Téma: Reggeli

robidusin 2007 okt. 14. - 18:50:22
(40/300)
Ez a sz*r még mindig megyen? A hétvégeken futott gyermekeknek szóló mûsort Ritával már le vették, arra nincsen pénz! Erre a sz*rra van!
zsuzsi1 2007 aug. 10. - 15:12:40
(39/300)
valaki nem látta a mai reggeli adást? Azt szeretném megtudni h mi volt a neve a reflexologusnak.köszi
anitana 2007 jún. 04. - 20:25:50 Előzmény robidusin
(38/300)
Szted arról tehet h ilyen az orra? most úgy komolyan, én se bírom õt, de abba azért nem kéne belekötni h milyen az orra.. mintha õ akarná h ilyen legyen...
vendég 2007 ápr. 28. - 09:25:38
(37/300)
hello mindenki...
az rtl honlapján a reggeli vagy csak csajok részben lehet véleményezni a mûsorvezetõket, mert újakat keresnek elvileg. és gondolom érdekli õket a nézõk véleménye.... viszont én nem tudtam írni hiába vagyok regisztrálva... lehet, h béna vagyok, de ha valakinek sikerül írnia esetleg, mindenképp legyen a Vanda ellen !!! egyszerûen már irritál, nem tudom megnézni a mûsort ! erõltetett poénok, erölködik, h kérdezni tudjon, elnyomja a vendéget. ha megnézitek, a csak csajokban is érdekes, h a szarabb vendég-mûsorvezetõket kapja meg mindig, gondolom nem véletlenül. viszont nemrégiben hallottam egy olyan hírt, h a viváról ismét áthoznak mûsorvezetõt, méghozzá Kristófot! na ez még nagyobb baklövés lenne, mint a Vanda !!! ha azt az embert átveszi az rtl, és marad a Vanda, esetleg még beszervezik Kiszel Tündét, meg Anettkát, lehet, h hamar vége lesz az rtl-nek :DDD
robidusin 2007 ápr. 25. - 18:52:40
(36/300)
Jaj, bocs! Ki maradt egy C, így teljes a dolog Hipochonder!
robidusin 2007 ápr. 25. - 18:48:22
(35/300)
Nem is értem mi a gondotok Havassal?/ Szerintem, mûvelt, tájékozott, mindenhez hozzá tud szólni! Én tisztelem az esze miatt! Politizál? Mostanság még az is aki tagadja!
Ha mûsorvezetõkön akartok röhögni, nézzétek meg: Stohlt az alkoholistát,Csonkát a hypohondert, Kisszelt a piperkõc alulmûveltet (finoman szólva) és Valkó Esztert, aki egyenesen undorítóan barom! Azzal az orral ami neki van, ha birka lenne, etetni kellene, mert külömben éhen döglene! A száját a fülei tartják aránylag kordában, de meg az a mozgás?!?! Uram atyám és még beképzelt is!!!!! Na, ha undorító médiaszarokról beszélünk, nekem ezek ugranak be és el is megy az étvágyam!!! :-D
Tóth Tulipán 2007 ápr. 24. - 18:27:06 Előzmény menczelj
(34/300)
Havast és a politikai csatározást én sem kívánom reggel a hátam közepére sem, de Vanda akkor sem való képernyõre-szerintem!
Idegesítõ, ahogy mindent meg akar fogni, mindenbe közbeszól, senki sem mondhat el 5 összefüggõ mondatot tõle. Nem tudom, hogyan lehetett ennyire jókor, jó helyen, de más tehetséges fiatal is megkaphatta volna 2 ilyen "hálás" mûsor vezetésének a lehetõségét, mint amilyen a Reggeli és a Menetrend. Utóbbiban kellemes fizetésért, szebbnél-szebb helyekre utaztatják ezt az udvari bolondot... Engem ez idegesít benne!
menczelj 2007 ápr. 23. - 09:09:54 Előzmény Tóth Tulipán
(33/300)
Tulipán!! ha tényleg pocsék mûsorvezetésre vagy kiváncsi akkor a Tv2-n nézd a Mokkát a Havas taplóskodása neked való nézd meg azt is aztán vond le a konzekvenciát, hogy melyik mûsor a rosszabb a Reggeli vagy a Mokka. Én a reggelt politika mentesen képzelem el, személyszerint, nekem ezt nyújtja a Reggeli.
menczelj 2007 ápr. 23. - 09:03:45 Előzmény Tóth Tulipán
(32/300)
A Vanda egy cukorfalat, meg lehetne zabálni, de ha valami rombolja a mûsor minõségét az az agyament mû szõke ostoba Kiszel Tünde. Vanda mellett olyan hatást nyújt, mintha Hófehérke mellé a Frankeinsteint rakták volna be társmûsorvezetõnek. Remélem nem propagálja megint, a sz*ros Donatellácskás naptárait, az az eszement tyúk.
