Téma: Ragadozók

Csigusz6 2010 szept. 27. - 09:20:41
(614/1054)
Életemben nem láttam ennél borzalmasabb filmet!
10/10
Jukebox 2010 szept. 27. - 00:02:19 10/10
(613/1054)
Ja és még egy apróság: olvastam máshol, hogy gagyik a "kutyák". A legkellemesebb meglepetés volt számomra. Ott van a sokmilliós költségvetésû Will Smith fõszereplésével készült "I am Legend". Na, ott borzasztó volt nézni a zombiutánzatokat. Egyszerûen vicces volt. Itt legalább tömegérzetük volt és egészen jól kidolgozott animációjuk a "kutyusoknak". :) Ráadásul a közeliken sem volt semmi baj velük. Csak méltatni tudom a filmet, tényleg nem értem a fanyalgókat.
10/10
Jukebox 2010 szept. 26. - 23:51:13 10/10 Előzmény atti1974
(612/1054)
Azért robbantak föl, mert elaknásította a fickót Royce, vagyis kibiztosította a granyókat. Valószínûleg ez egy éles módszer, mert más filmben is láttam már hasonlót. Ott egy fegyvert aknásítottak el hasonlóképp. Egyébként nekem roppant kellemes meglepetés volt. Aki az aránytalanságokkal problémázik (erõkülönbségek, stb), az nézzen meg egy Rambót és azon puffogjon. Szerintem pont ilyen egy jó akciófilm. Gratulálok Nimródnak a munkáért!
Luigi87 2010 szept. 26. - 15:07:20
(611/1054)
Az nem az állkapcsa volt a prednek, azaz állkapocs csak oda volt rögzítve a maszkjának az aljára. A predator akkor is tud üvölteni ha rajta van a maszk.
1/10
reggelicske 2010 szept. 26. - 14:28:21 1/10
(610/1054)
szar.
atti1974 2010 szept. 26. - 12:42:38
(609/1054)
Azért az mégis csak elég hülyeség,hogy kézzel kikapta egy szempillantás alatt a sittes faszinak a gerincét.Aki ilyen erõben van,azzal képtelenség emberi erõvel küzdeni,a japcsinak az elsõ pengeváltásnál kiszállt volna a kezébõl a kardja,a fõszereplõ ütlegelésénél a tûznél pedig semmi értelme,ott egy ráfutásnál 2-3x gyors ismétlésekben mutatták az ütéseket(egy "ráfutásnál"max.1 ütésre volt esélye)az meg lótúró,a gránátok detonációját sem vette föl,mikor pedig odasózott neki a predi,(aki egy mozdulattal kizsigerel)az után ember tiszta fejjel percekig nem állt volna föl,és minimum minden csontja eltört volna.(ha láttál már disznóvágást,hogy szedi ki a hentes a gerincét-3ember nem tudná puszta kézzel kiszaggatni)
A gránátok a dokin mikor a predi fölemelte,miért robbantak föl?
lotuszpipi 2010 szept. 26. - 12:19:12 Előzmény buncow
(608/1054)
Hát igen. Brody// zongorista//oszis szinész. Olyan mintha a Garas Dezsöt leboxoltatnám azIron Mannal. Elcsépelt ez már, lehetne merészebb, tényleg kiképezni Garast, és beküdeni a parlamentbe rendezkedni. Helyszinnek eléglenne a városliget is,itt se volt tul nagy duri.No meg Fhisborn// oszis szinész//otello. Mennyit kaphattak ezé a baromságérrt??!! Ezt egy jolképzett 10 -éves gyerek megcsinálná egy jo géppel, meg egy jo 3 d progival. Na mindegy szép napot mindenkinek, várom az uj verziot, hátha erozikus töltésü lesz, beraknak valami szilikonos buta állatot//""világbéke"" /// oszt jot röhögünk!!!!
8/10
zsotya010 2010 szept. 25. - 23:43:21 8/10
(607/1054)
Talán a legnagyobb problémám az volt a filmben, hogy a Black super alsó állkapcsának funkcionálását nem igazán tudtam hova tenni. Mikor fent volt a maszkja úgy nézett ki az alsó állkapocs, mintha össze lenne nõve, vagyis nem agyaras, mint a megszokott pred, de mikor lekerült róla a cucc, rácáfolt és gond nélkül szétnyitotta. Ezt csak azért mondom, mert a vége felé volt pár üvöltõs jelenete, amikor rajt volt a maszk és nem nyílott szét a pofája. Az kicsit fura volt, de ez megint csak részletkérdés, és nem változtat semmit a film értékén.

