csancsy 2011 nov. 19. - 14:41:00 Előzmény Alicante
(1223/5883)
Hát, igen az összevissza házasodással egyetértek:) Bár sztem nem azt mutatják a soriban, hogy a házasság elõtti szex bûn, hisz Diana is hamar együtt lett Maxxal pedig nem házasodtak össze, sõt Max nõs ember... Meg Caramelo is együtt volt Panchoval már elõtte. Ezzel nincs is gond sztem. Ezt az ártatlanság dolgot (itt a lánytesóknál) általában minden szappanoperában elõhozzák:) Ez amolyan értéket képvisel a mai világban (hiszen mégsem azt mutathatják, hogy minden pasival összejön fõleg ha jó szereprõl van szó, és arról, hogy szerelmes a fõhõsbe) és teszi még szerethetõbbé a karaktert, persze ezt se kell túlzásba vinni (pl. hogy Diana még csak meg se csókolta soha Diegot-t vagy mikor Gaby teljesen beijedt az elején Larry-tól).

Sztem is túl sok az erõszak és a gonosz. Pl. Marfil/Debora ikertestvér dolog, teljesen felesleges, mindkettõ gonosz szereplõ, elég volna egy. Ennek az ikertesóságnak csak úgy van értelme, ha egyik jó, a másik rossz. Mondjuk Debora a gonosz és megöli Marfilt így szabad lesz Max, vagy csak simán Marfil lenne annyira jó, hogy elengedi Max-ot, nem kell ehhez még gyilkosság sem. Most úgy tûnik Marfil a gonoszabb, elõtte meg Debora volt rosszabb. Vagy pl. most tök jó lenne ha Debora és Diana összebarátkoznának a fogság alatt és Debora változna, legalább valamerre billenne a mérleg és lenne köztük különbség. Így nem is csodálom, hogy nem tudják megkülönböztetni, mert ugyanolyanok belsõleg is... Persze Brunának illene:)
polipférfi 2011 nov. 19. - 14:21:33
(1222/5883)
és nem bírja a szép férfi látványt
polipférfi 2011 nov. 19. - 14:20:07
(1221/5883)
amit még Dávid és Wiliám úrfi-t érinti õk nagyon is tehetséges szinészek .Itt nem veluk van baj hanem magácskával aki talán túl régimódi
polipférfi 2011 nov. 19. - 14:17:20
(1220/5883)
Alicante kisaszony a sok uzenet elolvasássa után rájottem hogy magácskának nem való a szappanopera mûfaj
Alicante 2011 nov. 19. - 11:58:52
(1219/5883)
Ott azért nincs ez az össze-vissza házasodás pláne szerelem nélkül csak úgy, mert ez a hobbyjuk!
A csajok sem szüzen mennek férjhez, mert bûn a házasság elõtti szex...ez már az 1900-as évek közepén sem volt divat. Úgy látszik a f.könyvíró burokban él, viszont nagyon jártas az erõszakban!
Na mindegy...nem kötelezõ a karakterekkel együtt szenvedni:-)
10/10
Milibindi 2011 nov. 19. - 11:15:48 10/10
(1218/5883)
Látszik ,hogy részben amerikai a sorozat ( venezuelai-amerikai koprudukcio) , ezért nem szoktam szeretni a mozi filmeket, de itt azért megjelenik a venezuelai vonal is ami szerethetõvé teszi a suk amerikaiakra jellemzõ erõszak ellenére.
Alicante 2011 nov. 19. - 09:21:25
(1217/5883)
Neli: ez már rosszabb egy horror filmnél, ennyi gonosz egyrakáson, mindenki Diana és a pici vesztét akarja!
A gonoszok meg ügyködnek büntetlenül....én arra lennék kíváncsi, hogy itt a topicban ti milyen f.könyvet írnátok egy olyan sorozathoz, ami közelebb van a valósághoz?
sorozatkedvelõ 2011 nov. 19. - 07:45:13
(1216/5883)
Neli! Köszi a spoilereket.
Más: engem zavar,hogy itt a gonoszok kõkemény bûnözõk,akik félelem és a lebukás veszélye nélkül ténykednek.
Orvos,mint emberrabló!?
Neli 2011 nov. 18. - 23:09:04
(1215/5883)
egy atlétás kép a rajongó(i)nak... ;) :P
Neli 2011 nov. 18. - 22:11:21
(1214/5883)
megvagyok 105ig (106-ban is jó lesz az elõzetes szerint, de egyelõre csak eddig néztem)... akkor írom ;)

