Bubu19 2010 máj. 25. - 15:19:22
(3021/5801)
hello! engem érdekelne csak azt nemtudom hány részbõl áll megtudod írni?
xyzwq 2010 máj. 25. - 14:43:00
(3020/5801)
jaaaaj bárcsak így végzõdne ahogy leírtad csajsziko, am Rubínak levágják a lábát és egy rondaság lesz :S
és lesz a fernanda aki ugyanúgy fog kinézni...és elcsábítja a Alejandrot akinek meg má a Maribel lesz a felesége... akit érdekel a youtuben fent van az utolso rész :) :S
10/10
ChaNel '09 2010 máj. 25. - 13:54:51 10/10
(3019/5801)
Oké:) Én még nem tudom kinek hány pontot adjak.. (még várom az ötleteket)
Ezeket a pontokat jegyzi is valaki?
Andi0428 2010 máj. 25. - 13:48:51
(3018/5801)
Akkor 10 pontot adnék!!! :DDDDDD
Andi0428 2010 máj. 25. - 13:48:14
(3017/5801)
De, láttam. Mindíg elolvasom az összes új hozzászólást, és a régieket is. Az eddigi 147 db hozzászólásodból kb. 10-12 volt a saját véleményed, a többi mind másé, vagy az h a film ma is jó volt. Vagy nem a sorozathoz kapcsolódik.

A te befejezésed hogyan szólna? Írd le, szerintem sokan vagyunk rá kíváncsiak.
mayomka 2010 máj. 25. - 13:27:59
(3016/5801)
Gondoltam én is erre, hogy megkereshetné, hamár úgy beleszerelmesedett:-) beleírhattam volna, ha bele akartam volna írni, amit nem tettem, de a bósszú utáni vágya felülírta benne ezt az érzést! Fontossági sorrendet állított fel csak közben meghasonult..., gondolom azért ez lejön a történetembõl?
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 25. - 12:59:29 10/10
(3015/5801)
Nem lattad hogy irtam sajat velemenyt is a filmrol,es ma is fogok.
8/10
csikosi 2010 máj. 25. - 12:54:33 8/10
(3014/5801)
Sziasztok!
Na ezek után már nem is érdemes végiggörcsölni??
a többi részt? Kár, hogy nem ti írtátok, még lenne belõle + 100 rész.
Elõbbiekben már olvastam a végét.
Én arra szavazok, hogy bûnhõdjön meg ez a liba, mert ez ahol megjelenik, ott mindig tragédia történik.
Megérdemli a sorsát.
Üdv
csajsziko 2010 máj. 25. - 12:40:04
(3013/5801)
Valóban elég hihetetlen,hogy belõle jó ember legyen,de egy biztos lehetetlen nincs ezen a világon :D
És mivel a sori elég dráma alakú,én úgy gondoltam happy end-et csinálok neki,ahol mindenki boldog,és mindenki sorsa jól alakul :))
10/10
ChaNel '09 2010 máj. 25. - 12:02:37 10/10
(3012/5801)
10 a maximum:)
Andi0428 2010 máj. 25. - 11:58:40
(3011/5801)
Nagyon tetszett ez a befejezés!!! :))) Ha pontozhatok akkor a maximumot adnám rá :D Mennyi a max pont? 5 vagy 10? :)

