1/10
napraforgó 2017 nov. 16. - 03:35:34 1/10
(216/376)
Remélem nem Rodrigo az, mert neki kedves, helyes felesége van. Bár úgy látom, Rodrigo nagyon jól kijön Veronicával is, de azért nem szeretném, ha Patriciát eltennék az útból csak azért, hogy Veronica megfelelõ férjet találjon.
Azért az nem tetszik, hogy itt úgy szeretnek bele, meg ki egymásból minden gond nélkül, ahogy az hihetetlen. Carlos Daniel is egy év alatt szerelmes volt Paulába, aztán Veronicába, aztán Paulinába, sõt beleolvasva az utolsó részek tartalomismertetõjébe jön még egy új nõ, valami Isabel is.
De Veronica is ugyanígy beleszerett Carlos Danielbe, aztán Leandrótól várja a megváltást, a házasságot, de ezek szerint a végére egy hamadik személy mellett köt ki. Tényleg remélem, hogy nem Rodrigót teszik szabaddá miatta.
10/10
borzi84 2017 nov. 16. - 02:32:11 10/10 Előzmény napraforgó
(215/376)
Szia! SPOILERT TARTALMAZ!!! Pont azért írtam, hogy a "történet jelen állása szerint", mert az illetõ jelenleg egyáltalán nem facér, sõt! Elég messze áll attól!
Tényleg van választék, de nem az általad felsoroltak közül kerül ki Veronica párja.
SPOILER!!! A Leandro - Viviana szál kb. úgy alakul, ahogyan leírtad, nagyon jól tudsz olvasni a sorok között, pedig igyekeztem virágnyelven írni. :-)
Azt én is furcsálltam, hogy az Estefania - szál kissé elvarratlan marad, bár...Ahogyan a sorsa alakul...Annyit mondhatok, Fidelinának lesz miért szipognia a végén!
Már most kíváncsi vagyok, mit szólsz majd ahhoz, ahogyan ezt a szálat alakítják.
Mivel már régen láttam a sorozatot, nem emlékszem pontosan, fény derül-e Paulináék apjának kilétére. (Abban viszont biztos vagyok, hogy semmiféle apafigura nem kerül elõ.) SPOILER VÉGE!!!

Sajnos nagyon igazad van, ma már szinte természetes, hogy a szülõk nem élnek törvényes házasságban!
A magam részérõl egyáltalán nem helyeslem, ezen a téren a konzervatív és maradi vagyok! :-)

Furcsa visszanézni a rég nem látott sorozatot.
Annak idején, még a kezdet kezdetén megnéztem egyet-egyet, ma már nem nagyon kezdek bele hosszú sorozatokba.
Amit Carlitos lábával mûvelnek, egyenesen nevetséges!
Jó, tudom, hogy ez csak egy szappanopera, de ennyire azért nem kellene elrugaszkodni a valóságtól!
10/10
borzi84 2017 nov. 16. - 02:15:44 10/10
(214/376)
Szia! Igen, tudom, mi történt vele. SPOILER!!! Oda került, ahová való - a börtönbe! SPOILER VÉGE!!!
Sajnos én is régen láttam a sorozatot, ezért én sem emlékszem minden részletre, úgyhogy érthetõ, ha te is így vagy ezzel!
malvinkicska 2017 nov. 15. - 18:10:51 Előzmény napraforgó
(213/376)
a sorozatot úgy 20 év távlatából most már teljesen másképp látjuk, azóta sok minden változott de valaki feljelentett valaki, akkor azt jegyzõ könyvbe vették alá írták, itt meg bemegy Gema és azt mondja ez hasonmás, már mint ugye Paulina és elkezdenek habokra nyomozni, a cseléd lánytól kérdezte véletlen még ott jó helyen kezdte, aztán elmegy a kórházba de ott beugrott P mert valóban elszólta magát késõbb helyesbített, a nevet illetõleg.