SPOILER

101:

-Max ki akarja szedni B-ból az igazat, Diego persze akadályozná… Max nem mondta el még Dianának, hogy B. mit kért, de kénytelen…
-Isabel eteti a kicsit
-Max gyõzködi Dianát, ne tegye meg, amit B. kér, mert úgyse mondana semmit, csak meg akarja alázni… Diana be akar menni, hogy B. haldoklik, nem lesz más esélyük… nem hallgat Maxra… ha könyörögnie kell ahhoz, hogy visszakapja a babát és megalázzák, nem érdekli…
-Diego aggódik, mi lesz, ha B. beszél, Marfil is ideges, de reméli, õk nem kerülnek szóba…
-na Diana bement B-hoz…
-Paco próbálja megint gyõzködni C-t, menjen vele haza, C. persze nem akar…
-Paola is vak, Pancho velem van, mert szeret… Octavia elmondja neki, hogy Caramelo is ott van… Paola elfut…
-Pancho és C. találkozik, C. elmondja, hogy ott az apja, együtt elmennek vhova… mármint Pancho-val… Emilio messzirõl látja õket, kb. darabokban van a kicsi szíve… :P :S
„ez a szemét mindkettõvel játszik…” látja õket csókolózni
-E. kiszúrja a rohanó Paolát, aggódik, hogy meglátja C-t P-nal… Paco is látja Paolát…
hú, jó nagy balhé :P :D Paola odarohan C-ékhoz, hajtépés, együtt bezuhannak a medencébe
(a két csaj), E. meg Paco közben Pancho-t verik… :D :P aztán mind3an a medencében kötnek ki, össznépi banzáj :D :P
-a doki uncsitesója is felbukkan, úgy látom, a felesége lesz Max leendõ köztes nõje, persze még nem most (nem fognak még találkozni)… de már ilyen hamar megjelent… :S (a késõbbi részekben látom, hogy ezek korábban is ismerték egymást, Marfil elõtt vele járt Max… :O jé…)
-B. élvezi, hogy kínozza Dianát… nem akarja elmondani, hol a kicsi…
-na nagy nehezen vége a verekedésnek, mindenki kijön a medencébõl és elmegy, Paola nem tágít a vérzõ P. mellõl, Octavia: szégyellem magam miattad, néz rá lesújtva és elmegy…
-Bruna: élvezem a szenvedésed… Diana könyörög…
-Caramelo bömböl… na erre nem vagyok kivi… Paco és Emilio vigasztalja… nem akar elválni… nem kommentálom… Paola is haragos, Pancho ideges…
-B. még mindig nem beszél, csak fröcsög… azt akarja, Diana esküdjön meg, nem közelít Maxhoz többé, akkor elmondja a kicsit…
-Debora múmia-üzemmódban: gyûlölöm Dianát… uncsi…
-na végre vmi normálisabb, Yolanda és René :P Y. nem akarja még, hogy Max tudjon róluk, a jelen helyzet miatt, René megkérdezi, ugye nem akar titkolózni… Yolanda mondja, hogy már eldöntötte, hogy felválallja a kettõjük dolgát :P
-Bruna ki akarja csikarni D. esküjét… elájult… nem mondott semmit… :S
-Debora letépi a kötéseit… elég csúnya a keze, most visítozik…
-Diego aggódva kérdezi D-t, B. mondott-e vmit a babáról, Diana mondja, hogy nem… persze Diego-t csak azért érdekli, B. beköpte-e õt… :S
-Paola lelépett az anyjával, üres a szekrénye, Pancho csodálkozik… :D
-Diana beszél Sirállyal, aki megint tökrészeg… :S mama, miért iszol annyit? aggódom a kicsi miatt és miattad is… aha… Diana: félek, hogy soha többé nem látom a kisfiamat, bõg… vége


