Veroncika 2010 jún. 24. - 10:54:22
(4761/5801)
Es Alejandro...Kb 4 ev alatt mar 3szor volt nos!Mondjuk Rubit egyszer sem vette el,de mar annyiszor megkerte,hogy az mar feler egy hazassaggal!Csak csinalja jobbra-balra a gyerekeket!Es mikor hagyja el vegervenyesen Rubit???Amikor megcsunyul es lesantul!Vagyis alejandro is csak a kulsore utazik!
Veroncika 2010 jún. 24. - 10:50:07
(4760/5801)
Mellesleg,Neairanak igazat kell adnom!Nem Rubi tehet Hector hulyesegeirol!Genaro is megmondta,hogy Hector apja alaptalanul vadolta az anyjat,mert az nem csalta meg!Megis megolte!Tehat Hector -logikusan- ugyanilyen feltekeny lenne Maribelre es Elenara is!Nem kellene annyit patyolgatni azt az Hectort!Eleg volt mar az onsajnalkozasbol!!!!!!!
Veroncika 2010 jún. 24. - 10:43:49
(4759/5801)
Szemelytol fuggo!Akinek tobb partnere van,az valoszinuleg nem erez semmit a masik irant,akinek meg csak egy,az szerelmes:):):)

Alicante,nyar van!Pihenj!:):):)
10/10
Alicante 2010 jún. 24. - 10:42:19 10/10
(4758/5801)
Ezt nem láttam, tényleg?
Vissza fogom nézni azt a kávézási jelenetet. Valószínûleg reklám után volt...
10/10
Alicante 2010 jún. 24. - 10:40:30 10/10
(4757/5801)
Az egyáltalán nem baj, ha valaki szereti a sexet, de az se baj, ha azt valaki EGY partnerrel hosszú távon mûveli.:-)
Ráadásul nem kell tartani az ADS-tõl, egyéb fertõzésektõl és még tükörbe is tud nézni az ember.

Na ma sem csináltam semmit!
Mentem, délután jövök, sziasztok!:-)
10/10
Alicante 2010 jún. 24. - 10:36:17 10/10
(4756/5801)
Gratulálok!:-)))
10/10
Alicante 2010 jún. 24. - 10:34:05 10/10
(4755/5801)
Arról nincs szó, hogy Cris és Marco nem fognak törõdni Fernandával. Honnan gondoltad ezt?

Szerintem Rubi úgy gondolja azért, mert megmentette Fernandát a balesettõl egy életre le lesz neki kötelezve, ezért is láncolja magához, de csak "felnõtt" korában.
Ekkor oltogatja következetesen Alejandro ellen...

Szerintem M és A esküvõjéig 1 év telik el. Ebbe belefér egy kb. 3 hónapos baba. Rubi sebei maradandók, megmaradnak a hegek valószínûleg ezt láttad vér helyett.

