8/10
csigabige87 2011 nov. 01. - 11:09:23 8/10
(683/5883)
Igazad van. Viszont ez azért marhaság, mert ha bosszúból megházasodok, akkor legalább olyanhoz kéne menni akit szeretek, de ezek csak találomra mennek hozzá mindenkihez, még csak nem is szeretik és nem is tisztelik a másikat. Ahhoz képest, hogy annyira vallásosak, sosincs templomi esküvõjük. Innen lehet tudni, hogy nem a szeretett emberhez mennek hozzá, legalábbis szerintem. Várom már a holnapi részt!
sorozatkedvelõ 2011 nov. 01. - 08:35:46
(682/5883)
Sokszor úgy tûnik,hogy a bosszú eszköze a házasság.
Alicante 2011 nov. 01. - 07:52:38
(681/5883)
Abszolút egyetértek a véleményeddel. Ehhez még csak annyit:

"Az Acorralada annyi szerelmi szálat sorakoztat fel /házasodnak keresztbe-kasba/,hogy csak kapkodja a fejét az ember.
Ma egyiknek a férje/ felesége,holnap a másikat veszi el/megy hozzá, egy kis túlzással."

Még ha szerelmi szál lenne?..de szerelem sincs csak két találkozás után lánykérés. Egy röhej!
sorozatkedvelõ 2011 nov. 01. - 07:36:02
(680/5883)
Szinte mindegyik sorozatot a hosszabbítás teszi unalmassá.
A Sortilegio-t azért szerettem ,mert abban nem volt üresjárat,pörögtek az események.
Már a TDA-ban is nagyon sok a mellékszál.
Az Acorralada annyi szerelmi szálat sorakoztat fel /házasodnak keresztbe-kasba/,hogy csak kapkodja a fejét az ember.
Ma egyiknek a férje/ felesége,holnap a másikat veszi el/megy hozzá, egy kis túlzással.
10/10
Milibindi 2011 okt. 31. - 22:58:47 10/10 Előzmény Alicante
(679/5883)
ÓÓ ne aggódj drága kormányunk nálunk is ezt szeretné, iskolában akarják tanítani a gyerekeknek,hogy házasodjanak és szüljenek gyereket és ne váljanak el még akkor se ha rossz a házasságuk.
10/10
Milibindi 2011 okt. 31. - 22:56:52 10/10
(678/5883)
Vagy Beatriz hisztijei se kellettek volna pl.
10/10
Milibindi 2011 okt. 31. - 22:56:00 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(677/5883)
Az Árva angyallal az volt a probléma, hogy mivel sikeres volt meghosszabbítottak, ezt nem kellett volna ezzel rontották el pedig jó lett volna. Eredetileg 100 részes lett volna úgy nagyon jó is lett volna! Majdnem megduplázták. Eredetileg nem is szerepelt volna benne pl Ana Julia, meg a megvakulás sem , meg ugye ez a Vicente dolog is így el lett volna (nekem legalábbis nem tetszett, hogy gonosz lett belõle)
Alicante 2011 okt. 31. - 15:16:22
(676/5883)
..és nincs egyedül Paola sem, sportot ûznek a rossz házasságokból. Mindegy kihez csak férjhez menni, megnõsülni!
juan-ZSU 2011 okt. 31. - 14:01:38
(675/5883)
elég baj hogy feladja a függetlenségét egy ilyen férfiért aki nem érdemli meg,még ha valami rendes,becsületes férfi lenne annak örülnék de így...
sorozatkedvelõ 2011 okt. 31. - 05:29:40
(674/5883)
Ha már az elsõ 60 részben ennyi minden történik,mivel töltik ki a következõ részeket?
Csak nem szenvednek 120 részen át?/a ccea-ban 60 részen át volt vak a fõhõsnõ,az is unalmassá vált/
Alicante 2011 okt. 30. - 19:40:16
(673/5883)
Naháááát! Paolát is megfertõzte a házasodási láz?
Ezek szerint nem sokáig élvezheti, mert "ûrinõ" létére a férje börtöntöltelék lesz!:-D

A Brady meg bõgni fog a sitten? Ezen már nem csodálkozom, mert szinte minden filmjében bõg, ez volt az Árva angyalban is. Szegény! Hiába Adonisz inkább hasonlít a homokosokhoz, meg agya sincs!:-D
Én ezt nem tartom izgalmasnak, inkább szánalmasnak mondanám. Valószínûleg leállok a sori nézésével, nekem még számít, hogy az agyam a helyén legyen.

Jó éjt, szép álmokat!:-))
Neli 2011 okt. 30. - 19:16:47 Előzmény Alicante
(672/5883)
igen, Paola feladja a függetlenségét, még fõz meg vasal is, bár fõzéskor majdnem felgyújtja a konyhát, minden csupa füst... :D most néztem meg 60ig, ismét lesznek izgalmak :P
Pancholon önként vallja be Caramelo-nak, mikor vmiért kórházba kerül, hogy elvette P-t is, C. nagyon kiakad... egyébként Pancholon börtönbe is kerül majd, nem biztos, hogy a bigámiáért, mert csinál mást is, de az is benne lehet...
Larry és Gaby egyházi esküvõre készülnek (békülés 57ben :P), de Pilarék megakadályozzák (Gaby emiatt ismét hazugnak hiszi L-t), Paco pedig talizik Octaviával... Marfil visszatér és elraboltatja Deborát (már a partin is, de onnan lehet visszajut D.), és visszaveszi a helyét, aztán 60ban elraboltatja a dokiékkal Dianát és Deborát, és Debora bevallja Dianának, hogy õ Debora, nem Marfil...
Diana beköltözik az Irazabal-házba, miután mindenkit elzavartak... Diego egyre szenyább, neki ez nem tetszik...
Larry totál kész, bõg is a börtönben (G. meg a templom elõtt), hogy G. most biztos azt hiszi, megint cserbenhagytam... elmegy magyarázkodni, miután kiengedik, de csak Fedoráig jut, aki persze meg se hallgatja és nem engedi G. közelébe...