102:

-Octavia elviszi a Paco-val közös házába Paolát, de nem tudom, hogy képzelte…
Paco is otthon van és persze hogy ki akarja dobni a csajt… :P :D veszekednek…
-hoppá, Debora is ugyanabban a kórházban van, ahol Dianáék… :P :D
-Lala felpofozza a szintén hazatért Pancho-t :D :P hehe :D :P
-verekedés a bárban, ott van a doki is Camilával (irtó jól áll neki a kék ing :P), Silvita is, meg a travik is (vagy õk késõbb kerülnek börtönbe? mert mindenki ott köt ki), rendõrség…
- múmia-Debora összefut Dianával a kórházban… Diana: a szeme olyan ismerõs, találkoztunk már? :D az ápolónõ vmi álnevet mond, hogy Debora vki más…
-hupsz, Diego lebukott, hogy tud járni… Nancy meglátta, D. üvölt vele, zárd be az ajtót… durván magához rántja: ha beszélsz, megöllek… fojtogatja… :S aztán elengedi, bead vmi kamu szöveget, miért nem akarja tudatni a dolgot… :S bassz, elhiteti vele, ha nem szól, szeretni fogja és simogatja az arcát… :S :S bahhh :S hülye kiscsaj beveszi, öelelés, közben mikor N. nem látja, D. arcán az a kifejezés… :S :S
-hehh, René megkérte Yolanda kezét :P ha megtalálják a babát, összeházasodunk :P :D Y. persze elrántja a kezét, megijedt… René: kételkedsz a szerelmemben? :D :P Y.: nem… :P de idõ kell, hogy biztos legyen… mire R: én biztos vagyok! :D :P te nem? :P Y. biztosítja, hogy õ is… :P R: hagyd, hogy megmutassam, hogy a szerelmem õszinte :P mondj igent, kérlek :P de aranyos :P Yolanda nem tud dönteni: egy dolog a viszony, és más a házasság… R: kérlek, nem bánod meg :P na Yolanda nagy nehezen igent mondott :D :P René felkapta és forog vele, nagyon örül :P
-Gaby telón elmondja Maxnak, mit kért Dianától Bruna, akkor eddig Max nem tudta…
-Marfil a kórházban B-nak (az alszik): nem érdekel, hogy az anyám vagy, meg kell halnod, mielõtt elmondanád, hol a baba… :S benyitott Max, szokás szerint késõn… :S
-Diego õrjöng G-nak, hallotta a beszélgetését Maxszal…
-Diana megígéri, amit B. akar, csak mondja el, hol a kicsi… vége


103:

-Isabel meglátja az újságban a kicsi képét, rögtön rájön, kié a baba…
-B. megesketi D-t, hogy soha többé nem közelít Maxhoz, D. mindent megígér, csak nyögje ki a babát…
-Sirály bemegy leendõ férjéhez (én most látom itt elõször a palit, végre megjelent :P)… :P de ahogy kiveszem, már ismeri, megjelent volna elõbb? nem láttam… vajon ki a pali? ügyvéd? nem tiszta… régebbrõl ismerhetik egymást, ahogy látom…
-elkezdi Bruna: sose mondom el, hol a baba, bûnhõdj… :S
- múmia-Debora meglátja Maxot a kórházban, közben befut Diana, Debora a háttérbe húzódik, meglepõdik…Diana elmondja, mit kért B., de azt is, hogy nem állta a szavát a nõ… Debora közben végignézi az egészet és kárörvend magában…
-Diego áltatja Nancyt, hogy majd szeretni fogja és megcsókolja (akkor tévedtem, nem a 106 az elsõ csók és nemcsak az az egy volt…)… :S N. mindent bevesz… aztán mikor kimegy, elkezdi Diego: szerencsétlen, sose fogok iránta érezni semmit, sose fogom szeretni… :S de fenn kell tartanom a látszatot, különben végem… :S
- múmia-Debora beoson Brunához…elkezdi: meg foglak ölni, hogy ne mondhasd el, mit tettél a gyerekkel… :S és fojtogatja B-t… :S szerencsére bejött egy orvos…
-Pilar odapofátlankodik L-hez, hogy felajánlja nemlétezõ „segítségét” a kicsi ügyében, röhej… L. közben állandóan G-ra gondol :P Pilar elmondja L-nek, hogy többé nem lehet gyereke… könyörög L-nek, szánalom… :S na végre elhúzott…
-Bruna elmondja Marfilnak, hogy Debora él…
-Isabel felhívja Sirályt, hogy Dianával akar beszélni a kicsirõl, tudja, hol van… Diana nincs otthon, Isabel nem akar mással beszélni, megijed, azt mondja, telefonál késõbb…
-Sirály szól Maxnak, rohan Dianával a villába…
-Emilio vallomásféle Caramelo-nak… C: nem tudom elhagyni P-t a történtek ellenére se, P. meg beront közben a céghez és ordibál, E-t keresi… C. nem akarja, hogy E. kimenjen…
-Isabelnek sikerül beszélnie Dianával… vége


104:

-Isabel pont megadná a címét, de kopognak és leteszi, jön a rendõrség (de el is mennek)… mindenki sík ideg…
-Paola el akar menni P-hoz, Octavia nem akarja engedni… jön René is, õ se… Paola csak Pancho-t akarja… :S
-Pancholon továbbra is üvöltözik, jön Caramelo… kidobja a pasit :D és megértük azt, hogy „a szerelmem gyûlöletbe fordult…” :D ideje :D :P és otthagyja :D visszamegy E-hoz az irodába…
-René próbál Paola lelkére beszélni…
-Diego bemegy B-hoz, pontosabban Marfilhoz, aki ott van… Marfil: bizonyítsd be, hogy bízhatok benned… mire Diego feláll… Marfil meglepõdik… Diego: most már ismered a titkomat… amíg Diana bénának hisz, nem hagy el… :S
-René mondja Y-nak, hogy szólniuk kell Maxnak, Paolának segítségre van szüksége
(a drogok miatt)…
-beteg a kicsi, lázas, Isabel aggódik…
-Diego: a baba számomra teljesen közömbös, hidegen hagy, nem érzek iránta semmit… :S hah :S
-Paco Y-nak: ez az õrült (Paola) nem maradhat tovább a házamban… :S hah :S akkor mégse fogadtak szót neki, mikor kidobta :D :P
-Silvita elhívta a boszorkányt, hogy segítsen megtalálni a kicsit :P kártyát vet a nõ…
-Isabel barátnõje felhívja Dianát, hogy tájékoztassa a kicsirõl… elmondja, hogy lázas…
-Diego kihallgatta a telót és szól Marfilnak…
-Diana riadóztatja Maxot… vége


105:

-Sirály elmegy Isabelhez a többiekkel… vhogy rájött, hogy ismeri a börtönbõl vagy nem tudom, ezt már korábban is mondta… végre megvan a baba, Maxék boldogan ölelik magukhoz :P
-Pancho összefut Silvitával a házban, leönti a csaj tejjel :D :P
-Marfil O. segítségét kéri, hogy megszabaduljon B-tól (sejtés, tekertem), bemennek hozzá a kórházba… Diego is aggódik, hogy most a baba újra összehozza D-ékat…
-a kórházban O-ék elmondják, hogy megvan a baba… meg akarják fojtani B-t, ha jól vettem ki, de rosszul lesz és meghal magától…
-a dokit meglátogatja az uncsitesója a feleségével… az a bizonyos „köztes nõ”… :S :D
-Yolanda stílust vált, sokkal jobban fog kinézni :P
-na a nõci felhívta Maxot, a pasinak az a vigyor… :S ez nem tanul, nem változik?? :S :D egész jól elflörtölnek késõbb is telón… :S
-na én ezt nem értem… :S Pancho megint C-val turbékol… :S :O ez a csaj… :S hát már kidobta… :S :S mondjuk megint tekertem párszor, biztos kihagytam vmit… :S
-Sirály jól elvan Rodrigo-val… :P hoppá, megjelent Paco :P :D
-Caramelo gyereket akar… :S no comment…
-P-t hívja Paola, C. veszi fel… :P kis veszekedés… :P :D
-Max és Diana vitáznak… vége
juan-ZSU 2011 nov. 18. - 20:33:28
(1213/5883)
ezek az ikrek nagyon gonoszak ilyet a saját anyjával tenni... :(
annyira nem érdekelnek a gonoszok látom :D nekem is elegem van a sok bajból amit csinálnak és itt hemzsegnek a gonoszok
Neli 2011 nov. 18. - 20:30:37
(1212/5883)
nem írtam le mindent, lehet azért se volt tiszta, bocsi ;)

SPOILER

B. haldoklása pontosan nem rémlik, talán Marfil keze van benne... nem nagyon jegyeztem meg, annyira nem érdekelt... :D :P
juan-ZSU 2011 nov. 18. - 20:29:56
(1211/5883)
értem köszi :)
Neli 2011 nov. 18. - 20:26:23
(1210/5883)
SPOILER

Bruna megõrül, igen, nem akartam részletezni... az a lényege, hogy miután Marfil elküldte a fenébe, mert nem fogadja el anyjának, van nagy bõgés, aztán B. kikerül az utcára...
teljesen nem tudom, mert sokat tekertem, ez annyira nem érdekelt...
Silvita-t kirabolják az utcán ismeretlenek és két travi talál rá, aztán arra jön Diana is és segít... elég csúnyán fog kinézni S. ... :S
juan-ZSU 2011 nov. 18. - 20:21:58 Előzmény Neli
(1209/5883)
elolvastam amit írtál de lehet kihagytam valamit :D

SPOILER
Silvitával mi történt?Ki verte meg?
Sirály rossz h iszik :(
Bruna õrült?és még elrabolta szegény babát is :(
Bruna miért haldoklik mi lett vele?
a többire meg azt írom h nem állnak jól a dolgok
SPOILER
Neli 2011 nov. 18. - 19:50:43
(1208/5883)
:D :P köszi :P
most lassan haladok, sok érdekes van, nem tudok tekerni, közben jegyzetelek is... :P
ha végzek, meglátjátok ;)
10/10
Adry87 2011 nov. 18. - 19:41:47 10/10
(1207/5883)
Nagyon várom a folytatást, mindig elolvasom.
Neli 2011 nov. 18. - 19:41:10
(1206/5883)
;) :D :P
hehe, ezt a reakciót vártam :D :P ;)
rendben, akkor folytatom, most kezdtem a 101est... :P
majd írok, ha végeztem ;)
Neli 2011 nov. 18. - 19:40:21
(1205/5883)
:D ;) :P
ez tetszett, köszi ;) :D :P
akkor maradok ennél ;) :D :P
Neli 2011 nov. 18. - 19:39:53
(1204/5883)
:D rokon érzés ;) :D :P
sztem ezzel vagyunk így még páran ;) :D :P
mondjuk én akkor nehezen tudok figyelni, sõt vidinél tekerek is, ha Diego, Octavia, a rusnya Pancho, Marfil, de fõleg Kike és Pilar megjelennek... :S :D :P azok a percek nekem vhogy szenvedések... :D :P :S