Cris szerintem végleg szakított Rubival, ami abszolút érthetõ. Ezzel a nõvel még testvér formájában sem szabad tartani a kapcsolatot, Crisnek csak így van nyugalma! Ráadásul Marco is utálja.
Akkor én is visszakérdeznék!
Loreto mért nem tartja a kapcsolatot Rubival???
Veroncika 2010 jún. 24. - 10:28:04
(4754/5801)
Gratulalok:):):):):)Legyetek tovabbra is boldogok:):):):)
Veroncika 2010 jún. 24. - 10:24:53
(4753/5801)
Egyaltalan nem baj!Sot,irigyellek hogy ilyen szabadgondolkodasu vagy!De nem mindenki kepes csakugy lefekudni valakivel!Peldaul en rettegnek attol,hogy kigunyol a hatam mogott,vagy hogy eldob mint egy hasznalt rongyot!Szerintem csak akkor erdemes sexelni valakivel-a szerelemtol fuggetlenul-ha mind a ketten magabiztosak,ha egyenloek az "eroviszonyok"!
10/10
Alicante 2010 jún. 24. - 10:18:04 10/10
(4752/5801)
Rubit még véletlenül se tévesszük össze Maribellel, mert akkor tûz és vízrõl beszélhetünk.
Rubi mindent bevetett, hogy megkaparintsa a gazdag zsákmányt, de nem ment túl egy határon, mert akkor könnyû prédának tekinthette volna Hector. Maribel csak egyszerûen szeretett minden trükk nélkül Hector meg szerintem tapasztalatlan volt, ezért tudta a ribi elcsavarni a fejét. Következetesen kidolgozott terv volt Maribel számára nagyon csúnya végkifejlettel.
Majd most jön Rubi legundorítóbb utolsó bevetése, amibe két férfi (Hector és Lucio) is belehal, Maribel meg újból kikészül.
Mint már írtam Loretot se tudom felmenteni, mert végig segédkezett Rubinak, de neki is meglesz a jutalma...
Bigbri 2010 jún. 24. - 10:16:17
(4751/5801)
Különben Fernandával a kedves Christina miért nem fog törõdni? ***SPOILER***
Csak azért kérdezem, mert amikor a sorozat végén Fernandát mutatják amikor beszélget az osztálytársaival akkor nem Fernandaként , hanem Rubinak mutatkozik be, a másik csajszi meg kérdezi, h miért így? Amikor nem így hívják õt.
Következõ: Elena megszüli Hector fiát, de ahhoz 9hónap kell, viszont amikor M. és A. esküvõje van akkor még nem telhetett el 9hónap. Mivel Rubi kezén a sebek véresek és akkor szökött ki a kórházból. Vagy rosszul látom?
A másik Christina miért nem fogja látogatni Rubit? Mert a tetsvére és azért érdekelhetné, h mi történik/történt vele.
***SPOILER VÉGE***
10/10
Alicante 2010 jún. 24. - 10:08:46 10/10
(4750/5801)
A film szerint Maribelnek Hector elõtt nem volt senkije, így a szüzességét sem kellett senki elõtt féltenie. Akik Hector után jöttek (Luis, Ernesto, Lucio) egyikébe sem volt szerelmes passzióból meg nem akart egyikükkel sem lefeküdni. Maribel ráadásul a lába miatt erõsen gátlásos azért ezt is vegyük figyelembe...
10/10
bajbibabaa11 2010 jún. 24. - 06:33:50 10/10
(4749/5801)
Szerintem sem ciki a szüzesség. Inkább az a szörnyû, ami a mai világban megy. Az általános iskolás lányok többsége már nemi életet él, még csak közel sem érettek rá. Így ferdülnek el sajnos a nézetek és az érzelmek. Üresen lefekszenek valakivel, hiszen a cél számukra, hogy minél hamarabb elveszítsék. Nekem ez 18 évesen történt meg, amikor már igazán érett voltam hozzá. És a mai napig büszke vagyok erre. Ráadásul a párom azóta is velem van :)
Neaira 2010 jún. 24. - 01:13:04
(4748/5801)
ja ja, direkt levetkõzött elõtte. Mondom én h lefeküdt volna vele, ha nem kell neki is a szent szûzet járszania. mert héctor is álszent! beindul rubira amikor félmeztelenül látja, mégis szûz nõt akar feleségül venni.
Neaira 2010 jún. 24. - 01:08:59
(4747/5801)
Nem maga a szûzesség a ciki!!! Azt nem értem csak h miért tartóztatja meg magát vki? Mármint most Maribelre gondolok, meg a 25 évesekre. persze, h nem ciki a szûzesség, de az sem ciki, ha vki szereti a szexet. Ha ezzel nem bánt senkit, akkor miért baj az?
Neaira 2010 jún. 24. - 01:06:12
(4746/5801)
Egyetértek!

De amúgy ha nem az lenne a rögeszméjük, h szex csak házasság után lehetséges, akkor gyakorlottabbak lennének a nászájszakán s nem kellene aggódni, h többet nem mászik rájuk a férj, s már csak a papírral tudja megtartani.

