9/10
offtopic
handi99 2011 okt. 26. - 09:24:32 9/10
(563/5883)
Szia!

SPOILER:

A tárgyalás tényleg jó lesz, bár szerintem túl sokáig húzták.
Kellemetlen, ha a vádlott ügyvédje pont az az ember, aki a lecsapta a koronatanút a "támadás" estéjén néhány km-rel odébb. :DDD
9/10
handi99 2011 okt. 26. - 09:20:34 9/10
(562/5883)
Szia!

SPOILER:

Igen, Diana Diego felesége lesz. "Diego meg persze elfogadja babástól, az már nem érdekli, hogy Maxtól van." Így lesz.
"Le merem fogadni, hogy megházasodnak Diego pedig nem érhet hozzá Dianához, s a pasas ebbe zavarodik majd bele.": Az esküvõ után nem sokkal Diegora rálõnek (Andrés a tettes) és lebénul, így tényleg nem érhet hozzá Dianahoz.
Szerintem Diana viselkedése hasonlít Larry viselkedésére (Gaby-Larry házasság). Nem szereti és nem tiszteli a társát, pedig senki sem tartott fegyvert a fejéhez, hogy házasodjon meg. Ha már megtette, akkor tartsa tiszteletben a másik érzéseit, akkor is, ha nem tudja viszonozni.
Alicante 2011 okt. 26. - 08:27:55 Előzmény csigabige87
(561/5883)
Az is mekkora marhaság, hogy Diana terhessége miatt elájul, ez nagyon ritkán fordul elõ, inkább hányinger, szédülés, egyensúlyzavar lép fel az elsõ hónapokban. Ájulás semmiképp sem.
8/10
suxel 2011 okt. 26. - 08:24:23 8/10
(560/5883)
Köszi a választ! Ha már eltelik egy hónap akkor sokkal jobban érthetõ. Mondom még a keddit sem láttam, remélem ma beérem magam rendesen.
Komolyam Diana férhez megy Diegohoz???? Gondolom, mert nem akar egyedülálló anya lenni. És így ez az egyszerûbb, ami persze csak bonyolultabbá teszi a helyzetet. Diego meg persze elfogadja babástól, az már nem érdekli, hogy Maxtól van. Le merem fogadni, hogy megházasodnak Diego pedig nem érhet hozzá Dianához, s a pasas ebbe zavarodik majd bele.
Neli 2011 okt. 26. - 03:17:48
(559/5883)
SPOILER

húú, most néztem meg 32-35ig a részeket, hát nem semmi :P fõleg a 33 és a 35-ös lesz jó, akkor van Diana tárgyalása (kb. 5 részen át húzódik persze... ítélet a 35ben, azt most nem lövöm le), és ki lejt be? :D :P
maga a nagy Max! :D és igen, eleinte még mindig kételkedik, de aztán lesz egy csók D-val és a 35ös végén ott bõg, mikor D. otthagyja Diego-val, hogy bocsáss meg (persze ezt Diana már nem hallja)... :D :P na mondom jó reggelt :D a 36osban Larryvel fog szenvedni Paco bárjában, de azt még nem néztem meg, csak ez volt az ajánló... állat :P
persze történnek még egyéb dolgok is, de azért mindent nem mondok el, majd kiderül ;) :P jó lesz :P ez visszahozta a kedvem, hogy holnap nézzem, már 3at kihagytam... :D :S eddig mindet láttam pedig... :P
Neli 2011 okt. 26. - 02:01:11
(558/5883)
SPOILER

elvileg kb. egy hónap eltelt, mióta nem taliztak (vagyis el fog), tehát talán ennyi idõ alatt már nem olyan irreális, hogy jelentkezzen... bár nem tudom :P
egyébként Max mikor összefut a terhes Dianával (hónapokkal késõbb, már nagy a pocak :P), rögtön azt kérdezi, terhes vagy? az én gyerekem? és Diana 2 mp habozás után rögtön, hogy nem, Diego-é, a férjemé... ez akkor lesz, mikor D. már elvette, és errõl Max is tudni fog (már a tali elõtt tudta, mert rákérdez, hogy hallottam, hogy férjhez mentél)... és nem nagyon hisz Dianának, hogy D-é a gyerek...
Diana magától kb. sose mondaná el az igazat a történtek után, és Max is csak azért lesz meggyõzõdve róla, hogy nem az övé a kicsi, mert Diana olyan kitartóan hangoztatja...
és mikor Dianát elrabolják és halottnak hiszik, Max elmegy Fedorához és elõször tartja a kezében a babát (akkor már F.-ék együtt fognak élni az Irazabal-házban, de F. megengedi, hogy Max eljöjjön hozzájuk) :P akkor is azt mondja, hogy nem az övé, de azért eljátszik vele :P és csak a 76. végén fogja megtudni az igazat, amit a 77.-ben kér számon Dianán... aki csak akkor ismeri el az igazat, mert kénytelen...
Neli 2011 okt. 26. - 01:52:05
(557/5883)
SPOILER

