Téma: Ördögi kör

10/10
EsztyMinds 2010 máj. 27. - 07:08:37 10/10
(655/25415)
Ha majd adsz linket, én szívesen töltögetek..!!(:
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 27. - 05:50:52 10/10
(654/25415)
A többit kukucskáljátok meg a tévében :)

ebben a részben hangzik el a két forgatókönyvíró neve, amit a két korrupt rendõr kapott meg: ROMERO és URIBE... Nekem ez nagyon tetszett... megörökítették magukat :)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 27. - 05:47:53 10/10
(653/25415)
17. rész - folytatás

Manuela dörömböl Horacio ajtaján, aki csodálkozik, hisz még korán van a 9 órai találkozójukhoz, de Manuela mit sem tud ilyesmirõl, viszont szétveti a közlésvágy, ezért visszatuszkolja Horaciot a lakásba. Na, mondd mi az, ami a legnagyobb hiba lett volna az életedben? Hát hogy majdnem… megcsókoltuk egymást...? Kivel – kérdi Horacio. Hát… Ángel…? (Tüneményesek!) Horacio milyen képet vág! Karon fogja Manuelat, és a fotelba veti õt…

Ángel kopog az anyja szobáján, hogy indulna dolgozni… anyuka kiszól, érezd jól magad, menj csak! Nem jössz ki, nem adsz egy búcsú puszit sem? Nem vagyok olyan állapotban. Anya, jól vagy? Igen, csak fáradt vagyok. Akkor nyisd ki ezt az ajtót, és hadd nézzek a szemedbe. Ha nem teszed meg, nem fogok tudni nyugodtan dolgozni menni. Jól van, várj meg. Mehetsz nyugodtan, drágám. Nézz rám! Megint fájdalmaid vannak? Nem, nem errõl van szó, csak nem akarom, hogy aggódj értem. Miért nem iszunk meg együtt egy kávét, és elmondasz mindent. El fogsz késni, Ángel. Gyerünk, mi bajod van? Ángel, mi lenne, ha visszamennél Mexikóba? Mi? Még csak nem is ismerem Mexikót. Az egész életem itt van. Itt nincs jövõd, legalábbis olyan nem, amilyet elképzeltem neked.

Közben Horacio megjegyzi: Szóval csak egy kifogás volt, egy közönséges kifogás, hogy láthassad (mármint a mikro-kábel elvágása). Nem. Jó, igen. De nem. Nem teljesen. Nem, nem, nem. Hallgass meg! Szükségem volt azokra az iratokra… vagy nem? Horacio gúnyosan válaszol – persze, de nem volt szükséges felvinni hozzád, elég lett volna a portán hagyni. Jól van, de kellemetlenül éreztem magam a veszekedésünk után. Horacio – Persze, azért nem jöttél dolgozni az irodába. Manuela – Látod? Látod, hogy meg kellett beszélnem vele a problémát! Horacio – Igen! Igen, de itt az irodában! Manuela – Nem, mert szükségem volt egy nyugodt helyre… Horacio nyeríteni kezd…  összevesznek  Horacio – Jó, akkor mit tegyek? Gratuláljak? Gratulálok! Manuela – A barátom vagy, ugye? Ok. Õszinte leszek hozzád, és nagyon becsületes. Hallgass meg! Horacio, amikor vele vagyok… amikor vele vagyok, esküszöm neked, hogy nem kapok levegõt, nem tudom mi történik velem, úgy érzem, hogy összeszorul a gyomrom, stb. Nem tudom… nem tudom, mi történik velem… Mit tegyek? Horacio – amellett, hogy egy pszichológiai kezelésre van szükséged, nem jut eszembe más… De nem fogod törölni az esküvõdet, ugye? Nem! Persze, hogy nem! (azért ezen elgondolkodik Nos, akkor kirúgjuk Ángelt. Manuela – amiért nem tudom, hogy mi van velem? Nem, ez igazságtalan lenne vele szemben. Horacio – Jó, akkor mit tegyünk? Manuela – Nos, kezeljük a helyzetet, és kész.
Ángel – anya, van munkám, és neked is van. Van egy lakásunk, egy életünk itt. Nem adhatjuk fel, anya, amikor végre kaptam egy becsületes munkát. Légy szíves, add meg nekem ezt a lehetõséget! Megígérem, hogy nem fogod megbánni. Gondoskodom róla, hogy büszke lehess a fiadra! Már büszke vagyok rád!

