Neli 2011 okt. 22. - 03:37:10
(383/5883)
SPOILER

most néztem meg, mikor Fedora megtudja, kik a lányai... utána el fog menni a nagyihoz, de még csak nagyvonalakban láttam, belenéztem... vhogy megtalálja Octavia régi bûntársát, akibõl kiszedi, kinek adták oda a gyerekeket és ebbõl rájön az igazságra...

ja és a szokásos vakság-klisé se maradhat ki, Maxot fogja érni ez a csapás (még sokkal késõbb)... persze nem tart sokáig :D azt hiszem, az ikrek vmelyike fogja bántani... :S

megnéztem a kövi 2 részt is, hát tényleg elég gáz... :S
azért elszomorító, hogy hülye Max nem képes hinni Dianának és máris sértegeti, mikor ma még "kincsem" meg "szépségem" volt... :S eddig tartott a nagy szerelem? ha nem képes hinni neki? :S és mi lesz az elsõ dolga, miután Camila kipakol és a doki is kamuzik, mikor Max elrohan hozzá? naná, hogy nekik hisz és lefekszik Deborával (miután a csaj alsónemûben kelleti magát neki :S)... :S annyira tipikus pasi... :S már nem azért...
Neli 2011 okt. 21. - 22:00:20
(382/5883)
:D
igen, ez fura, hogy ha annyira kevés pénzük van, mibõl tudnak ilyet fenntartani...
a sorikban nem minden szegény lakik nyomortanyán amúgy, ez is érdekes... :D
Neli 2011 okt. 21. - 21:57:09
(381/5883)
:P irtó cukik voltak :P
vmiért mikor a rész kezdõdött, nem esett le, hogy ma mi várható (bár a promó alapján már sejtettem, hogy a szex közel van, meg rémlett yt-ról, hogy 24. részben lesz, de vhogy hirtelen nem tudtam, hogy ma azt adják)... de mikor a hajókázásról beszélt Max, már tusdtam :P nagyon arik voltak a viharban, bár sajna nem sok látszott, mikor a lényegre tértek (meg elég gyorsan felöltöztek :D :P)...
Diana is nem igaz, hogy nem tudta, mi vár rá, ha elmegy Maxszal, hiába húzódozott, õ is akarta, csak félt elismerni... :P :D azért ezek a naiv dolgok... :D
meg mikor a dokihoz ment a lakására este, ne tudta volna, hogy mit akar, és mégis elment? azért fura...
az meg akkora vicc, hogy Diego pont odavitte dolgozni D-t, ahol tudta, milyenek... aztán mehetett kimenteni... nem igaz, hogy nem tudta, mi vár a csajra... akkor meg minek vitte oda?? hogy hõs legyen, mikor ki kell hoznia? ma is, mikor a viharban várta, kb. majd' felrobbant a féltékenységtõl :D :P az tetszett :D :P
az egyértelmû csúcs persze a kunyhós rész volt :P :D
Larry meg akkora egy töketlen volt, hogy hagyta G-t bántani... :S csak mikor hazahozta védte vmennyire, aztán már a sorsára hagyta, szenvedni... :S szép... :S
gondoltam amúgy, hogy nem tart sokáig a nagy lamúr Maxéknál, bár a kövi részeket nem néztem meg elõre, de ahogy olvasom, gáz lesz... :S na utána is nézek :P
corny14 2011 okt. 21. - 21:47:57
(380/5883)
most néztem meg rtlmoston..:) nekem eddig ez a két rész tetszett a legjobban..:D fõleg a Max és Diana jelenetek miatt..:D viszont Octávia kiborulásai mindent vittek..:DD
amugy mikor kezdõdött a sorozat, én azt hittem, hogy Paola egy gonosz beképzelt csaj lesz (mivel gazdag család lánya..) ahhoz képest hát az egyik legszerethetõbb karakter szerintem..:):)
8/10
suxel 2011 okt. 21. - 21:47:53 8/10
(379/5883)
Azért, ahogy figyeltem elég szép környéken laknak Dianaék is, én nem mondanám azt, hogy az egy szegény negyed, sõt a ház sem tûnik annyira szegényesnek kívülrõl. Belülrõl igaz szerényebb már valamivel.
Neli 2011 okt. 21. - 21:47:19 Előzmény suxel
(378/5883)
:P
A b. álarcában én is csíptem Lizt, itt viszont annyira nem fogott meg... Biztos mert még ez korai cucc, késõbb már fejlõdött :D :P
Max nekem is kedvenc, én is elfogult vagyok :P a soriban mondjuk szerencsére van pár helyes, ez mindenképp jó :P volt egy olyan sori egyszer, mikor csak a fsz. volt az, a másik 3 ürge (alig volt benne pasi, pláne fiatal, helyes meg aztán absz. nem :S mondjuk ez szubjektív, de én így láttam) kb. a bûnronda kategória volt... :S értékelhetetlenek nálam :S mondom ennyire gyér pasifaktor egy soriban azért gáz... :S
szerencsére itt nem így van :D :P bár a két leghelyesebb tagadhatatlanul a két tesó (sztem :P), de azért akadnak még :P :D
8/10
csigabige87 2011 okt. 21. - 20:24:05 8/10
(377/5883)
Azért Dianát sem kellett nagyon gyõzködni, hogy elmenjen Max-szal hajókázni, meg rögtön fürdõruhára vetkõzzön.
De egyébként szépek voltak a jeleneteik.
Bírtam mikor Max Kincsemnek és Szépségemnek hívta :D
10/10
Adry87 2011 okt. 21. - 20:22:11 10/10 Előzmény suxel
(376/5883)
Nekem is Max a legnagyobb kedvencem, és Larry nálam is csak a 2. Õ valahogy nagyon befolyásolható karakter, Max meg azért tudja mit akar.Ráadásul nekem Zepeda nagyon tetszett a rosszfiú szerepben a Kettõs játszmában, de jó karakterként ugyanolyan jól alakít.Tetszik ahogy játssza a szerelmes férfit, és ezt is hihetõen. A gonoszt is elhittem neki, meg ezt is. Will nekem a Kettõs játszmában jobban tetszett, nagyon határozott volt a karaktere, itt meg pont az ellenkezõje.Persze tudom, hogy ez egy korábbi sorozata.Mindenesetre én nagyon megszerettem ezt a sorozatot, és mindig alig várom, hogy láthassam, örülök hogy 2 részt is láthatok mindennap.
Alicante 2011 okt. 21. - 20:05:51
(375/5883)
:-))
Alicante 2011 okt. 21. - 20:04:56
(374/5883)
Csak kikövetkeztettem, hogy ez fog történni, de azért köszi a bókot. Az árva angyalt végigszenvedtem, nem valószínû, hogy ezt is végig fogom.