kiderült számomra (véletlenül- épp néztem egy másik vidit és megláttam ezt oldalt) az ikrek halála körüli "rejtély" oka (a 38-as dolog):

azért írhatták, hogy 38-as rész, mert valóban van egy AC. part 38-as vidi, de az összefoglaló több részbõl, nem konkrét részszám (tehát vágott), így pontosan nem derül ki, melyikben van...
az egész soriból van fent összefoglaló, kb. 61-es számig (ennyibe csinálták meg a 187 rész összefoglalását)...

és ebben a vidiben (38) Debora megöli Marfilt (lelövi), aztán a rendõrség végez vele...
Pancholon börtönbe kerül bigámiáért, de megszökik és mint pap bujkál, de pont összefut Paco-val ... :D
és Max azért is akar bosszút állni Dianán, mert azt hiszi, õ is benne volt anno a tûzgyújtásban, mikor a diliház leégett, ahova Max került (de hogy honnan vette... Diego, Ignacio és Camila a felelõsek)...
8/10
suxel 2011 okt. 26. - 01:49:38 8/10
(556/5883)
Megkésve ugyanám eljutottam a hétfõi epizód 2. részéig.
Max szerintem fogalomzavarban szenved, hiszen leszajházza Dianat, mikor még a dokiék is azt mondták, hogy csak flörtölt, mert várt a milliomosra, akinek odaadhatja magát. Azért ez nem feltétlen egyenlõ a szajhasággal, hiszen az én szajha fogalmam az, azt jelenti, hogy az le is fekszik az emberekkel. Igen, ez van. Na most én a ti spoilereitekbõl azt vettem le, hogy Max nem fog hinni Diananak, hogy az övé a gyerek. Nálam ez 2 pontból vérzik: egyrészt mert csak Maxxal volt elõször és akkor a baba csak az övé lehet és elég hamar jelentkezett a gyerek. Továbbá azt vettem ki, hogy azt írtátok a spoilerekben, hogy Diana azt fogja mondani, hogy Diego-é a gyerek. Ha Max elhiszi azt, hogy Diana pénzéhes, akkor azt hogyan hiheti el, hogy egy olyannal, mint Diego összeállt. Jó én ezeken túlléptem, mert úgy állok, hozzá, mint a televisa freeblogos plakáton van: egy izgalmas és szövevényes MESE.
Végül pedig még egy kérdésem lenne, igaz még nem láttam a keddi részeket:nem jelentkezik ez a terhesség egy kicsit ideje korán? :P :P
Neli 2011 okt. 25. - 22:45:54
(554/5883)
persze, ezek mindent csont nélkül bekajálnak, eszükbe se jut kételkedni...
Max is csak az elején nem nagyon hitt C-nak, aztán hogy elkezdett emlékezni, már simán... :S
Neli 2011 okt. 25. - 22:44:02
(553/5883)
az pont nem rémlik, a plakát... évszámokat tényleg nem mondtak, csak én fûztem hozzá... :)
Fabiolára nem emlékszem... mindent nem láttam... a casting se teljesen biztos végül is, csak az rémlik (de lehet, hogy több mindent mutattak), hogy L. és K. verseng a szerepért, G. kint vár és K. kelletlenül közli G-val, hogy L. nyert... :D :P gondolom, errõl lehetett szó...
corny14 2011 okt. 25. - 22:31:24
(552/5883)
mikor Emilio felvetette Maxnak, hogy lehet Camila és a doki csak kitalálta és hazudtak.. azért az milyen komoly volt már, hogy elõtte Maxnak eszébe se jutott.. azért az vicces volt..:P
9/10
handi99 2011 okt. 25. - 22:29:50 9/10
(551/5883)
SPOILER:

Az OJ valóban 1 évvel korábban készült, mint az Acorralada.
Nem rémlik, hogy említettek volna bármilyen évszámot az Acorraladában, így szerintem nincs gond ezzel.