Aztán ez a Willy dolog is több sebbõl vérzik, már rég el kellet volna zavarni a két mamlasz Brchonak, nem pénzelni, a hülyeségét.
Valóban ennyi ideig gipsz ez is nagyon hiteltelen.
abisztriczky 2017 nov. 15. - 17:07:10 Előzmény borzi84
(212/376)
Azt le tudnád írni - persze spoilerezve -, hogy mi lesz Willy-vel? Láttam már anno, de erre sehogysem emlékszem. Elõre is köszi!
1/10
napraforgó 2017 nov. 15. - 12:33:12 1/10 Előzmény malvinkicska
(211/376)
Az, hogy Carlitos lábával foglalkoznak, nem zavar, csak az, hogy hülyeségeket mondanak ezzel kapcsolatban. Az én egyik fiamnak is el volt törve a lába 9-10 éves korában, de kb. 3 hét (fekvõgipsz) után kapott egy kis sarkat a gipszére, és onnantól az járógipsz lett. Egy normál törés 6 hét alatt gyógyul, 3 hét fekvõgipsz, 3 hét járógipsz.
Az, hogy ennek a Carlitosnak szinte hónapokig volt olyan gipsz a lábán, amire nem volt szabad ráállni, ránehezedni, az hihetetlen. A gyerek jó egy hónapig el volt veszve, de már elõtte is sok-sok héten át gipszben volt a lába. Már csak ezért is kíváncsi vagyok, hogy most a mûtét után mi lesz vele (na ez is fura, miért hónapokkal a balesete után, egy már gyógyult töréssel mûtötték??? Mi a csudát mûtöttek rajta?).
malvinkicska 2017 nov. 15. - 09:27:54
(210/376)
Carlitos lábával foglalkoznak addig jobb lenne ha érdekesebb dolgokat hoznának felszínre.
1/10
napraforgó 2017 nov. 15. - 03:34:47 1/10
(209/376)
A történet jelen állása szerint - mondod, szinte az egyetlen facér férfi Leandron kívül Douglas Maldonado. Mert ha a hülye Leandro Viviána mellé áll a "bajban", vagyis elveszi feleségül a Willy által felcsinált lányt (csak erre tudok tippelni), akkor már csak a fiatal és jóképû milliárdos marad. De nem is, hisz ott van még a festõ is, meg az aranyifjú Luciano, akik idõnként feltûnnek, mindannyian Paula exbarátai és szeretõi. Vagyis akkor mégis csak van választék....
Azt sajnálom, hogy ha Estefánia származásáról nem adnak teljes képet, szerintem Fidelina nagy szipogások között bevallhatná, ki volt a lánya apja.
Nem tudom azt sem, hogy Paula és Paulina apjára fény derül-e, ott is csak a mama ismert. A név alapján feltételezhetõ, hogy õ is leányanya volt.

20-25 évvel ezelõtt még talán nem volt annyira szokványos, hogy a házasságon kívül született gyermekeket nem különböztették meg, ma már senki sem akad föl rajta, vagy csak kevesen, az idõsebbek közül, hisz a gyerekek csaknem fele (!) házasságon kívül - élettársi kapcsolatból, vagy csak alkalmi kapcsolatból, viszonyból születik.
10/10
borzi84 2017 nov. 14. - 18:50:26 10/10
(208/376)
SPOILER!!! Ha jól emlékszem, nem derül fény Estefania apjának kilétére, az is csak a végén kerül napvilágra, hogy Fidelina az édesanyja. (Legalábbis Estefania számára.)
Leányanyaként szülte, s odatette a Bracho - ház ajtaja elé, õk pedig befogadták a családba. (Megjegyzem, szépen meghálálja a mostani viselkedésével! Természetesen ezerszer is megbánja még a mostani önfejûségét, de sajnos már késõn.)
Fidelina mindenképpen el szeretné titkolni Estefania elõl, hogy az õ gyermeke.
Willy lesz az, aki a felesége szemébe vágja az igazságot, természetesen csakis azért teszi, hogy fájdalmat okozzon neki.
