Neli 2011 nov. 23. - 16:48:37
(1443/5883)
elgurult a gyógyszere... :D :S
k.aliz123 2011 nov. 23. - 16:47:56
(1442/5883)
Diana nagyon ostoba....
Áhhh LG rész. Larry most nagyon teper. "gaby kérlek aludj ma velem had mutassam meg mennyire szeretlek"- és erre Gaby tud nemet mondani?? Ez Komoly? :O
Neli 2011 nov. 23. - 16:47:17
(1441/5883)
ma nem lesz újabb adag...
LG :D :P
ezt vártam (ezt is :D :P) :P
és nem igaz, Gaby ááá de hülyeee :S :D
képes volt kidobni L-t, hogy egyedül alszik... :S
én a helyében úgy húztam volna magammal az ágyra, hogy csak na :D :P
öhm izé, ez kissé 18asra sikeredett :D :P

Andres kicsit meg van kavarodva :D
holnap kidobunk a diliházban... :S :D téged kéne :D :P
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 16:46:57 10/10
(1440/5883)
off

óóó nagyon köszönöm neked :)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 16:46:38 10/10
(1439/5883)
Larry o_O ez nem jött össze :D de mielõtt azt mondta hogy aludjon vele Gaby annyira aranyos volt :)
Neli 2011 nov. 23. - 16:44:34
(1438/5883)
ez már uncsi, le lehet rólam akadni...
Asamy Seira 2011 nov. 23. - 16:43:43
(1437/5883)
Csattanó lesz a 66. részben!
Bruna nagy vallomása!!
k.aliz123 2011 nov. 23. - 16:43:27
(1436/5883)
Este linkelem most telóról vagyok :)
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 16:34:35 10/10
(1435/5883)
Szegény Dianita :/
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 16:04:46 10/10
(1434/5883)
off

ááááá tényleg ???? honnan tudod ha van oldo vagy vidi ahol ez van küld át linkelj lécci :))))
k.aliz123 2011 nov. 23. - 15:44:06
(1433/5883)
Nekem biztosan elvonási tüneteim lesznek... :// És a legrosszabb, hogy egy ilyen sorozat miatt nem fogják adni. Nekem így elsõre nem jön, be és szerintem még bele se fogok nézni.
Húú a kedvenc szereplõk, párosokról szinte mindenki ugyanúgy gondolkodik. Ugyanazok a szimpik és ugyanazok az ellenszenvesek persze vannak kisebb különbségek de általánosságban mégis :))
Nekem a Larry a kedvenc karakterem (én is nagyon szeretem eleve william-et) szeretem a karakterét, mellette még Renét imádom mert szeretem,hogy mindig boldog és jó barát szerintem az õ karaktere a legjobb. Valamint Emilio hát õ meg a másik csupa kedvesség...(mondjuk számomra kicsit túl higgadt és nyugodt mindig. Lányok közül Paula és Gaby. Paula nekem is azért mint a többségnek itt, mert egy gondtalan lány...oké a drog nem kéne, de ettõl eltekintve. Gaby-t meg nem tudom miért, de nagyon szeretem megmagyarázni nem tudom...
És persze szeretem még Max-Diana párost is. És persze Silvit áhhh õ olyan bolond :DDD
Kedvenc párosom meg persze az LG páros!
Tcsajszív igen és is nagyon szeretem a Will-Elizabeth párost és ha szereted õket ez neked is öröm hír lesz mint nekem, hogy megint együtt vannak :)) Múlthéten a "szombat esti láz"-hoz hasonló mûsorban ahol Elizabeth táncol, leleplezték magukat és elcsattant közöttük egy csók. :))
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 15:38:29 10/10
(1432/5883)
Na hát megnéztem a tegnapi részeket... nem voltam elragadtatva :/

