juan-ZSU 2011 nov. 07. - 18:41:57
(743/5883)
engem is érdekel hogy mi lesz még és szívesen olvasom az írásaidat minél többet tudok annál jobban érdekel ha valakinek nem tetszik ne olvassa ki van írva h SPOILER és ott megáll
Neli 2011 nov. 07. - 18:36:09
(742/5883)
:) köszi én is a visszajelzést :)
akkor ha továbbra is lesz igény, írok majd még, ha folytattam a nézést, egyelõre 70nél nem mentem tovább...
Neli 2011 nov. 07. - 18:35:08
(741/5883)
na, megint kimaradt a SPOILER, bocsi...
legközelebb figyelek :)
Neli 2011 nov. 07. - 18:33:42
(740/5883)
naná :P izgi volt :P
a tárgyaláson még sokat hezitált, de kb. végig ott volt, és az ítélet után laposkúszás-üzemmódba váltott, úgy is maradt... :D de hiába, Diana nem bocsátott meg, elküldte a fenébe :D pedig Max még késõbb is elment hozzá :P
azóta meg az ál-Marfil lóg a pasin (többnyire visszautasítást kap :D), és eltelt pár hónap, addig nem kereste D-t, de állandóan rágondolt... :P és most futottak össze... :P
Neli 2011 nov. 07. - 18:30:34 Előzmény tcsajsziv
(739/5883)
azt hiszem, odaírtam, 65 rémlik... jó lesz :P
a mai végét nagyon vártam, az is állat volt :P végre taliztak Max és D. :P
azért Max itt milyen ari, hogy még nem kapcsolt vissza (szerencsére :P) a kúszás-üzemmódból, és egybõl, minden szokásos bizalmatlanság és rosszhiszemûség nélkül azzal kezdte, hogy ugye az én gyerekem... :P
az a megdöbbent és szenvedõ pofa :D :P nem kevésbé Diana :D :P

na az elõzõek után a holnapi elejét nem lövöm le... ;) :P
juan-ZSU 2011 nov. 07. - 18:30:21
(738/5883)
Pár részt nem láttam így nem tudom Max véleménye miért változott meg Dianával szemben?Hogy tudta meg h a doki hazudott? Az jó volt ahogy bevert neki egyet :D
Sirály is nyomon van a lányai kilétét illetõen
Diego kezdi mutatni a késõbbi énjét sajnos :(
pont a legjobb résznél lett vége...
Neli 2011 nov. 07. - 18:26:33
(737/5883)
:) köszi a visszajelzést :)
látom, van, akiket érdekel... :) ez jó :)
remélem, õk vannak többen, de ha bárkit zavar, nyugodtan közölje és nem írok elõre akkor... vagy csak priviben...
Neli 2011 nov. 07. - 18:24:20 Előzmény csikosi
(736/5883)
bocsánat! de:
NEM a végét írtam le, sõt... tekintve, hogy a 70 még nagyon nem a vége... a legvégérõl meg az egyéb dolgokról, amik az összesen 187 rész alatt lesznek (tehát kb. még a maradék 117 rész történései) emlékeim szerint nem igazán tettem említést, vagy keveset... és a SPOILERt mindig odaírom, egyszer maradt csak ki véletlenül...
aki nem akarja tudni, ne olvassa, ennyi...
ha túl részletes volt, akkor késõbb a lényegre fogom szûkíteni, elnézést... vagy ha más is azt szeretné, nem írok elõre... mivel megkértek, azért írtam...
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 07. - 18:13:08 10/10
(735/5883)
Már Diana mamája is megmondta, hogy ez a házasság egy hatalmas HIBA volt :/// :DDD egyetértek vele!!!!!
8/10
csigabige87 2011 nov. 07. - 16:49:55 8/10
(734/5883)
Diego most megint csak kimutatta valódi énjét. Elõször kikéri Diana véleményét a festményrõl, majd idegbeteg módon viselkedik, amikor õ túl sötétnek találja és kaffog vele. Látszik, hogy depressziós és õrült. Nem olyan jó, mint amilyennek beállította magát. Mondjuk ezek a sorozatok már csak ilyenek, ezért szeretjük és nézzük õket :D
8/10
csigabige87 2011 nov. 07. - 16:41:18 8/10
(733/5883)
Ez nagyon jó volt, ahogy Max nekiment Diana védelmében a dokikának! Élveztem a jelenetet! :D
Az is tetszik, ahogy Andres nem hagyja békén Deboraht és faggatja! Nagyon jó! :D
csikosi 2011 nov. 07. - 14:56:58 Előzmény Adry87
(732/5883)
sikeres lehetsz!
a tv világában
sorozatkedvelõ 2011 nov. 07. - 13:37:57
(731/5883)
Neli!Köszönet a sok elõzetesért!
Én kifejezetten szeretem a SPOILERT.
10/10
Adry87 2011 nov. 06. - 17:57:41 10/10 Előzmény csikosi
(730/5883)
Nem muszály ám végigolvasni, ezért van odaírva, hogy Spoiler.Van aki kíváncsi rá, és ebbõl megtudja hogy mi lesz a késõbbi részekben.
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 06. - 13:47:07 10/10 Előzmény Neli
(729/5883)
És azt véletlenül nem tudnád nekem megmondani, hogy az hányban lessz amikor Larry ugye beoson Gabyhoz??
offtopic
csikosi 2011 nov. 06. - 10:05:05 Előzmény Neli
(728/5883)
HÁT!!
Ha valaki elõre leírja a végét, akkor már nem is érdemes görcsölni ezzel az egész sorozattal.
Igazából meg is tiltanám a spoilert!
Neli 2011 nov. 04. - 23:57:45
(727/5883)
ja és nem írtam le mindent, erõs tekerésekkel néztem... csak épp ahol megálltam és érdekesnek tûnt, azt kiragadtam... :P