A casting-ra már nem emlékszem, viszont arra a jelenetre igen, amikor a producer bemutatja Larry-nek Fabiola Colmenarest.

Észrevetted a háttérben a plakátokat (OJ, stb.)? Az Eva Lunában is van egy szép nagy Soñar no cuesta nada plakát.
A VV szereti reklámozni a korábbi sorozatait, de szerintem az OJ-os plakát Sonya Smith-szel nem volt jó ötlet.
Neli 2011 okt. 25. - 22:00:15 Előzmény juan-ZSU
(550/5883)
;) :D :P
nekem is :D :P
az a kedvenc, mikor a mosdóban Diana végre meggyepálja a két hülyét és bosszút áll :D :P
tehette volna elõbb és többször... :D :P bár sztem elõtte is lesznek még pofonok :D :P
szóval a bosszú idején eléggé átvált már magabiztosba, Gaby is próbálkozik, de sztem D-nak jobban összejön :P :D
Neli 2011 okt. 25. - 21:53:41 Előzmény Alicante
(549/5883)
;) :D :P
persze, értem ;) néha én is belenéztem, de nem voltam elájulva, meg hogy nem rendszeresen néztem, nem nagyon értettem... de én Ezel-párti voltam, szóval inkább arra tapadtam... :D :P nézd el ;) :D
Neli 2011 okt. 25. - 21:46:16
(548/5883)
egyébként mi volt még a maiban Gabyn kívül? ma se volt erõm nézni, yt-on meg múltkor tekertem és nem emlékszem, mi volt... ott egyelõre 31-ig néztem tekerve, a sok hülyeséget (fõleg Maxot) nem bírtam elviselni... :S :D

SPOILER

viszont a 29. jó lesz :P :D akkor tudja meg Diana a kicsit, és pont a dokitól, szegény... :D :P
Neli 2011 okt. 25. - 21:43:49 Előzmény handi99
(547/5883)
:D

nekem az jutott eszembe, hogy a Jamas korábbi sorozat volt, mint az Acorralada ( az Ac. kb. 2006-os, csak 2007-ben adták asszem, az OJ meg 2005 körüli), mégis úgy hozták be, hogy L-t az Ac-ban választották ki az OJ egyik szerepére (még az Ac.-ban mutatták az OJ-castingot asszem)... vagy ezzel nincs gond?
8/10
csigabige87 2011 okt. 25. - 21:02:16 8/10
(546/5883)
Jól tette Gaby, hogy végre elköltözött. Azt azért nem értem, hogy miért nem akarnak bosszút állni a fiúkon, akkor legalább nem tipikus "imádom, ha belém rúgnak és mindent eltûrök annak a férfinak, akibe beleszerettem és bármi áron szeretni fogom" karakterek lennének, ha végre határozott tökös csajok! Larry egy pipogya alak, de Max sem különb! Mindegyik még anyuci picifia és nem képesek sosem a sarkukra állni és határozottak lenni! Egy igazi férfi nem ilyen (ha ilyennel hozott volna össze sors, azonnal dobbantottam volna!)!!!!
Várom, hogy mi lesz Deborah-val és Marfillal. Deborah egy nagyon alattomos szemét nõ! Nekem nincs sem ikertestvérem, sem lánytesóm, de van két öcsém és sosem lennék képes ártani nekik!
Diana ahhoz képest, hogy felnõtt nõ és nem mellesleg ápolónõ magától nem is sejtené, hogy terhes??? Azért lehetne több esze! Tudtom szerint az egészségügyi fõiskolákon tanítanak nõgyógyászatot is például, de ezt egy nõnek alapból is tudnia kéne, hogy mivel járhat a védekezés nélküli szex.
Egyébként továbbra is nézem a sorozatot és nagyon izgalmasnak tartom, csak az ilyenek néha kiborítanak.
10/10
tcsajsziv 2011 okt. 25. - 20:50:41 10/10
(545/5883)
Köszönöm, remélem nem is utaznak el :)
10/10
Adry87 2011 okt. 25. - 20:42:23 10/10
(544/5883)
Szerintem nem, mert a mai második részben azt mondta Max, hogy nem akar elutazni.Szerintem pont azért mert annyira rá akarta erõltetni az anyja meg Marfil (Debora)is.