Alicante 2011 okt. 25. - 16:13:55
(523/5883)
Elnézést a hülye fogalmazásért mást akartam írni az elsõ mondat helyett viszont nem voltam körültekintõ így zagyva lett a fogalmazás, de gondolom érted mit akartam mondani!:-))
Alicante 2011 okt. 25. - 16:07:12
(522/5883)
Szerintem ez a való életben elképzelhetõ hisz se Onur se Sehrazad értékes ember volt az aktus elõtt is. Egyébként nem volt zsarolás, csak felajánlotta a segítségét a pasi természetesen ellenszolgáltatás mellett. Onur rájött, hogy Seh a fiáért tette amit tett, ezért beleszeretett...a kitartása meg eredményes volt, mert késõbb Seh is beleszeretett.
Egyébként nézõpont kérdése a film megvitatása...nekem mindenesetre többet ért mint bármelyik mexicoi szappanopera!:-)
Neli 2011 okt. 25. - 15:26:56
(521/5883)
azt sose értettem, hogy jöhettek össze a történtek után... a pasi hirtelen megváltozott? ekkora hatással volt rá a nõ? hát érdekes...
Neli 2011 okt. 25. - 15:25:17
(520/5883)
ha már felhoztad, életszag: az mennyire hiteles, hogy összejössz azzal, aki kvázi megzsarolt, hogy pénzért feküdj le vele? mellesleg irtó ronda, de te hipp-hopp beleszeretsz... :S jó, ez sarkítás volt, de én sose voltam S.-párti, nézd el ;) :P
Alicante 2011 okt. 25. - 15:20:41
(519/5883)
Sajnos a f.könyvírók nem törekedtek hitelességre, hisz a mesékbõl nagyon jól megélnek!
Ráadásul a fõszereplõkbõl is tiszta hülyét kreáltak. Lényeg az állandó feszültség és a sorozatok elhúzása, de ez csak akkor sikerül ha hihetetlen dolgokat tálalnak nekünk!
Érdekes a törökök a Seherezádét tudták életszagúan megírni ez csak a dél-ameriaknak nem megy!
Gondolják elégedjünk meg a Brady és Max külsejével ne firtassuk az értelem hiányát. Hát ennyire tartanak bennünket!
offtopic
werti20100 2011 okt. 25. - 12:51:43
(518/5883)
Sokat gondolkodom ezeken a Dél-Amerikai sorozatokon. Ki hiszi el hogy a mai modern világban, ilyen dolgok történnek mint ezekben a filmekben. (Életem végéig csak egy embert szeretek,20 akárhány évesen még szûz mert még nem találta meg a szerelmet, stb ). Nem hiszem el hogy manapság Mexikóban, vagy Argentínában így mennek a dolgok. A forgatókönyvíróknak eszébe juthatna életszagúbb sztorikat gyártani. Sokkal hitelesebbek lennének ezek a sorozatok, ha nem szerepelnének mindegyikben ugyanazok a klisék.
Neli 2011 okt. 25. - 12:37:34
(517/5883)
sztem Larry elég bénán viselkedett tegnap... :S a minimum, hogy megvédi a feleségét, ha már elvette! fel kellett volna állnia, hogy akkor én is kimegyek vele a konyhába enni, mert õ hozzám tartozik... ki kellett volna állnia érte... ehelyett csak ült és hallgatott... gyenge... :S még Paolára se reagált... :S ez férfi?! :S az egy dolog, hogy jól néz ki meg nekem is bejön, na de azért agy is kéne... :S nemcsak fûrészpor a helyére... :S
késõbb, mikor már szeretni fogja G-t, akkor is ide-oda ingázik, mert Pilartól nem tud szabadulni, ahelyett, hogy döntene... :S akkor ez milyen szerelem?? :S egyébként egyszer õ is lehordja majd G-t Kike miatt, de ez csak egyszer van, és olyat nem csinál, mint Max...
Maxot se védem (nála is egy dolog, hogy jól néz ki, de azért akit "szeret", nem kéne lek.-nia... :S
ok nélkül pláne... :S), az erõszak nagyon ocsmány húzás... :S az nem kifogás, hogy elborult az agya meg nem látott a féltékenységtõl (ezzel védekezik majd)... :S de ilyen szempontból L. mégis jobb egy kicsit... viszont egyik se viselkedik úgy, ahogy kéne, meg se érdemlik a két csajt... :S
Alicante 2011 okt. 25. - 11:21:15
(516/5883)
Akkor te szereted a nõsülõs pasikat...csakhogy a valóságban még szerelembõl és gyerekkel sem vesznek el, mert annyira ímádják a függetlenségüket!
Alicante 2011 okt. 25. - 11:19:18
(515/5883)
Teljesen egyetértek a véleményeddel de nem csak Larry esetében hanem Maxéban is.
Abban teljesen azonosak, hogy kihasználják a nõket, csak azt nem értem mi célja volt Larrynek feleségül venni Gabyt? Ez nála passzióból történt? Max meg addig nem hagyta békén Dianát, mig nagy keservesen megadta magát és "feláldozta" a szûzességét, erre Max kikiálltja k.rvának! Addig mi volt? Szûz k.rva?
Én azt mondom egyik sem normális, magukon viselik az anyjuk primitív mívoltát.
Gaby meg egy nagy rakás szerencsétlenség!
10/10
Milibindi 2011 okt. 25. - 10:59:19 10/10
(514/5883)
Paola tök aranyos volt, ahogy próbálta védeni Gabyt! Kár,hogy ezzel a karakterrel annyira csúnyán elbánnak majd. Az várható volt,hogy szívni fog, de ez túlzás lesz! Látta valaki a Soledadot? A Daniela karakterhez hasonlít, aki szintén egy gazdag jólelkû lány volt, ám a szülei nem törõdömsége miatt behálózta egy szekta vezetõje.
Azért az durva volt , hogy Octavia kijelentette õ nem szereti Paolát , pedig az a férfi az apja ,akit állítólag szeretett.
10/10
Milibindi 2011 okt. 25. - 10:44:44 10/10
(513/5883)
Larry pipogya alak ennyi, de ez még tényleg nem bûn.
10/10
Milibindi 2011 okt. 25. - 10:40:10 10/10
(512/5883)
Hu ezt a számot meghallhgatom szeretem a Házibuki zenéjét.
9/10
offtopic
handi99 2011 okt. 25. - 09:34:01 9/10
(511/5883)
Szia! Nem tudom hányan nem értenek veled egyet, de én biztos, hogy nem. Befolyásolhatónak lenni még nem bûn, legfeljebb hiba. Ellenben megerõszakolni egy nõt már nem hiba, hanem bûn. Mégis vannak itt néhányan akiknek a szemében ez a férfi a vonzó. Ízlések és pofonok... Szerintem Larry sokkal szimpatikusabb, mint Max.
sorozatkedvelõ 2011 okt. 25. - 07:29:05
(510/5883)
Teljesen egyetértek veled Larry annyira visszataszító karakter.
Gaby egy nagyon naiv kislány,akit kihasznál,hogy felejtsen,de ez nem sikerül,mert csak Pilar után epekedik.
Diana elleni "összefogás" már túlzás.
9/10
offtopic
ildimix 2011 okt. 25. - 06:45:07 9/10
(509/5883)
Sziasztok!