SPOILER

a 76. végén Max megtudja az igazat a kicsirõl, tehát 71 és 76 közt fogja megtalálni Dianát (persze hogy õ :D)... :P 77-ben kéri számon :P
Neli 2011 nov. 04. - 23:47:12
(726/5883)
***SPOILER PÓTOLVA***

véletlenül idõ elõtt elküldtem, még akartam hozzáírni...
na a folytatás (67-70):
Max elment érdeklõdni Sirályhoz, van-e hír D-ról, Diego tajtékzik, ki akarja dobni :D :P
Paola és Caramelo balhéznak, Paco elment Sirályhoz, aki megint iszik...
Octavia elment Paoláékhoz...
L. szerepet kapott, újra összefut G-ékkal...
L. közli, hogy nehéz lesz a válás, nem engedi át G-t K-nek :D :P még mindig az elmaradt esküvõt magyarázná, de G. most se hallgatja meg...
Debora meg akar szökni, elmondja a tervét Dianának...
Nancy bevallja Diego-nak, hogy szereti...
az meg jól félreértette, hogy N. Diana halálát várja, mire N. bõgve kirohan...
Sirály állandóan iszik már...
Max elmegy babázni Sirályhoz :P Diego õrjöng...
Diana ápolja a sebesült-lázas Andrest... Debora megszökik, de a doki elkapja...
Max hozza a hírt, hogy kapott egy hívást, miszerint Diana halott...
közben a csaj is szökik... hoppá, elesett és beverte a fejét egy kõbe... megtalálta egy alak... elvitte egy kolostorba, apácák ápolják... na persze hogy amnéziás lesz... :D de nem tart sokáig :D
na majd folytatom még, egyelõre ennyi :)
juan-ZSU 2011 nov. 04. - 23:40:22
(725/5883)
akkor itt zuhannak le folytasd majd ez érdekel :)
Neli 2011 nov. 04. - 23:15:55
(724/5883)
SPOILER