Sajnos Leandro végül nem hagyja ott Vivianát, sõt! Ahogy az ilynekor lenni szokott, "lovagiasan" mellé áll a "bajban".
Azt ugye, mondanom sem kell, hogy Willynek esze ágában sincs feleségül venni õt. Önfejû, buta liba!
Pedig Veronica és Leandro szép pár lettek volna.
Egyébként végül Veronica is megtalálja a maga párját, de nem árulom el, ki lesz az, mert már szinte minden poént lelõttem. :-)
Az biztos, hogy a történet jelenlegi állása szerint erre aligha gondolna bárki is. :-) SPOILER VÉGE!!!
1/10
napraforgó 2017 nov. 14. - 17:10:34 1/10
(207/376)
Igen, azon én is töröm a fejem, hogy ki lehet Stefi apja, mert azt már régóta lehet tudni, hogy Fidelina az anyja. Szerintem azért gazdagéknál se túl szokványos, hogy a megesett cselédlány gyerekét örökbe fogadják és ezért az egy sorban örököl a vér szerinti leszármazókkal. Nekem van egy olyan tippem, hogy talán Piedad mama elhalt fia, Rodrigo és Carlos Daniel apja lehet az õ apja is és ez már ok lehetett arra, hogy a családba fogadják. Aztán vagy így van, vagy nem, vagy kiderül, vagy nem. Mindenesetre az ötletem beleillene a telenovellák szokványos fordulataiba.
Remélem, hogy Leandro végleg otthagyja az a kis rüfke Viviánát, nekem most úgy tûnik, hogy Veronicával kezd összemelegedni.
Carlitos egész jól tûrte az operációt, kicsit sem cirkuszolt. Arra is kíváncsi vagyok, hogy most megint gipszet kap-e, vagy majd csak kipattan az ágyból gyógyult lábbal?
malvinkicska 2017 nov. 14. - 16:08:28
(206/376)
Willy lebukott a rúzs miatt de az a nem normális Este még hisz neki, de jó helyben hagyta a Vivi võlegénye, amit megérdemelt, és ezt is kihazudta, azt mondom ez mese felnõtteknek, amik vannak benne néha. Carlitos operálása is mindenki azt figyeli. Estefania nem is Brachó akkor mit vergõdik Fidelina az anyja, vajon ki az apja.
Gema bement és feljelentette Paulinát, gondolom eztán is jön még cirkusz.
1/10
napraforgó 2017 nov. 13. - 17:49:32 1/10
(205/376)
Úgy tûnik, Willy fiú az ostoba nõket szereti. Az õ kapcsolataiban ész nem szükségeltetik.
Stefi olyan hülye, elköltözött hazulról, most egyedül ül napszámra egy szállodai szobában. Otthon törõdtek vele, volt egy szép kert, volt kivel beszélnie, mit csinálnia, itt meg meghal az unalomtól. Az a Viviána meg elhiszi, hogy Willy elhagyja a terhes, gazdag feleségét õmiatta? Még örülhet, ha nem csinálja föl.
Milyen érdekes, hogy a kis Carlitos korábban se nagyon szerette az apját, inkább tartott tõle (nem is minden ok nélkül), és most, hogy elvesztette az emlékezetét, ugyanolyan tartózkodó vele szemben. KKB meg féltékeny egy szegény néger exmatrózra, mert a gyerek õt csillogó szemmel hallgatja. Én a helyében véglegesen odavenném ezt a Mojarast, meg a Chabelát is. A négerbõl lehetne segédkertész a vénséges kertész mellett, és Chabela is nagyon hasznossá tudná tenni magát a konyhában.
Most már csak az érdekel, hogy visszatér-e a gyerek memóriája és mikor, minek a hatására.
