Aagika 2008 aug. 04. - 18:05:25 Előzmény Petrapetrus
(36/376)
Spanyolul egy szót se tudok :(
mondjuk lehet nem is kell ehhez.. úgyis csak az hangzik el az ilyenekben hogy: "szeretlek, gyûlöllek, véget vetek az életemnek" stb :D
na de majd rákeresek :)
Petrapetrus 2008 júl. 31. - 13:39:32 Előzmény Aagika
(35/376)
"Más allá de la Usurpadora" volt a címe, és Mexikóban tuti leadták, meg ahol megvették a folytatást. Nálunk (sajna) nem. Nekem is külföldrõl van meg videón. Sajnos nem túl jó a minõsége, de jobb, mint a semmi. :)
Youtube-on fent van az egész film, a folytatás, meg lehet nézni, ha rákeresel. Csak spanyolul van az egész. :) De ezt már írták korábban is, ha visszaolvasol. :)
Aagika 2008 júl. 30. - 17:29:39 Előzmény Petrapetrus
(34/376)
Atyaúúr, nemis tudtam, hogy volt folytatás.. :D mi volt a címe? és hol adták le?
Aagika 2008 júl. 30. - 17:27:24 Előzmény sipka
(33/376)
Jah és ebbõl kiindulva sok nõ azt hiszi, az életben is megteheti, aztán jön a pofára esés, ha az ura meg kiteszi a hisztik miatt :D
Másik meg: sajnos az összes ehhez hasonló sorozattól irtózok (egyet kivéve) mert folyamatosan bõgnek, hisztiznek, meg öngyilkosak lesznek, meg egyebek :D ennél meg már észre sem veszem hogy ugyanolyan gáz... és ez valóban gáz :(
VICHY 2008 júl. 29. - 00:03:14 Előzmény farkaskitty
(32/376)
a szeretni bolondulásig ment , amibe 'Cielo' volt a föszereplõ neve ;)
Petrapetrus 2008 júl. 27. - 10:41:18
(31/376)
Helló! Amikor vetítte az RTL klub, függõ voltam, imádtam, kedvencem volt. Ma már inkább cikisnek gondolom, de hát változik az ember. Nekem meg volt videón az egész sorozat, de azóta már letöröltem. Nem is hiányzik különösképpen...
Én Fernando Colunga miatt néztem, ebben a sorozatában a legvonzóbb, legjóképûbb, legsármosabb, akárki akármit is mondd. :)
Azóta Fernando már nem valami szívdöglesztõ, legalábbis sok helyütt. Ha normális a frizurája, még most is jól néz ki, de tudnak neki olyan ocsmány külsõt varázsolni, hogy pfujj...
A sorozat folytatása megvan videón. Már vagy 5 éve. Elég gyengusz. Paulináról tévedésbõl megállapítják, hogy rákos. Ezen sír a filmnek közel végégig, a dadát próbálja felkészíteni, hogy vegye át majd a helyét a házban, ha meghal (ja, mert közben Carlos Danielnek és Paulinának született egy közös gyereke). A nõ megpróbálja felgyorsítani a folyamatot, mert természetesen szerelmes Carlos Danielbe (próblja megmérgezni). Csak ez nem jön össze. Paulináról meg kiderül, hogy nem is rákos, hanem megint terhes. Happy End. Szörnyû... :S
sipka 2008 júl. 26. - 12:33:09
(30/376)
Végülis ezen sorozatból is lehetett tanulni....

Például:
1. Az emberek zöme képes kíbirni az olyan szappanoperákat, amelyben a fõszereplõ a "24 órás sírás" módszerét választja, érzelmeinek kifejezésére :)

2. Manapság is léteznek olyan férfiak, akik képesek elviselni egy sírógörcsökkel rendelkezõ nõ "kirohanás"ait :P

3. Egy rossz színésznõ is kaphat fõszerepet :) (Ehhez a ponthoz hozzátenném, hogy ez csak a saját véleményem.. Tehát a rajongók meg ne sértödjenek :I)

Szóval rengeteg mindent megtudhattál :) Nem hinném, hogy a matek illetve fizika könyv elolvasásakor rendelkeztél volna eme ismeretekkel :P
Aagika 2008 júl. 23. - 15:14:13
(29/376)
Videoplayer oldalán csomó részlet fennvan.. ami fontos lehet :D
Jani89 2008 júl. 19. - 08:50:29 Előzmény Rime
(28/376)
Ha megvan elküldöd nekem!
Adelinus 2008 júl. 04. - 18:00:41 Előzmény Rime
(27/376)
Szióka!

