10/10
Alicante 2010 márc. 19. - 17:42:16 10/10
(521/5801)
Ha már sajnálatról van szó százszor inkább Hectort sajnálom, mint ezt a nyomorult férget. (Elnézést a kemény szavakért, de sajnos nagyon élnek bennem a további részek.)
Kár volt elõre nézni.:-(
10/10
Alicante 2010 márc. 19. - 17:39:52 10/10 Előzmény bajbibabaa11
(520/5801)
Én se értem a végét, ha ez befejezés nagyon elszúrta a Mester!
Fernandát én nem kevertem volna bele Rubi zavaros dolgaiba.
Dorikaa 2010 márc. 19. - 17:37:51
(519/5801)
Alejandro olyan jól néz ki(L):) Rubi egy idióta hogy inkább a pénzt válassza:)
10/10
Alicante 2010 márc. 19. - 17:37:30 10/10 Előzmény kittycike
(518/5801)
Na ez aztán magyarázat. Ha maradt volna nyugodtan a s.eggén nem kellene eljátszania a "hattyúk halálát", mert még véletlenül sem az õ közegébe keresi a "menekülést". Ezzel a Yagoval is bonyolítja az életét, persze anyagilag õ sokkal jobban áll mint Hector.

Ráadásul ilyen iszákos, qurva barátnõ és a bájgúnár milyen tanácsot is adhat neki, mint hogy igya le magát és hívja a férje távollétében randira Alejandrot. (Mai rész.)
Még jó, hogy nem a luxusvillába rendelte a "nagy szerelmét, amit Hectortól kicsalt.:-D

Csak azt nem értem Alejandro hogy volt képes csókolózni egy ilyen alkoholtól bûzlõ nõvel? Hiába az se százas legalábbis ebben a részben!
10/10
kittycike 2010 márc. 19. - 17:26:07 10/10
(517/5801)
Na ugye,Alejandro csak nem tud nem-et mondani Rubi-nak...hjajj ebbõl még baj lesz,csak menjen vissza Hector Cancun-ba :D:D:D
Szerencsétlen,én tényleg tudom sajnálni,azt se tudja mit akar,pénz kell,majd aztán már Alejandro kell,és a végén milyen pocsékul végzi.
Õszintén szólva az utolsó részeken én tudok sírni,mikor már minden veszve van.Azért mégis nagyon szomorú véget ér Rubí számára,de szerencsére Fernanda-val jól végzõdik,másképp elég keserves.
10/10
kittycike 2010 márc. 19. - 17:22:17 10/10 Előzmény bajbibabaa11
(516/5801)
Szia!Igen,én is láttam,már rég.Igaz,nincs sok értelme,de így tud meg Fernanda egyesmás dolgokat a nénikéje életérõl.
10/10
bajbibabaa11 2010 márc. 19. - 12:29:26 10/10
(515/5801)
Sziasztok!
Megnéztem a másfél órás ráadást is (Mas alla de Rubi), de õszintén szólva a spanyol miatt nem értek belõle egy szót sem.. és szerintem nincs semmi értelme az egésznek, hiszen többnyire csak visszaemlékezések vannak benne, melyeket Loreto mesél Fernandanak..
Valaki látta még esetleg ?
10/10
kittycike 2010 márc. 19. - 09:45:02 10/10
(514/5801)
Azért megy Yago-hoz,mert Hector rájön mindenre: hogy került oda Valle de Bravo-ba,és azt is kezdi elhinni,hogy csak a pénzéért van vele.Ekkor Rubí úgy dönt ''bebizonyítja'' Hector-nak,hogy téved,odaadja neki a csekk könyvét,a hitelkártyáit,mindent,és elmegy a hotelbe. Yago hotelébe.
Ott nem akarnak a recepción szobát adni neki,ha egyszer nincs pénze,ekkor Rubí kiveri a hisztit,hogy rögtön hívják fel Yago-t,mert vele így nem bánhatnak.
Yago pedig egy hotelszoba helyett felajánlja a házát,mert amúgy is el van õ utazva.
Na persze hamar hazaiszkol :).

Valaki itt irta,hogy Sonia is megérdemel egy esélyt,és hogy szerette Yago-t. Pedig az elején csak kihasználja Alejandro-t,hogy féltékennyé tegye Yago-t,majd hirtelen elmúlik a szerelem,és supp,Alejandro-ba lesz szerelmes.
Plusz,ha több mint 3 évig tûrte ezt a viselkedését,most miért akar változtatni rajta?! Szemet szemért szokták mondani,és hogy Rubi meg Yago ''barátságba''(,ha ennek lehet nevezni)vannak,és õ oda van Yago-ért,Rubí meg Alejandro-ért,biztosan ezért csap le rá.Tudom,hogy azt mondja,hogy szereti meg minden,de hiszi a piszi.Mert én nem.
Rubí sem jóember,ezt aláírom én is,de szerintem a legtöbbnek itt azért nem tetszik,mert õ a fõszereplõ,és nehéz elfogadni,hogy pont a fõszereplõ egy gonosz.De ha nem õ lenne a fõszereplõ,szerintem sokan kedvelnék,mert amit csinál az csúcs (én jókat tudok rajta nevetni).
Fõleg amikor majd úgy boronálja a helyzetet,hogy Genaro két családja a kórházban összetalálkozzon,na az igen.
10/10
Alicante 2010 márc. 18. - 20:31:39 10/10
(513/5801)
"Maribel meg is fogja próbálni elvenni tõle,de Hector kijelenti,hogy szereti,és nem fogja elhagyni."

..és azért megy a dúsgazdag Yagohoz "vígasztalásra", mert annyira szereti Hector, hogy az már fáj, ugye?

