analia72 2011 okt. 29. - 14:59:04 Előzmény Neli
(643/5883)
Igen, arra gondoltam. Nem nagyon szoktam megnézni elõre a részeket, de azt tudom, hogy (SPOILER) Marfil-al méreg fog végezni.
pandora16 2011 okt. 29. - 12:21:29
(642/5883)
Neli!

Te honnan tudsz ennyit mindent a soriról? Hol nézed meg elõre a részeket? Kérlek írd meg, akár priviben is! Köszi: pandora16
sorozatkedvelõ 2011 okt. 29. - 11:25:48
(641/5883)
Pilar és Larry újra egy pár lesznek?/lehet,hogy errõl már írtatok,de nincs kedvem 600 kommentet végig olvasni/
Kike és Gaby mikor jönnek össze?
8/10
csigabige87 2011 okt. 29. - 11:02:45 8/10
(640/5883)
Jah, meg Deborah, Octavia és Camila nevezi Dianat szajhának, amikor inkább õk azok. Menjünk csak sorba Camila gyereket szült Montieltõl és elhagyta. Octaviának is az egyik gyereke nem a férjétõl van. Deborahról meg csak ne is beszüljünk. Mindegyiknek több férfi írható a számlájára. És akkor Diana lenne a szajha, aki életében csak egyszer volt egy férfival???? Most akkor, hogy is van ez, talán mindenki magából indul ki?! :D
Alicante 2011 okt. 29. - 10:47:55
(639/5883)
Én meg azt birom, hogy Dianát mindenki lenézi, mert ócska ribancnak tartják mégis állandóan vele foglalkoznak, félnek tõle, még a tárgyalására is eljárnak, de ha szerintük annyira értéktelen, akkor mért foglalkoznak annyit vele? Bezzeg Camila a jóság és az értelem megtestesítõje nem beszélve Deboráról, Octaviáról, Pilarról, velük viszont kutya sem törõdik...kivéve olykor-olykor Larry!
8/10
csigabige87 2011 okt. 29. - 10:43:45 8/10
(638/5883)
Tegnap ismételten kiakadtam Maxon, mikor azt mondta Emilionak, hogy mikor megcsókolta Dianat, az hagyta magát. Az elsõ csók utáni pofonról megfeledkezett???? De erre õ nemhogy abbahagyta volna, hanem újra megcsókolta. Különben is õ kezdte a csókot, mikor Diana elküldte, mert nem hitt neki! Hülye férfiak!

Paolát sajnáltam,hogy hogyan elbánt vele Octavia Pancholon és a drog miatt.

Deborahnak járt a kis idegeskedés.

Diego szemét volt a végén, hogy elárulta, hogy Diana terhes.
Neli 2011 okt. 28. - 22:35:58
(637/5883)
SPOILER

húúú, most néztem meg a 45-öt (a többit is, de most eléggé tekerve, majd újranézem), állat :P
Diana szül, és Max viszi be (elõtte pont elment hozzá, és összeverekedett Pancholonnal, de közben Dianára pont rátörtek a fájdalmak, erre Max felkapta, Diego meg üvöltözött, hogy hozzá ne érj, Pancholon, fuss utánuk :D) :P
de sajna mikor Diego is beér, Diana 5-10 perc hallgatás után a szülõszobán, mikor megkérdezik, a 2 hapsi közül ki maradjon, Diego-t mondja... :S viszont az ajánló szerint a 46-ban Max azt fogja mondani Dianának, hogy õ az apa, ne küldje el (ez nem biztos, de az elejét tuti mondja, gondolom, nem törõdik bele olyan egyszerûen, hogy elküldték :P :D)... :P
irtó jó :P
Neli 2011 okt. 28. - 21:53:45 Előzmény juan-ZSU
(636/5883)
;) :D :P
jaja ;) :D :P

SPOILER

most néztem meg 42ig, irtó jó lesz :P 42 végén talizik Diana és Max :P már nagy a pocak :P
a többit most nem lövöm le (mi lesz még 40-42ig), de nagyon jó részek lesznek :P
juan-ZSU 2011 okt. 28. - 21:26:35
(635/5883)
ebben aztán tényleg minden lesz :D
Neli 2011 okt. 28. - 21:21:47
(634/5883)
;) :P jaja, jó lesz ez ;) :D :P