Ángel az irodában Ninával, aki a fejéhez kap, hogy nem értesítette Manuelát a reggeli megbeszélésrõl, és azt mondja bárcsak Horacio közölte volna vele, hiszen szomszédok. Ángel meglepõdik, hogy Horacio is ugyanabban az épületben lakik, merthogy Virginia is… Nina meg azon lepõdik meg, hogy honnan tudja ezt Ángel, ha még õ sem tudta. Ángel elmondja, hogy elõzõ nap elvitte az iratokat Manuelának, és micsoda véletlen, összetalálkozott Virginiával. Már csak az hiányozna, hogy a võlegénye is ott lakjon. Nina elszólja magát, hogy az máshol lakik, amitõl Ángel egy kissé megnyugszik  Ángel megkérdi, milyen is Martin. Nina áradozik róla, és azt mondja, hogy a lottófõnyereményt nyerte meg vele Manuela.
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 27. - 01:00:42 10/10
(652/25415)
17th rész tartalmából

Szóval, jól kezdõdik. Manuela apartmanja, nézegetik a kilátást jó magasból, merthogy Manhattanban minden az égig akar nyúlni... és egyszercsak Ángel meglát a falon egy festményt... Manuela megkérdi, hogy tetszik-e neki. Ó hogyne... az jó, mondja Manuela, mert akkor elmehetünk egy szép(séges) napon egy galériába, amikoris a festõnek kiállítása lesz... Ángel, a tüneményes megjegyzi, hogy de jó, akkor ez azt jelenti, hogy már terveket szövögetnek, tehát jó sokat lesznek majd együtt :) Manuela zavartan próbálkozik, de Ángel minden labdát lecsap, merthogy Maneulácska azt válaszolja, hogy persze, hiszen a barátok sok idõt töltenek együtt, nem? Ángelnek viszont egyáltalán nem álma, hogy barátok legyenek, ezért aztán óvatosan, de bepróbálkozik egy beso-val, amire úgy látszik a kedvenc fõnöke nem számított, amikor olyan durván vagdosni kezdte a micro kábelét... Amikor már majdnem... amikor a lélegzeted is visszafogod, hogy na végre, most! - akkor Manuela belesuttogja Ángel szájába kb 2 miliméterre a céltól: hogy NEM LEHET, mert férjhez megyek! (A hülye! Pedig nem is akar már férjhez menni, csak a mi Diablonkat bitorolni, a kétszínû fattya!!!! :)
Ángel – Tudom.
Manuela – Késõre jár…
Ángel – Jobb…. Jobb, ha elmegyek. Manuela meg bólogat rá, Ángel egy pusszancsot nyom az arcára miközben mindketten viszlátoznak… (aztán meg majd nem tudnak aludni, lefogadom  Manuela máris megkérdezi magától, hogy mi történik vele… Na, vajon mi? Kinek van ötlete? 

Máris vált a kép a kedvenc hóhérunkra, akinek szépen a szájába rágja Marina, hogy engem nem lehet kiválasztani, mert én vagyok az, aki eldönti, hogy kivel akar lenni. Aztán azt is a képébe vágja, hogy közepes volt, hehehehe. Egy kicsit öregebb vagy, mint akikhez szoktam - folytatja ártatlan képpel – De: León azt mondta, hogy nem fogom megbánni, és azt hiszem, igaza volt. Martin még egy fordulót kér… (ilyet még életében nem tett egyetlen nõvel sem) Marina azt mondja, hogy nem hagytam elég energiát benned hozzá, ráadásul jobb, ha itthagylak a vágyaddal, mert én azt szeretem, ha a férfiak értem lihegnek akkor is, akkor elmentem. Martin azt mondja, többet szeretne tudni Marináról, de õ visszakérdez – mire a válasz: Semmit sem kell tudnod rólam. Marina – Akkor egyformák vagyunk. A piás üveget magával akarja vinni, és tartja a markát a fizetségéért.

Manuela ezalatt mit tesz? Fülig érõ szájjal emlékezik vissza a „majdnem” beso-ra, és gyõzködni kezdi magát, hogy férjhez mész, Manuela! Felfogtad, hogy ez mit jelent? Elkötelezettség egy egész életre!– na mire ideér, addigra le is lombozódik. Jaj, Manuela, nem gondolhatsz Ángelre, légyszi! Világos?! És Ángel mit tesz? Férjhez megy! – mondja fennhangon, miközben tolja a munkaeszközét – de én tudom, hogy nem vagyok neki közömbös, tudom! Nyugi, Ángel, nyugi! – biztatja magát kevés sikerrel  - még nem ment férjhez! Még nem! - sóhajtja
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 27. - 00:07:45 10/10
(651/25415)
Mindegy mi következik, én a 17. részre tippelek, úgyhogy azt kapjátok, mert nincs válasz :)

Szóval, jól kezdõdik. Manuela apartmanja, nézegetik a kilátást jó magasból, merthogy Manhattanban minden az égig akar nyúlni... és egyszercsak Ángel meglát a falon egy festményt... Manuela megkérdi, hogy tetszik-e neki. Ó hogyne... az jó, mondja Manuela, mert akkor elmehetünk egy szép(séges) napon egy galériába, amikoris a festõnek kiállítása lesz... Ángel, a tüneményes megjegyzi, hogy de jó, akkor ez azt jelenti, hogy már terveket szövögetnek, tehát jó sokat lesznek majd együtt :) Manuela zavartan próbálkozik, de Ángel minden labdát lecsap, merthogy Maneulácska azt válaszolja, hogy persze, hiszen a barátok sok idõt töltenek együtt, nem? Ángelnek viszont egyáltalán nem álma, hogy barátok legyenek, ezért aztán óvatosan, de bepróbálkozik egy beso-val, amire úgy látszik a kedvenc fõnöke nem számított, amikor olyan durván vagdosni kezdte a micro kábelét... Amikor már majdnem... amikor a lélegzeted is visszafogo, hogy na végre, most! - akkor Manuela belesuttogja Ángel szájába, hogy NEM LEHET, mert férjhez megyek! (A hülye! Pedig nem is akar már férjhez menni, csak a mi Diablonkat akarja bitorolni, a kétszínû!!!!:)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 21:53:48 10/10
(650/25415)
Most láttam, hogy reagáltál a képözönre :)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 20:36:09 10/10
(649/25415)
Na jó, akkor máris nekilátok a hányadik résznek is? Melyik lesz holnap?
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 20:35:31 10/10
(648/25415)
******************* S P O I L E R *************************

