9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 04. - 08:07:23 9/10
(703/5883)
Sziasztok!

Én nem láttam az említett sorozatot, biztos érdekes lehetett az is.

Üdv: Ildimix
10/10
Milibindi 2011 nov. 04. - 00:40:08 10/10 Előzmény ildimix
(702/5883)
Igen én sanálom a Paola karaktert.Olyasmi, mint a Soledadban Daniela volt, bár õ ott nem drogozott, hanem a szeretet éhségét kihasználva egy szektába keveredett aztán le is bénult, de maga a karakter nagyon hasonló.
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 03. - 20:08:49 9/10
(701/5883)
Sziasztok!


Paulát nagyon sajnáltam ebben a részben! Õ azért nyúlt a drogokhoz, mert nem kapta meg a szeretetet. Szerintem ha a nagynénje nem lett volna, már sokkalzûllöttebb életet élne. Csoda, hogy Larry megvédte Gabyt Pilar elõtt! Diegot én is nagyon sajnálom! Vajon rájönnek, hogy az orvos soförje volt a gázoló?

Üdv: Ildimix
Neli 2011 nov. 03. - 19:28:00 Előzmény ildimix
(700/5883)
köszi a visszajelzést, örülök neki :) :D
most épp kevesebb idõm van (egyébként ált. több, mert már nem tanulok, de még nincs más), de ahogy tehetem, folytatom a részek nézését és beszámolok minden izgi fejleményrõl az infóéhes közönségnek ;) :D :P
annyi biztos, hogy lesz még bõven ;) :D :P
Neli 2011 nov. 03. - 19:24:34
(699/5883)
na ja, pont õ papol :D mrg hogy Paola erkölcstelen és nincsenek elvei :D hát akkor õ? :D volt kitõl örökölni, bár Paola nem olyan gonosz, csak magányos és szeretetéhes...
Neli 2011 nov. 03. - 19:22:32 Előzmény sorozatkedvelõ
(698/5883)
SPOILER

ó, ne izgulj, lesz mivel kitölteni a többi részt is, bár sztem üresjáratokból, töltelékekbõl se lesz hiány... :D de teljesen még nem láttam a sorit, 60nál még nem néztem tovább a teljes részeket, szóval mindent nem tudok... csak a kihegyezett vidiket láttam, de azoknál nem volt, hogy mikor lesznek rész szerint (csak párnál)...
viszont elég sok elrablás és köztes nõk (Maxnál fõleg, mint idõhúzás :D) meg bosszúállás lesz, erõszak, gyilkosság, tûz stb. :D :P kb. az egész klisélista :D vakság is, de az 5 résznél (kb.) szerencsére nem tart tovább (Max)... :D
Alicante 2011 nov. 03. - 19:16:58
(697/5883)
Mintha Octavia tisztában lenne a bûn fogalmával...
Alicante 2011 nov. 03. - 19:14:33
(696/5883)
Jó kis mexicoi kórképet mutatnak be a f.könyvírók az orvosokról, rendõrökrõl, bírókról és az egyházi áldás nélküli össze-vissza esküvõkrõl.
Hogy végezhet egy ennyire lelkiismeretlen, gyilkos indulatokkal teli orvos felelõsségteli mûtéteket? Mi az, hogy már most kijelenti csak úgy a hasára ütve, hogy a beteg egész életére béna marad.

Gondolom a rendõrség nem fogja megtudni, hogy Andrej volt a tettes, mert nem fognak nyomozni!
Sajnáltam Diánát, hogy hozzákényszerítették Diegohoz, ráadásul házasélet helyett cipelheti WC-re a férjét, etetheti, fürdetheti, öltöztetheti. Azért ez nagyon nagy áldozat a részérõl fõleg így terhesen ilyen fiatalon!
Közben Deborah, Octavia és a többiek nyugodtan gonoszkodhatnak sok-sok részen keresztül.