Úgy érzem, ennek lesz közvetlen folytatása, amibõl talán egyebek is kiderülhetnek, amiket ez a rész nem nagyon ecsetelt, annak meg az lenne a vége, hogy kikötnek Royce-ék a predik valódi bolygóján. Bár ezt kötve hiszem, mert azt az atmoszférát egy ember sem bírná ki.
8/10
zsotya010 2010 szept. 25. - 23:28:10 8/10
(606/1054)
Teljesen jó film volt, jogosan adtam rá korábban 8- as értékelést. Brody is jól játszott, bár az egész filmben egy F*szfejnek tûnt, azért a végére kiderült, hogy mégis tanult ember volt(irodalom) és nem volt szívtelen (visszament segíteni).

A predatorok szerintem az elõzõ részekben sem jelentek meg többször, s ahogy kinyúltak az sem azért volt mert túl szerencsétlenek voltak, sokak állítása szerint. Még az sem amelyiket a Yakuza vágta le. Ha láttátok az Ultosó szamuráj címû filmet, abból jól meg lehetett érteni,hogy a kardforgató ereje nem az izmokból fakad. A mi emberkénken én pont azt láttam. Fürge volt és ügyes, meg vele volt az Erõ, na de végül is õ is kifeküdt, ami azt jelzi, hogy a predator pont olyan méltó ellenfele volt.
A Black Supert sem nevezném szerencsétlennek, hiszen végig el volt vakítva Royce találékonyságának köszönhetõen. Teszem azt hozzá, hogy a nõnek is sok köze volt a dologhoz, mert ha nem meséli el, hogy hõlátásuk van, biztosan meghaltak volna a végén. Azt a dögöt amúgy is elég nehezen tudták kifektetni szerintem: az a golyó átütötte az egész mellkasát és még utána hány lesújtás kellett neki mire leesett a feje. Amúgy nem volt gagyin megcsinálva egy jelenet sem. Amúgy nem értem azt sem, hogy min vitatkoztatok korábban a magasságokon, hogy olyan csumpik ezek a predek, mikor tisztán látszott a közeli képeken, hogy magasabbak is meg zömökebbek is.

Sokan mondogatták, hogy az elsõ rész rosszul koppintott másolata a film, nem értem mirõl beszéltek! A történet nem is hasonlított, még csak a helyszínek sem , kivéve a vízesést, de még azt sem úgy csinálták meg hogy koppintották volna. Tény volt bent néhány apró jelenet, ami tükrözte a régit, de azok simán beleférnek.

Majdnem feléri a második rész színvonalát,csupán a végét rontották el talán picit a túlzottan felturbózott zenével- ez csak apróság, mert amúgy a zenei részek is abszolút illeszkedtek a jelenetekhez szerintem - a nagy dumás Harrigent pedig sikerrel fedte le a sittes csávó párbeszédsorozatainak nagy része, õ kellemes csalódás volt a filmben, és igazából minden szereplõtõ azt vártam, amit kaptam. AvP-ket egyértelmûen lenyomta és nem hinném, hogy túl sok megválaszolatlan kérdés maradt volna benne.