na kb. ennyi a lényeg, de lesznek még dolgok :P
Alicante 2011 okt. 30. - 18:08:28
(671/5883)
"egyébként Pancholon (fujj) nem fog egy ideig még lebukni (legalábbis azzal, hogy 2 felesége van, de egyszer Caramelo majd látja Paolával, akit akkor még nem vett el a pasi és kiakad), elveszi Paolát is, mert mind2 kell neki."

Hát ez borzalom!!! Miért kell Paolát elvenni amikor õ az egyedüli aki házasságellenes? Õ egy lezser, önálló nõ, aki jól el van a kis életével. Ezek szerint Pancholon bigámista lesz? Õ sem az a tipus, aki annyira megveszne a házasságért, inkább maffiózónak néz ki és az is....ezt most túlragozták a forgatókönyvírók, ekkora túlzásokat betenni a soriba? Ha-ha-ha!:-))
Neli 2011 okt. 30. - 17:50:04
(670/5883)
SPOILER

na igen, Paola lázadását az õ kis "primitív vadembere" letöri... :D
ó, Pancholont nem zavarja, hogy nõs, kell neki ez a cica is, játszani (meg gondolom, a csaj pénze se utolsó szempont neki...)... :D :P
persze rá fog fázni, de még késõbb...
Neli 2011 okt. 30. - 17:45:20
(669/5883)
SPOILER

na igen, ez egy érdekes kérdés, én se tudok rá hirtelen normális választ... kb. úgy jött le, hogy bár Pilarral elvan L., mégis állandóan G-ra gondol és már nem biztos abban, hogy P. kell neki, de meg van zavarodva...
Renének is állandóan G-ról mesél, megvédi, és mondja a csávó, hogy öregem, te belezúgtál, csak nem vetted észre... :D :P és a bulin már biztos a csaj fölénye, tarol, lezavar egy gyors bosszúcsókot, és utána L. már kész, készül az 54-re :D :P
bár utána Pilar még elkavargatja a kását jó darabig, hogy ne legyen minden olyan rózsaszín és Gaby is bizonytalanodjon el, L. tényleg szereti-e... nem beszélve Kike és a többiek kavarásairól :S
Neli 2011 okt. 30. - 17:39:58
(668/5883)
SPOILER

a másik cseléd neve Nancy, és késõbb (106.) lesz egy gyors csókváltás Diego-val, de az kb. itt véget is ér, és a csaj addig duruzsol (sajnálja a pasit), amíg azt meghatja... :P

egyébként Pancholon (fujj) nem fog egy ideig még lebukni (legalábbis azzal, hogy 2 felesége van, de egyszer Caramelo majd látja Paolával, akit akkor még nem vett el a pasi és kiakad), elveszi Paolát is, mert mind2 kell neki... de aztán majd lesznek nagy hajtépések :D :P
Neli 2011 okt. 30. - 17:32:49
(667/5883)
SPOILER

Kike elvileg G-nak, legalábbis az elején, beadja, hogy érdekli, sztem, vagy csak sima lehetõséget kínál a bosszúra, nem tudom még, azt nem láttam, honnan indul ki ez az egész... Gaby elvileg nem fogja tudni, hogy Pilarral ezek miket agyalnak ki, meg a Sharon-os dolgokat se, csak mikor elrabolják... neki elég az is, mikor az az állat megveri, folyamatosan, meg az erõszak... :S
jut eszembe, már nemsokára lesz (kb. 46.), hogy Andres elõször próbálkozik G-nál (erõszakkísérlet), de szerencsére a csaj el tud menekülni, viszont nem lesz egyszerû... de lényeg, hogy megússza azt a disznót :S
Alicante 2011 okt. 30. - 17:13:32
(666/5883)
Azt írta Neli, hogy Fedora itt még nem tudja milyen ember Kike, de akkor is, miért kell egy olyan pasihoz hozzákényszeríteni akit Gaby nem szeret?
Nem tudnak ezek meglenni oldalborda nélkül? Mindenáron esküvõ???

Tudomásom szerint sem Kike sem Gaby nem szereti a másikat. Ezek a f.könyvírók már sportot ûznek a házasodásból.
sorozatkedvelõ 2011 okt. 30. - 15:55:43
(665/5883)
Az anyja nem ismeri Kikét,nem tud az agresszivitásáról?
Kike gondolom azért akarja Gabyt,hogy Larryt,akivel állandó versenyben van legyõzze.
Egyáltalán Gaby és Kike szeretik egymást?
Alicante 2011 okt. 30. - 15:26:36
(664/5883)
"Spoiler: Gaby sem különb az összes többi szereplõnél, ha hozzámegy Kikéhez. "

Állítólag az anyja erõlteti hozzá, de elõtte el kell válnia!