Paula meg úgy ül a tolószékben, mint egy szélütött. Vajon miért nem mondták meg, hogy mi baja? Nem túl kedves a milliárdos szeretõjétõl, hogy most meg lerakja, mint egy csomagot, nem vállalja fel a gondokat vele. Igaz, Paula is éppúgy elhagyta a lebénult szeretõjét, õ sem ápolta.
malvinkicska 2017 nov. 13. - 17:11:03
(204/376)
Estefania egy nagy ökör, hisz Willynek az egy nagy hóhányó, másnak vett gyûrût a pénzbõl amit kapott Carlostól, igaz az is olyan sötét, mint az éjszaka, agy ott sincs.
malvinkicska 2017 nov. 08. - 16:07:36
(203/376)
Mától én is néztem ez a Fernando tiszta elmebeteg szerepet kapot, miket mondott a gyereknek, nem gondolkodik ezzel mennyire megbántotta.
Aztán a gyerek lábán az a gipsz kész röhej, aki ezt így írta meg. Paulina tud az emberekkel, beszélni, és ezért Willy kiakadt elköltöztek azzal a másik elmés Estefánnal, nem is köszöntek. GEma fel akarta jelenteni Paulinat.
1/10
napraforgó 2017 nov. 08. - 15:29:30 1/10
(202/376)
Agyament KB-nak újabb nünükéje támadt. Végre leszállt arról, hogy Carlitost elrabolták, de most azt találta ki, hogy a fia megbolondult, legjobb lenne intézetbe adni (értsd diliházba). Minek az ilyen hülyének gyerek?
Én azon is gondolkodom, hogy lehet gazdag egy ilyen elmeroggyant pali és ki az az eszement nõ, aki beleszeret és vele akarna élni.
Na jó, tudom, ilyennek írták a történetet. Csakhát... írhatták volna épelméjûbbre is.
1/10
napraforgó 2017 nov. 07. - 16:15:01 1/10
(201/376)
Carlos Daniel nem valami következetes. Imádta Paulát, a feleségét, és nem akarta észrevenni a hibáit. Aztán rájött, hogy miféle asszony a felesége, erre megutálta és gyorsan beleszeretett Veronicába. Aztán a nagymamája azt mondja, örülne neki, ha inkább Paulinát szeretné és elvenné feleségül, erre hirtelen átszeret Paulinába, Veronica el van felejtve. De legalább Gemát kikerülte...

A gyárral kapcsolatos megbeszélésen meg nincs véleménye! semmi! Mindenki mond valamit, Paulina is, amivel vagy egyetértenek, vagy nem, Willy, Stefi és Gema távoznak is. Csak KKB-nak, aki a gyár vezetõje, egyik igazgatója volt mindig, neki nincs véleménye.... Mit lehet erre mondani?
A hülye rendõröket sem képes leállítani, azok még mindig a nemlétezõ emberrablókat kajtatják. Tehetetlen impotens hülye.

De Paula állapotát sem értem. Már a kezdet kezdetén is voltak éles fejfájásai. Most újra. Fogadjunk, hogy mindjárt kitalálják, hogy agydaganata van. A balesetét követõen ott turkáltak az agyában a sebészek és nem vették észre, hogy netán nincs rendben ott valami? Gazdag asszony volt, mindig gazdag szeretõkkel, nem okozhatott gondot a rendes kivizsgálás, MR, EEG, meg az összes vizsgálat, ami csak lehetséges.

Amúgy annak a szerencsétlen Carlitosnak visszatér a memóriája?
1/10
napraforgó 2017 nov. 07. - 05:26:02 1/10
(200/376)
:D:D:D
Hogy Carlos Daniel ostoba és rosszat feltételez mindenkirõl, már megszoktam. És az, hogy Rodrigo és Estefánia is bújtogatja, mondván, hogy az emberrablók mind Paulina bûntársai, akik összebeszéltek a gyerek elrablására. (ja és mindezt csak úgy grátisz tették, minden anyagi haszon nélkül...)