na folytattam 61tõl... eddig nem sok van, meglepõ módon... Dianát és deborát elrabolták a 60 végén, most szenvednek, a doki és Andres csinálta Marfil megbízásából, aki el is ment hozzájuk...
Paco elvette Octaviát (erõsen tekertem, tehát hogy akkor Sirállyal mi lesz ilyen kapcsolati szempontból, passz), a nõ hazudozott neki, de azt nem akartam nézni...
mindenki aggódik Dianáért... fõleg Sirály...
Caramelo kiakadt Paolára és P-ra, a pasi kórházban van... ugye elõtte vallotta be, hogy P-t is elvette...
Paola megint drogozik, erõs dührohamokat kap, Caramelo is veszekszik vele...
Debora beteg, lázas, Diana gyógyszert könyörgött ki neki... aztán Debora elõáll azzal, hogy gyújtsák fel a helyet, ahol vannak, csak így menekülhetnek (elsõ tûz, 62-63)... meg is szöknek, de egy maszkos alak, gyanítom, Andres, üldözi...
Larry könyörög G-nak, magyarázkodik, hogy az esküvõn nem hagyta cserben (az egyházira nem ért oda Pilarék miatt), de G. nem kivi rá...
Isabel, az ápolónõ pénzt kér Maxtól az infóért, hogy hol van Diana...
Andres elkapta Dianát, dumálnak... na D. megszökik (64) :D basszus, Andres megint elkapta...
G. és L. összefutnak L.-ékkel egy étteremben, helyes kis balhé kerekedik :D :P Larry elõször itt alázza G-t úgy, ahogy anno Max D-t, õ is féltékeny :P :D
hoppá, paco közli Sirállyal, hogy megnõsült (azt még nem mondta el, kit vett el, a rész végén kérdezi meg Sirály)... meg hogy Sirálynak õ nem jelentett soha semmit, csak a bosszújával foglalkozott, míg neki, Paco-nak Sirály volt minden... de belefáradt... Sirály bõg...
hoppá, kiderült, hogy küldött Paco-nak üziket, hogy majd hozzá akar menni, ha visszatér, de errõl P. nem tudott (gondolom, Octavia kitörölte...)...
na 65 elején Sirály faggatja (P. késõbb Aliciát mondja, ahogy látom, mert Sirály Caramelo-tól tudja meg az igazat 66ban)... Max hívni akarja Sirályt, hogy Dianáról vannak hírei, de befut Marfil...
Larry beoson G-hoz, a szobájába :P ismét vallomás, így szeretlek-imádlak, hülye voltam, mindent megbántam, bocsáss meg satöbbi :D :P és a slusszpoén: hagyd, hogy bebizonyítsam-megmutassam, mennyire szeretlek (=szexet akarok :D :P)... :D :P mire G: ma is egyedül fogok aludni, mint mindig, menj el :D és kitessékeli az ajtón... ekkora hülyét...
Caramelo kiakad, hogy az apja elvette O-t... elkezdi, csak azért ment hozzá az apámhoz, hogy fájdalmat okozzon Sirálynak... lehet benne vmi...
Camila könyörög Maxnak, hogy térjen vissza hozzá, mert "csak õ teheti boldoggá" a pasit... no comment...
Max otthagyta :D
66:
Dianákat repcsin viszik, a dokiék menekülnek... vhogy szerváltak egy repcsit, jé :D
Sirály megtudta, kit vett el P. ...
Bruna pedig elmondja Marfilnak, hogy az anyja... jó kis hajtépés :D
Max részegen Camilánál alszik :D
Paco számonkéri Paolát P. miatt, és behúz egyet a vejének :D
Caramelo elköltözik apucitól O. miatt...
C. könyörög Maxnak... basszus, csók... :S
Dianáék gépe lezuhant... mindenki él, de megsérültek...
Fedora iszik...
L. és Kike balhézik...
L. késõbb Renének ostorozza magát, hogy mekkora állat volt, és hogy biztos benne, hogy G. még szereti... :P
Bruna diszchimnuszokat zeng O-ról Paco-nak...
G. hívja L-t, hogy keressen ügyvédet a váláshoz :D