diego megkönnyebülten felsóhajt... :S
-Paola ki akar menni, Octavia nem hagyja...
-Fiona megtudja, hogy Max „elutazott”... erõsködik, hadd maradjon... :S hehe, beállított Marfil :D :P
-Caramelo hívja Dianát... az elmeséli az egész sztorit...
-a rendõrök elmennek, Lala bõg, milyen fiai vannak...
-Diego hívja Pancho-t, hogy beszámoljon a rendõrökrõl...
-Larry befogadja Fionát... Marfil dühöng :D :P
-Paola felhívja Pancho-t, kiderül, hogy Octavia és Paco szólt a rendõrségnek... Paola figyelmezteti Pancho-t, vigyázzon... és hogy keresse meg, Pancho hárít...
-Fiona férje bemegy balhézni a céghez, Maxot keresi, Dianával fut össze... vége


112:

-Marfil balhézik Fionával...
-húha, Diana és Caramelo megtalálták Diego-ék búvóhelyét (gondolom, követték Diego-t vagy ilyesmi, Pancho nem nagyon mozdult ki, Diana szeme meg be volt kötve, mikor odavitték)... berohan, hogy kivigye Maxot... az kb. félájult... Dianának: miért jöttél? Hogy kivigyelek... Max csapdának hiszi... nem tudom, mit higgyek rólad... Diana: sose árultalak/árulnálak el... Diana vonszolná, Max alig bír menni... hoppá, befutott Diego, leadott két lövést...
-Kike bemegy Gabyhoz... tekerés... utolsó mondat: házasodjunk össze 3 nap múlva... nem kommentálom...
-na Diego... nem sérültek meg szerencsére... Pancho kint vár, jön a rendõrség... Caramelo bõg, hogy jaj Pancho...
-Diego provokálja Maxot, letette elé a fegyvert, hogy tessék, ölj meg... Diana tiltakozna, de Max nem hallgat rá, csak azt hajtoghatja, hogy Diana elárulta... bokszot akarnak... :D
-Caramelo kiabál Pancho-nak, hogy adja fel magát...
-Pilar elment L-hez... megpróbállak elfelejteni... máris meseóra lenne? tudod, ki hiszi el...
-Paco megkérdezi K-t, miért akarja elvenni G-t, ha tudja, hogy az nem szereti... mire K: de én szeretem, ez elég... álmodozz csak, szemétláda... :S
-Gaby igent mondott, azt hiszem, tekertem, de most Sirálynak nyávog, hogy neki több idõ kell, persze Sirály kapacitálja, ne agyaljon...
-Larry elmondja P-nak, hogy Gaby férjhez megy, mire P: sajnálom, próbáld visszahódítani... elmenne, elksözönt, mire Larry visszatartja: maradj... bahhh, agy a fiókban... :S
-Diego kénytelen menekülni, Max mondja, hogy menj, egy nap még találkozzunk és rendezzük a dolgainkat... Diego elfut, Max elájul...
-Pancho megadja magát, lecsukják... Caramelo bömböl...
-Gaby Emilio-nak önti ki a szívét, legalább vkivel õszinte lehet... mert az anyja, hát minden, csak nem anya... :S Gaby mondja, hogy nem képes megvédeni magát az anyjával szemben...
-Max magához tért, de el akarja küldeni Dianát: hagyj békén... Diana elmondja az igazat, de Max nem hisz neki... mily meglepõ... befut Caramelo, elmondja a híreket, Max nem akar Dianával menni, C-val megy... Diana bõg...
-Max kórházban, Diana bemegy hozzá, megpuszilja...
-Diego hazament...
-mindenki a kórházban...
-Paco elmondja O-nak, hogy Pancho börtönben van végre, O. számonkéri, miért találkozott Sirállyal (együtt kajáltak)...
-Diego találkozni akar a dokival, felhívja... vége


113:

-mindenki Maxnál a kórházban... kicsit jobban van...
-Diego a dokinál... szövetséget akar Dianáék ellen, hogy ne legyenek együtt Maxszal... most, hogy Max kórházban van, gondolom, ezzel nagyban összefügg... a doki bejuthat hozzá... be is ment... beletölt vmit az infúzióba, fecskendõt vett elõ... ajaj :S most lesz az, hogy elkezdik megõrjíteni, aztán késõbb a diliház, majd a tûz... onnan pedig a bosszú...
-a doki hívja Diego-t, hogy megvolt az elsõ lépés...
-Marfil Maxnál... magához tért a pasi, enyhén zavart... nem ismeri fel Marfilt, elkezdi meg akarsz ölni, mindenki meg akar, Diana, gyere... csak te tudsz segíteni... rohamot kap...
-Marfil elmegy Diego-t számonkérni a rablásról... na ennek vajon mi lehetett az elõzménye? Elkezdi megtiltom, hogy bármit is tegyél a megkérdezésem nélkül... mire Diego: nem vagyok a bábud, te nekem nem tilthatsz meg semmit... :D :P ki akarja dobni... hoppá, hirtelen megcsókolta... Marfil nem rögtön, de viszonozta... na akkor innentõl lesznek szeretõk...
-Yolanda elmeséli Dianának, hogy Max láthatóan zavart... enyhén szólva...
-a doki megint beoson Maxhoz, tovább mérgezi... :S elmenet röhög... :S
-Sirály randizik Rodrigo-val :P 2. csók :P
-Max megint rohamot kap...
-Kike gyûrût visz G-nak... tekerés...
-Diana bemegy Maxhoz, elszörnyed az állapotán... másik doki: Max megõrült...
-Diana újra ápolónõ akar lenni, gondolom, Max miatt... vége


114:

114:
-a kórházban mindenki kivan Max miatt...
-Sirály beviszi Gaby ruháját, esküvõ... a menyasszonynak rendkívül sok kedve van hozzá :D
-Diana közli Sirállyal, hogy otthagyja a gyárat... veszekednek, Sirály annyira kiakad, hogy megint a pohárhoz nyúl... :S
-Max Larryt se ismeri fel... Dianát akarja látni...
-Octavia berohan Maxhoz... jé, eszébe jutott a fia?
-Maxot rábízzák egy idõsebb nõvérre, asszem most viszik a diliházba... :S ajaj szegény :S
-na megkezdõdött az esküvõ... és igen, beront Larry :D :P anyakönyves: vki ellenzi ezt az esküvõt? L. megszólal: én! :D :P Gaby, te nem mehetsz férjhez! :D :P te csak az enyém vagy! :D :P de akkor mi a fenét akart azzal, hogy Pilar maradj??? :O :S mindenki lefagy, Gaby szenvedve-olvadva hátrafordul... :P Kike pofája egy tanulmány :D :P
-Gaby rögtön szaladna, de Kike lefogja... :S Sirály azonnal pattog, hogy dobják ki innen L-t... nem akarok itt egyetlen Irazabalt se! mire L: ebben a pillanatban nem vagyok Irazabal... most a lánya igazi szerelme vagyok, az egyetlen, akit õ szeret... :P :D hát ez ütõsre sikeredett :D :P
-Maxot beviszik... a nõvér, mikor mindenki elment, szenyázik Maxszal... na bejött a szobatárs, az öreg fickó, aki majd a segítõje lesz Maxnak... hehe, elkezdi: tudod, hogy ez egy diliház? :D itt õrültek vannak... :D és röhög... :D
-Sirály kidobná L-t, K-t úgy kell lefogni... :D :P
-O-ék már elektrosokkról tárgyalnak... :O :S szegény Max... :S
-na Max ismerkedik az öreggel, kicsit nyugodtabb... bemutatkozik a fickó, de mikor megkérdezi Maxot, hogy hívják, az azt mondja, nem emlékszik... :S az öreg Maxot unokájaként kezeli :P kezet nyújt: bennem megbízhatsz, nagyon jó barátok leszünk... :P aranyos :)
-na az esküvõi balhé folytatódik... Gaby hagyja, hogy L. mindenkivel balhézzon, eddig kb. csak állt... most odamegy bõgve, hogy jobb, ha elmész, L. tök keserû... légy boldog... és elmegy... :S Sirály: folytassuk... :S
-Paola és Paco veszekednek...
-Yolanda sír Max miatt, René vigasztalja... :P elhalasztják az esküvõt...
-na vége az esküvõnek, összeházasodtak G-ék... :S nézni se bírom... :S csók brrr :S Sirály rögtön, legyetek nagyon boldogok... :S nem minõsítem... :S
-na most jön a legjobb rész :P : Gaby hívja L-t, hogy látni akarja :P futnak egymás felé, L. felkapja G-t, csók :P ezt imádom :P
-Max totál zakkant, Diana nevét ismételgeti, de már nem tudja felidézni, csak puszta név neki... szerencsétlenkém :S
-Sirály és Diana veszekednek Max miatt...
-Larry felkapja G-t, ezzel van vége :P


115:

-Diana elmegy a diliházba nõvérnek, elmeséli az okait: Max...
- Gaby-Larry romantikáznak :P
-Sirály piál, dühös, Kike dühöng, hogy Gaby lelépett :D :P
-LG sex on the beach :P :D végre :D :P
-Diana látni akarja Maxot... az nem ismeri fel... :S õrült vagyok? :D hát öhm... :D Diana: nem, csak segítségre van szüksége... Max: hogy hívnak? Diana... Max: ne csapj be, te nem vagy Diana, az én imádott Dianám... D.: persze hogy én vagyok, Diana, a te Dianád... és mindig itt leszek, hogy újra emlékezz, hogy meggyógyítsalak... :P Max nem igazán hallja...
-Marfil elmegy Diego-hoz... D.: te nem azért jöttél, hogy megigyál velem vmit, te a csókomat akarod... csók... no comment...
-a doki újabb mérgezése... :S hoppá, nem jön össze, Pedro, az öreg felébred és fellármázza a kórházat :P a doki elfut...
-Sirály tök piásan balhézik Dianával, fel is pofozza... :S
-Marfilék az ágyban... hazajött Lala :D :P nem buknak le, a fene... :S
-a dokiék a diliházban nem nagyon hisznek Maxéknak... a nõvér gyõzködi a dokit, hogy csak hallucináltak... :S késõbb szenyázza Dianát...
-Max kicsit tisztább... miért vagyok így összezavarodva? vége

folyt. köv. ;)
Neli 2011 nov. 20. - 23:30:46
(1272/5883)
köszi mindenkinek, jólesett :)
fogok még írni ;)

SPOILER

egyébként azon gondolkoztam, Max miért is akadt ki a Diego-s kamuszexen, ha egyszer Diana és D. házasok (páran kérdezték, én értettem... azért csak fájt neki...)...
sztem talán mert elõzõ nap kapta a hírt, hogy Diego-t kidobták és azt gondolta, végre szabad az út, a válást gyakorlatilag borítékolta... és erre azt kapja az arcába, hogy elõzõ este szexeltünk...
azért nyilván nem lehetett kellemes...
10/10
Milibindi 2011 nov. 20. - 23:21:53 10/10 Előzmény csikosi
(1271/5883)
Mi a többség várjuk és szeretjük Neli írásait! A SPOILER kifejezés pedig direkt azért van oda írva, hogy aki nem szeretné tudni mi fog történni az ne olvassa el, mindenki maga dnti el!
Légyszí ne kiabálj legközelebb Nelivel.
10/10
Milibindi 2011 nov. 20. - 23:17:46 10/10
(1270/5883)
Én is várom a SPOILEREIDET :D Ne törõdj a beszólásokkal, Te jelezted aki nem kiváncsi ne olvassa! Hidd el a többség örül és szereti az írásaidat!!
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 20. - 23:02:58 10/10
(1269/5883)
Neli annyira imádom az írásaidat és a stílust is amiben írod mindig nagyokat nevetek rajta kedvencem a kivi :)) mega a bahh ha nem haragszol ezeket énis használnám :P az ilyenekre pedig nem kell figyelni és pár oldallal elöbb már megmontuk neki hogy nincs igény a beszólásaira ellentétben a te irásaiddal ezt a fórumot se kötelezõ olvasnia mert szerintem ez itt egy nagyon jó társoság és nagyon sok spoiler-t beszélünk ki :P alicante-t sajnálom nagyon és remélem más nem fog így dönteni pár gonosz beszólás miatt :/ suxel: a cami.... nagyon tetszett :DDD nagyon jót nevettem rajta :P szóval visszatérve :P neli légyszives tartsd meg ezt a jó szokásod a spoilerekkel kapcsolatban :P és nagyon várom már a következõket :P
Neli 2011 nov. 20. - 22:33:19
(1268/5883)
:D köszi, ez jólesett ;) :D :P
akkor folytatom...
most megint izgis részek jönnek, 120ig el akarok jutni :P
nem biztos, hogy ma mind a 10 rész várható, de 5 valószínû... ;) :D :P
a többi holnap ;)
Neli 2011 nov. 20. - 22:31:47
(1267/5883)
:D :D :P köszi :D
nem akartam lelépni, az írást a spoilerekre értettem...
a részeket szándékomban áll továbbra is kommentálni, hacsak vkit nem zavar... ;) :D :P
k.aliz123 2011 nov. 20. - 22:10:44
(1266/5883)
Az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni. Van igény rá úgyhogy mi várjuk továbbra is és ezeket meg le kell sz*rni már bocsánat hogy ilyet mondok.
k.aliz123 2011 nov. 20. - 22:10:19
(1265/5883)
Az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni. Van igény rá úgyhogy mi várjuk továbbra is és ezeket meg le kell sz*rni már bocsánat hogy ilyet mondok.
k.aliz123 2011 nov. 20. - 22:09:34
(1264/5883)
Az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni. Van igény rá úgyhogy mi várjuk továbbra is és ezeket meg le kell sz*rni már bocsánat hogy ilyet mondok.