Szép hétvégét topictársaim!:-))
8/10
suxel 2011 okt. 21. - 20:03:03 8/10
(373/5883)
Alicante tartsd meg ezt a jószokásod, hogy leírod a véleményed még ha nem is tartod olyan nagyon sokra a sorit. Én szeretem magát a sorit, de jó olvasni a kritikáid. :)
8/10
suxel 2011 okt. 21. - 19:59:12 8/10
(372/5883)
Spoiler:

Olyan pontos érzéked van Alicante: pontosan a következõ részig fognak tartani a szép dolgok Max és Diana között, a 26ban már jön a nagy számonkérés, természetesen a doki miatt.
Alicante 2011 okt. 21. - 19:45:28 Előzmény Neli
(371/5883)
Az õszínteségedet mindenesetre köszönöm!:-) Valahogy ráéreztem, hogy a Brady a kedvenceid közé tartozik mintahogy itt sokaknak:-) Viszont a való életben mentsen meg a Jó Isten egy ilyen kaliberû férfitõl, mert õ állandó kísértésnek van kitéve a nõk között, ezért a hûség olyan távol áll tõle mint Makó Jeruzsálemtõl.

Larry ebben a soriban egy akarat nélküli bábot játszik, tudom Gabynak semmiféle tapasztalata nem volt a pasikkal, de azért gondolkodhatott volna mi lesz a következménye ennek a rohamházasságnak!
Octaviának és a többieknek is abban igaza volt, hogy kiakadt Larryn, miért pont egy jelentéktelen, mûveletlen, semmi pluszt nem adó náluk szolgáló cselédet vett el....mert jelenleg ez a helyzet!

Viszont szép volt a szerelem és szexualítás kibontakozása Maxnál és Dianánál, de gondolom a boldogság csak rövid ideig fog tartani, pedig a dokit olyan könnyû lenne rövidre zárni!

Az is várható volt, hogy Andrej nem fogja megnézni Marfit, mert megint sokat lódulnának az események elõre és kiderülne, hogy az ikertestvér nem más, mint Andrej felesége Deborah!

Még egy gondolat. Akármilyen tapasztalatlan Gaby egy jó nagy taslit lekeverhetett volna Brunának a szemét megjegyzéseiért!

Szép estét!
8/10
csigabige87 2011 okt. 21. - 19:18:01 8/10
(370/5883)
Octavia milyen szemét! Szegény Paolán vezeti le a dühét, jól tette Paola, hogy beolvasott neki és kiállt Larry mellett.
8/10
csigabige87 2011 okt. 21. - 19:09:47 8/10
(369/5883)
Most nézem rtlmoston a sorit, mert ma sajna lemaradtam rajta és annyira nevetnem kellett Octavia és Bruna képén mikor Larry bejelentette, hogy elvette Gabyt. Nagyon jó! :D Paola látom élvezte a dolgot.

De bírtam az öreglányt is, amikor az elején leakarta lõni a Diánával kikezdõ férjét, hogy elmenekült a pasi :D
8/10
suxel 2011 okt. 21. - 18:09:10 8/10
(368/5883)
Még egy okkal több, hogy majd Kike karjaiba lökje Gabyt a Sirály, ha megtudja, hogy Gaby a lánya, amiért csak így játszadozott vele. :P
juan-ZSU 2011 okt. 21. - 17:49:19
(367/5883)
igen láttam :)
olyan jók ezek a jelenetek igaz nem csak õket kedvelem mindegyikkel elvagyok kivéve a doki és Bruna azoktól a falat kaparom :D
8/10
suxel 2011 okt. 21. - 17:43:45 8/10
(366/5883)
Mint már mondottam a mai rész az Max y Diana fanoknak kötelezõ. :)
juan-ZSU 2011 okt. 21. - 17:39:29
(365/5883)
Maxék olyan aranyosak az esõben biztos nagyon fázhatnak :)
7/10
Mr hardware 2011 okt. 21. - 17:35:02 7/10
(364/5883)
Az biztos hogy van olyan vérszomjas! Nagyon hasonlítanak.