Ez az Octavia akkor színésznõ és ez az idióta Paco el is hisz neki mindent, persze rosszul van komolyan felmászok a falra ezektõl, miért ilyen naivak??! no co.
Santa olyan aranyos volt ahogy Gabyval imádkozott nagyon szeretem a nyanyát :)
Na Caramelorol és Panchorol ne is beszéljünk Caramelo képes lenne visszamenni hozzá ezek után?! Tudom ha az ember szerelmes akkor "eltûnik" az esze és nem tud normálisan gondolkodni... de ennyire?! És ez a Pancho mi az a duma hogy õ egy macsó és neki 2 nõre van szüksége?!!!!! akkor pofont kevertem volna neki Paola helyében hogy a fal adná a másikat!!! De hát az lett a móka vége hogy ne Pancho hane Paola kapott egyet.... Annyira sajnáltam Paolát otthon az anyja nem szerette és most azt hitte boldog lessz aztán nem jött össze szegénykémnek... Szegény Emilio aranyos volt ahogy mondta hogy neki nincs sok pénze de amennyit tud ad neki... Nekem annyira tetszene ha most Emilio és Pao összekerülnének :) tiszta Happy lenne :) spoiler nagyon fogom sajnálni Pao-t hogy meghal nem érdemli meg õ egy nagyon kedves helyes lány lenne csak az anyja szeretete hiányzik neki és ezért csinálja ezt... spoiler vége.
Ennek a Kikének is beverném a képét annyira idegesít sõt irritál már ha meglátom k***a nagy bunkoság volt tõle és Pilartol ez a vacsis dolog, ... de nagyot nevettem amikor Gaby mutogatott Larrynek :D jó arc a csaj csak az a baj vele hogy tul jó és naiv. Ez a Pilar hát vele se más a helyzetem mint Panchoval és Kikével nem tudom ez a három szereplõ valamiért nagyon irritál. Diana szegénykém hát nem jött össze neki a szökés... Ez a Debora meg hihetetlen nagyon ravasz és Marfil nem is tudom részben meg érdemli amit kap de nem teljesen Diana elrablásával nem értek egyet mert neki is köze volt hozzá hogy tönkrement a kapcsolata Maxi Maxi val de igazából Deb szúrta el és õt kéne leginkább büntetni megérdemli....... Larryt hihetetlenül sajnálom pedig nem kéne ennyire.... Annyira megvigasztalnám..... :P (L) <3, Sirály meg hát Paconak teljesen igaza van nem várhat rá a végsõkig és Sirály sok embernek majdnem tönkre teszi majd az életét mert annyira csak a bosszú ... gondolok itt pl.: Diana, Max, Gaby, Larry párosra fõként! De mégis sajnáltam egy kicsit mert nem gyõzött meg octavia hogy tényleg szereti Pacitot :/ az lehet hogy régen szerette de most az is nagy szerepet játszik hogy elvegye sirálytól... nemtudom. Hát ez a tûz nem volt egy nagy húzás mert ha épp nem segítenek akkor bennégnek kedves kis barátnéink :)Diana jajjj de naiv vagy drágaságom :D nemigaz amikor Andressel beszélt akkor te vagy Debora férje?? ... nyilvánvaló kisanyám meg még volt egy pár ilyen.... mind1 õt igy szeretjük ez olyan Dianas. ja meg Diana ebben is naiv volt hogy majd persze Debora visszajön érte elkellett volna mennie vele és ha ISabel kérdezi majd Marfil (vagyis Deb.) azt mondja hogy Diana el lessz engedve aztán kész :D De azt megkell hagyni hogy Deb nagyon jó színésznõ :) Max nagyon aranyos ahogy aggódik Diana miatt :) És Santa tündér menjenek templomba :) na hát ennyi lenne szerény kis véleményem a tegnapi részekrõl... :)
k.aliz123 2011 nov. 23. - 15:31:41 Előzmény suxel
(1431/5883)
transzformátor az elektromos viharban :D :P Legjobb :DD
csikosi 2011 nov. 23. - 12:18:02
(1430/5883)
Ildike!
Neli majd megmondja elõre, mit tegyél!
9/10
offtopic
ildimix 2011 nov. 23. - 12:01:49 9/10 Előzmény Neli
(1429/5883)
Sziasztok!


Neli nagyon izgalmas részek lesznek várom a következõ adagot. Sajnálom, hogy 3 napon keresztül nem lesz a film, már pénteken sem fogják leadni az új sorozat miatt. A végén még elvonási tünetem lesz:d

Nekem a sorozatban emilio és Paula a kedvencem, emilio a legnormálisabb karakter, Paulát meg sajnálom nagyon sebezhetõ. Ha gyerekkorában szerette volna octavia, akkor 1 kiegyensúlyozott felnõtt vált volna belõle. Sajnáltam amikor a férje pofon vágta. Én a helyében ott hagytam volna örökre.

Szép napot! A mai rész izgalmas lesz!

