Neli 2011 nov. 22. - 16:52:12
(1343/5883)
na most van a tûz... nem rossz :P
Neli 2011 nov. 22. - 16:49:18
(1342/5883)
így lesz, sajna, Sirály elég kemény piásba megy át... :S
Kike nyáladzik... :S bahhh :S tömény undor :S :S
Diego az év poénjával: bárcsak fel tudnék állni és újra járnék, rögtön megkeresném Dianát... :D
hát ez ütõs volt, kis barátom :D :P bár erre még sokat kell várnod... :D :P
Max de ráérzett a dolgokra... :D :P ilyen is van? :D :P
k.aliz123 2011 nov. 22. - 16:42:23
(1341/5883)
Szerintem nem túlzás ez inkább az igazság. :DDEgyébként S. nagyon rosszul gondolkodik mert tényleg az lenne O.-ra a legnagyobb csapás ha a lányok a fiúkkal vannak.
k.aliz123 2011 nov. 22. - 16:38:55
(1340/5883)
Én is nagyon remélem hogy ma lesz az LG-s rész.
És az esti spoliert is mert tényleg kikapcsol és szórakoztat a tanulás után :))
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 22. - 16:26:01 10/10
(1339/5883)
Egyépként megnéztem azokat a vidiket ugye a spoileresböl párat és a gaby és kike esküvõnél amikor sirály pofonvágta diana-t tiszta részeg lehetett mert azok a fejek amiket ott produkált... :D sirálynak sikerül majd nálam megkapnia az alkoholista kitüntetést :D de én nem értem itt mindenki részegre issza magát ha valami nem ugy alakul ahogy õ akarja :/ itt van Max is na meg Sirály... És amiket leirtál azok alapján S-nek a piás pohár a kezében ugyan olyan lessz kb. mint a cipõ a lábán :D a nélkül nem megy semerre :))) (ez kicsit tulzás volt tudom)
Neli 2011 nov. 22. - 16:20:54
(1338/5883)
:D ez ari volt, köszi :P :D
:D hát igen, ez nem jut eszébe Sirálynak... :S

SPOILER
nekem rettentõ ellenszenves lesz a késõbbiekben, a nagy szenvedés és mártír vagyok-táblája körbehordozásával már uncsi... :S
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 22. - 16:19:14 10/10
(1337/5883)
A spoiler nagyon jó volt tényleg imádom olvasni :) a sok tanulás után az a pihenésem hogy gumicukrot eszek és olvasom a spoilereidet xD de tényleg ;) várom az újabb adagot :)

szerintem egyépként Fedorának az lenne a legnagyobb bosszú ha hagyná a lányokat hozzámenni az Irasabal fiukhoz mert annak biztos nem örülne Octavia és rajtuk keresztül bármit tehete akár Octaviával... :)
Neli 2011 nov. 22. - 16:13:22
(1336/5883)
;) :D :P
köszi, örülök :)
majd jelzem, ha jön ;)
egyébként valamikor este várható valószínûleg...
10/10
Adry87 2011 nov. 22. - 16:11:01 10/10
(1335/5883)
Nagyon jók a spoilerek amiket írsz, mindig nagy örömmel olvasom.Egyre izgalmasabb részek következnek, várom az újabb adagot.
Neli 2011 nov. 22. - 16:09:12
(1334/5883)
hamarosan újabb izgalmak :P remélem, ma lesz az LG-s rész, amit várok... :P nem vagyok biztos... utána is nézek...
a spoilerekhez mit szóltok? mármint az infókhoz...
ma is jön egy újabb adag, következõ 5 rész, 121-126, ha szeretnének ;) :P
k.aliz123 2011 nov. 22. - 15:55:54
(1333/5883)
Pontosan neki az kéne hogy fontos legyen, hogy a lányai boldogok legyenek a fiúkkal ehelyett meg csak a gyûlölet számít neki amit a lányokra is rá akar eröltetni Undoritó amit csinál számomra. És az a baj hogy a lányokat meg nagyon lehet irányítani és ezt Sirály is tudja.
Számomra õ is egy negatív szereplõ én kifejezetten nem szeretem õt.
10/10
Adry87 2011 nov. 22. - 15:49:38 10/10
(1332/5883)
Egyetértek, nekem se tetszik hogy szegény fiúkon áll bosszút mikor õk nem tehetnek semmirõl.A spoilerekbõl ítélve még keresztbe tesz nekik.Pedig ha tényleg olyan jó anya lenne ,akkor a lányai boldogsága lenne az elsõ, nem az hogy bosszút álljon.A lányoknak meg ki kéne állniuk a szerelmük mellett.Én nem hagynám hogy irányítsák az életemet.A gonoszoktól megszoktuk hogy mindig keresztbe tesznek, de Fedora elvileg jó karakter lenne, de ezzel elrontják.
k.aliz123 2011 nov. 22. - 15:44:44
(1331/5883)
Igen ez nekem is feltûnt...de ez nem csak a spoilerekból meg vidikból jött le. Legalábbis nekem már a mostani részekben is, hogy mindig õket szivatja és szegények nem is tettek ellene semmi rosszat. A legnagyobb hibájuk hogy O. Az anyjuk, de errõl õk nem tehetnek. Engem Sirály már most nagyon idegesít és számomra nagyon unszimpi szereplõ és a spoilerekbõl itélve lesz még rosszabb is.
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 22. - 13:32:09 10/10
(1330/5883)
nekem az tûnt fel neli spoilereiböl és egy pár videóból hogy Fedora nem Octavian hanem a srácokon áll bosszút, pl.: néztem vidit és O nagyon jol el van Pacoval miközben Sirály Maxon és Larryn bosszulkodik :/ pedig a srácok nem tehetnek arról hogy az anyjuk egy bûnözõ :/ mégis rajtuk csattan a bosszú
Neli 2011 nov. 22. - 03:50:59
(1329/5883)
bassz behaltam ezeken a szövegeken:

tntahal, polip, Szmöre :D :D :P
kész :D :P

Sonyát én is észrevettem, hogy említik, írtam is du. ;) :P vicces :D :P

egyébként megvolt az újabb adag nézése, íme pár új rész (116-120- egyébként most elég sokat tekertem, kivételesen nem volt annyira izgi, csak a vége):

SPOILER

116:

-Sirály sík ideg, semmi hír Gabyról... Caramelo magyarázna neki, de Sirály meg se hallja: Kike a tökéletes férfi a lányomnak... :S hadd röhögjek... :S természetesen a kötelezõ kellék, a pohár nem hiányozhat... :S C.: mi van a szerelemmel? Sirály megvetõen beszél...
-az öreg ki akarja vinni sétálni Maxot, az fél... nem tudja, hogy került oda, csak hogy meg akarták ölni... ki akar jutni... az öreg kérdezi a szerelemrõl... na jót kérdez :D Max csak a névre emlékszik: Diana... az öreg se emlékszik, volt-e felesége... csak hogy nagyon gazdag és hatalmas volt, a testvére viszont irigyelte... na neki is van egy története... a fickó bezáratta... :S
-LG a parton Maxról beszél, szomorúak... L. viszont egyszer csak vált, csak G-val akar foglalkozni: hagyjunk magunk mögött mindent... :P
-Yolanda és René Max orvosánál... na pont a szenya nõvér mászott be... :S
-az öreg mesél a tesójáról, aki idejuttatta... :S szegény... :S Max sajnálja... bejött a nõvér, parancsot ad Maxnak, hogy húzzon ki a kertbe... na természetesen kivel fut össze? Diana... :D Max, felismersz? emlékszel rám? nem fogadnék rá, drágám... Max: ismerõsnek tûnsz, de nem tudom... persze hogy odapofátlankodik a szenya banya nõvér és rángatja Dianát... :S
-Yolandáék felfedezik Dianát Maxszal... meglepõdnek... aggódnak, mi lesz, ha Marfil és Octavia megtudják, hogy Diana ott van...
-LG parti idill :P na végre elhiszi neki Gaby, hogy mi is volt az elmaradt egyházi esküvõ oka... jó reggelt :D
-Rodrigo bemegy Pancho-hoz a börtönbe, õ lesz az ügyvédje... Lala biztos felkérte, nem hiszem, hogy Sirály tette volna... :D
-a banya kioktatja Dianát... ismerem a történetedet... D: az csak Maxra és rám tartozik :D hehe :D banya: engedelmességgel tartozol...
-Diana Maxnak: vigyázni akarod rád... Max: miért? nem is ismersz... Diana: dehogynem, én vagyok a te Dianád! miattad vagyok itt! Max gyötrõdik: emlékszem pár dologra, de másokra nem... össze vagyok zavarodva... Diana: segíteni akarok...
-Diego bement Pancho-hoz... azon virul, hogy Max megbolondult... :S hoppá, elmondta P-nak, hogy Marfil a szeretõje... ezt a pofátlan dögöt :S röhögnek... :S
-Diana veszekszik Sirállyal... természetesen pia a kézben... :S Diana: miért nem érted meg, hogy jogom van szabadon szeretni?? Sirály: ne légy igazságtalan! az anyád vagyok! jó anya vagyok! hadd röhögjek... Diana: jó anya? na ne...
-Paola el akar menni Maxhoz (bár sztem ez csak ürügy), Octavia nem engedi... jön Paco... balhé...
-Pilar hehe :D ott ábrándozik, hogy majd Larryvel mennyi minden lesz, meg tervei vannak, de Yolandáék közlik vele, hogy lelépett Gabyval... :D :P
-Sirály piásan veszekszik Dianával... kidobja a házból: tûnj el, és soha többé ne térj vissza! vége


