csikosi 2011 nov. 11. - 14:07:26
(843/5883)
Szia! te biztos tudod hány részes ez az egész sorozat!
Legalább amit nálunk leadnak!
Kérlek írd már meg!
Én sem láttam egy-két részt és úgy látom semmi fontos dologról nem maradtam le.
Annyira nem érdekes, hogy letöltsem valahonnan, vagy elõre megnézzem a végét.
kösz:
Neli 2011 nov. 11. - 01:55:22
(842/5883)
:D amik meg is érkeztek ;) :D :P
bocsánat a csúszásért, most kevesebbet tekertem és eddig tartott, mire végeztem (bár közben mást is csináltam)...

nos, akkor vágjunk bele... ;) :P

SPOILER

71-80:

71:

Diana az apácáknál lábadozik a baleset után, enyhe amnézia
Larry elmegy G-hoz Diana eltûnése ürügyén és próbál közeledni, de G. elküldi
Max és Sirály elmennek a házba hírt vinni D-ról, azt gondolják, meghalt a dzsungelben a baleset után, Diego nem akarja elhinni, nem fogadja el, meg akarja kerestetni
Max totál kiborul, Diego is
Camila rögtön nyomul
Pilar elmegy kellemetlenkedni G-hoz, G. jól leordítja és kihajítja :D
Diana bemegy Andreshez, õ is az apácáknál lábadozik, D. nem emlékszik rá, Andres ezért hazudik neki a nevérõl (Willy vagyok), és csak annyit mond, repcsibalesetük volt
Max odatévedt a kolostorba, na de hogy hogy… itt lett vége (tekertem, így mindent nem tudok)
de még nem tudja, hogy D. ott van



72:

Larry elmegy G-hoz ismét, hogy számíthat rá, G. goromba
Pilar ott virul azon Kikének, hogy terhes, állítása szerint L-tõl…
Marfil kiakad azon, hogy D-ék megszöktek, Ignacio kórházban, õt látogatta meg, fél, hogy D. majd megvádolja õket, hogy elrabolták
remélik, hogy meghaltak, különben nekik végük
Octaviáék örülnek
Diego bocsit kér Nancytõl, mert leordította, hogy szte D. halálát kívánta
Max beszél a fõnökasszonnyal a zárdában, hogy D-t jött keresni (de honnan tudta, hol kell… elég volt annyit tudnia, hogy a dzsungelben zuhant le és már tudta is, hogy ott egy kolostor és ott kell keresgélnie? :D :P), irtó cuki :P
megtudta, hogy él a csaj, örül :P Andres kihallgatja…
Fedora öngyilkos akar lenni, gyógyszert vesz be piával…
Max bemegy D-hoz :P sokk: D. nem ismeri fel… „ki maga?” mire Max: „a szerelmed” :D :P csók :P és láss csodát, Diana a csók hatására emlékszik, fantasztikus :D :P tehát az amnézia max. 5 részen át tartott, de inkább 3… :P mindenesetre kevés, szerencsére :D :P arra viszont nem emlékszik, ki rabolta el…
Caramelo megtalálja az ájult Fedorát… mindenki berohan…
Sirály kórházba kerül… Caramelóék faggatják, azt mondja, nem akart élni Diana és Paco nélkül… a többiek gyõzködik, hogy mindenkinek szüksége van rá… mire Sirály, hogy Dianával akar lenni, Gaby meg dühösen, hogyegyáltalán nem biztos, hogy Diana meghalt, ne mondja ezt…
Dianát közben faggatja Max és a fõnöknõ, ki rabolta el, és magyaráz Andresrõl vmit, de nem tudja, õ volt-e… meg neki Willyként mutatkozott be… na bementek hozzá, de addigra eltûnt (naná)…
Paco bement Sirályhoz…
vége


73:

Diana hazaért, nagy happy, babázik :P megköszöni Diego elõtt Maxnak, hogy megtalálta :D :P
Diego persze kidobja Maxot… :D de az elõtte még babázik, Diego persze kb. felrobban és megint kiutasítja :D :P elkezdi Maxnak, add ide a fiamat… hehhh, arról vitatkozhatnánk, kinek is a fia…
Diana megtudja, mi van Sirállyal és bemegy hozzá Diego-val, aztán Paco elmondja neki, hogy elvette Octaviát, D. megharagszik rá és kidobja
Max elmegy C-hoz… jaj ne… nem is bírom nézni :S tekerés :D
Sirály felébred és örül D-nak
Marfil közli Ignacio-val, hogy D. él
Pilar vigyorogva átadja L-nek a terhességét igazoló papírokat
L. kiakad…
P. azt akarja, hogy vegye el… L. elküldi a fenébe, üvöltöznek…
heh, elkezdi L., felelõsségteljes ember vagyok (láttuk :D), gondoskodni fogok a gyerekrõl, elválok és elveszlek… ahhh :S
hehh, Diana bevonult Octaviához számonkérni a Paco-s dolgot, jól kiosztja és elõtte jól megcsípte Brunát, aki akadékoskodott :D
közli Octaviával, hogy bosszút áll, most már van pénze és egy szinten vannak :D
vége


74:

Octavia kiröhögi D-t, de az jól állja a sarat :P
O. elkezdi gyalázni a kisfiút, mire D. jól felpofozza :D :P helyes :D
befut Paco, Octavia elkezd nyávogni… mire P. számonkéri D-t, hogyhogy megütötte O-t…
D. mondja, hogy élete legnagyobb hibáját követte el P. a házassággal… majd kivonul, aztán O. eljátssza az áldozatot, hogy D. kötött bele… aha…
Andres bemegy cirkuszolni a dokihoz, ezt tekertem…
Diana közli Emilio-val, hogy õ a gyár új tulaja…
Diego elõször áll lábra… titokban persze, nem látja senki… kínlódik, de sikerül felállnia, közben azért kapaszkodik…
Yolanda bemegy a kórházba Sirályhoz bocsit kérni… Fedora nem rögtön bocsát meg…
Diego bosszút esküszik, hogy csakazértis maga mellett tartja D-t és az övé lesz…
a vége hiányzik


75:

átírják a gyárat D-ra
Gaby felismeri Andrest a támadásra emlékezve (a szemérõl), Andres elismeri, de cinikusan hozzáteszi, hogy nincs bizonyíték
L. elmondja az egész Pilar-ügyet Renének
Gaby bevallja az erõszakkísérletet Fedorának, mire õ: Larry volt? heh… aztán mondja G, hogy nem, Andres… de nincs bizonyítékom… Fedora: akkor is meg fog fizetni…
heh, Larry leveri Pancholont Paola miatt :D verekednek…
Paco megint bemegy Sirályhoz…
Camila megint nyomul Maxra, csók, de a pasi közli, hogy nem tudja szeretni, még mindig D. van mûsoron nála… :D :P
vége



76-77-78:

Diego erõszakosan rángatja D-t, sír a kicsi, kiabálnak…
Maxék is, Max bocsit kér, de C. kivan…
Pilar diadalittasan G. orra alá dörgöli, hogy terhes…
na Camila robbantja a bombát: ez a nõ sose volt veled õszinte, Max, hónapokig hazudott neked… a fia tõled van… :D te vagy a gyerek igazi apja, és D. mindig is eltitkolta elõled az igazat… ajaj…
Max kb. padlót fogott… :D
na LG nagyjelenet, L. magyarázkodna, csókot kérne, de G. már tudja a babát és dühös, elküldi…
na Max berontott D-hoz, hogy tudja az igazat :P ezt imádom :P Diana kénytelen elismerni… Max érvényesíteni akarja a jogait, láthatás meg ilyenek, mire D: mondd a feleségednek, hogy szüljön neked, mert az én fiamat elfelejtheted! :D :P na persze némi vita után már békésebb hangot ütnek meg, Max beveti a behízelgõ kúszást, D. el is gyengül kicsit… :D :P persze hogy csók :P :D na és ezután mi jön? :D végeztek, de beront Diego Pancholonnal… Max közli, hogy igenis vannak jogai, DNS-t fog csináltatni… mire P. nekiesik, Emilio fogja le… nem semmi :P
Fedora piát kért Kikétõl a kórházban… nem lesz ennek jó vége… :S
Max bement Sirályhoz közölni, hogy visszaszerzi D-ékat… :P és hogy fejezzék be a háborút… közben Fedora tök részeg, és titokban, mikor Max kimegy, folytatja az ivást a takarója alá rejtett üvegbõl… :S
Max elköltözik Camilától (ezek szerint odacuccolt)…
René bevallja Yolandának, hogy õ is drogos…
Diego és D. veszekednek…
Gaby kiszúrja, hogy Fedora piált, F. tagad…
René gyõzködi Paolát, hogy szokjon le…
Larry bemegy Fedorához, ott van Gaby… kimennek dumálni… L. még mindig az elmaradt templomi esküvõt magyarázná, de G. megint nem hallgatja meg… elkezdi L, Pilar gyereke a miénk is lehetne… G: ne folytasd, nem így van… sose szerettél… L: lehet, hogy régebben így volt, de most már nem, igenis szeretlek… :P bár elveszem Pilart, mindig téged foglak szeretni… :P kösz, ezzel ki vagyok segítve… :D
Octavia bement Sirályhoz…
Max rátört Dianára az irodában, hogy láthatást akar, Diana közölte, hogy felejtse el…