Még jól emlékszem az elsõ, vagy második sorozatra amit megnéztem és sajnos végigszenvedtem az Esmeralda volt. Ott a malacképû elefántlábú Georgina és Fatima hogy beleélte magát, hogy majd Lucio Malavernek az lesz a dolga, hgoy érvényesítse apai jogait a kicsivel (Jose Armando fiával) szemben. Már akkor fellázadtam, mert hogy vehetné el hivatalosan Esmeraldától a kis Jose Rodolfot, ha az õ verziója szerint megerõszakolta? Melyik bíróság ítélné neki? Inkább a sitten kötne ki....de úgy aki látta a sorit tudja, hogy L.M. és E. között semmiféle szex nem volt.Egyszóval ezzel azt akartam mondani, hogy semmi nem változott, a rengeteg butaságot ugyanígy töltik belénk, mi meg vevõnk vagyunk rá, ezzel lázadok, mert nem kéne néznem, (az Árva angyalt mégúgy sem kellett volna)mert el fogom veszteni az önbecsülésem.

Nektek mi a véleményetek? Nem szeretnék leamortizálódni, de a kisértés is fennáll!
Neli 2011 nov. 03. - 19:14:01
(695/5883)
a mai elején tarolt a kúszás 2. és Diana beolvasása :D :P Max megkapta :D :P ezt élveztem is, de a Diego-s rész elég gáz volt :S kicsit sajnáltam is... akármilyen szemét lesz... :S
viszont amit még nem tudtam eldönteni, hogy bár a lövés mégsem a doki parancsa volt, de vajon tényleg nem lehetett más kimenetelû a mûtét vagy direkt rontotta el? mert a nagy szövegelése, hogy õ orvos (mindenhez õt hívják, és csak az az egy kórház van :D) meg csak a beteget nézi, hát enyhén szólva sántít... azért annyira nem vagyok naiv, hogy bevegyem, hogy tényleg nem tehet a bénulásról, de azért nem vagyok benne teljesen biztos, hogy felelõs... végül is az is lehet, hogy nem lehetett tényleg segíteni... de nem tudom :S
Pancholon szokásához híven irtó genya volt Dianával, összetaposta a díszt, õt hibáztatta és kirakta a kórterembõl :S no comment :S
Neli 2011 nov. 03. - 19:08:42
(694/5883)
Paolának annyit mondott, nincs ideje ilyen hülyeségekre, magában meg azt gondolta, hogy "mert te a bûn lánya vagy és annak a lánya, akit valóban szerettem, de el kellett hagynom"... gondolom, Pacóra emlékezteti a lány meg bosszantja, hogy annyit lázad...
én azt bírom, mikor Paola elkezdi, hogy bátyáim, múltkor meg L-re, hogy "öcsém"... bírom ezeket... :S
Timike1980 2011 nov. 03. - 18:34:53
(693/5883)
Szia!

SPOILER

Gaby és Diana anyja a Sirály (Fedora), az apjuk meghalt. Paola anyja Octavia, de az apja nem az,akit õ annak hitt, hanem Paco (aki most Sirállyal van).

SPOILER VÉGE
daylight 2011 nov. 03. - 17:54:01 Előzmény Neli
(692/5883)
Hello, valaki mondja már meg légyszi mit mondott Octavia Paolának, mikor rákérdezett miért nem szereti õt, ill. amit "magában gondolt" az érdekelne engem, mert pont csörgött a telefonom:@:D most akkor ki kinek a gyereke? A sirály lánya Gaby meg Diana, akiknek az apja Octavia férje volt? És Paolának ki az anyja meg apja? Annyit értettem csak, hogy nem Octavia:$
8/10
csigabige87 2011 nov. 03. - 16:32:43 8/10
(691/5883)
Nagyon jó volt, ahogy Diana beolvasott Maxnak! Tetszett és teljesen igaza volt, hogy kérheti Max, hogy bocsásson meg neki, amikor Max még a múltkor még végig sem hallgatta Dianat, hogy mi az igazság. Szép volt, végig ilyen kemény és határozott nõnek kéne lennie!
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 03. - 09:51:52 9/10
(690/5883)
Sziasztok!