Nekem nagyon kéne az egész sorozat! Dvd-n van meg neked?
Ha átírnád és eljuttatnád nekem, nagyon szívesen fizetek érte, írnál az email-címemre?
adelinus@freemail.hu

Nagyon megköszönném, mert évek óta hajtom ezt a sorozatot, hogy meglegyen!
radicsok 2008 júl. 02. - 10:40:44 Előzmény Rime
(26/376)
TI NEM SZERETNÉTEK UJRA MEGNÉZNI A PAULA ÉS PAULINA SOROZATOT? MOST MEGTEHETITEK HA A YOUTOBON FELKERESÍTEK !!
http://www.youtube.com/user/flippy0508
NE HAGYDKI ;)

TI NEM SZERETNÉTEK UJRA MEGNÉZNI A PAULA ÉS PAULINA SOROZATOT? MOST MEGTEHETITEK HA A YOUTOBON FELKERESÍTEK !!
http://www.youtube.com/user/flippy0508

NE HAGYDKI ;)

REHNGETEG!!! MÁS DOLGOT IS MEGTALÁLTOK FLIPPY0508 - VIDEOI KÖZÖTT PAULA ÉS PAULINÁBAL KAPCSOLATBAN ÉRDEMES FELKERESNI!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
Rime 2008 júl. 01. - 14:39:43 10/10
(25/376)
Nekem végig megvan,szívesen eljuttatom neked valahogy!!!!!!!!!Én Cobra 11 és Sliders részeket keresnék!Tudsz segíteni?
yoyo444 2008 máj. 08. - 21:55:49
(24/376)
Tudom, hogy gáz, nem is vagyok rá büszke, de én bírom ezt a szappanoperát (bár valóban igaz, hogy a második felében nagyon idegesítõ volt, hogy Paulina egyfolytában bõgött, meg játszotta a mártírt) de akkoris, jól elszórakoztam rajta anno XD
sipka 2008 máj. 08. - 21:44:12
(23/376)
Régebben én is néztem szappanoperákat... De nem azért, mert annyira izgalmasnak találtam õket, hanem azon okból, hogy beszélgetni tudjak az akkori (általános iskolai) osztálytársaimmal.. Mivel állandóan a szappanoperákról regéltek "reggel, éjjel meg este" :) Mindig mondták, hogy: "Láttad Fernandot, amikor megcsókolta Konszuélát, miközben az apja ott állt a hátuk mögött egy pezsgõs üveggel, amiben Gonzalesz egyik szemgolyója volt látható, mivel megölték mikor Mexikóba utazott azért, hogy találkozon féltestvérével: Hugóval? Olyan "süti" volt.." :DD
S nyilván nem tudtam bekapcsolodni eme párbeszédekbe, így kényszeredetten elkezdtem nézni eme nyálas, giccses sorozatokat :(
A "Paula és Paulina" engem egy életre tönkre tett!!!! :D Nem volt egyetlen olyan rész sem, ahol Gabriella Spanic (igen, tudom a nevét :) ne sírt volna!!! Már tiszta ideg voltam... Persze biztosra veszem, hogy valakik szeretik nézni, mert jó kedvük lesz tõle, és addig is elfelejtik a napi gondjaikat. Szóval engem nem zavar, ha valakinek tetszik, csak azt nem bírom elviselni, hogy mostanság állandóan úgyanazt láttom a televiziókban..
Na mindegy :P Ennyit akartam elmondani :DDD
klau88 2008 máj. 08. - 21:21:39 Előzmény yoyo444
(22/376)
Sziasztok.Én is nagyon szeretem a sorozatot.Hamarosan indul megint a story tv-én.Nézzétek meg.
yoyo444 2008 márc. 30. - 13:57:55
(21/376)
jujj de jó lenne ha a magyaron is vetítenék a folytatást! Nem tudjátok hova kell fordulni ilyen kéréssel?
judit169 2008 márc. 30. - 13:04:02 Előzmény gergogergo
(20/376)
Hol tudnám letölteni ezt a filmet?
csancsy 2008 márc. 12. - 22:58:30
(19/376)
Nekem egyik kedvenc sorozatom, a csacska angyal 1. mellett. ez a kettõ sorozat nagyon megfogott, és hát fernando colungába szerelmes voltam:), esmeralda utána örültem, újabb sorozatban látni, és a körszakállal még jobb:)
10/10
gergogergo 2008 márc. 12. - 16:04:08 10/10
(18/376)
youtube-ba írd be a spanyol címét a folytatásnak és akkor ott meg tudod nézni, 9 részben van fent,csak hát spanyolul van...
10/10
vanessa 2008 febr. 28. - 01:20:21 10/10 Előzmény eprecske6
(17/376)
Én Paulát csipem benne legjobban!!Egyik kedven sorozatom,mexikoin szappanopera függõ vagyok..:)
Ja,és Fernando Kolunga(carlos daniel) a férfiak Istene,és királya!!!:)