79-80:

Pilar leesik a lépcsõn, miután balhézott G-val, és persze õt hibáztatja… elvetél, és L. itt megy át Maxba, megharagszik G-ra… nem hiszi el, hogy nem hibás…
céges buli van, Max is beállít :D Camila vele van, de egyszer csak Silvita a liftbõl kitántorogva fellöki Maxot és D-t (pont pózolnak a fotókhoz), és egymás mellett kötnek ki a földön, persze csók lesz belõle, és azonnal villannak a vakuk :D :P
vége


nos, ennyi lenne... folytatni fogom még ;)
izgi lesz :P
8/10
suxel 2011 nov. 10. - 23:03:11 8/10
(841/5883)
Hát ha jön is akkor kb. december elején: mondjuk én már végignéztem, ki is fejtettem röviden a véleményem a topicjában. Na de várom én is a beszámolóidat. :D :D :D
Neli 2011 nov. 10. - 22:58:44
(840/5883)
na elkezdem a részeket, majd beszámolok ;)
Neli 2011 nov. 10. - 22:53:22
(839/5883)
:D :P LFDD? ott is jó lenne, ja :P
az elõbb olvastam, hogy talán az Idõtlen szerelem után lesz, de nem biztos... annak kb. 10 rész múlva vége...
8/10
suxel 2011 nov. 10. - 22:03:43 8/10
(838/5883)
Már teljesen megszoktam Rókust, úgyhogy már szeretném ha megtartanák a következõ sorozataiba is, amit majd bemutatnak még...
Neli 2011 nov. 10. - 21:53:54
(837/5883)
na én ott alig láttam, sztem Dányi jó, csak nem annyira hozzá... nekem Rókus elég jó D-nak, feljavítja... :D :P
sztem Dányi nem annyira hasonlít az eredetihez, bár nem tudom, kinek hogy... önmagában mind2 hang jó, de sztem Rókus jobb D-nak... ízlések és pofonok :D :P
8/10
suxel 2011 nov. 10. - 21:25:24 8/10
(836/5883)
nekem viszont pont az eredeti hangja tetszik, én nagyon nehezen szoktam meg Varga Rókussal eleinte a Kettõs Játszmában. Az eredeti hangjához jobban hasonlított, a romanticas csábítás földjén címû sorozatban Dányi Krisztián szinkronnal, de már megszoktam ezzel is. Tulajdonképpen én Zepedat a csábítás földjénben kedveltem meg, már a vége felé teljesen neki szurkoltam az Úrnõvel, ugyanakkor tudtam, hogy az úgy nem lehet.
Neli 2011 nov. 10. - 21:12:36
(835/5883)
így van :P
ismét egyetértek :P :D
a szenvedõ arcát pl. imádom, pláne ha kúszik is... :D :P meg mikor szomorú... :P de mosolyogva se rossz :P :D
egyébként egyvmiben sztem W. jobb nála, meglepõ, de én így gondolom :P :D : a hang (eredeti), mert D-nak sztem az eredeti nem jó, vmiért irritál, olyan magasnak tûnik meg vhogy nekem nem férfias, nem tudom, zavar, viszont W-é nagyon érzéki... :P hangsúlyozom: sztem... :P :D persze ettõl D. még nagyon jó, csak a hangját nem tudom elfogadni (az eredetit, sztem a szinkronok jók a két pasinak)... :S
Alicante 2011 nov. 10. - 21:09:01
(834/5883)
Én a Bradyvel több sorit nem nézek meg.