Üdv: Ildimix
8/10
suxel 2011 nov. 23. - 02:10:03 8/10
(1428/5883)
Neli, mikre oda nem ügyelsz: rum és whiskey. Mmmm, nekem ez meg sem ragadt. Nálad a pont! :D :D :D :D Lazac és rák: lassan összeállítunk itt egy A és B menüt Isabelnek, de az olcsó rum nem szerepelhet az itallapon. :P :P
Anno, még egyszer Geszti Péter mondta az X-faktorban Király L. Norbee-nak, hogy olyan nézésed van, hogy begerjed tõle az egész ház. Most elgondolkodván a Maxos nézeseken, lehet ezt még fokozni??? :D :D

Jó éjt, minden ébren levõnek és alvónak!
Neli 2011 nov. 23. - 01:54:22
(1427/5883)
köszi :)
ezeken behaltam :D :P :

hülye ótvar tyúk :D
Hit me baby :D
peszgõ és kaviár :D
transzformátor az elektromos viharban :D :P

kész :D

egyébként Isabelnél Andres mindig whiskyt keresett, de a nõ rumpárti volt, szóval sztem majd a whiskyt kívánja meg, ha jobban megy neki :P :D meg a lazacot rákkal :D :P
8/10
suxel 2011 nov. 23. - 01:33:18 8/10
(1426/5883)
Mit láttam a tegnapi két részben?
Egész okos dolog ez a Deboras megszökés, viszont Marfilnak sem kellene több, mint, hogy Isabelnek ordítozik kifelé és kiordít valamit, amirõl Deb. nem tudhat pl: valami Houstonos dolgot és akkor már kint is van.
Isabelita milyen pénzéhes, hívja Maxi-Maxit, hogy kell a money. Biztos sok zabkását reggelizett, s már megunta, valami finomabbat és uriasabbat szeretne, de arra még nem futja. Kaviárt pezsgõvel, mi? Álmodik a nyomor! :D
Amúgy Deboranak milyen hamar elmúlt a láza. :D
Dianat Andres szépen kiütötte egynéhányszor. Fájhatott. De amúgy, hogy nyoma se maradjon. Máskor meg a száj szélére csak egy pici simi kell és már a fél fej belilul. :P
Sirály:Isten büntetése a könyörtelensége miatt. Yeep! Ezt baby eltaláltad, mert könyörtelen vagy a fiúkkal és nem a polipot ragadod meg a csápjainál. Vedd el a luxust és a gazdaságot, de te mafla a lányokon is bosszút állsz ezzel, hogy elszakítod õket Maxtól meg Larrytõl. Hülye, ótvar tyúk. Ah, csak felbosszantom magam rajta.
Paola is kapott egyet, amitõl kifeküdt, amúgy ti emlékeztek olyanra, hogy megpofozta volna egyszer is Caramelot. Pont szörnyecske kap egy nagyot. Amennyi megaláztatást amennyit C. már elviselt, azon sem csodálkoznék kapna egy maflást és a következõ szöveget nyomná be: HIT ME BABY ONE MORE TIME. :P :P.
Max legalább gyanakszik Marfilra, ugyanakkor mondott ilyet is: Marfil nem lehet ilyen gonosz. Kérem szépen, akinek egy egyelõre felfüggesztett gyermekrablás van a nyakába varrva, az nem szakosodott felnõtt emberek elrablására. Ugyanmár!!! /Amúgy a Diana gyermekének elrablása itt már rég feledésbe merült./
Paconak végre legalább igaza volt a végén Sirállyal szemben, még ha Octopus csápjai között fuldoklik is. Alig várom, hogy az angyalom megtudja, ki is az a Lichita (Alicia).
Jah és még tetszett egy aranyköpése Sirálynak: még az elsõ rész elején: Max a jelenléted csak felizgat mindenkit. :D :D Sikerült a mondatot egybõl másképp értelmeznem. Micsoda gerjedés mehetett ott, komolyan mint egy transzformátor az elektromos viharban.
8/10
suxel 2011 nov. 22. - 23:45:38 8/10
(1425/5883)
És megint csak tetszettek az összefoglalóid. :D :D
8/10
suxel 2011 nov. 22. - 23:44:13 8/10
(1424/5883)
Akartam mondani, hogy ez a szanatóriumos rész pár dologtól eltekintve Rosalinda feeling.