Most sokan nem fogtok velem egyet érteni, de én azért leírnám a véleményemet. A tegnapi részben meggyûlöltem Lerrit 1 befolyásolható alaknak tartom az ilyen nem férfi. Gabi helyébe elmentem volna nem türném a megaláztatásokat amit õ elvisel. Lerri leírta magát elõttem!

Üdv: Ildimix
Neli 2011 okt. 25. - 04:12:02
(508/5883)
találtam egy vidit, sztem haláli (hajtépések :D :P):

http://www.youtube.com/watch?v=InDqq9XZK0I&feature=related

érdekességképpen:

a partis résznek (50.) majdnem egymilliós a nézettsége :D most láttam...
az erõszaknak pedig már túl is haladta :D
azért mire ugrik a nép... :D

ja és volt egy vidi, ami alatt a Nada cambiara mi amor por ti (Semmi nem változtatja meg a szerelmem irántad :D) c. szám szólt (a Házibuli 1 dalának spanyol verziója), azonnal Max jutott eszembe, annyira ráillik :D :P
meg egy másik vidiben a kezdõkép alá betették a hangját (a képen nem õ volt, csak a téma szólt róla), és pont azt mondta, "inkább meghalok, mintsem elveszítselek..."... :D :P jó lenne tudni, a 6 nõje közül épp melyiknek szánta ezt... :D :P persze nyilván Dianának, de ez a mostani történések fényében kész vicc :D :P
kivi leszek a maira...
8/10
suxel 2011 okt. 25. - 00:03:14 8/10
(507/5883)
na itt éjszakai mozi lesz!!! :P
8/10
csigabige87 2011 okt. 24. - 22:51:54 8/10
(506/5883)
Hát a mai részek... nah, szóval ahhoz képest, hogy a doki nemrég még haldoklott, nagyon virgonc volt ma. Szegény Santa nagyinak nem csodálom, hogy nem hisznek, hiszen szegény elég szenilis. Viszont nem értem Brunát, ha annyira szereti Marfilt, amikor miért nem látogatja gyakrabban és miért hagyja, hogy Deborah ezt tegye vele. Jah, a másik jómadár Deborah, hát milyen egy szemét nõ az olyan, aki a pénzért a saját ikertestvérét eltiporja és megölné???
Max irtó hülye, hisz õ mindenkinek csak a szerelmének nem, végig sem hallgatja, míg másokat meghallgatott és mindenkinek elhitt mindent. Miért nem megy be a kórházba és kérdez meg másokat Dianáról???? Úgyhogy a Diegotól kapott verést jól megérdemelte! Kár, hogy nem maradt nyoma! Olyan hülyék ez a fõszereplõ pasik! Eddig két férfi karakterrel voltam elégedett Alejandroval a Kettõs játszmából és Jeronimoval az Idõtlen szerelembõl (jó is hitt az elején mindenkinek, csak Renatanak nem, ott viszont voltak azért bizonyítékok és nem csak szavak). Paolát most is csíptem, tetszett, amikor megvédte Gabyt és örült, hogy Maxnak hála elmaradnak a zongoraórái. Larry meg egy idióta jelen pillanatban, legalábbis szerintem. Mi a fenének vette el Gabyt, ha emberszámba sem veszi és hagyja, hogy Octavia folyton megalázza??? Octavia meg egy hisztis, beképzelt sznob, hatalomra éhes nõ! Remélem Fedora majd jól megalázza!
Neli 2011 okt. 24. - 22:08:56
(505/5883)
jó éjt mindenkinek :)
Neli 2011 okt. 24. - 22:07:45
(504/5883)
nem ügyvédet, a logikára gondoltam ;) :D :P
az hiánycikk :D :P