117:

-Diana Maxszal a diliházban... még mindig nem emlészel rám, Max? hogyne, te vagy az az ápolónõ, aki kedves hozzám... :P :D Diana nem egészen erre a válaszra számított... :D :P nagyon fontos voltam az életedben... Max: miért nem tudok visszaemlékezni? Diana: jobb, ha nem töröd magad most ezen...
-Diego a dokival folytat megbeszélést... ki akarja iktatni Maxot...
-Dianához jön banya nyanya balhézni... mindenkivel törõdnöd kell, hagyd ezt a bolondot... Diana: ne nevezze így! nyanya: úgy hívom, ahogy akarom! ne dumálj vissza! no comment...
-a nyanya leskelõdik Max után, hívja a doki... mily meglepõ, itt mindenki ismer mindenkit... :D a nyanya olvadozik, jaj, dr. Montiel, de rég hallottam... jó, hogy lavórt nem kell neked mellékelni... :D :S heh, elkezdi a doki: ott van a diliházban egy bizonyos Max Irazabal, ugye? nyanya: igen, a barátja? :D doki: nem egészen... :D hát öhm, enyhén szólva mellé... :D :P doki: azt akarom, hogy számoljon be róla... nyanya: örömmel...
-Max: mikor mehetek ki innen végre? ez a hely nem tetszik nekem... Diana: még nem mondhatok többet, szükség van néhány vizsgálatra... nem vagy õrült... Max: és miért vagy ilyen kedves velem? :P mert Diana vagyok, a te Dianád :D :P
-a nyanya elmondja a dokinak, hogy Diana ott van...
-LG parti idill 2.0 :P cukik :P
-Diana verset olvas Maxnak :P állat :P
-Sirály ideges, szokásos pia... Rodrigo próbálja nyugtatni, meg mondja, hogy a lányoknak joguk van azt szeretni, akit akarnak :P Sirályt nem különösebben hatja meg... Rodrigo: sok lesz a pia, még alkesz leszel... :D Sirály visszautasítja, hogy õ nem piás... hát másnak nehezen lehetne nevezni... :S
-Max virágnevet ad Dianának: Azucena=liliom :P indoklás: mert ártatlanságot jelent... :P és te annyira tisztának és ártatlannak tûnsz... :P kissé nyáltenger, de az arcsimivel feltornászta magát nálam :D :P
-Max mesél az öregnek Dianáról... :P
-a nyanya a dokinál... Ignacio pénzt ajánl neki... na nem nehéz kitalálni, miért... :S
-Diego majdnem elüti Fionát, aki bõrönddel cirkál, tehát Marfil kirakta... :D :P kár, hogy csak majdnem... :D :P
-hoppá... Max meg akar szökni... elkezdi az öregnek: és te is jössz velem! :D :P a pasas fél...
ha beleszeretsz az ápolónõbe, soakt fogsz szenvedni, fiam, hallgass rám... :D micsoda újdonság :D :P
-Sirály és pia... megszokott kép... ugorjunk...
- nyanya-szenya-Diana... bahh :S vége


118:

--LG parti idill 3.0 :P
-Fiona Octaviánál... ugrás...
-na végre vmi vidámabb: Silvita sétálni viszi a kicsit :P jön Jorge, a pincér :P hehh, azt hiszi, S-é a baba :D :P behalok :D :P ráadásul hogy Pancho-tól vagy mi :D :D ez kész! :D :P
-Fiona továbbra is mûsoron... jön Paco, végre vmi érdekes :P húúú, de dögös ebben a fekete-fehér szerelésben :P :P irtó jól fest :P :D hehe, Octavia azt akarja, hogy fogadják be Fionát, nincs hol laknia... bahhh, majd mindjárt megsajnálom, ha ráérek... :S
-Diego és Marfil az ágyban... M. aggódik, hogy O. megtudja a viszonyukat, D. nyugtatja... hehe, elkezdi tuti nem fogok belédzúgni, csak Diana kell... M: tökéletes, nekem meg Max :D D: az, hogy így együttvagyunk, tökéletes bosszú... hát, így, hogy az érintettek nem tudják, kevésbé ér célt... :D :P
-hoppá, Fiona férje erõsen környékezi Dianát... na ez érdekes lesz... elment hozzá a pasi...
-szokásos kép: Sirály-pia... Rodrigo és Kike (inkább R.) próbálnak hatni rá, de Sirály tiltakozik, hogy õ nem piás, kb. semmit nem hall meg... :S már alig áll a lábán... :S otthagyja õket... :S Kikét próbálja kérni R., segítsenek Sirálynak, de K-t persze nem izgatja... :S
- banya-nyanya mérgezi Maxot, a doki parancsára... :S sztem ha vmi difi lesz, Diana nyakába akarja varrni... :S tett célzásokat... :S
-LG: Gaby vissza akar menni, L. nincs oda ezért... meg is értem... Gaby végül meggyõzi...
-Gaby hazaérkezik, a nagyi és Lala örülnek...
-Max meg akarja csókolni Dianát... :P vége


119:

-Max kérdezi D-t: nem érdekellek? van más férfi az életedben? azért nem akarsz? gondolom, D. elhárította, kicsit tekertem... Max: persze, mert õrült vagyok... Diana: nem errõl van szó...
-ja Diana amúgy elköltözött Emilio-hoz, gondolom, Sirály ezért is piál...
-hupsz, Gaby felment a szobába, Kike épp fekvõtámaszozik... feláll... juj... K: visszajöttél... vészjósló a hangja... végre a szökevény kis feleségem visszatért... G: Kike, beszélnünk kell...
-a nagyi tájékoztatja Sirályt, hogy G. visszajött...
-Larry is üdvözli Yolandáékat :P
-Gaby: Kike, a házasságunk tévedés volt... jó reggelt kívánok... rendezzünk el mindent... Kike hirtelen elkapja a hajánál fogva, és rángatja... G: Kike, nem szeretlek, sosem foglak, engedj el... K. nagyon szorítja a csaj haját... :S L-vel voltál? az övé lettél? G. nem fogok válaszolni... de kénytelen... igen, az övé lettem... istenes pofon elõtte... :S most meg fogod tudni, ki vagyok... rámászott és csókolgatja G-t... :S fujjj :S most lesz az erõszak... :S
-Pilar-Larry... P: nem tudtam, hogy visszajöttél... miért akartad, hogy maradjak, ha elmentél? L: sose gondoltam, hogy G-val még bármi lehet... P: reménykedtem... L: sajnálom... fogsz találni vkit, aki majd értékel és szeretni fog... P: légy boldog G-val, megérdemli a szerelmed... L: így lesz a legjobb... elköszönnek... P. elmegy végre... :D :P
-Gaby bõg... Kike: most én vagyok a rossz? hadd ne kommentáljam... G.: gyûlöllek! K: házasokként fogunk élni, és egy szót se Sirálynak!
-Max továbbra is szökni akar...
-Larry hívja G-t, az bõg, hogy ne hívja többé és felejtse el... L: nem mondhatod komolyan! és amit a szigeten átéltünk?? G: felejtsd el, maradjon emlék, boldog leszek a férjemmel...
L: biztos Sirály és Kike nem engednek, ugye? G: semmi közük hozzá, így döntöttem... ne hívj többé! és leteszi...
- banya-nyanya szenyázik... vége


120:

-Fiona összeméri az erejét Dianával... az a csaj férjérõl magyaráz, hogy F. térjen vissza hozzá... persze a nõ nem akar...
-Paola õrjöng, Octavia nem engedi ki... na kiszökött... és elütötték... :S O. hívja Paco-t a mentõbõl...
-elõtte Paco a bárban: Paola elviselhetetlen, gyûlölöm...
-Caramelo P-nál a börtönben... csak nem kidobja végre? :D
-mindenki a kórházban Paola miatt... Yolanda közli 4szemközt O-val, hogy el kell mondania az igazat Paco-éknak, hogy P. a lánya... jé, Larry is tudja... :O. persze nem akarja elmondani... L: akkor majd elmondom én!
-Yolanda elmondja Paco-nak az igazat... hüledezés... Paco bemegy P-hoz: a lányom... akit mindig gyûlöltem... aki már sosem fog rámnézni, és nem lesz lehetõségem bocsánatot kérni tõle...
na jó, azért szomorú, de így már enyhe melodráma... :S
Paco bõg, P. eszméletlen, elég rosszul néz ki... :S vége


folyt. köv. ;)
10/10
Milibindi 2011 nov. 22. - 00:26:19 10/10 Előzmény suxel
(1328/5883)
Tényleg szép ez a színésznõ a valóságban.
8/10
suxel 2011 nov. 21. - 22:20:48 8/10
(1327/5883)
Na gyorsan megnéztem a 2. részt is --> mi lesz itt ha csak napi egy részek lesznek???
Pancholo k**vára nem ért semmit azzal, hogy Caramelonak elmondta az igazat, ezzel csak beidõzített egy bombát, ami mostanra már csak Bumm!, és ezzel adtak még egy lökést Paolanak a lejtõn. Sajnáltam azt a csajszit a mai részben. De Lala is miért nem ment rögtön ki a két lánnyal, csak egy kis idõ után. Pancholo meg mit várt, hogy Caramelo nem fogja az orra alá dörgölni egybõl Paolanak.
Paco de buta! Próbálják itt beadni a szerelmes férfi mindent elhisz mesét. Milyen jó is, hogy Dianaról minden rosszat elhitt Max, itt meg Paco beveszi az áldozat meséjét. Mindenesetre furcsa kontraszt. :P De ha így bedõlt Octopusnak, akkor Fedorat csak nem szerette. A sirályt lecserélte egy tintahalra/polipra. :D
Silvita nagyon bolond, egyébként itt egy kép róla. Nagyon tetszenek az ilyen hülye jelenetei, s szerintem ha jól emlékszem még lesz 1-2. Andres: zacskót a fejére :D Andreském, csak ne átlátszót!! Amúgy Larryt kellett volna elsõként megemlítenie, hiszen az õ gatyóját lopta el, s nem a Szmöréét.
De ez a Kike is mit tud ilyen rövid idõ alatt annyira szeretni Gabyban? Max. a testét. :P
Octopus és a szerény esküvõ: phuu, de elképzelhetetlen, hogy annak a nagyravágyó nõnek ilyen kis lagzija legyen, de most ez volt a legalkalmasabb.
Bezzeg Sirály egybõl Maxnál kulcsol hol van Diana? Biztos nem nálad van? Mondtam már korábban, hogy az a nõ egy vak madár, hát nem árult el mindent Maxnak a nézése? Beteges az a nõ, amit mûvel már. Komolyan mondom jobban szúrja a szemem, mint egy-két negatív karakter. Max sem feledkezhetet meg a rózsaszín ingrõl. :P
Jó, hogy még Larry színitanodásához el nem megy és ki nem rúgatja õt is. Ha már Maxot "kirúgatta", akkor Larryt miért nem? Nekem az a nõ totál, ha megjelenik úgyis csak felhúzom magam benne. Amúgy nem tudom, hogy ki vette észre a finom utalásokat a filmben. Felhívom Arquimedes Riverot ( a sorozat egyik producere) vagy Sonya Smith szerzõdése nagyon sürgõs (Fedora-Fedora).
Jah és végezetül: Andres mekkora maflást adott már Diananak, nemhogy Deb.-nek tartogatná. Mondjuk volt egy jótékony hatása: Diananak ismerõs lett Montiel hangja. Na lehet nem ártana még egy-kettõ és akkor minden világos lenne a számára. Jó, azért nem esem túlzásokba.
Jah és még Isabel a zugápolónõ - minden felszerelése van, állítom, ha Deboranak kellett volna egy fél vese, akkor azt is beszerzi. :D :D
juan-ZSU 2011 nov. 21. - 21:58:20
(1326/5883)
ez a sorozat ezt hozza ki belõlünk xD
k.aliz123 2011 nov. 21. - 21:06:15
(1325/5883)
Jaja nagyon jó a szövege :)) de itt többeknek is ezért is öröm olvasni minden hozzászólást :)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 21. - 21:06:09 10/10
(1324/5883)
Ezis nagyon jó Debora alias Jackie Chan :DD amikor ezt a forumot olvasom mindig annyira jókat nevetek :DDD