Különben Rubí lefeküdt volna velük, ha mondjuk nincs más út a házassághoz, csak azért nem akarta sztem, nehogy Héctor kurvának nézze.
Neaira 2010 jún. 24. - 01:00:17 Előzmény Alicante
(4745/5801)
Ezekkel a dolgokkal nem értek egyet! Mindenki tudja, h rubí párti vagyok, úh meg is védem!
Persze nem a gonoszságai alól akarom felmenteni! Rubí szemét, egyre inkább az, sõt már-már pszichológust ajánlanék neki, mert túl kicsinyes. Vmi nincs rendben az önértékelésével.
DE!!!!!
A többiekével sincs. Héctort NEM RUBÍ CSINÁLTA KI, hanem Õ CSINÁLTA KI SAJÁT MAGÁT!!! Héctor ha szeretné/tisztelné saját magát egy kicsit, tehát ha nme lenne ekkorat lelki trotty, lenne méltósága, akkor szépen otthagyná Rubíszítát a francba. Mindenki õt sajnálná és tisztelné is egyben, h lám, h szeretett vkit, de nem jött be, úh férfihez/emberhez méltón belátja hibáit, és tovább áll, új életet kezdve. Persze ez nem megy rögtön, nem is kell, akár 1 évig is szenvedhet, de ha van az embernek hobbia, ha le tudja magát kötni talpraállhat. Ennyi életösztön szüxéges!!!
Elánának viszont az égvilágon semmi köze Rubíhoz. Nincs joga felpofozni és egyáltalán semmihez sem. Elena nem Rubí miatt nem tudta elcsábítani Héctort, hanem, mert nem volt elég ahhoz, h Héctor belészeressen, Félreértés ne essék, kedvelem Elenát, kb az egyetlen épeszû lény a sorozatban. De nem szeretem amikor a nõk egymást hibáztatják egy nem megszerzett/elvett pasi miatt. Inkább magában és a PARTNERÉBEN keresse a hibát, ne egy 3-ban. Senkitõl nem lehet "elvenni"/elszeretni senkit, aki nem akarja. Ezek a dolgok MINDIG 2-n állnak.
Elena jól mondta, megpróbálta, nem ment, feladja.
Neaira 2010 jún. 24. - 00:48:55 Előzmény kissavoy
(4744/5801)
Én csak nem értem tényleg, h miért KELL várni a nag nagy szerelemig?? Fõleg h te fiú vagy. Nektek állítólag könnyebb is, nem? (Bár errõl nem sokat tudok.) De ezt nem arra mondom h égõ. Nem égõ, ráadásul te még fiatal vagy. Csak sztem nem kell nagyobb jeletõséget tulajdonítani neki, mint ami. Csak jóól kell érezni magad közben, és ha majd késõbb eljön a nagy õ, akkor meg ki kell tartani!
Neaira 2010 jún. 24. - 00:44:24 Előzmény kittycike
(4743/5801)
Igazad van abban, h jobb egy igazi, mint fûvel-fával... De nem mindenki kurva akinek 1-nél több pasija/nõje van. És itt úgy csinálnak, mintha a szex az bûn lenne, ha nincs mellette szerelem. És furcsa nekem, kicsit egészségtelen az, h vki 25 évesen még nem jutott odáig lelkileg, h vkivel lefeküdjön. Mert ez azon múlik, h lelkileg h van felkészülve. Ha csak a testrõl lenne szó, akkor 13 évesen már nyomathatná mindenki! Maribel és Rubí is kb 30-nak néznek ki szerintem, de jó, legyenek 25 évesek. Lorena néz ki 25-nek, nem Maribel.
10/10
kissavoy 2010 jún. 23. - 22:40:25 10/10
(4742/5801)
Szerintem is el van túlozva a szerepe. Tény, hogy valahogy meg kell bûnhõdnie, de nem így..:(