Pár napig nem néztem a fórumot alig tudtam gyõzni olvasni a sok beírást. Neli a spoilereket továbbra is szeretem. Tetszik, hogy folyamatosan nézed a részeket eredetibe és beszámolsz nekünk róla. Ha lesz idõd továbbra is írj nekünk minnél több infót! Egyébként te még tanulsz vagy dolgozol? Ahogy látom sok idõt tudsz gépnél lenni, sajnos én nem mindig. A mai rész az elmondásotok alapján izgalmas lesz, mivel ma szabadnapos vagyok nem este fogom megnézni, hanem délután. Ha dolgozok nem érek még haza a részekre. Írtátok a seherezádét nekem a kedvencem az idõs házaspár volt, õk jóban rosszban kitartottak egymás mellett. Mindenkinek kellemes napot! Üdv: Ildimix
Neli 2011 nov. 03. - 00:15:51
(689/5883)
mekkora dráma volt ma :D imádtam Max laposkúszását :D az az ábrázat :D hát ráfázott szerencsétlen :D

SPOILER

holnap esküvõ és lövés... és egy kis pontosítás: tévedtem, nem a doki parancsolta Andresnek, hogy lõjön, egyéni akció lesz... nem figyeltem jól és rosszul vettem le...
mindenesetre érdekes lesz...
8/10
csigabige87 2011 nov. 02. - 20:16:32 8/10
(688/5883)
Nagyon jó volt az ítélethirdetés! Bár jobban kellett volna mutatniuk a doki képét, viszont nagyon korrekt volt az ügyvédje, hogy gratulált. Diegonál már azért látszik, hogy milyen szemét lesz a késõbbiekben.
Bírtam Octavia képét, amikor Diana közölte, hogy nem akarja, hogy Max megtudja, hogy õvé a gyerek. Azt a döbbent pofát!!! :D Meg, hogy meglepõdött, hogy Diana nem fogadja el a pénzét és van tartása.
Max feje és jó volt, mikor megtudta, hogy Diana ártatlan. Hülye pasik!
10/10
Adry87 2011 nov. 02. - 19:51:47 10/10
(687/5883)
Ez a mai két rész tetszett.Kiderült az ítélet, Max pedig foghatta a fejét, hogy milyen hülye volt. Diana igent mondott Diego-nak, de ezt szerintem még biztos meg fogja bánni.Debora hisztijétõl nemcsak Max feje fájt, de már az enyém is majdnem.Ki nem állhatom azt a nõt.Tetszett ahogy Diana végre szembeszállt Octaviával.Gondolom holnap lesz az esküvõ, már alig várom.
sorozatkedvelõ 2011 nov. 01. - 12:14:22
(686/5883)
Szerintem akik itt vagyunk mindannyian szeretjük a sorozatot,azért tudunk róla beszélni,látjuk a hibákat is,de eleve õk egy más kultúrában élnek,mások a szokásaik más az értékrendjük stb, de kikapcsolódásnak nagyon jó.
A négy napos szünet nagyon hosszú!
8/10
csigabige87 2011 nov. 01. - 11:20:55 8/10
(685/5883)
Teljesen ugyanúgy vagyok én is vele, mint te! Én is kedvelem ezt a sorozatot és kifejezettem örülök a dupla részeknek, mert így azért több minden történik. Mindig sietek haza munka után, hogy lássam :D
10/10
Adry87 2011 nov. 01. - 11:11:46 10/10
(684/5883)
Én is várom már, rossz hogy most 4 napig nem volt, mert nekem tetszik ez a sorozat a sok hibájával és hülyeségével együtt.Minden telenovellában benne vannak az ilyen hibák, mégis szeretjük õket, engem ki tud kapcsolni egy fárasztó munkanap után.