Nem ez az a film, amit ennyire le kellett volna húznotok, de nagyon nem!
buncow 2010 szept. 25. - 13:34:56
(605/1054)
Már a legelején látszott, hogy szar lesz - pl. a címnél - aztán tényleg az is lett, kár érte, kicsit nagyobb költségvetéssel és több fantáziával - pl. ami a bolygót illeti - fasza kis film lehetett volna belõle..
11messi87 2010 szept. 24. - 20:26:13
(604/1054)
Pedig milyen jó filmet lehetett volna készíteni!! Most sem sikerült, hiába rendelkezik magyar felmenõkkel a rendezõpáros egyik tagja....
Elit harcosok? Max. 3. A többi szóra sem érdemes. A karakterek kiválasztása is érdekes volt. Csori Brody a Zongorista c. film után mennyit kellett neki gyúrni, hogy ide jusson :D A csajnál 3x akkora stukker, a börtöntölteléknél egy bicska...stb.
A viccet félretéve hatalmasat csalódtam. Állítólag ez egy új sorozat kezdete, és semmi köze nem lesz az elõdökhöz. Nyilatkozta Nimród. Ellenben a film felénél megkapjuk az utalást Svájcinégerre és csapatára. Aztán Brody hogy hogy nem, pont összesározza magát, amikor harcolni kell. De ez az egész olyan hihetetlen számomra... még jó, hogy mese, mert élesben 100 méterre sem tudná az ember megközelíteni a Predit, nem hogy kardozzon meg bunyózzon vele. Szinte nevetséges jelenetekkel találkoztam, de a végén sírtam már kínomban. Az utolsó 20 perc sötétségben játszódó jelenetei pedig mindent elmondanak a rendezõrõl. Szégyen. Mondjuk Nimród lenyilatkozta, hogy B-kategóriás film lesz. Az is lett. Jó tanács: angolul nézzétek, felirattal. Bocs, ha valakit megbántottam, de ez a véleményem. Hala
Sonny Burnett 2010 szept. 24. - 14:26:36
(603/1054)
Ja elég fura amikor a "kemény" nõ nagyobb fegyverrel rohangál mint õ maga és egyáltalán nem áll jól a kezében. Inkább dupla pisztoly kellett volna neki vagy egy géppisztoly.
Belua 2010 szept. 24. - 14:06:09
(602/1054)
A csaj egész jó volt benne, de nem kellett volna ekkora puskát a kezébe adni. Egyébként kár szót fecsérelni erre. Harmatgyenge volt.
1/10
Vik100 2010 szept. 24. - 12:16:06 1/10
(601/1054)
Borzalmas, nézhetetlen, nagyon gagyi:( ezt a sort még tudnám folytatni... hogyha egy metróállomáson játszódna a történet akkor minden bizonnyal jobban sikerül.
1/10
kekszon 2010 szept. 22. - 22:21:41 1/10
(600/1054)
nagyon gyenge film, és még finom voltam :(
10/10
szekfuandras 2010 szept. 21. - 18:19:09 10/10 Előzmény Zsákos ember
(599/1054)
Ez a Predators, nem? Sejtem mire gondolsz de annak nem ez az eredeti címe xD
6/10
palasonic 2010 szept. 19. - 20:53:56 6/10
(598/1054)
Vártam az elsõ rész hangulatát. Nem jött. :(
10/10
xshampster 2010 szept. 19. - 16:39:49 10/10
(597/1054)
predator 1 mindennek az alapja, a folytatások gyengécskék
Daughter of Phoenix 2010 szept. 19. - 15:51:49
(596/1054)
Nem láttam az eredeti Predators filmeket sajnos, de sort kerítek rá idõvel, hogy megnézzem.

Ez a mostani meg egynek elment.

Remek paródia készülhetne belõle:
http://www.youtube.com/watch?v=VfsFV7VGBzI

:D:D:D
Roland Katarn 2010 szept. 18. - 22:26:00
(595/1054)
Hát én nem néztem még meg, de a hozzászólások alapján sztem nem is fogom. De nem csak itt írnak róla rosszat, sok hivatalos honlapon is negatív kritikát kapott. Nem tudom írta valaki lejjebb, hogy a trailerben látható nagyon fasza jelenetet törölték. Tudjátok amikor a fõszereplõn egy csomó kis lézer pötty jelent meg. Na ez nem is volt ebben a filmben, ergo nagyon átbasztak és csak arra volt, jó hogy becsalogassanak. Aki ezt kitalálta, az egy nagyon nagy szemét de egyben zseni is volt!!!! Pedig mekkora nagyra számítottam, amikor az elsõ trailereket megláttam azt hittem, hogy filmtörténelmet írnak. A DOOM nál is azt hittem, hogy hû bazzeg film lesz belõle? Aztán persze a siker elmaradt......