Na de hogy a rendõrök is olyan ostobák? Kihallgatják a 3 "borzalmas emberrablót", meg a gyereket is, összevágóan elmesélik szépen a történetet, nincs bûncselekmény, csak a gyerek megtalálása, de ez nem hatja meg a rendõrfelügyelõt, õ mániákusan keresi az emberrablót, meg azt, aki eltette a pénzt - amit KKB ki sem fizetett! Még a jutalmat sem, nemhogy ennél többet... De neki sem hisz, biztos õ is hazudik. Olyan szituról még életében nem hallott, hogy elvész egy gyerek, eltéved, vagy ilyesmi, aztán meg megkerül, csak és kizárólag emberrablásban tud gondolkodni.
Jó, hogy Mexikóban ez a legsúlyosabb bûnügy, ott nincs se gyilkosság, se rablás, se kábítószerterjesztés, stb., semmi de semmi, néhány piaci árus a legsúlyosabb bûnözõ, fogdába velük!
Én mondjuk a nem létezõ bûnözõk kergetése helyett inkább a gyerekem állapotával törõdnék, a gyógyíttatásával foglalkoznék. Az amnéziája ügyében talán nem sok mindent lehetne tenni, a feszültségektõl mentes nyugodt, régi környezet biztos sokat segítene, de ott a gyerek lába, már idõtlen idõk óta ott van rajta a gipsz, rég elsorvadhattak az izmai. Ugyan nem mondták, hogy miért is kéne újra megoperálni, meg mi volt az a dolog, ami miatt nem lehetett eleve rendbehozni a törött lábát, de most már ezzel kéne foglalkozni, nem mással.
Stefin csodálkozom, már 1-2 hónapja kiderült a terhessége, de vékonyabb, mint valaha, és rövidebb szoknyákat hord, mint valaha. A blúzainak meg nincs háta...... na ez mind olyan kismamás...
Willy fiú meg bújtogatja a munkásokat Leandro, a mûvezetõ ellen. Nem tudom, neki mi lenne a jó abban, ha õ lenne a mûvezetõ, hisz nem ért semmit a porcelángyártáshoz? Egy mûvezetõnek biztos értenie kell a gyártási folyamathoz, minden lehetséges problémát kezelnie kell tudni, ami a gyártás során felmerül, anyaghiány, festékhiány, az anyag minõségi problémái, az égetési folyamat menete, az ott felmerülhetõ problémák kezelése, stb, stb. Mihez ért ebbõl Willy? A világon semmihez. alkor meg hogy fogja megoldani? Nyilván sehogy. és most felbújtogatta a munkásokat a magasabb bérért, hogy fogja ezt leszerelni, ha õt nevezik ki? Mert õ sem fogja tudni kezelni a munkásokat, az esetleges sztrájkot.
Komolyan mondom, ez az egész társaság elmeroggyantak gyülekezete, az egész Bracho házat át lehetne alakítani diliházzá.
s1u2x3e4l 2017 nov. 06. - 22:04:50
(199/376)
Az iszonyatos gyerekrabló Chabela nagymama - kacc kacc kacc!
Jah, hogy ez nem vicc.
TomasRosicky 2017 nov. 03. - 10:35:33
(198/376)
Estefania a legröhelyesebb benne
1/10
napraforgó 2017 nov. 02. - 17:52:55 1/10
(197/376)
KKB egyre ostobább, mániákusan ragaszkodik ahhoz, hogy a fiát elrabolták. Ha nem Paula és Paulina, akkor mások. Az föl sem merül a korlátolt fejében, hogy esetleg pont megmentették? És mivel a fiú nem tudta a nevét sem, hát nem tudták, hogy hová vigyék.
De a rendõrök is éppen olyan korlátoltak, mindenáron emberrablókat akarnak azok is kreálni, mintha Mexikóban nem lenne más bûnözõ. Pont pár illegális árust akarnak mindenáron meghurcolni.
Azt a Gemát meg miért nem rúgja már p...án valaki? Annyira irritáló a nyomulása, az állandó felajánlkozása.