Neli 2011 nov. 08. - 01:37:34 Előzmény tcsajsziv
(763/5883)
:D
köszi, aranyos vagy :)
eleget fogok tenni a kérésnek, a héten folytatom a nézést ;) :P
80ig mindenképp meg fogom nézni, de 100ig is el akarok jutni :P :D
nagyon kivi vagyok :P :D
Neli 2011 nov. 08. - 01:23:02 Előzmény tcsajsziv
(762/5883)
SPOILER

eltaláltad, így lesz ;) sajnálom azért, de nyilván abban a pillanatban még nem jött el az ideje, hogy Max is megtudja (D. is sértõdött a történtek miatt, és bár látom a jogosságát, azért sajnáltam egy kicsit Maxit)...
arra még sokat kell várni, ahogy írtam is, a 76. végén derül ki (pontosan nem tudom még, de Camilától fogja megtudni, miután Emilio is gyõzködi, hogy az õ fia a baba, és õt is megkérdezi... majd ezt még megnézem) a dolog és 77ben kéri számon D-t...
az állat lesz :P viszont Max elõtte fog még babázni, akkor még nem tudja az igazat, de irtó jól elvan a kicsivel :P
Neli 2011 nov. 08. - 00:47:03
(761/5883)
ez a jó, hogy szebbnél szebb, bár annál üresebb fejû modellcsajok meg egyebek hada lesi nyálcsorgatva, és õ mégis azt hajtja, akiért küzdeni kell... :P mert G. annyira más, mint a többi :P persze nem abban, hogy nincs oda érte, mert Gaby is olvad, ha meglátja :P :D, de mégis, nem hullik az ölébe (ahogy írtam, mikor L. kéri, hogy bizonyíthassa a szerelmét, G. rövid úton kitessékeli :D), és indulatokat is ki tud váltani belõle, mikor féltékeny lesz Kike miatt... :P
szóval tepernie is kell, nyilván, ez benne a szép :P :D mindig akkor lesz érdekes, ha vmit elvesztünk, ha már nem a miénk... :P :D
Neli 2011 nov. 08. - 00:37:55
(760/5883)
SPOILER

nos, jól érzed, a holnapi, fõleg az eleje élvezet lesz :P hogy ne mondjam, szívfacsaró, szegény Maxot kicsit meg is sajnáltam... :P bár magának kereste... de attól még mindig nem tudok elszakadni, mennyire aranyos volt, mikor nem azzal kezdte a nagy pocakot látva, hogy ezt kitõl szedted össze, nyomorult Diego satöbbi (tehát hogy nem esett ki a szenvedõ kúszásból :D), hanem hogy az én gyerekem? :P és az a pofa... :P Diana meg hirtelen köpni-nyelni nem tudott, "most mit hazudjak"... :D bár sajna jól megadja majd a kegyelemdöfést... na szóval izgi lesz :P
csancsy 2011 nov. 07. - 21:42:15
(759/5883)
Hát, sztem nem azzal van a probléma, hogy jelentéktelen külsejû lányba szeret bele a szépfiú. Hanem ahogyan zajlik... Pl. mikor összeházasodnak, utána ugye házba visszakerül Gaby és cselédszobában kell lennie. Larry meg állandóan Pilarozik, és teljesen elzárkózik Gabytól. Meg is mondta Gaby, hogy régen legalább felvihette a reggelit és kicsit beszélgethettek, de házasság alatt még az se. Larry nem nagyon hagyja, hogy Gaby vigasztalja, felviditsa. Ha ez meglenne vagy mutatnák a soriban, akkor hitelesebb lenne, hogy így egymásba szeretnek. Meg hogy ennyi Pilarozás után (amit már én is untam, nemcsak René:D), megjelenik a csaj, végre összejöhetnének, erre Gaby-ra kezd gondolni és õt hiányolja:D Pedig ott volt mellette. Elõre sajnálom Larry-t, elég idióta, gondolom sokat kell majd tepernie hogy Gaby megbocsásson neki, mert elég rosszul bánt vele. De hát semmi sem tökéletes, meg a szappanoperáknak amúgy sincs nagyon közük a valósághoz:) Ettõl függetlenül is kedvelem L-G párost:)
Alicante 2011 nov. 07. - 20:38:24
(758/5883)
Azért ha egy picit a valós életet néznénk egy Adonisnak (Larry) nem igazán akadna meg a szeme a pici, jelentéktelen Gabyn pláne úgy, hogy még csak nem is ismeri. (Mikor beszélgettek õk egy nagyot, mióta ismerik egymást?)
Ne érts félre nekem szimpi Gaby, de messze van a valóságtól, hogy egy szépfiú hónapok múlva ráeszmél, hogy belé szerelmes! Vannak azért még kellemes, elegáns és gyönyörû csajok, akik körbeudvarolnák!..akkor õ a kísértéseknek ellenáll?
10/10
Adry87 2011 nov. 07. - 20:31:45 10/10 Előzmény Alicante
(757/5883)
Ezt a Deborát nagyon utálom, de mindig jót nevetek mikor Max visszautasítja.Remélem hamarosan lebukik már.Diego meg már megmutatja, hogy õ mégsem annyira megértõ és jó, pedig azt ígérte Diana-nak.Octavia is már eléggé fél, hogy elveszíthet mindent.Larry meg végre kidobta Pilart, épp itt volt az ideje, most már csak rá kéne jönnie, hogy igazából Gaby-t szereti.Várom a holnapi részeket, izgalmasan lett vége, úgyhogy jó lesz, gondolom.
Alicante 2011 nov. 07. - 20:21:33
(756/5883)
Deborahnak mekkora nagy pofája van...neki teljesen természetes, hogy éli a luxuséletét az álférjével miközben ott az igazi és "esetleg" nem hajlandó elnézni neki, hogy mással kamatyol és élvezi a gondtalan prostik életét.
Egy jó nagy verést megérdemelne de úgy, hogy rajta maradjanak a nyomok...t.illik lóvét azt nem fog adni a férjének csak ígérget...
Azért borzasztó gátlástalan, mert önérzet az ablakban hisz Max minden esetben elutasítja.
Jó volt a mai két rész.