Tóth Tulipán 2007 ápr. 10. - 19:00:10
(31/300)
D. Vanda annyit ért a mûsorvezetéshez, mint Kiszel Tünde az agysebészethez! Felháborító a viselkedése, ahogy nem hagyja szóhoz jutni a vendégeket! Nem csodálkoznék, ha valaki élõ adásban otthagyná, beszélgessen magában tovább, bár szerintem õ ezt meg is tenné. Minden elismerés Csonka Picié, amiért elviseli ezt a nõt, bár látszik rajta, hogy néha ez igen nehéz számára! Remélem elküldik örökre, és a saját szellemi szintjének megfelelõ munkát talál...
elizabeth 2007 ápr. 03. - 13:46:12 Előzmény AdamArt
(30/300)
Vanda aranyos???!!! Na ne! nincs egy õszinte természetes mozdulata, szava sem, állandóan viselkedik görcsösen. Nem tudom kinek a kicsodája, de biztosan csak igy kerülhetett a TV-hez. Azóta nem szeretem, mióta láttam egy utazási mûsorban, mely egyébként egy egzotikus országban járt, de az országról semmit nem tudtam meg - legalább is a mûsorvezetõtõl D.V-tõl-csak azt, hogy Õ milyen jókat evett, és milyen jól érezte magát. Azt lehetett látni, amint tömi magába az ételt, és táncikázik a tengerparton.Hogy tudja ezt elérni valaki, hogy ezért még fizetnek is neki. Úgy látszik azért keveset, mert nem tellik fogszabályozásra. Nem szoktam személyeskedni, de ez már rég a bögyömben van, és ha D.V.van akkor inkább elkapcsolok.
robidusin 2007 febr. 26. - 10:42:41 Előzmény jerome86
(29/300)
A nyugdíjasok és a kismamák, barátom! Bár szerintem egy oda adó kismamának 1 egész napja, szegénynek tök ki van töltve, nem ezeket a szarokat nézi!
Akkor megint kérdezem: Nem pénzkidobás ez???
Selejtes mûsorvezetõk (szerintem ingyenélõk), selejtes produkciója!
jerome86 2007 febr. 21. - 08:28:44 Előzmény czako12
(28/300)
Reggel??? Reggel ki néze egyáltalán tévét?
robidusin 2007 febr. 15. - 19:01:53
(27/300)
Még azt szeretném kérdezni, hogy ti látjátok ennek a reggeli sz**nak az értelmét? Nem pénzkidobás ez??? Szerintem kár a pénzért és a levegõért tõllük!
robidusin 2007 febr. 15. - 18:59:29 Előzmény czako12
(26/300)
Neked az a rengeteg sorozat nem elég ami most is van!!! Hiányzik még egy???
AdamArt 2007 febr. 09. - 23:44:12 Előzmény Fruzsi
(25/300)
Stohl primitív, ne is beszéljünk róla! Gyõzike is feljebb van tõle. Kb. Jimmy szinten lebeg szellemileg.
Pici jófej, úgy is hogy meleg. :)
A vivás csaj silány, tucatárú.
A másik két lány aranyos.
Vanda helyes és vidám, kedves lány.
Fruzsi 2007 jan. 30. - 12:02:32 Előzmény gyalog
(24/300)
Én is szeretem ezt a mûsort,de egyvalakit nem kedvelek,az a Stohl András,mert olyan beképzelt feje van,és a modora sem valami ok.Hol vannak a régi mûsorvezetõk akik a kezdetekben voltak?(A Padödõs lányok,Csonka András ,stb.)
gyalog 2007 jan. 10. - 14:40:39
(23/300)
Szeretem ezt a reggeli mûsort, de néha az az érzésem, hogy rutinszerûen beszélgetnek s oda sem figylnek a mûsorvezetõk a válaszolóra. Szerintem ez alól kivétel Lilu, Stohl András és Csonka András.
Ami rossz érzés nekem, amikor a "játékra kerül a sor" bizony elkapcsolom nagyon idegesítõ ahogy rá akarnak beszélni bennünket a telefonálásra, Valkó Eszter rámenõssége , szeleburdisága számomra elfogadhatatlan.
Eszter nem hiszem ,hogy Te ilyen lennél....nem való ez neked
vendég 2006 okt. 26. - 13:50:36
(22/300)
sziasztok
végre itt kinyilváníthatom én is a véleményem.
az új mûsorvezetõ lányok........nos borzalmasak ! szerintem. tény, h a padödõ sem volt egy tuti választás, de nekik legalább volt saját stílusuk. olyanok voltak, amilyenek valójában. de itt van ez a Móni. egy szürke kisegér, akit észre sem vennék, h nincs ott. ráadásul szegényre a stylist olyan ruhákat ad rá, amiben látszik, h borzamasan érzi magát és még nagy is rá. a Vanda.... na õ a rosszabbik. egy országoka, városokat bemutató mûsorban tökéletes, de nem egy élõ mûsorveztõként ! erõlködik, erõltetett minden poénja, égeti a mûsorvezetõ társait és nem tud normálisan kérdezni sem ! õ volt a lehetõ legrosszabb választás ! sztem förtelem ! nem is tudom megnézni a reggelit, amikor õ van, annyira irritál.
gondolom sokan nem értenek egyet, de ez a saját magán véleményem ;)
csa-csa 2006 aug. 12. - 14:52:52
(21/300)
sziasztok!
Ideje volt már kivágni azt a sok bunkó mûsorvezetõt!
Megõrjítettek a Pa-DöDö lányok, (is) amikor a vendég összesen 4 percébõl (úgy tudom ennyi a beszélgetés ideje) kettõt a kérdésre, egyet az egymással való dumálásal vonnak el. Ezért kár bárkit is meghívni! Nincs idejük elmondani amiért odahívták Õket. Sajnos a Szily Nóra és a többiek is átvették ezt a stílust. Valaki azt írta máshol, hogy tulajdonképpen a reggeli a mûsorvezetõkrõl szól! Õk villognak végig. Igaza van.