Ja... és Cachorro azt hiszi, hogy Manuela a titkárnõ az ügyvédi irodában, és amikor megtudja, hogy övé az iroda... az álla a földön :)
Mindenesetre megnyugtató a számára, hogy Diablo nem veszélyes Marinára :)

******************* S P O I L E R VÉGE ********************
andika91 2010 máj. 26. - 20:22:36
(647/25415)
Én is :D Nagyon szeretném :)
10/10
h.a.n.n.a 2010 máj. 26. - 20:07:17 10/10
(646/25415)
Kézzel-lábbal jelentkezek :)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 20:05:43 10/10
(645/25415)
kérdés mindenkihez:

Aki szeretné, hogy naponta a következõ rész tartalmát SPOILER-ben megírjam, jelentkezzen :)
10/10
h.a.n.n.a 2010 máj. 26. - 19:54:20 10/10
(644/25415)
Az biztos :) Engem már megnyertek maguknak 100000%-osan. Anyukám is nézi,õ is imádja:)
10/10
h.a.n.n.a 2010 máj. 26. - 19:52:54 10/10
(643/25415)
Én sajna németes vagyok,úgyhogy abból se sokat értenék.

******** SPOILER **********
Jaj igen,az a rész is annyira jó,amikor elmegy a bárba Manuela,Angel meg milyen kellemetlenül érzi magát,meg az annyira édes,mikor mondja Manuela,hogy õ Diablo barátnõje(vagy valami hasonló)és erre Angel ahogy ránéz :) A banda meg ott legyeskedik Manuela körül,fõleg Cachorro,isteni az a rész,imádom:)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 19:49:53 10/10
(642/25415)
Azért szép lassan belopják magukat a magyarok szívébe is, nem? :)

(a képen egymásra gondolnak - az 1. részben:)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 19:47:58 10/10
(641/25415)
Ha tudtok angolul, akkor hasznos lehet nézni majd a megavideot, ahová pakolgatom fel az angol feliratos MSED-vidiket...

*********************** S P O I L E R -kép *********************
(ezen a képen Manuela ellátogat váratlanul León bárjába:)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 19:44:40 10/10
(640/25415)
:):):)

Én már megnéztem egy párszor, le tudnék vizsgázni belõle :)

(What's about this picture? :)
10/10
h.a.n.n.a 2010 máj. 26. - 19:36:43 10/10
(639/25415)
Köszönöm. Imádlak,amiért mindig mindent tudsz :) Olyan aranyosan békülnek ki :)
10/10
JencarlosCanela 2010 máj. 26. - 19:25:11 10/10
(638/25415)
Még nem volt ez a jelenet a Cool-on, ugye?

************************* S P O I L E R ***********************

Azért vesznek össze, mert Ángel kényelmetlenül érzi magát a flancos kiállításon - már csak azért is, mert Manuela ragaszkodik ahhoz, hogy tanuljon festeni, hiszen nagyon tehetséges... õ nem bízik magában.


Amikor aztán Manuela bemutatja Lucasnak, az megkérdi, hogy kicsoda õ, mire a válasz: én vagyok a futár az irodában. Utána egy ismerõs nõnek, aki megkérdezi Manuelát, hogy hol felejtette Martint? - erre aztán Ángel bepöccen, és közli, hogy azért nem látja itt Martint, mert Manuelanak már semmi köze hozzá, hiszen õk járnak most együtt - nem igaz, drágám?! - kérdi Manuelát, aki meg ettõl érzi magát kényelmetlenül, és haza akar menni. Ángel azt mondja, hogy persze, menj csak! Manuela el, Ángel pedig kimegy és találkozik Lucassal, akinek igen szimpatikus lett, és magyaráz az élet dolgairól, mire a végén megjegyzi: ne is hallgass rám, ötször nõsültem... :) Ekkor Ángel rátalál Manuelára, és jön az édes kibékülés.

*********************** S P O I L E R VÉGE *********************
10/10
h.a.n.n.a 2010 máj. 26. - 19:10:07 10/10
(637/25415)
****** SPOILER lehet ********
Nem tudja valaki,hogy min vesznek össze Angelék akkor amikor elõször találkoznak Lucassal? Mondja meg valaki légysziiii!:)
10/10
h.a.n.n.a 2010 máj. 26. - 19:07:07 10/10
(636/25415)
Ó te jó ég....mennyi kép és milyenek...ahhhh,nem egy képnél nyeltem nagyot :D