Diego meg idegbeteg, nem gondol bele õ milyen örömet nyújt ebben a házasságban Dianának, mert házasélet nuku, csak kiszolgálás, egyéb házimunka és az õ mozgatása ilyen fiatalon!...Diana nem tehet arról, hogy az esküvõjükön Diegot lelõtte Adrej... mégis õt bünteti!!
Alicante 2011 nov. 07. - 20:00:52
(755/5883)
Itt minden esetben van egy mély egymás szemébe nézés, sejtelmes hatásvadászó hallgatás, majd a következõ részben úgy van beadva mintha rögtön válaszolt volna a kényes kérdésre az érintett!:-D
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 07. - 19:53:20 10/10
(754/5883)
Igen, szerintem is nagyon jó volt fõleg Max arca tetszett de ***SPOILER*** azt hiszem Diana azt mondja (nem vagyok benne biztos lehet rosszul tudom) hogy a férje (Diego) gyereke.... a lényeg, hogy nem mondja meg neki ;)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 07. - 19:49:01 10/10
(753/5883)
Szija :)
Én szeretném ha legközelebb is leírnád nagyon tetszett és csak a lényget írdtad le. Ez így pont jó volt és a "Spoilert" is használtad nem tudom mi a ....baj ezzel....
(vagyis én szeretnélek megkérni, hogy legközelebb is írd le ;))
Neli 2011 nov. 07. - 19:38:14
(752/5883)
köszi mindenkinek :)
akkor folytatás következik ;) :D
nem most még, de hamarosan ;)
100ig el akarok jutni :D :P
10/10
Adry87 2011 nov. 07. - 19:32:32 10/10
(751/5883)
Én is nagyon örülök neki, hogy leírod a következõ részeket.Nagyon imádom ezt a sorozatot, és én kíváncsi vagyok hogy mi fog még benne történni.Úgyhogy nyugodtan írd csak a spoilereket.
mary0114 2011 nov. 07. - 19:23:54
(750/5883)
Helló!
Én "csak" olvasgatlak, írni nem sok idõm van. De. Örülök, ha látom, hogy elõre nézed, és tájékoztatsz bennünket a következõ részek történéseirõl. Errõl a jó szokásodról kérlek ne szokj le. A spoiler pont arra való, hogy ha valaki nem akarja ne olvassa.
Úgyhogy elõre is köszi az epizódismertetõket!
:)
8/10
csigabige87 2011 nov. 07. - 19:18:13 8/10
(749/5883)
Folytasd csak tovább a spoilereket én nagyon szeretem olvasni õket, meg úgyis mindig kérdezek! :D
Akinek meg nem tetszik, az ne olvassa! Ennyi!
Neli 2011 nov. 07. - 19:01:41
(748/5883)
:D teljesen igazad van, pontosan ;) :D
köszi a visszajelzést, és a többieknek is :)
jólesik :)
mihelyt lesz idõm, folytatom akkor a nézést és röviden beszámolok a lényegrõl ;) :P
Neli 2011 nov. 07. - 19:00:12
(747/5883)
:D :P

SPOILER

ó, meg lesz ez kavarva még rendesen, nem is egyszer... :D egyszerre sose akarják a másikat (vagy ritkán), vmi-vki mindig közbejön... :D hol az egyik, hol a másik liheg bosszúért... :D
de azért jó pár szép és izgi/érdekes/vicces jelenet lesz még ;) :P
csancsy 2011 nov. 07. - 18:52:41
(746/5883)
Na, mostmár utolértem magam részekben:)
A doki jól megkapta most a magáét:) Andres elõtt jól lebukott Debora:) Nem tudom miért, de kedvelem a karaktert, lehet azért mert Yul Bürkle játssza:) Bírom, mindig csak gonosz szerepeket kap, pedig megnéznék tõle egy jófiús is, sztem abban is jó lenne:)
csancsy 2011 nov. 07. - 18:52:10 Előzmény Neli
(745/5883)
Köszi a választ:) És folytasd, én is olvasom a spoilereket:)
juan-ZSU 2011 nov. 07. - 18:45:06
(744/5883)
változott a helyzet eddig Max vetette meg Dianát és most h M békülne D meg bosszút akar állni nem túl fényes jövõ áll elõttük ha azt nézzük..