SPOILER

nagyon sok izgi és egyéb dolog lesz még ;) :P
juan-ZSU 2011 okt. 28. - 21:17:42
(633/5883)
köszi a választ :) nagyon izgalmasnak látszik :)
Neli 2011 okt. 28. - 21:13:19
(632/5883)
SPOILER

itt a dokiék elrabolják Dianát, de teljesen pontosan még nem tudom... Marfil/D. is velük lesz elvileg, a csajok menekülni akarnak... Dianát emiatt majd halottnak hiszik és Fedora teljesen kikészül... akkor már meglesz a baba és Max akkor látja elõször :P aztán megtudja, hogy Diana él és sikerül megtalálnia, de a csajnak vmi baja lesz és nem emlékszik rögtön rá (de ez csak percekig tart kb.)... egy kolostorban köt ki, ahol Andres is ott van, de mikor Max odaér, lelép... kicsit még zavaros nekem, mert ezt nem teljesen láttam még... de meg fogom nézni :P
egyébként sok elrablás lesz benne, Max, Larry Silvitával, sõt a baba is...
juan-ZSU 2011 okt. 28. - 20:54:01
(631/5883)
SPOILER KÉRDÉS

Láttam egy képet ami olyan mintha lezuhantak volna egy repülõvel ott volt Andres,a doki,Marfil/Deborah,Diana az mi lesz?Hogy lesz?

SPOILER
Neli 2011 okt. 28. - 20:51:47
(630/5883)
ja hogy a háziorvos azt takarja, hogy belgyógyász? hát akkor tényleg sokrétû... :D még jó, hogy szemeket nem operál :D ez különbözteti meg Bradytõl :D :P ;) amúgy tényleg vicc, hogy mindent pont õ csinál, kizárt, hogy mindig csak õ lenne ott meg õ az ügyeletes... sztem az is benne lehet, hogy simán átkéri-átveszi az õt érdeklõ eseteket... :P akiken bosszút állhat :D :P
Neli 2011 okt. 28. - 20:49:38
(629/5883)
:D irigyek... magukból indulnak ki, és D-ra ruházzák a tulajdonságaikat... :D
Diego meg a többiek azért elég nagy nyomást gyakorolnak Dianára... bár még mindig mondhatna nemet, ahogy az elején, de gondolom, az még mindig tartja magát, hogy nem szívesen lenne õ se lányanya... igen, álszentség, de hát... :D
Alicante 2011 okt. 28. - 20:17:26
(628/5883)
"nem bírtam hallgatni :S hogy mondhatott már azok után olyanokat, hogy Diana csak kihasználta meg satöbbi?? :S ha tényleg szeretné, nem lenne ennyire gyenge, hogy mindig másoknak hisz és el tudják bizonytalanítani... :S ez így még nem tûnik igazi érzésnek... :S"

Talán inkább õ használta ki Dianát, hisz õ volt az elsõ az életében ha már mexicoéknál ennyire kelljen vigyázzni a szûzességre! Talán el kellene hinnünk, hogy Max annyira tapasztalatlan ennyi nõ után, hogy nem veszi észre, hogy egy nõ még szûz? Na ezt nem bocsájtom meg a f.könyvíró/k/nak!!!

Visszatérve a dokira, õ gazdagék háziorvosa is, tehát belgyógyász szerepet is betölt.
Alicante 2011 okt. 28. - 20:06:36
(627/5883)
A pofarándulásai ellenszenvessé teszik, egyébként én nem szeretem az ilyen kockaarcokat:-))
Alicante 2011 okt. 28. - 20:04:54
(626/5883)
"aztán kúszna már, " a Diego-s esküvõ a 37., akkor lõ rá Andres... kvázi ez a bosszú... :S
és pont a doki mûti Diego-t... és lesz pofája közölni, hogy õ nem tesz különbséget, mert orvos, a páciens az páciens... :S persze, ezuért lesz D. nyomorék... :S bár meg fog gyógyulni, de sokára..."

Mi a francért megy Diana hozzá Diegohoz mikor csak testvérként szereti? Kényszeríti õt valaki a házasságra?
Persze õ itt is szûzi életet fog élni, mivel csak Max-szal fekszik le.
Nem csodálom ha Diego meg fog keseredni egyrészrõl, mert hülye volt, hogy elvette Dianat, másrészrõl meg a szerencsétlen élete miatt lesz gonosz gondolom...egyébként Andres meg miért nem a nejével törõdik, annyira hiteltelen, hogy Diana férjével foglalkozik...

Mondja meg már valaki miért utálja mindenki Diánát amikor senkinek sem árt?
Neli 2011 okt. 28. - 20:01:51
(625/5883)
bár mondjuk ha a nagyihoz õ jár, akkor engem is érdekelne, azt mint mi végzi, tehát akkor nemcsak sebész kell legyen...
a belgyógyászt mire alapozod? csak mert hirtelen nem vágom...
Neli 2011 okt. 28. - 20:00:25
(624/5883)
:D hehe, ez jó :D nos, sztem csak sebész, Diana eredménye véletlenül került hozzá... más természetû mûtétrõl nem tudok,
SPOILER

szerencsére mikor Max vakul meg, nem õ mûti... :D

egyébként bármennyire is utálom a dokit (ne nevess ki, de), sztem nem néz ki rosszul, bár a haja így festve tényleg kicsit gáz, de egyébként nem olyan rossz sztem... :P