Katalin: Mintha azt mondtad volna hogy keddtõl lesznek saját hozzászólásaid is. Légyszíves ne utánozz. Nem hiszem el hogy nincs semmilyen saját véleményed a filmrõl, csak annyi hogy "ma is jó volt a film". Légyszi szedd már össze magad. Nem bántásból írom, de eléggé zavaró hogy másolsz másokat.
10/10
ChaNel '09 2010 máj. 25. - 10:39:58 10/10
(3010/5801)
:OOO :DD
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 25. - 10:18:06 10/10
(3009/5801)
Hat tenyleg hosszu,de jo a befejezesed.
csajsziko 2010 máj. 25. - 10:13:57
(3008/5801)
Amiután Alejandro rájön micsoda nõszemély Rubi,és azt mondja végleg elfelejti Rubi maga alá esik.
Elege van az életébõl,hiszen õ csak Alejandrot akarta maga mellé.
Felvágja az ereit,hogy halljon meg.
Éppen akkor érkezik oda Cristina,aki sürgõsen kórházba viszi,Alejandro kezeli,és még mindig érzi iránta azt az õrült szerelmet,ami még az elején összekötötte õket.
De már számára nincs vissza út,megkérte Maribel kezét,és hajlandó is ígéretét betartani.
Lola néni nagyon boldog Onessimóval,viszont lelkiismeretfurdalása van egy igen féltett titka miatt.
Összehivja Cristinát,Alejandrot,Maribelt,Loretot,és Hectort,hogy elmondja nekik az igazat:Rubi az õ lánya,és egy férfié,akivel kalandja volt.
Kiderül,hogy ambícióból összejött egy férfival,mert azt hitte feleségül fogja venni õt,de csak teherbe ejtette,erre õ úgy döntött nem tarthatja meg a gyereket.Megszûlte és Refugionak odaadta.
Most,hogy Mexikóvárosba érkezett Camilo Torres,a híres és dúsgazdag üzletember a múltjával szembetalálta magát,és be kell vallja õ Rubi apja.
Erre Loreto és Hector beszalad a pszichiáteri klinikára és elmondja Rubinak a történetet,aki megkéri õket,hogy beszéljenek a férfival,hogy õt szabadítsa ki a diliházból,mert nem akar ott maradni.
Loreto is,és Hector is a saját módszereikkel próbálnak a férfi közelébe férkõzni,amikor sikerül,és elmondják neki a történteket a férfi rögtön elküldi néhány emberét Rubihoz,hogy csináltassanak egy DNS tesztet.
Maribel és Alejandro közben összeházasodnak.
Cristina és Cayetano nagyon boldogak együtt,már a második gyermeküket várják.
Marco és Elena között óriási románc volt,együtt éltek boldogan.
Hector és Loreto voltak az egyedülik,akik Rubi után sírtak.
Néhány nap múlva a teszt eredménye kimutatta,hogy Rubi valójában Camilo lánya,aki rögtön kivitte a pszihiátrikai klinikáról.
Megígérte neki,hogy az égvilágon mindent megkap tõle,és nem fogja megengedni senkinek,hogy még egyszer bezárják egy klinikára.
Rubit elszakította mindenkitõl,és elvitte a Kanári szigeteken levõ luxus villájába.
Rubi élvezte az életet,és az arra járó szép,és gazdag férfiakat.
Megismerkedett egy herceggel,aki nagyon gazdag volt.
A férfi,Mario õrülten beleszeretett a még mindig gyönyörû nõbe.
Elkezdett udvarolni neki,az egyetlen ami vonzotta a férfiban Rubit az a hercegi cime és a pénztárcája volt,nem egyéb.
Lassan telt az idõ,Mexikóvárosban Loreto és Hector magányosan éltek Rubi emlékével,összeköltöztek egy kis apartamentbe.
Viszont a többiek feledésbe merültek.
Cristináék boldogak voltak,együtt nevelték a gyermekeiket.
Maribelnek és Alejandronak is megszületett a fiuk,Sergio.
Rubi és Mario összeházasodtak,majd Rubinak született egy lánya,aki csakugyan olyan szép volt mint õ.
Mindene megvolt amirõl álmodott,gazdag volt,és sikeres,csak fontos emberek között fordult meg mindig.
Alejandrot el mégsem felejtette.
Az évek teltek,Rubi megunta a férjét,igy elvált tõle,óriási vagyonra téve szert.
Az idõ elteltével az apja is meghalt,így egyedül maradt a lányával,akit ugyanolyan érdek emberré nevelt,amilyen õ volt.
Tehát külsõre,belsõre hasonlítottak.
Õ plasztikai sebészekhez járt,hogy megõrizze fiatalságát.
Az évek nem ütötték ki rajta a nyomait,csakolyan szép volt,mint 20 évesen.
Úgy gondolta eljött az idõ visszatérni a bosszúra.
18 év telt el.
Sergio jóképû fiú lett,és Cristina lányának,Fernandának udvarolt.
Õ csúnyácska lány volt,az apjára hasonlított.
Alejandro nagyon boldog házasságban élt Maribellel,viszont a széfben egy képet megörzött Rubiról,nem tudta elfelejteni.
Rubi,és a lánya Sara visszatértek Mexikóvárosba dús gazdagon.
Sarát beíratta a legdrágább egyetemre,ahol Sergio is tanult.
A lány már tudta,hogy kicsoda a fiú.
Anyja nagy szerelmének a fia.
Õrülten tetszett neki,és a fiúnak sem volt közömbös az új lány.
Rubinak minden információja meg volt a Cardenas családról,még azt is tudta,hogy Alejandro milyen alsógatyát visel :))
Sergio kezdett beleszeretni Sarába,ezért elhagyta Fernandát.
Sergio otthon örömmel beszélt a lányról,aki meghódította a szivét.
Maribel és Alejandro alig várták,hogy megismerhessék a lányt és a családját.
Rubinak megfelelt a dolog,hogy újra láthassa esküdt ellenségét,és nagy szerelmét.
Meghivta a villájába a Cardenas családot.
Igazi luxus volt nála minden,még a kenyérpirító is aranyból volt :D
Maribel majdnem sokkot kapott,amikor meglátta a hasonmásokat együtt.
Nem anya és lánya,hanem ikertestvéreknek tûntek.
Alejandrot elvakította Rubi szépsége,és Sergiot Sara szépsége.
Maribel menni akart,de Alejandro és Sergio is odagyökereztek.
Rubi csókkal üdvözölte Alejandrot,aki viszonozta a csókot,elfeledve,hogy a felesége is ott van.
Maribel szíve majd megszakadt,elszaladt,és Hectornál kötött ki.
Elkezdett vele csókolózni,majd lefeküdtek.
Közben Alejandro és fia élvezték a vacsorát.
Hector és Maribel rájött még mindig szeretik egymást,így még az éjszaka közepén átvitte a holmiját hozzá.
Loreto érezte nincs amit ott keressen,így elment,az úton összefutott Fernandával,hirtelen vonzalom szövõdött ki köztük.
Összejöttek.
Néhány nap leforgása alatt Alejandro és Rubi újrakezdték viszonyukat,erre Rubiból érzõ személy lett,a szerelem teljesen magával rántotta.
Sergio és Sara is boldogak voltak.
Rubi vett egy-egy luxus lakást ugyanott Hector és Maribel részére,Cayetano és Cristina részére,Lola és Onesimo részére,és Loreto meg Fernanda részére is.
Marconak és Elenának nem kellett,õk gazdagságban éltek mindvégig.
Havonta adott mindenkinek egy nagyobb összeget,hogy megtudjanak élni.
Minden jól ment neki is,és mindenkinek,igy happy enddel végzõdött minden.
csajsziko 2010 máj. 25. - 10:11:23
(3007/5801)
Sziasztok!Látom kitaláltátok a saját befejezéseteket,nos én is elhoztam az enyémet,kicsit nagyon hosszú lett,bocsi,de azért szeretném tudni mit gondoltok róla,várom a véleményeteket!
10/10
veres gyopar katalin 2010 máj. 25. - 10:04:12 10/10
(3006/5801)
Ma lesz Rubi,mar varom.
Andi0428 2010 máj. 25. - 09:57:55 Előzmény Costa Blanca
(3005/5801)
Ezt nem tudtam :D Nem szoktunk kannás bort inni, az nem látott szõlõt :)) De jóóóóó volt a buli tegnap :)
Nah, megyek ebédet fõzni... Nincs semmi kedvem, és még az esõ is esik... Ismét... :((((
De délután Rubi :DDDD Már várom :)
mayomka 2010 máj. 25. - 00:15:49
(3004/5801)
Jó éjt, szép álmokat, rózsás csókokat:-)
mayomka 2010 máj. 25. - 00:05:39
(3003/5801)
ime:

A történetem onnantól más, amikor „Rubí nagyon elkeseredett, arra kellett rájönnie, hogy még õ a börtönben volt a világ szép lassan, de elment mellette, a társadalom pedig kitaszította. Magára maradt és a mindennapi megélhetési gondokkal kellett szembenéznie.”

Ha valaki elbukik minden rokonszenvünk az övé…..:

Rubí szépen lassan leleplezte önmagát, mi több szégyenérzet ébredt benne az elkövetett bûnei miatt. Hatalmába kerítette a meghasonulás kínja és a tehetetlen vágy – jóvátenni, meg nem történtté tenni a visszavonhatatlant. Szégyenérzete és a megbánása elhatalmasodott rajta, átgondolta eddigi életét, ismét fojtogatta a megbánás és arra gondolt, ha majd bele kell néznie szerettei szemébe az minden alkalommal arra fogja emlékeztetni, hogy mi az ami belõle hiányzik, mi az, amit eltékozolt egész voltára (?) Hogyan fogja majd ezeket a tekinteteket elviselni…?
Szépen lassan úrrá lett hullámzó érzésein és eldöntötte, hogy munkát keres, elsõ fizetésébõl emberi formát ölt és felkeresi szeretteit, ismerõseit, legyen, aminek lennie kell és õszinte megbánást mutatva bocsánatot kér. Minden tettével azt fogja bizonyítani, hogy megérdemel egy esélyt és azzal soha többet nem fog visszaélni.

Nos? hogyan is sikerül ez maajd Rubínak? innentõl sztem lehetne egy On érdekfeszítõ új sorit csinálni. Vszeg írok az eredeti sorozatot megkomponáló írónak, hogy küldje el nekem az errõl szóló forgatókönyv tervezetét..:-)))
mayomka 2010 máj. 25. - 00:02:56
(3002/5801)
Nem vagyok ám én olyan szenya!!! és gondoltam a Rubí kedvelõkre is!!!:-)