10/10
tcsajsziv 2011 okt. 25. - 20:27:04 10/10
(543/5883)
Maxtól nem vártam volna, hogy így bánik Dianavál engem kifejezetten idegesített a tegnapi rész amikor elment hozzá. Larryre pedig egyszerûen nem tudok mit mondani elveszik Gabyt csak azért, hogy vele vigasztalódjon mert Pilar elhagyta?! És hagyta, hogy az anyja megalázza Gabyt és mint tudjuk ez nem egyszer történt meg... Ha nem szereti és feleségül vette akkor legalább bánjon úgy vele mintha egy kicsit is számítana védje meg és mondjuk ne engedje, hogy Octavia bántsa! Gaby jól tette, hogy elköltözött!!! De nekem továbbra is az a véleményem, hogy ha nem így történtek volna a dolgok 80 rész se lenne a sorozat akkor egy ilyen minden jó ha a vége jó jellegû semmi lenne. Azt bekell látni, hogy a forgatókönyv író nem lehetett egy lánész :D mert a filmnek olyannak kell lennie, hogy a nézõ ne unja, legyen benne sok izgalom és valóságos is legyen nagyrészben!!!

kérdés: Max és Marfil(Debora) elfog utazni??
Alicante 2011 okt. 25. - 20:16:08
(542/5883)
Tudod mi a baj, hogy az erkölcsi tartású fõhõsnõket a fõszereplõ partnerek nem akarják elvenni, helyette mindenféle kétes nõszemélynél ágaskodva jelentkeznek, hogy el akarlak venni, el akarlak venni, de még véletlenül sem azt aki megérdemelné és akit szeretnek. Olyan könnyen ígérnek házasságot ráadásul olyan személynek, akit még csak nem is ismernek! Akkor hol mutatnak ezekben a sorikban jó példát a vallásosoknak?

A való életben biztos ezerszer is meggondolják kivel kössék össze az életüket...gondolom a nõk is nemcsak a pasik.:-)
juan-ZSU 2011 okt. 25. - 20:14:22
(541/5883)
értelek :D igazad lehet
10/10
tcsajsziv 2011 okt. 25. - 20:12:10 10/10
(540/5883)
Ehez szerintem annak is köze van hogy a Triunfoban fõszerepet játszott, ebben pedig... ebben is fõbb szerepe van de mégsem õ a fõszereplõ hanem Max. ;) Nem valami érthetõen magyaráztam el tudom... :D
Alicante 2011 okt. 25. - 20:08:57
(539/5883)
Ezek szerint több lesz gonosz karakterekbõl mint jókból?
Alicante 2011 okt. 25. - 20:06:57
(538/5883)
"Larry-Gaby-Pilar: Pilar bizonyára lenézi Gabyt, de akkor is létezik nõi hiúság: Larry lecserélte egy cselédre!"

Ez végülis elképzelhetõ, csak az nem, hogy Larry képes feladni a függetlenségét egy jelentéktelen cseléd miatt és rohan az anyakönyvezetõhöz a kiválasztottjával. Egy befutott sármos modell ennél sokkal hiúbb, minthogy lealacsonyodjon egy szolgálóhoz. Ez nagyon hiteltelen, ráadásul Gabyt késõbb semmibe veszi!
Szerintem hiányzik az agya, a feje kong az ürességtõl...persze Max sem marad le tõle.
Mindenesetre most is az a véleményem a f.könyvíró(k) már az elején lapátra tették a két fõszereplõt!
Még akkor is ha késõbb mindkettõ visszavedlik pozitív karakterré!
juan-ZSU 2011 okt. 25. - 20:04:07
(537/5883)
hát jobban kedvelem a triunfoba legalább többet vannak együtt Mariával és az anyjával is úgy ahogy szembe száll az más kérdés hogy Jimena becsapta azért van a két karaktere között különbség
9/10
offtopic
handi99 2011 okt. 25. - 19:57:41 9/10
(536/5883)
SPOILER:

Larry-Gaby: kb. 100. résznél lesz egy érdekes/vicces jelenet. Gaby a tv-t nézi, ahol éppen az Olvidarte Jamás megy. Ha jól emlékszem Gaby megjegyzi, hogy Larry milyen jól néz ki ebben a telenovellában. A poén, hogy az OJ-ban a Gaby-t alakító Mariana Torres is játszott.
10/10
Milibindi 2011 okt. 25. - 19:57:06 10/10
(535/5883)
Zért a Triunfóban is tutyimutyi.
10/10
Milibindi 2011 okt. 25. - 19:54:48 10/10
(534/5883)
Igen ez igaz az ikrek jobban ragaszkodnak egymáshoz, ezért javasolják a szakemberek,hogy tanácsos az oviba küln csoportba járarni õket illetve nem egyosztályba a suliba, hogy "normális" testvéri viszonyuk legyen és tudjak eggymás nélkül is meglenni.
8/10
suxel 2011 okt. 25. - 19:54:32 8/10
(533/5883)
Kicsike SPOILER