Na léptem, mert ez már nekem sokkk!
10/10
Alicante 2010 márc. 18. - 20:28:26 10/10
(512/5801)
"Rubi bár ellenzi,hogy Hector másra is szemet vessen,és a lehetetlent is megteszi,hogy ne legyen úgy"

de neki szabad a vásár, ugye?
10/10
Alicante 2010 márc. 18. - 20:26:07 10/10
(511/5801)
Abszolút egyetértek.
Egyébként Rubi csináljon az életével amit csak akar, de másoknak mért kell bánatot, szenvedést okozni?

Spoiler!

Én csak az anyját és Cayetanot sajnálom, az egyik meghal, mig a másik ártatlanul évekig börtönben ül miatta.:-( Ehhez akkora gonoszság kell, amit képtelen vagyok megérteni!

Spoiler vége!
10/10
Alicante 2010 márc. 18. - 20:22:06 10/10
(510/5801)
Hogy lehet a két nõt összehasonlítani?
Hector a szerelmén kívül mindent megadott Rubinak, a legdrágább villát, ruhákat, ékszereket, stb. stb. és mi a köszönet?
Tán még több kellene? Hol van most a nagy szerelem Alejandro iránt, mikoris Rubi simán viszonyba kezdene Yagoval. Õt mért mented fel? Egyáltalán mit keres a képben Yago???

Sonia szereti Yagot, viszont a férfi minden szép nõt meg akar kapni, ezért fordul a nõ Alejandro felé, mert már megelégelte a megaláztatásokat..ez mért megvetendõ? Õ is van olyan szép nõ mint Rubi ráadásul a kapcsolatuk több éve tart. Tûrt eleget, most megelégelte, mert talált egy normálisabb pasit.
mayomka 2010 márc. 18. - 20:16:19
(509/5801)
nem igazán tudtam még eldönteni kedveljem-e...., van benne vmi zavaró!
mayomka 2010 márc. 18. - 20:07:48
(508/5801)
Sonja állítólag szereti Yagót, még Rubí Hectort nem (?) bár sok itt a zavaró tényezõ!!!Nyilván hiúságból is alá akar tenni Rubínak, minden jóérzésü nõt bántana Yagó gátlástalan nyálcsorgása! Sztem még a nõt is szereti megalázni! Kurvapecér:-)
mayomka 2010 márc. 18. - 20:01:59
(507/5801)
Az életben ez úgy mûködik, hogy a sors vagy mindenki nevezze ANNAK, AMINEK SZERETNÉ:-) az mindig KIEGYENLÍT. Soha nem marad adósa senkinek! Sem a jóért, sem a rosszért! Az ilyen velejéig romlott, rafinált, számító, kegyetlen ribancok soha nem néznek vissza, nem látják a rombolást, amit elkövettek, illetve nem annak élik meg, hanem TArolásnak! Siker élménynek. Mohóságukban elvesztik onkontrolljukat és már nem is tudnak mást csinálni, mint rombolni, bajt okozti és sok-sok fájdalmat okozni embertársaiknak! Viszont az is a sors/törvény/végzet, hogy mindenért vastagon megfizetnek.
Kedves vele szimpatizáló fórumtársaim ez FÕSZABÁLY! Legyen tandíj az okosabbjának:-)
10/10
kittycike 2010 márc. 18. - 20:01:28 10/10
(506/5801)
Nem csak az,hogy Yago-val milyen kapcsolatot folytat,hanem aztán spontán beleszeret Alejandro-ba,ugyan már...szerintem olyan ez is mint Rubi,csakhogy Alejandro-nak semmiképp sincs több pénze,mint Yago-nak,de ilyen hirtelen beleszeret?!
Dehogy szeret bele,csak Rubi-nak akar vele ártani,habár aztán élete végéig azt mondja szereti Alejandro-t,de...én ebben kételkedem.
S Alejandro is csúcs,hogy tud egy ilyen nõt elfogadni maga mellett,most megveti Rubi-t,de Sonia is ugyanolyan mint Rubi,sõt én szerintem rosszabb.
Rubi bár ellenzi,hogy Hector másra is szemet vessen,és a lehetetlent is megteszi,hogy ne legyen úgy,de Sonia...
áh,én tényleg ki nem állhatom ezt a szereplõt.
Mondjátok csak ti kedvelitek?
mayomka 2010 márc. 18. - 19:52:22
(505/5801)
Kérdezem van itt köztetek olyan hölgy, aki osztozna a szeretett férfin????????????????????? Megjegyzem én nem, sztem nincs annyi pénz, amiért ezt éveken keresztül lehetne csinálni! Igaz arra neveltek, hogy soha nem mond, hogy soha, de ez kiver nálam minden biztosítékot!!!
mayomka 2010 márc. 18. - 19:46:13
(504/5801)
bekeményített a lány:-) hasonló szituban én lehet be sem engedtem volna..., valóban emlékeket felkavaró jelenet volt!
mayomka 2010 márc. 18. - 19:41:24
(503/5801)
én már megtapasztaltam! Valóban müxik!
10/10
kittycike 2010 márc. 18. - 19:16:31 10/10
(502/5801)
Maribel meg is fogja próbálni elvenni tõle,de Hector kijelenti,hogy szereti,és nem fogja elhagyni.
Plusz hamarosan olyan jó lesz,holnap,vagy hétfõn :
***spoiler*** Rubi beköltözik Yago házába,ott hagyja Hectort,a hitelkártyáit,csekkfüzetét,mindent.***spoiler váge****
S erre Yago haza is siet,hogy a vendégét jól fogadhassa.
Jajj,ez a leg-leg-legjobb rész,úgy tetszik :D