Jó éjt, szép álmokat, sziasztok!:-)
10/10
Adry87 2011 nov. 10. - 21:06:16 10/10
(833/5883)
Akkor mindenképp ajánlom a Kettõs játszmát.Ott Will nagyon jól játszik, sokkal jobban is illik hozzá az a határozott, férfias szerep, mint ez a nyálas ficsúr.David-ot pedig érdemes gonoszként is látni.Az ember szabályosan megijed tõle, nagyon hiteles, mert elhisszük hogy gonosz és bármire képes lenne.Én imádtam, ott szerettem meg õt.
Alicante 2011 nov. 10. - 21:02:59
(832/5883)
Mindenképpen egy szuggesztív, férfias jelenség...nem tehetek róla de nekem W.L. mindkét szerepében nyálas lásd. Árva angyal és ez, de ízlések és pofonok különbözõek. Õ számomra egy fehérnemû modell marad ha csak nem sajátítja el a színészmesterség rejtelmeit. Szerintem nála még a Diegot megformáló színész játéka is sokkal jobb.

Visszatérve Davidre én most látom elõször õt játszani, elég hiteles tehát jól formázza meg a karaktert.
10/10
Adry87 2011 nov. 10. - 20:55:24 10/10
(831/5883)
egyetértek, David engem a Kettõs játszmában valamiért lenyûgözött.pedig õ nem az a tipikus szépiú.Viszont jól néz ki, és az arcával meg a szemével nagyon jól tud kifejezni.
Neli 2011 nov. 10. - 20:53:26
(830/5883)
:D így van :D :P
tehát nem Nathalie Lartilleux kell hozzá, mert az melléfogás... õ fedezte fel, de sztem a CCEA-t eléggé tönkrevágta a hülyeségeivel... :S az inkább az elején volt jó... bár ez szubjektív vélemény, de én így látom...
8/10
suxel 2011 nov. 10. - 20:52:47 8/10
(829/5883)
Amúgy a favorit nekem is David, viszont nagyon szeretem még benne Maritza Rodriguezt (az ikreket), Sonya Smith-t és Jorge Luis Pilat (szeretem a negatív karaktereket, de õt nem csípem benne, viszont jól játszik) és a part királynõjét: Elizabethet (lubickol szerintem ebben a szerepben is, de Analiaként valamiért jobban szerettem egy hajszállal)
Neli 2011 nov. 10. - 20:51:11
(828/5883)
ezzel is egyetértek :P :D
egyébként elvileg a La fuerza lesz majd itthon, megvették, de vetítési idõpontot még nem tudni...
W. sztem is dögös, D. meg helyes, de W-nél a tehetség kérdõjel... minden külsõ erény elismerése mellett :D :P
D-nál pedig mind2 a helyén van, nincs kétség :P :D õ nem annyira szépfiú, de mégis van benne vmi :P
juan-ZSU 2011 nov. 10. - 20:50:59
(827/5883)
én is mindennel egyetértek amit a kettõs játszmáról írtatok :)

nem ismertem rá Paolára... már õ is az esküvõvel van megáldva pedig úgy indult h õ nem fog férjhez menni jó hát menjen de ilyen hamar változott a véleménye
addig jó míg Marfil és Debora egymást bántják nem Dianát
10/10
Adry87 2011 nov. 10. - 20:50:50 10/10
(826/5883)
Így van, és ha nem egy befolyásolható, naiv karaktert osztanak rá, akit bárki becsaphat.
8/10
suxel 2011 nov. 10. - 20:48:17 8/10
(825/5883)
William Levy is tud jól játszani, ha van, aki egy csöppet seggbe rugdossa: gondolok itt Carla Estrada producerasszonyra.
10/10
Adry87 2011 nov. 10. - 20:40:57 10/10
(824/5883)
Szerintem is jobb színész D.Z. mint W.L. Viszont a Kettõs játszmában mindkét színész lenyûgözött, és kiderült hogy Will nemcsak azért kapta meg a szerepet mert jól néz ki.Nekem mindkettõ bejön mint pasi. Davidnek nagyon szépek a szemei, Will pedig úgy ahogy van nagyon dögös.Ebben a sorozatban D.Z. sokkal jobb, mint Will. Látszik hogy ez még a karrierje elején volt.Remélem David-tõl még több fõszerepet láthatunk, én nagyon örülnék ha leadnák a La fuerza del destino-t nálunk is, ott is õ a fõszereplõ.A kettõs játszmában én nem tudtam utálni, valahogy nagyon élveztem az õ gonoszságát.Itt a gonoszokat ki nem állhatom, fõleg Bruna-t, Debora-t, Ignacio-t, Octavia-t.