Nem lett belõle negatív csak teljesen vak lett mielõtt még ténylegesen megvakult volna.
Igen, Diego lesz az elsõ számú fõgonosz, de Pancholon sem lesz sokkal kisebb kutya, habár neki már most látszanak a zûrös ügyei.
10/10
Milibindi 2011 okt. 25. - 19:51:06 10/10
(532/5883)
Én pont ezt szeretem a Dél-Amerikai sorozatokban,hogy ott a fõhõsnõknek van erklöcsi tartása, anyám barátnõje mesélte mikor összejött a fia a barátnõjével elégedetten kijelentette, hogy végre talált egy rendes lányt ,mert a mai lányok olyan k..-k. Ezt egy 24 éves fiú mondta Csoda, hogy az életben nem akarnak nõsülni a pasik?? Ebben valóban szerepe lehet az amerikai filmeknek,sorozatoknak.
Amúgy õk elég vallásosak többségében, én ismerek olyat aki hithû katolikus ( én bevallom nem vagyok vallásos), túl van két 5 éves kapcsoltaton és bizony még mindig szûz mert õ házasság elõtt nem. Ez sem életszagú , de van ilyen! a HIT-esk még durvábbak Ez a másik véglet.( ami szerintem azért túlzás már)
9/10
offtopic
handi99 2011 okt. 25. - 19:50:48 9/10
(531/5883)
Szia! Oké, így már érthetõ.
Nem néztem az Árva angyalt, mert már az elsõ 5 perc után láttam, hogy nem az esetem.
Larry-Gaby-Pilar: Pilar bizonyára lenézi Gabyt, de akkor is létezik nõi hiúság: Larry lecserélte egy cselédre!

"Nem tudom miért kell Larry karakterét mindenáron mentegetni!!..."
Szerintem abban egyetértünk, hogy Larry nem viselkedik tisztességesen Gabyval szemben.
Mentegetjük? Talán. Valószínûleg azért, mert Larry szerelmes. Sajnos nem a feleségébe. Pech.
Alicante 2011 okt. 25. - 19:48:16
(530/5883)
Tudod mi az érdekes? A valóságban minden ikerpár ragaszkodik a másikhoz, képtelenek egymás közelsége nélkül élni legfeljebb akkor ha férjhez mennek. Egyszerûen genetikai erõ hajtja õket egymáshoz, itt meg gyûlölik egymást..
Itt ebben a soriban minden sarkos, hihetetlen...két véglet van vagy jó valaki, vagy nagyon gonosz!
Max például a pozitív karakterébõl hogy tudott egyik napról a másikra negatívvá válni?

Spoiler:
Úgy tudom Diegoból is gonosztevõ lesz, pedig most még olyan mint a ma született bárány.
Úgy látszik a f.könyvírók nem ismerték az átmenetet, vagy nem volt kedvük kidolgozni a történetet ugyanis ezért is rengeteg lóvét leakasztanak.
juan-ZSU 2011 okt. 25. - 19:44:32
(529/5883)
de tényleg egy normális pasi nincs ebben a sorozatban igaz h jól néznek ki de akkor is
még jó hogy Will a triunfoban nem ilyen mint Larryként persze a sortilegioba volt a legjobb karaktere

Neli:az a pofozkodós videó nagyon tetszett :)
10/10
Adry87 2011 okt. 25. - 19:36:06 10/10
(528/5883)
Nekem is Alejandro a kedvenc karakterem a Kettõs játszmából, belõle nem csináltak hülyét.Õ kitartott végig a szeretett nõ mellett, hitt neki, és mindig gyanakodott a gonosz szereplõre.Nem menekült más nõ karjaiban, amikor összekaptak a szerelmével.Nála láttam azt, hogy tényleg bármit megtenne a szerelméért, és William Levy nagyon jól hozta ezt a szerepet, neki is ez volt a legjobb alakítása, legalábbis számomra.
Alicante 2011 okt. 25. - 19:27:49
(527/5883)
Messze áll tõlem a kötözködés, nem állt szándékomban megbántani...csak tudod az Árva angyalban is ütõdött szerepet kapott Williem Levy mégis a topicban sok kislány rajongott érte! Természetesen mivel nem ismerlek nem azonosítalak velük.

Most is azt mondom, hogy semmi oka nem volt Larrynek elvenni feleségül Gabyt. Itt nagyon könnyen bánnak a házasság fogalmával, mintha fehérnemû cserérõl lenne szó.
Az meg számára nem lehet dicsõség, hogy megmutatja Pilarnak, hogy még egy hétköznapi cseléd is képes hozzámenni, mert még most Gaby egy jelentéktelen szolgáló!
Nem tudom miért kell Larry karakterét mindenáron mentegetni!!...
8/10
suxel 2011 okt. 25. - 19:19:33 8/10
(526/5883)
Szörnyûek ezek a férfiak ebben a sorozatban: Max, Larry, Diego, Pancholon, Kike... :D :D /soroljam még?/
Mind szemét állatok... :D :D :D
Maradjon mind magára... :D :D :D
Mi az emberek, elõtört a feminizmus????? :P :P :P :P
9/10
offtopic
handi99 2011 okt. 25. - 19:05:06 9/10
(525/5883)
Szia! Szerintem is.
9/10
offtopic
handi99 2011 okt. 25. - 18:59:58 9/10
(524/5883)
Szia! Igazából nem értem, hogy mit akarsz kihozni ebbõl. Általában nem érdekel a színészek magánélete: az hogy elveszi-e a barátnõjét v. sem az csak kettejükre tartozik. Ha pedig arra akarsz célozni, hogy elfogult Levy-rajongó vagyok, akkor tévedsz. Neli tanúsíthatja, hogy az én kedvenc színészem William és David közül : Jorge Luis. ;)

Szerintem Larry esetében a nõsülés hiúság volt, v. vmiféle bosszú: hogy megmutassa Pilarnak, attól, hogy neki nem kellett, még más nõ azért hozzámenne.